Перейти до вмісту
logo prm

A.P.C. Вовняний кардиган A.P.C. kenny колір синій WVBDK.H22305

-40% з кодом OFF*
13799 грн
Колір: темно-синій
Вовняний кардиган A.P.C. kenny колір синій WVBDK.H22305
Вовняний кардиган A.P.C. kenny колір чорний WVBDK.H22305
*ПРИ МІН. ПОКУПЦІ НА 6000 ГРН

Щоб отримати -40% на цей товар, додай його до кошика та впиши промокод OFF.

*ПРИ МІН. ПОКУПЦІ НА 6000 ГРН
Усе тут
Лише оригінальні товари

Вовняний кардиган A.P.C. kenny

Джемпер з колекції A. P. C. Виконаний із еластичного трикотажу середньої товщини. Нова вовна є легшою, ніж класична. Для неї характерні виняткова м'якість, делікатність і довговічність.
- Вільний крій, який забезпечує повну свободу руху.
- Довгий рукав.
- Крій рукава з опущеною лінією плеча не обмежує рухливості.
- Зручна застібка на ґудзиках дозволяє легко одягати та знімати виріб.
- Рукава та нижній край оброблені зручною еластичною смужкою.
- Довжина рукава (від горловини): 83 cm.
- Довжина: 68 cm.
- Ширина під пахвами: 57 cm.
- Параметри вказані для розміру: M.
Характеристики товару
Застібка
на ґудзики
Капюшон
без капюшона
Інформація про товар
Код виробника
WVBDK.H22305
Колір виробника
IAK
Колір
темно-синій
Бренд
A.P.C.
Склад
100% Нова вовна
Крій
Рукав:
довгий
Декольте:
V-подібний виріз
Тип рукава:
спадаючий
Розміри
Схожі товари
Visvim Вовняний кардиган Visvim SELMER KNIT колір синій 125205012007
Visvim
Вовняний кардиган Visvim SELMER KNIT
48999 грн
-31%
-5% з кодом OFF*
Drôle de Monsieur Вовняний кардиган Drôle de Monsieur Le Cardigan Slogan Rose колір синій I.CA166.WO007.NY
Drôle de Monsieur
Вовняний кардиган Drôle de Monsieur Le Cardigan Slogan Rose
8399 грн
12199 грн
-45%
-5% з кодом OFF*
Maison Kitsuné Вовняний кардиган Maison Kitsuné Bold Fox Head Patch колір чорний MM00509KT1036
Maison Kitsuné
Вовняний кардиган Maison Kitsuné Bold Fox Head Patch
6599 грн
11999 грн
-42%
Nanushka Вовняний кардиган Nanushka POVAL колір синій NM24PFSW00457
Nanushka
Вовняний кардиган Nanushka POVAL
10599 грн
18499 грн
-24%
-5% з кодом OFF*
Maison Kitsuné Fox Head Lambwsool Comfort кардиган вовняний чоловічий темно-синій PM00502KT1006
Maison Kitsuné
Fox Head Lambwsool Comfort кардиган вовняний чоловічий
9099 грн
11999 грн
Maison Kitsuné Джемпер Neil Barrett Bold Fox Head Patch Comfort Ribbed Cardigan чоловічий колір синій MM00506KT1098
Maison Kitsuné
Джемпер Neil Barrett Bold Fox Head Patch Comfort Ribbed Cardigan
15199 грн
Axel Arigato Светр на застібці з вовною чоловічий темно-синій A2143001
Axel Arigato
Светр на застібці з вовною чоловічий
16499 грн
Polo Ralph Lauren Кардиган бавовняний чоловічий темно-синій 710B18057
Polo Ralph Lauren
Кардиган бавовняний чоловічий
12999 грн
Drôle de Monsieur Waffle Drule Patch кардиган з вовною чоловічий темно-синій M-CA191-WO018
Drôle de Monsieur
Waffle Drule Patch кардиган з вовною чоловічий
15899 грн
-20% з кодом OFF*
Polo Ralph Lauren Кардиган вовняний чоловічий темно-синій 710B22611
Polo Ralph Lauren
Кардиган вовняний чоловічий
12999 грн
-5% з кодом OFF*
Norse Projects Вовняний кардиган Norse Projects Nicolai Merino Cotton Milano Jacket колір синій N45.0619.7004
Norse Projects
Вовняний кардиган Norse Projects Nicolai Merino Cotton Milano Jacket
18999 грн
-42%
Kenzo Бавовняний кардиган Kenzo Gots Kenzo Weave Cardigan колір синій FF55CA7073CB
Kenzo
Бавовняний кардиган Kenzo Gots Kenzo Weave Cardigan
12099 грн
20999 грн
Kenzo Кардиган з вовною чоловічий темно-синій FG65CA8163EA
Kenzo
Кардиган з вовною чоловічий
21099 грн
Maison Kitsuné Кардиган з домішкою вовни Maison Kitsuné Bold Fox Head колір синій NM00501KT1093
Maison Kitsuné
Кардиган з домішкою вовни Maison Kitsuné Bold Fox Head
15499 грн
Sunflower Кардиган чоловічий вовняний John бежевий 3092
Sunflower
Кардиган чоловічий вовняний John
17899 грн
-28%
Needles Кардиган з додаванням мохеру Needles Geometric колір бордовий RW357
Needles
Кардиган з додаванням мохеру Needles Geometric
6999 грн
9799 грн
House of Errors Moto кардиган з додаванням вовни чоловічий чорний HEFW26CA01709
House of Errors
Moto кардиган з додаванням вовни чоловічий
22999 грн
-40% з кодом OFF*
A.P.C. Вовняний кардиган A.P.C. kenny колір чорний WVBDK.H22305
A.P.C.
Вовняний кардиган A.P.C. kenny
11799 грн
-20% з кодом OFF*
Barbour Вовняний кардиган Barbour колір сірий
Barbour
Вовняний кардиган Barbour
6199 грн
-20%
-5% з кодом OFF*
Filling Pieces Knit Cardigan кардиган з додаванням вовни чоловічий бежевий 422573500127
Filling Pieces
Knit Cardigan кардиган з додаванням вовни чоловічий
8899 грн
11199 грн
-50%
Wacko Maria Вовняний кардиган Wacko Maria Leopard Mohair колір коричневий 24FW-WMK-KN12
Wacko Maria
Вовняний кардиган Wacko Maria Leopard Mohair
8499 грн
16999 грн
-35%
-5% з кодом OFF*
Carhartt WIP Кардиган з додаванням вовни Carhartt WIP Everson Cardigan колір чорний I035978.3PHXX
Carhartt WIP
Кардиган з додаванням вовни Carhartt WIP Everson Cardigan
7099 грн
10999 грн
-42%
Nanushka Вовняний кардиган Nanushka POVAL колір зелений NM24PFSW00472
Nanushka
Вовняний кардиган Nanushka POVAL
10599 грн
18499 грн
-49%
Maison Kitsuné Джемпер Maison Kitsuné Maison Kitsune Handwriting Comfort колір чорний OM00505KT1126
Maison Kitsuné
Джемпер Maison Kitsuné Maison Kitsune Handwriting Comfort
9399 грн
18699 грн
-20% з кодом OFF*
Fred Perry Кардиган з вовною чоловічий коричневий K3300
Fred Perry
Кардиган з вовною чоловічий
8499 грн
-44%
-5% з кодом OFF*
Wales Bonner Вовняний кардиган Wales Bonner Sibling Cardigan колір сірий UA25KN45.WO12.951
Wales Bonner
Вовняний кардиган Wales Bonner Sibling Cardigan
37199 грн
66999 грн
Axel Arigato Кардиган з додаванням вовни Axel Arigato Core zip-up колір сірий A2143003
Axel Arigato
Кардиган з додаванням вовни Axel Arigato Core zip-up
16499 грн
-20% з кодом OFF*
Barbour Вовняний кардиган Barbour колір сірий
Barbour
Вовняний кардиган Barbour
6499 грн
-30%
-5% з кодом OFF*
Drôle de Monsieur Бавовняний кардиган Drôle de Monsieur Cardigan Tapisserie Florale колір зелений J.CA175.CO147.LPI
Drôle de Monsieur
Бавовняний кардиган Drôle de Monsieur Cardigan Tapisserie Florale
11299 грн
16299 грн
Polo Ralph Lauren Кардиган бавовняний чоловічий бежевий 710B17550001
Polo Ralph Lauren
Кардиган бавовняний чоловічий
23199 грн
Товари бренду A.P.C.
-40% з кодом OFF*
A.P.C. Вовняний кардиган A.P.C. kenny колір чорний WVBDK.H22305
A.P.C.
Вовняний кардиган A.P.C. kenny
11799 грн
-21%
-10% з кодом OFF*
A.P.C. Pull Edward светр вовняний чоловічий коричневий WVBDJ.H23059
A.P.C.
Pull Edward светр вовняний чоловічий
8999 грн
11499 грн
A.P.C. Pull george светр вовняний чоловічий бежевий WOATJ.H23506
A.P.C.
Pull george светр вовняний чоловічий
13999 грн
A.P.C. Pull hector светр з вовною помаранчевий WPABG.H23504
A.P.C.
Pull hector светр з вовною
12299 грн
A.P.C. Maurice светр вовняний чоловічий темно-синій WVAXU.H23493
A.P.C.
Maurice светр вовняний чоловічий
13599 грн
-37%
A.P.C. Вовняний светр A.P.C. Pull Marc чоловічий колір чорний гольф WYAAD-H23135
A.P.C.
Вовняний светр A.P.C. Pull Marc
8599 грн
13699 грн