Перейти до вмісту
logo prm
Fred Perry
4.9

Fred Perry футболка бавовняна чоловіча темно-синя M1588V

2699 грн
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 3500 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення
Лише оригінальні товари

Футболка Fred Perry M1588V темно-синя: позачасова класика з контрастним акцентом

Футболка Fred Perry M1588V – це квінтесенція британського стилю, яка додає витонченості повсякденним образам чоловіків, що цінують класику. Ця культова модель, глибоко вкорінена у спортивній спадщині та субкультурах, у темно-синьому виконанні з витонченим контрастним кантом стає універсальним елементом гардероба. Виготовлена з чистої бавовни, має стандартний крій, що забезпечує неперевершений комфорт та свободу рухів. Це ідеальний вибір для будь-якої пори року, що чудово пасує як до вільних, так і до більш продуманих образів.

Ключові переваги футболки Fred Perry M1588V

  • Стандартний крій, що вільно сидить по фігурі, забезпечуючи комфорт і класичний вигляд без обмеження рухів
  • Виготовлена зі 100% високоякісної бавовни, приємна на дотик та дозволяє шкірі дихати
  • Злегка еластичний матеріал, який адаптується до тіла, забезпечуючи свободу під час кожного руху
  • Універсальний повсякденний стиль, ідеальний на щодень, для зустрічей з друзями чи на вихідні
  • Круглий виріз горловини, який делікатно підкреслює шию, додаючи елегантності та універсальності
  • Витончений контрастний кант, що додає характеру та підкреслює увагу до деталей
Характеристики товару
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
M1588V
Колір
темно-синій
Бренд
Fred Perry
ID Товару
9BYA-TSM18U_59C
Матеріал
Весь виріб:
100% Бавовна
Крій
Декольте:
кругле
Тип рукава:
класичний
Крій:
regular fit
Розміри
Ширина під пахвами:
54 см
Зріст моделі - 187 cm, розмір представленого товару на моделі - S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите. Рекомендації засновані на вимірах товару та розмірній сітці бренду.
Схожі товари
-28%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Fred Perry колір синій з аплікацією M2397
Бавовняна футболка Fred Perry
2299 грн
3199 грн
-15%
-5% у кошику*
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча темно-синя M1588V
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
2199 грн
2599 грн
-34%
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча темно-синя M3519
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
1499 грн
2299 грн
-34%
Бавовняна футболка Fred Perry колір синій однотонна M2395
Бавовняна футболка Fred Perry
2099 грн
3199 грн
Бавовняна футболка Fred Perry колір синій візерунок M2410
Бавовняна футболка Fred Perry
4499 грн
-15%
-5% у кошику*
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча темно-синя M1588V
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
2199 грн
2599 грн
-40%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Alpha Industries College чоловіча колір синій з принтом 146501
Бавовняна футболка Alpha Industries College
1129 грн
1899 грн
-50%
Бавовняна футболка Daily Paper Candle Label Boxy колір синій візерунок 2521053
Бавовняна футболка Daily Paper Candle Label Boxy
1649 грн
3299 грн
RHUDE футболка бавовняна темно-синя RHPF26TT05012
RHUDE футболка бавовняна
10499 грн
-28%
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren колір синій з аплікацією 710981370
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren
3059 грн
4299 грн
-36%
Бавовняна футболка Alpha Industries Studio Edition BP T чоловіча колір синій з аплікацією 156553
Бавовняна футболка Alpha Industries Studio Edition BP T
1399 грн
2199 грн
-28%
-5% у кошику*
Wales Bonner Song футболка з вовною чоловіча темно-синій
Wales Bonner Song футболка з вовною чоловіча
10699 грн
14999 грн
Drôle de Monsieur Belissima футболка бавовняна чоловіча темно-синя L-TS324-CO311
Drôle de Monsieur Belissima футболка бавовняна чоловіча
5199 грн
-20%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Barbour x Paul Smith Wax Can колір синій з принтом MTS1526NY91
Бавовняна футболка Barbour x Paul Smith Wax Can
3519 грн
4399 грн
-32%
Lacoste футболка чоловіча Темно-синя TH1044
Lacoste футболка чоловіча
2299 грн
3399 грн
-41%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Maison Kitsuné Chillax Fox Patch Regular Tee Shirt колір чорний однотонна LM00110KJ0008
Бавовняна футболка Maison Kitsuné Chillax Fox Patch Regular Tee Shirt
2399 грн
4099 грн
Carhartt WIP S/S Painter футболка бавовняна чоловіча темно-синя I036853
Carhartt WIP S/S Painter футболка бавовняна чоловіча
2699 грн
-27%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren Tee колір білий однотонна 710964716
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren Tee
3999 грн
5499 грн
-43%
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren чоловіча колір синій однотонна 710936509
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren
2899 грн
5099 грн
-15% у кошику*
Бавовняна футболка Drôle de Monsieur Cocktail колір синій з принтом J.TS291.CO002.NY
Бавовняна футболка Drôle de Monsieur Cocktail
5499 грн
-45%
Футболка Stan Ray чоловіча колір синій з принтом AW2400116
Футболка Stan Ray
1039 грн
1899 грн
-29%
-5% у кошику*
Needles футболка бавовняна чоловіча темно-синя SX497
Needles футболка бавовняна чоловіча
8099 грн
11499 грн
-28%
-5% у кошику*
Wales Bonner Crown футболка бавовняна чоловіча темно-синя MS26JE01.JE02.591
Wales Bonner Crown футболка бавовняна чоловіча
10699 грн
14999 грн
-27%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren колір синій однотонна 710977904
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren
3999 грн
5499 грн
-41%
Lacoste футболка бавовняна чоловіча темно-синя TH6710
Lacoste футболка бавовняна чоловіча
1759 грн
2999 грн
-56%
Lacoste футболка базова бавовняна чоловіча темно-синя TH7318
Lacoste футболка базова бавовняна чоловіча
1399 грн
3199 грн
-50%
Бавовняна футболка Wood Wood Essential Sami classic чоловіча колір синій меланж 30250245
Бавовняна футболка Wood Wood Essential Sami classic
1249 грн
2499 грн
adidas Originals Brain Dead x Disney футболка бавовняна чоловіча темно-синя KR5173
adidas Originals Brain Dead x Disney футболка бавовняна чоловіча
2699 грн
-13%
Lacoste футболка basic бавовняна чоловіча темно-синя TH7318
Lacoste футболка basic бавовняна чоловіча
1999 грн
2299 грн
Товари бренду Fred Perry
-15%
-5% у кошику*
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча темно-синя M1588V
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
2199 грн
2599 грн
-34%
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча темно-синя M3519
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
1499 грн
2299 грн
-15%
-5% у кошику*
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча темно-синя M1588V
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
2199 грн
2599 грн
-28%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Fred Perry колір синій з аплікацією M2397
Бавовняна футболка Fred Perry
2299 грн
3199 грн
Бавовняна футболка Fred Perry колір синій візерунок M2410
Бавовняна футболка Fred Perry
4499 грн
-34%
Бавовняна футболка Fred Perry колір синій однотонна M2395
Бавовняна футболка Fred Perry
2099 грн
3199 грн
Бавовняна футболка Fred Perry чоловічий колір синій з аплікацією M3519.608
Бавовняна футболка Fred Perry
2199 грн
Бавовняна футболка Fred Perry Embroidered T-Shirt чоловіча колір чорний з аплікацією M4580.102
Бавовняна футболка Fred Perry Embroidered T-Shirt
2699 грн
-15% у кошику*
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча блакитна M3519
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
2299 грн
-20% у кошику*
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча чорна M2396
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
3199 грн
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча зелена M6581.Z18
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
3199 грн
-34%
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча блакитна M1588V
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
1699 грн
2599 грн
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча сіра M2474
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
3699 грн
-33%
Бавовняна футболка Fred Perry колір чорний однотонна M2392
Бавовняна футболка Fred Perry
2999 грн
4499 грн
-15% у кошику*
Бавовняна футболка Fred Perry колір чорний з аплікацією M2405
Бавовняна футболка Fred Perry
3199 грн
-15% у кошику*
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча бордо M2396
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
3199 грн
-15% у кошику*
Бавовняна футболка Fred Perry колір бежевий з аплікацією M2397
Бавовняна футболка Fred Perry
3199 грн
-33%
Бавовняна футболка Fred Perry колір бежевий однотонна M8679
Бавовняна футболка Fred Perry
2999 грн
4499 грн
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча зелена M6581.M37
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
3199 грн
-34%
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча бірюзова M1588V
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
1699 грн
2599 грн
-15% у кошику*
Бавовняна футболка Fred Perry колір зелений візерунок M6581.30A
Бавовняна футболка Fred Perry
3199 грн
Бавовняна футболка Fred Perry колір чорний однотонна M1600V
Бавовняна футболка Fred Perry
2199 грн
-15%
-5% у кошику*
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча бежева M1588V
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
2199 грн
2599 грн
-28%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Fred Perry візерунок M1302
Бавовняна футболка Fred Perry
2299 грн
3199 грн
-15% у кошику*
Бавовняна футболка Fred Perry колір чорний однотонна M2395
Бавовняна футболка Fred Perry
3199 грн
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча бордо M1588V
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
2599 грн
-20% у кошику*
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча бордова M3519
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
2299 грн
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Fred Perry колір бордовий візерунок M6581
Бавовняна футболка Fred Perry
2599 грн
2799 грн
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Fred Perry колір білий однотонна M2408
Бавовняна футболка Fred Perry
2899 грн
3199 грн
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча чорна M1588V
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
2699 грн