Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE ΕΩΣ -50%ΔΕΙΤΕ
logo prm

Ανδρικές Μακρυμάνικες Μπλούζες Human Made

Ποσότητα προϊόντων: 3
Human Made

Η Human Made είναι μια ιαπωνική εταιρεία μόδας που ιδρύθηκε από τον Nigo, τον άνθρωπο πίσω από το επιτυχημένο streetwear brand A Bathing Ape της δεκαετίας του 1990. Η Human Made είναι το αποτέλεσμα της εμμονής του Nigo με τα αμερικανικά vintage ρούχα εργασίας. Η ετικέτα περιλαμβάνει μπλουζάκια και μπουφάν υψηλής ποιότητας, τυπωμένα με πολιτιστικά σύμβολα που παραπέμπουν στην αμερικανική παράδοση. Η έμφαση δίνεται στην ποιότητα και την παραδοσιακή δεξιοτεχνία, ξεχωρίζοντας τα vintage στυλ και επαναπροσδιορίζοντάς τα για τους σύγχρονους πελάτες. Οι έντονες χρωματικές παρεμβάσεις και τα απλά σχήματα φέρνουν αυτή την vintage-εμπνευσμένη ετικέτα σταθερά στο σήμερα.

μάρκα Human Made
-11%
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Human Made Μακρυμάνικο ανδρικό βαμβακερό λευκό HM31CS038
Human Made
Μακρυμάνικο ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-12%
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Human Made Βαμβακερή μπλούζα με μακριά μανίκια Human Made RUGBY χρώμα: μαύρο, HM30CS006
Human Made
Βαμβακερή μπλούζα με μακριά μανίκια Human Made RUGBY
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 194,90 €
Human Made
Βαμβακερή μπλούζα με μακριά μανίκια Human Made Graphic L/S T-Shirt
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 92,99 €