Preskočite na sadržaj
SUMMER SALE DO -50 Otkrijte popuste
logo prm

Sporty & Rich Vendome LA majica od pamuka mornarsko plava TO11976269BL106

87,99 €
Boja: mornarsko plava
Izaberite veličinu
BESPLATNA DOSTAVA od 80 €
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat
Limitirane kolekcije

Sporty & Rich Vendome LA mornarsko plava majica s tiskom – esencija urbanog stila

Mornarsko plava majica Sporty & Rich iz kolekcije Vendome LA kvintesencija je opuštenog luksuza, idealna za one koji cijene sofisticiran stil u svakodnevnom izdanju. Ovaj model, inspiriran kalifornijskom opuštenošću i pariškom elegancijom, spaja klasičan kroj sa suptilnim tiskom, koji mu daje jedinstveni karakter. Izrađena od 100% mekog pamuka, pruža koži udobnost, čineći svaki dan ugodnijim. To je svestrani odjevni predmet koji će se savršeno uklopiti kako u urbane kombinacije, tako i tijekom opuštajućih vikenda, bez obzira na godišnje doba.

Zašto je mornarsko plava majica Sporty & Rich Vendome LA TO11976269BL106 must-have?

  • Regular fit kroj, koji osigurava slobodu pokreta i univerzalno pristajanje svakoj silueti
  • Izrađena od 100% visokokvalitetnog pamuka, obavija kožu mekoćom i osigurava izvrsnu prozračnost
  • Elastičan materijal, koji se nježno prilagođava tijelu, nudeći udobnost nošenja tijekom cijelog dana
  • Casual stil, idealan za kreiranje opuštenih, ali istovremeno modernih urbanih kombinacija
  • Okrugli izrez, koji jamči udobnost i estetski izgled, pristaje mnogim tipovima silueta
  • Dekorativni tisak, koji majici daje individualan karakter i izdvaja je u gomili
Značajke proizvoda
Fleksibilnost
elastični
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
TO11976269BL106
Boja proizvođača
Dark.Navy
Boja
mornarsko plava
Modna marka
Sporty & Rich
ID Proizvoda
PPY2-TSU02N_59X
Materijal
Cijeli proizvod:
100% Pamuk
Kroj
Izrez:
okrugli
Vrsta rukava:
klasični
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Dane mjere za veličinu:
S
Duljina:
66 cm
Širina ispod pazuha:
47 cm
Model je visok 172 cm i ima na sebi veličinu S
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite. Preporuka na temelju dimenzija proizvoda i veličine marke
Preporučeni proizvodi
Sporty & Rich Promo majica od pamuka mornarsko plava TO11975431BL106
Sporty & Rich Promo majica od pamuka
87,99 €
Sporty & Rich H&W Crest majica od pamuka mornarsko plava TO119710241BL106
Sporty & Rich H&W Crest majica od pamuka
87,99 €
Sporty & Rich H&W Crest majica od pamuka bijela TO119710241WH01
Sporty & Rich H&W Crest majica od pamuka
87,99 €
Sporty & Rich Syracuse majica od pamuka bijela TO11975325WH01
Sporty & Rich Syracuse majica od pamuka
87,99 €
Sporty & Rich Syracuse majica od pamuka bordo TO11975325RE02
Sporty & Rich Syracuse majica od pamuka
87,99 €
Sporty & Rich Promo majica od pamuka bijela TO119710431WH01
Sporty & Rich Promo majica od pamuka
87,99 €
Sporty & Rich Beverly Script majica od pamuka siva TO11976257GY03
Sporty & Rich Beverly Script majica od pamuka
87,99 €
Sporty & Rich Vendome LA majica od pamuka bež TO11976269WH37
Sporty & Rich Vendome LA majica od pamuka
87,99 €
-50%
Jakna s dodatkom vune WRSTBHVR Elmar boja: bež, za prijelazno razdoblje, U5025TD.3207
Jakna s dodatkom vune WRSTBHVR Elmar
Trenutna cijena:
154,90 €
Regularna cijena: 309,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 309,90 €
-41%
Suknja Rick Owens Lilies boja: crna, maxi, pencil, LI01E4315RV
Suknja Rick Owens Lilies
Trenutna cijena:
399,90 €
Regularna cijena: 679,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 679,90 €
Pamučna dukserica Rotate za žene, boja: bordo, s kapuljačom, bez uzorka, 1143872734
Pamučna dukserica Rotate
Trenutna cijena:
107,99 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 109,90 €
-12%
-5% u košarici*
Donji dio trenirke Puma boja: bež, bez uzorka, 629804
Donji dio trenirke Puma
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 78,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 61,99 €
-50%
Vunena haljina Sportmax Arabba1234 boja: crna, midi, ravna, 2422396013600
Vunena haljina Sportmax Arabba1234
Trenutna cijena:
529,90 €
Regularna cijena: 1059,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 1059,90 €
-34%
Pamučna majica Y-3 Regular Short Sleeve Tee za žene, boja: bijela, IX0391
Pamučna majica Y-3 Regular Short Sleeve Tee
Trenutna cijena:
40,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 62,90 €
-12%
-5% u košarici*
Jakna Helly Hansen za žene, boja: crna
Jakna Helly Hansen
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-44%
MM6 Maison Margiela top za žene od pamuka s elastanom crni MKD200040
MM6 Maison Margiela top za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 87,99 €
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren boja: bijela, s poludolčevitom, 211A96234
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren
309,90 €
-31%
-5% u košarici*
Pamučna majica A Bathing Ape za žene, 001TEL302002L
Pamučna majica A Bathing Ape
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
Andersson Bell košulja za žene smeđa karirani uzorak atb1569w
Andersson Bell košulja za žene
189,90 €
-5% u košarici*
Anine Bing CLEMENTINE DRESS - BLACK haljina bez uzorka s lanom crna A.02.12030.BLK26
Anine Bing CLEMENTINE DRESS - BLACK haljina bez uzorka s lanom
Trenutna cijena:
379,90 €
Regularna cijena: 559,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 409,90 €
-50%
Vunene hlače Sportmax Kiens12 boja: crna, ravni kroj, visoki struk, 2422136022600
Vunene hlače Sportmax Kiens12
Trenutna cijena:
269,90 €
Regularna cijena: 539,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 539,90 €
-11%
Hlače Ottolinger Mesh Pants za žene, boja: crvena, uski kroj, visoki struk, 1010801821
Hlače Ottolinger Mesh Pants
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 309,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-50%
Bomber jakna Rick Owens Collage Bomber za žene, boja: crna, za prijelazno razdoblje, DS02D2723.MO
Bomber jakna Rick Owens Collage Bomber
Trenutna cijena:
579,90 €
Regularna cijena: 1159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 1159,90 €
-11%
-5% u košarici*
Pernata jakna The North Face 1996 Retro Nuptse boja: bež, za zimu, NF0A3XEOGM31
Pernata jakna The North Face 1996 Retro Nuptse
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 379,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 259,90 €
-16%
-5% u košarici*
Puma T7 Classics Play Paris Flared donji dio trenirke od pamuka s elastanom za žene crna srednje visoki struk 626809
Puma T7 Classics Play Paris Flared donji dio trenirke od pamuka s elastanom za žene
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 68,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 40,90 €
Haljina Marine Serre Draped Jersey Draped Dress
Trenutna cijena:
519,90 €
Regularna cijena: 999,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 459,90 €
Pulover s dodatkom vune MM6 Maison Margiela boja: crna, lagane, S62HL0041.M13196.900S
Pulover s dodatkom vune MM6 Maison Margiela
Trenutna cijena:
259,90 €
Regularna cijena: 559,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 279,90 €
-15%
-5% u košarici*
Anine Bing Miles dukserica od pamuka za žene plava A.08.12063
Anine Bing Miles dukserica od pamuka za žene
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 189,90 €
Otkrijte Sporty & Rich proizvode
Sporty & Rich Syracuse majica od pamuka mornarsko plava TO11975325BL106
Sporty & Rich Syracuse majica od pamuka
87,99 €
Sporty & Rich Promo majica od pamuka mornarsko plava TO11975431BL106
Sporty & Rich Promo majica od pamuka
87,99 €
Sporty & Rich H&W Crest majica od pamuka mornarsko plava TO119710241BL106
Sporty & Rich H&W Crest majica od pamuka
87,99 €
Sporty & Rich Syracuse majica od pamuka bijela TO11975325WH01
Sporty & Rich Syracuse majica od pamuka
87,99 €
Sporty & Rich Vendome LA majica od pamuka bež TO11976269WH37
Sporty & Rich Vendome LA majica od pamuka
87,99 €
Sporty & Rich Beverly Script majica od pamuka siva TO11976257GY03
Sporty & Rich Beverly Script majica od pamuka
87,99 €
Sporty & Rich Promo majica od pamuka bijela TO119710431WH01
Sporty & Rich Promo majica od pamuka
87,99 €
Sporty & Rich H&W Crest majica od pamuka bijela TO119710241WH01
Sporty & Rich H&W Crest majica od pamuka
87,99 €