Перейти до вмісту
logo prm
Moon Boot
3.0

Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA CHELSEA SUEDE колір сірий 80D2480050 H005

-45%
4299 грн
7899 грн
Колір: сірий
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 3500 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення
Лише оригінальні товари

Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA CHELSEA SUEDE

Зимові чоботи з колекції Moon Boot виготовлені із замші. Модель зі зміцненими халявами забезпечує стійкість стопи.
- Універсальна модель взуття без розрізнення на правий і лівий.
- Круглий, щільний носок.
- Жорстка п'ятка стабілізує каблук і утримує ногу у взутті, щоб вона не вислизала під час руху.
- Модель на платформі.
- Зовнішня гумова підошва має присоски, які забезпечують контроль і безпеку.
- Текстильна внутрішня частина комфортна для ноги і полегшує утримання взуття в чистоті.
- Знімна текстильна устілка, яку легко чистити.
- Петлі дозволяють легко надягати взуття на ногу, а також допомагають його стягувати.
- Модель з еластичною вставкою.
- Висота платформи: 5 cm.
- Довжина устілки становить: 30 cm.
- Параметри вказані для розміру: 45.
Характеристики товару
Халяви
вище щиколотки
Підошва
антиковзка
Тип підошви
платформа
Носок
ущільнений
Інформація про товар
Код виробника
80D2480050.H005
Колір
сірий
Бренд
Moon Boot
ID Товару
9BYH-OBD2DN_90X
Склад
Халяви: Замша
Внутрішня частина: Текстильний матеріал
Підошва: Синтетичний матеріал
Схожі товари
Зимові чоботи Converse Chuck Taylor All Star Elements Boot
2799 грн
4699 грн
-42%
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON CURLY EXTRA колір коричневий 80D1403070 M010
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON CURLY EXTRA
8299 грн
14399 грн
-45%
Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA CHELSEA SUEDE колір коричневий 80D2480050 M004
Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA CHELSEA SUEDE
4299 грн
7899 грн
-31%
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW NYLON колір коричневий 80D1409340 M008
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW NYLON
5099 грн
7399 грн
-46%
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW CURLY колір бежевий 80D1409690 MM04
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW CURLY
6999 грн
12999 грн
-46%
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW NOLACE RUBBER колір чорний 80D1409410 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW NOLACE RUBBER
4099 грн
7599 грн
-33%
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW FLEECE колір коричневий 80D1409700 M047
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW FLEECE
8399 грн
12599 грн
-48%
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON CURLY EXTRA колір бежевий 80D1403070 L007
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON CURLY EXTRA
7399 грн
14399 грн
-45%
Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA LOW BOOT SUEDE колір чорний 80D2480040 N001
Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA LOW BOOT SUEDE
4299 грн
7899 грн
-31%
-5% у кошику*
Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA CHELSEA SUEDE колір чорний 80D2480050 N001
Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA CHELSEA SUEDE
4899 грн
7199 грн
-47%
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON PEARLY колір бежевий 80D1403060 L020
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON PEARLY
5699 грн
10799 грн
-47%
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON NYLON колір червоний 80D1400440 D013
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON NYLON
4299 грн
8199 грн
-19%
-5% у кошику*
Кросівки Salomon XT-PATHWAY GTX колір сірий L47730900
Кросівки Salomon XT-PATHWAY GTX
5699 грн
7099 грн
-38%
Кросівки Reebok Classic Energy Pack 100200783
Кросівки Reebok Classic Energy Pack
3799 грн
6199 грн
Кросівки Asics GEL-KAYANO 20 колір чорний 1203A388.003
Кросівки Asics GEL-KAYANO 20
7799 грн
-15%
Замшеві кросівки adidas Originals Superstar II колір коричневий IH9320
Замшеві кросівки adidas Originals Superstar II
4499 грн
5299 грн
-38%
-5% у кошику*
Шкіряні кросівки Novesta Marathon Leather колір чорний N859003.01Y13Y615
Шкіряні кросівки Novesta Marathon Leather
4199 грн
6799 грн
-16%
Кеди Converse Chuck Taylor All Star Cruise колір чорний A17682C
Кеди Converse Chuck Taylor All Star Cruise
3499 грн
4199 грн
-46%
Кеди Novesta Star Master Hemp колір білий N452009-MAR10Y123
Кеди Novesta Star Master Hemp
2039 грн
3799 грн
-24%
Замшеві кросівки Converse All Star Classic Trainer колір бежевий A16031C
Замшеві кросівки Converse All Star Classic Trainer
2789 грн
3699 грн
-32%
-15% у кошику*
Hoka Speedgoat 6 GTX черевики для бігу жіночі сірі 1155151
Hoka Speedgoat 6 GTX черевики для бігу жіночі
5099 грн
7599 грн
-37%
Кросівки Stepney Workers Club Pearl S-Strike Suede колір чорний YA09015
Кросівки Stepney Workers Club Pearl S-Strike Suede
3199 грн
5099 грн
-41%
Замшеві кеди Converse One Star 95 колір синій A15097C
Замшеві кеди Converse One Star 95
2299 грн
3899 грн
-48%
Шкіряні кросівки Puma CA Luxe колір чорний 400828
Шкіряні кросівки Puma CA Luxe
2129 грн
4099 грн
-46%
Кросівки Puma Palermo Premium колір чорний 401744
Кросівки Puma Palermo Premium
2399 грн
4499 грн
adidas Originals Bw Army кросівки шкіряні чорні KK2802
adidas Originals Bw Army кросівки шкіряні
6799 грн
-27%
-5% у кошику*
Fracap мюлі шкіряні коричневі S100
Fracap мюлі шкіряні
4899 грн
6799 грн
-41%
Капці SUBU CELOSIA VELVET колір рожевий HR.06
Капці SUBU CELOSIA VELVET
2439 грн
4199 грн
-40%
-5% у кошику*
Кеди Novesta Star Master Wax Cotton колір зелений N352026.10452Y106
Кеди Novesta Star Master Wax Cotton
1979 грн
3299 грн
Товари бренду Moon Boot
-45%
Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA CHELSEA SUEDE колір коричневий 80D2480050 M004
Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA CHELSEA SUEDE
4299 грн
7899 грн
-45%
Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA LOW BOOT SUEDE колір чорний 80D2480040 N001
Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA LOW BOOT SUEDE
4299 грн
7899 грн
-42%
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON CURLY EXTRA колір коричневий 80D1403070 M010
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON CURLY EXTRA
8299 грн
14399 грн
-33%
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW FLEECE колір коричневий 80D1409700 M047
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW FLEECE
8399 грн
12599 грн
-46%
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW NOLACE RUBBER колір чорний 80D1409410 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW NOLACE RUBBER
4099 грн
7599 грн
-48%
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON CURLY EXTRA колір бежевий 80D1403070 L007
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON CURLY EXTRA
7399 грн
14399 грн
-47%
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON PEARLY колір бежевий 80D1403060 L020
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON PEARLY
5699 грн
10799 грн
-31%
-5% у кошику*
Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA CHELSEA SUEDE колір чорний 80D2480050 N001
Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA CHELSEA SUEDE
4899 грн
7199 грн
-47%
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON NYLON колір червоний 80D1400440 D013
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON NYLON
4299 грн
8199 грн
-46%
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW CURLY колір бежевий 80D1409690 MM04
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW CURLY
6999 грн
12999 грн
-31%
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW NYLON колір коричневий 80D1409340 M008
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW NYLON
5099 грн
7399 грн