Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE ΕΩΣ -50%ΔΕΙΤΕ
logo prm

Human Made Ανδρικά Μακριά μπουφάν

Ποσότητα προϊόντων: 3
Human Made

Η Human Made είναι μια ιαπωνική εταιρεία μόδας που ιδρύθηκε από τον Nigo, τον άνθρωπο πίσω από το επιτυχημένο streetwear brand A Bathing Ape της δεκαετίας του 1990. Η Human Made είναι το αποτέλεσμα της εμμονής του Nigo με τα αμερικανικά vintage ρούχα εργασίας. Η ετικέτα περιλαμβάνει μπλουζάκια και μπουφάν υψηλής ποιότητας, τυπωμένα με πολιτιστικά σύμβολα που παραπέμπουν στην αμερικανική παράδοση. Η έμφαση δίνεται στην ποιότητα και την παραδοσιακή δεξιοτεχνία, ξεχωρίζοντας τα vintage στυλ και επαναπροσδιορίζοντάς τα για τους σύγχρονους πελάτες. Οι έντονες χρωματικές παρεμβάσεις και τα απλά σχήματα φέρνουν αυτή την vintage-εμπνευσμένη ετικέτα σταθερά στο σήμερα.

μάρκα Human Made
-27%
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Human Made Παλτό με προσθήκη μαλλιού Human Made WOVEN COAT χρώμα: πράσινο, HM30JK029
Human Made
Παλτό με προσθήκη μαλλιού Human Made WOVEN COAT
Τρέχουσα τιμή:
509,90 €
Αρχική τιμή: 699,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 699,90 €
-50%
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Human Made Μπουφάν Human Made Mountain Parka χρώμα: πράσινο, HM27JK004
Human Made
Μπουφάν Human Made Mountain Parka
Τρέχουσα τιμή:
369,90 €
Αρχική τιμή: 739,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 739,90 €
-50%
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Human Made Μπουφάν Human Made Hooded Coat χρώμα: ναυτικό μπλε, HM26JK001
Human Made
Μπουφάν Human Made Hooded Coat
Τρέχουσα τιμή:
314,90 €
Αρχική τιμή: 629,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 629,90 €