Перейти до вмісту
logo prm
Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren - Поло

-27%
4299 грн
5899 грн
Колір: рожевий
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 3500 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення
Лише оригінальні товари

Polo Ralph Lauren - Поло

Поло із колекції Polo Ralph Lauren. Модель виготовлена із гладкого трикотажу.
- Крій slim.
- Модель з коміром.
- Коротка застібка на ґудзиках.
- Тонкий, нееластичний трикотаж.
- Ширина під пахвами: 50 cm.
- Довжина: 72 cm.
- Параметри вказані для розміру: M.
Інформація про товар
Код виробника
710795080004
Колір
рожевий
Бренд
Polo Ralph Lauren
Виробник

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID Товару
PPYK-POM04W_30X
Склад

100% Бавовна
Крій
Декольте:
з комірцем
Крій:
slim fit
Розміри
Зріст моделі - 185 cm, розмір представленого товару на моделі - M

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
-22%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне з еластаном чоловіче рожеве 710941439
Polo Ralph Lauren поло бавовняне з еластаном чоловіче
5099 грн
6599 грн
-30%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче рожеве 710704319
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4499 грн
6499 грн
-27%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір рожевий однотонний
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
4299 грн
5899 грн
-34%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче рожеве 710680784
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4099 грн
6299 грн
-30%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче рожеве 710680784
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4199 грн
5999 грн
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче рожеве 710536856
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
6299 грн
-38%
-5% у кошику*
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren BASIC MESH колір рожевий однотонне 710680784510
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren BASIC MESH
3899 грн
6299 грн
-27%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір рожевий однотонне 710B13479
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
5199 грн
7199 грн
-42%
-5% у кошику*
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren SS KC SLIM FIT колір рожевий однотонне 710536856506
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren SS KC SLIM FIT
3599 грн
6299 грн
Polo Ralph Lauren MESH-KNT-POLO поло бавовняне чоловіче рожеве 710B16617002
Polo Ralph Lauren MESH-KNT-POLO поло бавовняне чоловіче
9499 грн
-40%
Polo Ralph Lauren - Поло
Polo Ralph Lauren - Поло
4299 грн
7199 грн
-13%
-5% у кошику*
Barbour MML1449PI95 поло бавовняне чоловіче рожеве Lynmouth Tipped Tailored
Barbour MML1449PI95 поло бавовняне чоловіче
3099 грн
3599 грн
-24%
adidas Originals поло чоловіче рожеве KE3580
adidas Originals поло чоловіче
1899 грн
2499 грн
-38%
-5% у кошику*
Barbour MML1535PI38 Поло бавовняне чоловіче рожеве Washed Tartan Tailored
Barbour MML1535PI38 Поло бавовняне чоловіче
2199 грн
3599 грн
-27%
-5% у кошику*
Drôle de Monsieur Polo Piqué Slogan Rose поло бавовняне чоловіче рожеве J.PL161.CO264.LPI
Drôle de Monsieur Polo Piqué Slogan Rose поло бавовняне чоловіче
5899 грн
8099 грн
-27%
-5% у кошику*
Barbour ESSENTIALS поло бавовняне чоловіче рожеве MML0358
Barbour ESSENTIALS поло бавовняне чоловіче
2399 грн
3299 грн
-49%
Поло Woolrich Mackinack Polo чоловіче колір сірий однотонне CFWOPO0065MRUT1483
Поло Woolrich Mackinack Polo
2199 грн
4349 грн
-28%
-5% у кошику*
Бавовняне поло Fred Perry колір зелений з аплікацією M3600.T50
Бавовняне поло Fred Perry
3199 грн
4499 грн
-36%
-5% у кошику*
Polo Ralph Lauren поло чоловіче бавовняне блакитне 710795080016
Polo Ralph Lauren поло чоловіче бавовняне
3999 грн
6299 грн
-45%
Поло DARKPARK Alex колір коричневий однотонне MSH08.FAC81
Поло DARKPARK Alex
8899 грн
16199 грн
-35%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір білий 710956682
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
4299 грн
6699 грн
-30%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren однотонне 710B13479
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
5599 грн
8099 грн
-28%
Barbour ESSENTIALS поло бавовняне чоловіче біле MML0358
Barbour ESSENTIALS поло бавовняне чоловіче
2299 грн
3199 грн
Drôle de Monsieur поло-светр вовняний чоловічий бежевий L-PO194-WO007
Drôle de Monsieur поло-светр вовняний чоловічий
10499 грн
-30%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче блакитне 710680784
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4199 грн
5999 грн
-29%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче бежеве 710704319
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4499 грн
6399 грн
-18%
Lacoste поло бавовняне чоловіче біле DH2050
Lacoste поло бавовняне чоловіче
3439 грн
4199 грн
-33%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір синій візерунок 710P07353
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
4599 грн
6899 грн
-38%
Polo Ralph Lauren поло чоловіче бавовняне з еластаном темно-синє 710941439
Polo Ralph Lauren поло чоловіче бавовняне з еластаном
3699 грн
5999 грн
-39%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір синій однотонне 710968951
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
4299 грн
7099 грн
Товари бренду Polo Ralph Lauren
Polo Ralph Lauren MESH-KNT-POLO поло бавовняне чоловіче рожеве 710B16617002
Polo Ralph Lauren MESH-KNT-POLO поло бавовняне чоловіче
9499 грн
-30%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче рожеве 710704319
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4499 грн
6499 грн
-27%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір рожевий однотонний
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
4299 грн
5899 грн
-30%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче рожеве 710680784
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4199 грн
5999 грн
-27%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір рожевий однотонне 710B13479
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
5199 грн
7199 грн
-42%
-5% у кошику*
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren SS KC SLIM FIT колір рожевий однотонне 710536856506
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren SS KC SLIM FIT
3599 грн
6299 грн
-40%
Polo Ralph Lauren - Поло
Polo Ralph Lauren - Поло
4299 грн
7199 грн
-38%
-5% у кошику*
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren BASIC MESH колір рожевий однотонне 710680784510
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren BASIC MESH
3899 грн
6299 грн
-22%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне з еластаном чоловіче рожеве 710941439
Polo Ralph Lauren поло бавовняне з еластаном чоловіче
5099 грн
6599 грн
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче рожеве 710536856
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
6299 грн
-34%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче рожеве 710680784
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4099 грн
6299 грн
-25%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне з еластаном чоловіче чорне 710941439
Polo Ralph Lauren поло бавовняне з еластаном чоловіче
4499 грн
5999 грн
-29%
Polo Ralph Lauren Поло
Polo Ralph Lauren Поло
4599 грн
6499 грн
-40%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір синій однотонне 710938137
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
3329 грн
5619 грн
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче блакитне 710680784
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
6299 грн
-29%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір синій однотонне 710A12934
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
5799 грн
8199 грн
-31%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір чорний однотонне 710782592
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
4299 грн
6299 грн
-30%
Polo Ralph Lauren - Поло
Polo Ralph Lauren - Поло
4099 грн
5899 грн
-22%
Поло Polo Ralph Lauren колір синій однотонне 710A12484
Поло Polo Ralph Lauren
5899 грн
7599 грн
-34%
Поло з домішкою льону Polo Ralph Lauren колір синій однотонне 710B13894
Поло з домішкою льону Polo Ralph Lauren
6599 грн
9999 грн
-30%
-5% у кошику*
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren BASIC MESH колір чорний однотонне 710783656020
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren BASIC MESH
4199 грн
5999 грн
-35%
Polo Ralph Lauren - Поло
Polo Ralph Lauren - Поло
4599 грн
7099 грн
-31%
Polo Ralph Lauren поло чоловіче бавовняне з еластаном блакитне 710941439
Polo Ralph Lauren поло чоловіче бавовняне з еластаном
4499 грн
6599 грн
-34%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче зелене 710680784
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4299 грн
6599 грн
-27%
Polo Ralph Lauren - Поло
Polo Ralph Lauren - Поло
4299 грн
5899 грн
-30%
-5% у кошику*
Polo Ralph Lauren JAQUARD PIQUE поло бавовняне чоловіче бежеве 710964535500
Polo Ralph Lauren JAQUARD PIQUE поло бавовняне чоловіче
6599 грн
9499 грн
-34%
Поло Polo Ralph Lauren однотонне 710A12484
Поло Polo Ralph Lauren
4999 грн
7599 грн
-25%
Поло Polo Ralph Lauren Sskccmslm2 Short Sleeve колір червоний візерунок 710972342
Поло Polo Ralph Lauren Sskccmslm2 Short Sleeve
6069 грн
8099 грн
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче зелене 710680784
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
6299 грн
-27%
Polo Ralph Lauren - Поло
Polo Ralph Lauren - Поло
4299 грн
5899 грн