za žene, boja: crna, FT1285.5301B
Boja: crna
53
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat
Limitirane kolekcije
Sunčane naočale Tom Ford Linda
- Oblik okvira: mačje oči.
- UV zaštita.
- Uz model dolazi etui i krpica za čišćenje naočala.
- Model zapakiran u brendiranu kutiju.
- Širina okvira: 145 mm.
- Širina leće: 52 mm.
Značajke proizvoda
Oblik okvira
mačje oči
Vrsta leće
gradijentna
Uzorak okvira
bez uzorka
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
FT1285.5301B
Boja
crna
Modna marka
Tom Ford
ID Proizvoda
99KK-OKD25R_99X
Sastav
Sintetički materijal
Dimenzije
Model je visok 179 cm i ima na sebi veličinu 53
Standardna veličina
Tehnički podaci
Premazi i svojstva leća:
UV400
Kategorija filtera:
kat. 2
Polaritet:
ne
Preporučeni proizvodi
Otkrijte Tom Ford proizvode
Sunčane naočale Tom Ford za žene, boja: crna, FT1186_5101A
Sunčane naočale Tom Ford
Sunčane naočale Tom Ford Brigitta za žene, boja: crna, FT1188_5001A
Sunčane naočale Tom Ford Brigitta
-10 % u košarici*
Sunčane naočale Tom Ford  Mikel za žene, boja: crna,  FT1085.5401A
Sunčane naočale Tom Ford Mikel
-10 % u košarici*
Sunčane naočale Tom Ford Winona za žene, boja: crna, FT1030_5301D
Sunčane naočale Tom Ford Winona
-10 % u košarici*
Sunčane naočale Tom Ford Brigitta za žene, boja: crna, FT1188_5052E
Sunčane naočale Tom Ford Guilliana za žene, boja: crna, FT1083_5201P
Sunčane naočale Tom Ford Guilliana
Trenutna cijena:
-10 % u košarici*
Sunčane naočale Tom Ford Athena za žene, boja: crna, FT1190_5301A
Sunčane naočale Tom Ford Athena
-10 % u košarici*