Перейти до вмісту
logo prm
Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче рожеве 710680784

-34%
4099 грн
6299 грн
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 3500 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення
Лише оригінальні товари

Рожеве поло Polo Ralph Lauren: квінтесенція позачасового стилю

Рожеве поло Polo Ralph Lauren – це квінтесенція невимушеної елегантності, яка підкреслює витончений смак чоловіка, що цінує класику з ноткою сучасності. Цей культовий елемент гардероба, будучи символом американського стилю преппі, представлено в глибокому відтінку рожевого, що чудово відображає його універсальний характер. Його обтислий крій та еластична бавовна обгортають силует, забезпечуючи комфорт протягом усього дня, водночас гарантуючи бездоганний вигляд. Це універсальний вибір, ідеальний як для літніх зустрічей, так і як основа для багатошарових образів у прохолодніші дні, що підійде для багатьох повсякденних ситуацій.

Чому рожеве поло Polo Ralph Lauren 710680784 – це вибір для вас?

  • Обтислий крій slim fit, який елегантно підкреслює силует, забезпечуючи сучасний та вишуканий вигляд
  • Позачасове поло, що є квінтесенцією невимушеної елегантності, ідеальне для багатьох випадків
  • Виготовлено зі 100% бавовни, яка ніжно огортає шкіру, забезпечуючи виняткову м'якість та повітропроникність
  • Злегка еластичний матеріал, який адаптується до рухів тіла, забезпечуючи свободу та комфорт протягом усього дня
  • Універсальний стиль кежуал, ідеальний для створення як невимушених, так і більш витончених образів
  • Класичні короткі рукави, які доповнюють елегантний характер поло, ідеальні для теплих днів
  • Виріз горловини з коміром на ґудзиках, що додає шику та дозволяє регулювати рівень формальності
  • Однотонний дизайн з культовим логотипом Polo Ralph Lauren, дискретно розміщеним, що підкреслює престиж бренду
  • М'який та повітропроникний трикотаж, що дбає про тепловий комфорт, дозволяючи шкірі вільно дихати
  • Тонкий матеріал, який робить поло легким та ідеальним для тепліших пір року, не обтяжуючи силует
Характеристики товару
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
710680784
Колір виробника
117
Колір
рожевий
Бренд
Polo Ralph Lauren
Виробник

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID Товару
PPYH-POM0BS_03X
Матеріал
Весь виріб:
100% Бавовна
Крій
Декольте:
з комірцем, із застібкою
Тип рукава:
класичний
Крій:
slim fit
Схожі товари
-27%
Polo Ralph Lauren - Поло
Polo Ralph Lauren - Поло
4299 грн
5899 грн
-30%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче рожеве 710680784
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4199 грн
5999 грн
-27%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір рожевий однотонне 710B13479
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
5199 грн
7199 грн
-30%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче рожеве 710704319
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4499 грн
6499 грн
-23%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір рожевий однотонний
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
4499 грн
5899 грн
-40%
Polo Ralph Lauren - Поло
Polo Ralph Lauren - Поло
4299 грн
7199 грн
-28%
-5% у кошику*
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren BASIC MESH колір рожевий однотонне 710680784510
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren BASIC MESH
4499 грн
6299 грн
-22%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне з еластаном чоловіче рожеве 710941439
Polo Ralph Lauren поло бавовняне з еластаном чоловіче
5099 грн
6599 грн
-41%
-5% у кошику*
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір рожевий однотонне 710938137
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
4599 грн
7799 грн
Polo Ralph Lauren MESH-KNT-POLO поло бавовняне чоловіче рожеве 710B16617002
Polo Ralph Lauren MESH-KNT-POLO поло бавовняне чоловіче
9499 грн
-33%
-5% у кошику*
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren SS KC SLIM FIT колір рожевий однотонне 710536856506
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren SS KC SLIM FIT
4199 грн
6299 грн
-53%
Бавовняне поло Lacoste колір рожевий однотонний L1212-001
Бавовняне поло Lacoste
2399 грн
5199 грн
-51%
Бавовняне поло Lacoste колір рожевий однотонний PH4012-001
Бавовняне поло Lacoste
2599 грн
5399 грн
-20% у кошику*
Barbour MML1449PI95 поло бавовняне чоловіче рожеве Lynmouth Tipped Tailored
Barbour MML1449PI95 поло бавовняне чоловіче
3599 грн
-20%
adidas Originals поло чоловіче рожеве KE3580
adidas Originals поло чоловіче
1999 грн
2499 грн
-28%
-5% у кошику*
Martine Rose поло бавовняне чоловіче рожеве 674JE02110
Martine Rose поло бавовняне чоловіче
10699 грн
14999 грн
-20%
-5% у кошику*
Drôle de Monsieur Polo Piqué Slogan Rose поло бавовняне чоловіче рожеве J.PL161.CO264.LPI
Drôle de Monsieur Polo Piqué Slogan Rose поло бавовняне чоловіче
6399 грн
8099 грн
-27%
-5% у кошику*
Barbour MML1535PI38 Поло бавовняне чоловіче рожеве Washed Tartan Tailored
Barbour MML1535PI38 Поло бавовняне чоловіче
2599 грн
3599 грн
-21%
Barbour ESSENTIALS поло бавовняне чоловіче рожеве MML0358
Barbour ESSENTIALS поло бавовняне чоловіче
2599 грн
3299 грн
-18%
-5% у кошику*
Поло adidas Originals FMF H JSY 86 колір зелений з аплікацією JN3710 MEXICO
Поло adidas Originals FMF H JSY 86
4099 грн
4999 грн
-27%
-5% у кошику*
Barbour MML1535BL45 поло бавовняне чоловіче блакитне Washed Tartan Tailored
Barbour MML1535BL45 поло бавовняне чоловіче
2599 грн
3599 грн
-28%
-5% у кошику*
MM6 Maison Margiela поло бавовняне чоловіче чорне SH2GL0011.M20108
MM6 Maison Margiela поло бавовняне чоловіче
8899 грн
12499 грн
-16%
Поло Polo Ralph Lauren колір синій однотонне 710A12491
Поло Polo Ralph Lauren
5999 грн
7199 грн
-48%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren Sskccmslm24 Short Sleeve колір синій візерунок 710971839
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren Sskccmslm24 Short Sleeve
5399 грн
10499 грн
-27%
Polo Ralph Lauren - Поло
Polo Ralph Lauren - Поло
4299 грн
5899 грн
Поло Polo Ralph Lauren колір помаранчевий однотонне 710A12484
Поло Polo Ralph Lauren
7599 грн
-30%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче темно-синє 710680784
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4199 грн
5999 грн
-32%
Barbour ESSENTIALS поло бавовняне чоловіче сіре MML0358
Barbour ESSENTIALS поло бавовняне чоловіче
2229 грн
3299 грн
-17%
Barbour поло бавовняне чоловіче зелене MML0012
Barbour поло бавовняне чоловіче
3199 грн
3899 грн
Товари бренду Polo Ralph Lauren
-40%
Polo Ralph Lauren - Поло
Polo Ralph Lauren - Поло
4299 грн
7199 грн
-23%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір рожевий однотонний
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
4499 грн
5899 грн
-28%
-5% у кошику*
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren BASIC MESH колір рожевий однотонне 710680784510
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren BASIC MESH
4499 грн
6299 грн
-27%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір рожевий однотонне 710B13479
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
5199 грн
7199 грн
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче рожеве 710536856
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
6299 грн
-41%
-5% у кошику*
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір рожевий однотонне 710938137
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
4599 грн
7799 грн
-22%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне з еластаном чоловіче рожеве 710941439
Polo Ralph Lauren поло бавовняне з еластаном чоловіче
5099 грн
6599 грн
Polo Ralph Lauren MESH-KNT-POLO поло бавовняне чоловіче рожеве 710B16617002
Polo Ralph Lauren MESH-KNT-POLO поло бавовняне чоловіче
9499 грн
-30%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче рожеве 710704319
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4499 грн
6499 грн
-27%
Polo Ralph Lauren - Поло
Polo Ralph Lauren - Поло
4299 грн
5899 грн
-30%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче рожеве 710680784
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4199 грн
5999 грн
-33%
-5% у кошику*
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren SS KC SLIM FIT колір рожевий однотонне 710536856506
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren SS KC SLIM FIT
4199 грн
6299 грн
-34%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче коричневе 710680784
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4299 грн
6599 грн
-27%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір синій однотонне 710B13479
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
5199 грн
7199 грн
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче блакитне 710704319
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
6699 грн
-31%
Поло Polo Ralph Lauren чоловіче колір чорний гладкий
Поло Polo Ralph Lauren
4499 грн
6599 грн
-38%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір бежевий однотонне 710B13479
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
4999 грн
8099 грн
-29%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір бордовий однотонне 710A12934
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
5799 грн
8199 грн
-21%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren меланж 710666998
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
4099 грн
5199 грн
-26%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір чорний однотонне 710782592
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
4599 грн
6299 грн
-30%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче помаранчеве 710680784
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4199 грн
5999 грн
-26%
-5% у кошику*
Поло Polo Ralph Lauren колір білий однотонне 710A12491
Поло Polo Ralph Lauren
5299 грн
7199 грн
-27%
Polo Ralph Lauren - Поло
Polo Ralph Lauren - Поло
4299 грн
5899 грн
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче блакитне 710680784
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
6299 грн
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче блакитне 710536856
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
5899 грн
-27%
Polo Ralph Lauren - Поло
Polo Ralph Lauren - Поло
4299 грн
5899 грн
-34%
-5% у кошику*
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren колір білий меланж 710666998
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
4099 грн
6299 грн
-27%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren однотонний
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren
4299 грн
5899 грн
-30%
-5% у кошику*
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren BASIC MESH колір білий однотонне 710666997001
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren BASIC MESH
4199 грн
5999 грн
-41%
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren Polo Shirt колір зелений візерунок 710964977
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren Polo Shirt
4099 грн
6999 грн