Перейти до вмісту
logo prm
Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча зелена 710671438

-35%
2499 грн
3899 грн
Колір: зелений
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча бежева 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча блакитна 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча бежева 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча сіра 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча жовта 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча жовта 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча помаранчева 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча помаранчева 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча рожева 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча фіолетова 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic чоловіча бавовняна блакитна 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic чоловіча бавовняна блакитна 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча темно-синя 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча темно-синя 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча бірюзова 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча зелена 710671438
Polo Ralph Lauren Футболка basic бавовняна чоловіча зелена 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча зелена 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча зелена 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic чоловіча бавовняна зелена 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча коричнева 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча коричнева 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча коричнева 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча блакитна 710671438
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 3500 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення
Лише оригінальні товари

Polo Ralph Lauren Зелена футболка basic – квінтесенція спортивної елегантності

Зелена футболка Polo Ralph Lauren – це квінтесенція позачасового стилю, що додає невимушеної елегантності повсякденним образам для чоловіків, які цінують класику. Цей культовий елемент гардероба, що є синонімом американської розкоші та спортивної спадщини, повертається у виразному, зеленому відтінку, що чудово підкреслює його універсальний характер. Виготовлена зі 100% м'якої бавовни, модель крою slim fit делікатно прилягає до силуету, пропонуючи при цьому неперевершений комфорт у носінні. Це ідеальна пропозиція на будь-яку пору року, яка легко знайде своє місце як у невимушених, міських стилізаціях, так і в більш вишуканих, casual-образах.

Чому варто обрати футболку basic Polo Ralph Lauren 710671438?

  • Крій slim fit, що делікатно підкреслює чоловічий силует, водночас зберігаючи повну свободу рухів
  • Виготовлена зі 100% високоякісної бавовни, яка огортає шкіру м'якістю та повітропроникністю
  • Еластичний матеріал, що чудово прилягає до тіла, забезпечуючи комфорт протягом усього дня
  • Мінімалістичний та casual дизайн з делікатним логотипом, ідеальний для повсякденного носіння та вихідних
  • Круглий виріз горловини, що є синонімом комфорту та позачасової естетики, яку легко стилізувати
  • Тонкий та гладкий трикотажний матеріал, приємний на дотик, ідеальний для теплих днів та як основа для багатошарових образів
Характеристики товару
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
710671438
Колір виробника
425
Колір
зелений
Бренд
Polo Ralph Lauren
Виробник

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID Товару
PPYX-TSM06U_79A
Матеріал
Весь виріб:
100% Бавовна
Крій
Декольте:
кругле
Тип рукава:
класичний
Крій:
slim fit
Схожі товари
-27%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren JERSEY-KNT-T-SHIRT колір зелений однотонна 710A12979002
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren JERSEY-KNT-T-SHIRT
3199 грн
4399 грн
-32%
Polo Ralph Lauren Футболка basic бавовняна чоловіча зелена 710671438
Polo Ralph Lauren Футболка basic бавовняна чоловіча
2499 грн
3699 грн
-27%
Polo Ralph Lauren футболка basic чоловіча бавовняна зелена 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic чоловіча бавовняна
2899 грн
3999 грн
-30%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren WEATHERED 20/2 колір зелений однотонна 710977904014
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren WEATHERED 20/2
3799 грн
5499 грн
-27%
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча зелена 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча
2899 грн
3999 грн
-28%
-5% у кошику*
Polo Ralph Lauren JERSEY-KNT-T-SHIRT футболка бавовняна чоловіча зелена 710A13053001
Polo Ralph Lauren JERSEY-KNT-T-SHIRT футболка бавовняна чоловіча
4099 грн
5699 грн
-33%
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча зелена 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча
2599 грн
3899 грн
-36%
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren колір зелений візерунок 710956828
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren
2799 грн
4399 грн
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren колір зелений однотонна 710671438.
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren
4199 грн
-47%
Polo Ralph Lauren Tee футболка бавовняна чоловіча зелена 710964714
Polo Ralph Lauren Tee футболка бавовняна чоловіча
2999 грн
5699 грн
-23%
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча зелена 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча
3199 грн
4199 грн
-18%
-5% у кошику*
Carhartt WIP S/S Link Script T-Shirt футболка бавовняна чоловіча зелена I031373.3HLXX
Carhartt WIP S/S Link Script T-Shirt футболка бавовняна чоловіча
1799 грн
2199 грн
-34%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Alpha Industries Basic колір зелений візерунок 100501C.408-green
Бавовняна футболка Alpha Industries Basic
849 грн
1299 грн
Lacoste футболка бавовняна чоловіча зелена TH6709
Lacoste футболка бавовняна чоловіча
2999 грн
-20% у кошику*
Carhartt WIP S/S Madison T-Shirt футболка чоловіча бавовняна зелена I033000.3HLXX
Carhartt WIP S/S Madison T-Shirt футболка чоловіча бавовняна
1799 грн
-21%
-5% у кошику*
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча зелена M3519
Fred Perry футболка бавовняна чоловіча
1799 грн
2299 грн
-20%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Café Kitsuné Relax колір зелений з принтом PU00105KJ7014
Бавовняна футболка Café Kitsuné Relax
2699 грн
3399 грн
Carhartt WIP S/S Gracious футболка бавовняна чоловіча зелена I036879
Carhartt WIP S/S Gracious футболка бавовняна чоловіча
2099 грн
-46%
-5% у кошику*
Drôle de Monsieur Le T-shirt "The Best Club" футболка бавовняна чоловіча зелена I.TS273.CO002
Drôle de Monsieur Le T-shirt "The Best Club" футболка бавовняна чоловіча
2799 грн
5199 грн
-36%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка No Problemo Mini Problemo Tee колір зелений з принтом NP6000904
Бавовняна футболка No Problemo Mini Problemo Tee
1599 грн
2499 грн
-27%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка A Bathing Ape ONE POINT RELAXED FIT TEE чоловіча колір зелений однотонна 1K80110345
Бавовняна футболка A Bathing Ape ONE POINT RELAXED FIT TEE
3699 грн
5099 грн
Neighborhood футболка бавовняна чоловіча зелена 261PCNH.ST11
Neighborhood футболка бавовняна чоловіча
3299 грн
-28%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка AAPE Theme Main колір зелений з принтом AAPTEM1756XXP
Бавовняна футболка AAPE Theme Main
3199 грн
4499 грн
-33%
Undercover футболка бавовняна чоловіча сіра UP1F4806-1
Undercover футболка бавовняна чоловіча
8099 грн
12199 грн
-50%
Бавовняна футболка No Problemo Fluoro SS Tee чоловіча колір зелений з принтом NP60003.02
Бавовняна футболка No Problemo Fluoro SS Tee
1349 грн
2699 грн
Off-White Dark Caravaggio футболка бавовняна чоловіча чорна 44MAA120S26J00D001
Off-White Dark Caravaggio футболка бавовняна чоловіча
14999 грн
-20% у кошику*
Бавовняна футболка Carhartt WIP SS Chase T-Shirt колір зелений однотонна I026391.3H4XX
Бавовняна футболка Carhartt WIP SS Chase T-Shirt
1899 грн
-26%
Barbour ESSENTIALS футболка basic бавовняна чоловіча зелена MTS0331
Barbour ESSENTIALS футболка basic бавовняна чоловіча
1699 грн
2299 грн
-57%
Футболка Lacoste чоловіча колір зелений однотонна TH2745
Футболка Lacoste
1489 грн
3499 грн
Товари бренду Polo Ralph Lauren
-47%
Polo Ralph Lauren Tee футболка бавовняна чоловіча зелена 710964714
Polo Ralph Lauren Tee футболка бавовняна чоловіча
2999 грн
5699 грн
-27%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren JERSEY-KNT-T-SHIRT колір зелений однотонна 710A12979002
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren JERSEY-KNT-T-SHIRT
3199 грн
4399 грн
-32%
Polo Ralph Lauren Футболка basic бавовняна чоловіча зелена 710671438
Polo Ralph Lauren Футболка basic бавовняна чоловіча
2499 грн
3699 грн
-27%
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча зелена 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча
2899 грн
3999 грн
-23%
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча зелена 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча
3199 грн
4199 грн
-28%
-5% у кошику*
Polo Ralph Lauren JERSEY-KNT-T-SHIRT футболка бавовняна чоловіча зелена 710A13053001
Polo Ralph Lauren JERSEY-KNT-T-SHIRT футболка бавовняна чоловіча
4099 грн
5699 грн
-30%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren WEATHERED 20/2 колір зелений однотонна 710977904014
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren WEATHERED 20/2
3799 грн
5499 грн
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren колір зелений з принтом 710A13265
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren
6099 грн
-33%
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча зелена 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча
2599 грн
3899 грн
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren колір зелений однотонна 710671438.
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren
4199 грн
-27%
Polo Ralph Lauren футболка basic чоловіча бавовняна зелена 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic чоловіча бавовняна
2899 грн
3999 грн
-36%
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren колір зелений візерунок 710956828
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren
2799 грн
4399 грн
-18%
Футболка Polo Ralph Lauren (2-pack) чоловіча колір білий гладкий
Футболка Polo Ralph Lauren (2-pack)
1799 грн
2199 грн
-22%
-5% у кошику*
Polo Ralph Lauren - Футболка
Polo Ralph Lauren - Футболка
2699 грн
3499 грн
-33%
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren колір бежевий однотонна 710916698
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren
3499 грн
5299 грн
-35%
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча блакитна 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча
2599 грн
3999 грн
-48%
Polo Ralph Lauren футболка бавовняна чоловіча бежева 710740727
Polo Ralph Lauren футболка бавовняна чоловіча
2229 грн
4299 грн
-32%
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren колір бежевий однотонна 710977904
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren
4099 грн
6099 грн
-35%
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren чоловічий колір білий однотонний
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren
2699 грн
4199 грн
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча сіра 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча
3999 грн
-22%
-5% у кошику*
Polo Ralph Lauren - Футболка
Polo Ralph Lauren - Футболка
2699 грн
3499 грн
-24%
Polo Ralph Lauren - Футболка
Polo Ralph Lauren - Футболка
3699 грн
4899 грн
-12%
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча фіолетова 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic бавовняна чоловіча
3499 грн
3999 грн
-36%
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren колір чорний однотонна 710916698
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren
2969 грн
4699 грн
-28%
Polo Ralph Lauren футболка basic чоловіча бавовняна блакитна 710671438
Polo Ralph Lauren футболка basic чоловіча бавовняна
2879 грн
3999 грн
-27%
Polo Ralph Lauren футболка оверсайз бавовняна чоловіча біла 710A12979
Polo Ralph Lauren футболка оверсайз бавовняна чоловіча
3399 грн
4699 грн
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren INTERLOCK-KNT-T-SHIRT колір синій візерунок 710B16648001
Бавовняна футболка Polo Ralph Lauren INTERLOCK-KNT-T-SHIRT
5399 грн
-32%
-5% у кошику*
Polo Ralph Lauren - Футболка
Polo Ralph Lauren - Футболка
2499 грн
3699 грн
-28%
-5% у кошику*
Polo Ralph Lauren JERSEY-SSL-TSH футболка бавовняна чоловіча чорна 710981136501
Polo Ralph Lauren JERSEY-SSL-TSH футболка бавовняна чоловіча
3499 грн
4899 грн
Polo Ralph Lauren JERSEY-KNT-T-SHIRT футболка бавовняна чоловіча
5699 грн
7899 грн