Перейти до вмісту
logo prm
Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча блакитна 710667709

-16%
2599 грн
3099 грн
Колір: блакитний
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча блакитна 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча помаранчева 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча рожева 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча блакитна 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча зелена 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча зелена 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча зелена 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча зелена 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча зелена 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча зелена 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча зелена 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча бордо 710667709
Один розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 3500 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення
Лише оригінальні товари

Блакитна кепка Polo Ralph Lauren – ікона стилю та витонченої свободи

Дизайн Polo Ralph Lauren – це позачасова пропозиція, яка роками визначає класику спортивної елегантності. Ця блакитна кепка, з характерним логотипом бренду, привносить у повсякденні образи свіжість та витончений акцент. Виготовлена зі 100% високоякісної бавовни, вона забезпечує комфорт носіння та відмінну повітропроникність, ідеальну для сонячних днів. Її універсальний фасон робить її чудовим вибором для міських прогулянок, поїздок на вихідні чи відпочинку на свіжому повітрі, гармонійно поєднуючись із кежуал-образами.

Чим вирізняється кепка Polo Ralph Lauren – есенція класичного стилю?

  • Класична кепка, яка чудово доповнює невимушені та міські образи
  • Виготовлена зі 100% високоякісної бавовни, приємна на дотик і повітропроникна для шкіри
  • Ідеальна для теплих днів, що забезпечує комфорт та захист від сонця протягом усього року
  • Регульована застібка ззаду дає змогу точно припасувати до обхвату голови
  • Гладка текстура матеріалу підкреслює мінімалістичний дизайн та елегантність
  • Характерна аплікація з логотипом Polo Ralph Lauren додає престижу та впізнаваності
Інформація про товар
Код виробника
710667709
Колір виробника
174
Колір
блакитний
Бренд
Polo Ralph Lauren
ID Товару
PPYX-CAM020_05A
Матеріал
Весь виріб:
100% Бавовна
Схожі товари
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча блакитна 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча
3099 грн
-27%
-5% у кошику*
Martine Rose Roll Back бейсболка бавовняна блакитна 1168WP13504
Martine Rose Roll Back бейсболка бавовняна
7798 грн
10799 грн
-40%
-5% у кошику*
Джинсова кепка Carhartt WIP Lincoln Cap з аплікацією I034471.135
Джинсова кепка Carhartt WIP Lincoln Cap
1239 грн
2099 грн
-28%
-5% у кошику*
No Problemo бейсболка бавовняна блакитна NP9000505
No Problemo бейсболка бавовняна
1499 грн
2099 грн
-48%
Кепка Ciele Athletics візерунок
Кепка Ciele Athletics
1079 грн
2099 грн
-44%
Бавовняна бейсболка Fila Fila x Aries Cap з аплікацією 42PS24HA010122272307
Бавовняна бейсболка Fila Fila x Aries Cap
1499 грн
2699 грн
-26%
Lacoste бейсболка бавовняна блакитна RK0491
Lacoste бейсболка бавовняна
2199 грн
2999 грн
-30%
-5% у кошику*
Бавовняна бейсболка Café Kitsuné колір зелений CKNU06102WW0096
Бавовняна бейсболка Café Kitsuné
2099 грн
2999 грн
-33%
-5% у кошику*
Кепка Fjallraven Langtradarkeps колір синій з аплікацією F78138-555
Кепка Fjallraven Langtradarkeps
1399 грн
2099 грн
-23%
Lacoste бейсболка бавовняна жовта RK0491
Lacoste бейсболка бавовняна
2299 грн
2999 грн
-28%
Lacoste бейсболка чорна RK0342
Lacoste бейсболка
2299 грн
3199 грн
-20% у кошику*
Maison Kitsuné Dressed Fox бейсболка бавовняна чорна QU06102WB0026
Maison Kitsuné Dressed Fox бейсболка бавовняна
4199 грн
-25%
Кепка MICROFIBRE 9FORTY® 60595181
Кепка MICROFIBRE 9FORTY®
969 грн
1299 грн
-11%
-5% у кошику*
Кепка Ciele Athletics колір білий з принтом CLGCPB.WH001-WH001
Кепка Ciele Athletics
1499 грн
1699 грн
-21%
-15% у кошику*
Бавовняна бейсболка VETEMENTS Friday Distressed колір чорний UE76CA326B
Бавовняна бейсболка VETEMENTS Friday Distressed
10899 грн
13799 грн
-16%
Кепка NBA LEAGUE ESSENTIAL 9FORTY® 12292586
Кепка NBA LEAGUE ESSENTIAL 9FORTY®
1049 грн
1259 грн
-31%
-5% у кошику*
Кепка LEAGUE ESSENTIAL 9FORTY® 12380594
Кепка LEAGUE ESSENTIAL 9FORTY®
859 грн
1259 грн
Carhartt WIP Canvas Cap кепка бавовняна чорна I037182
Carhartt WIP Canvas Cap кепка бавовняна
2599 грн
-35%
-5% у кошику*
Кепка Carhartt WIP Canvas Cap колір бежевий однотонна I034347.0IDXX
Кепка Carhartt WIP Canvas Cap
1359 грн
2099 грн
-15% у кошику*
No Problemo Alien-O Washed бейсболка бавовняна помаранчева NP9000705
No Problemo Alien-O Washed бейсболка бавовняна
1899 грн
2099 грн
-10%
-5% у кошику*
Бавовняна бейсболка Carhartt WIP W' Madison Logo Cap колір чорний I034606.K02XX
Бавовняна бейсболка Carhartt WIP W' Madison Logo Cap
1619 грн
1799 грн
-15%
-5% у кошику*
Кепка Ciele Athletics колір рожевий з принтом CLGCIB.IS001-IS001
Кепка Ciele Athletics
1599 грн
1899 грн
-20%
-5% у кошику*
Бавовняна бейсболка Norse Projects колір зелений однотонна N80.0001.8109-8109
Бавовняна бейсболка Norse Projects
2799 грн
3499 грн
-32%
-5% у кошику*
Кепка Carhartt WIP Madison Logo колір помаранчевий I023750.32UXX
Кепка Carhartt WIP Madison Logo
1079 грн
1599 грн
-20%
-5% у кошику*
Кепка Nanga Dotair® Mesh Jet Cap колір коричневий однотонна NA2411.3B906.A
Кепка Nanga Dotair® Mesh Jet Cap
1999 грн
2499 грн
-23%
-5% у кошику*
Бавовняна бейсболка Carhartt WIP Alston Cap колір бежевий I035659.39VXX
Бавовняна бейсболка Carhartt WIP Alston Cap
1599 грн
2099 грн
-42%
Кепка New Era колір чорний з аплікацією 12292584-BLACK
Кепка New Era
719 грн
1259 грн
-16%
-5% у кошику*
Coperni C Logo кепка бавовняна сіра COPHT02000
Coperni C Logo кепка бавовняна
4499 грн
5399 грн
-41%
-5% у кошику*
Бавовняна бейсболка VETEMENTS Cof колір чорний UCF76CA100B
Бавовняна бейсболка VETEMENTS Cof
11799 грн
20099 грн
Товари бренду Polo Ralph Lauren
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча блакитна 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча
3099 грн
-32%
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча зелена 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча
1899 грн
2799 грн
-29%
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча зелена 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча
2129 грн
2999 грн
-23%
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча зелена 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча
2129 грн
2799 грн
-35%
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча зелена 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча
1999 грн
3099 грн
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча зелена 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча
3499 грн
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча рожева 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча
3499 грн
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча зелена 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча
3499 грн
-31%
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча помаранчева 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча
2129 грн
3099 грн
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча бордо 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча
3499 грн
-21%
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча зелена 710667709
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна чоловіча
2199 грн
2799 грн