Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE ΕΩΣ -50%ΔΕΙΤΕ
logo prm

Wales Bonner Ανδρικά Πουκάμισα

Ποσότητα προϊόντων: 9
Wales Bonner

Προσεγγίζοντας το design ως μέσο για να εξερευνήσει την αγγλική και τζαμαϊκανή καταγωγή της, η Grace έχει γίνει γνωστή για την εξέταση της ταυτότητας στη σύγχρονη κοινωνία μέσω της ειδικής χειροτεχνίας και των προσεκτικά μελετημένων λεπτομερειών. Εμπνευσμένη από την ιστορία, τη λογοτεχνία και την κριτική θεωρία, η Wales Bonner είναι κάτι περισσότερο από ένα fashion ρούχο, αλλά ένα κοινωνικό σχόλιο και ένας επαναπροσδιορισμός της σύγχρονης πολυτέλειας.

μάρκα Wales Bonner
Wales Bonner Ελλάδα
Wales Bonner
Isaac πουκάμισο βαμβακερό ανδρικό
Τρέχουσα τιμή:
269,90 €
Αρχική τιμή: 439,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 319,90 €
-14%
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Wales Bonner London πουκάμισο με λινό Ανδρικό σκούρο μπλε καρό MS26SH02.LI01.501
Wales Bonner
London πουκάμισο με λινό Ανδρικό
Τρέχουσα τιμή:
429,90 €
Αρχική τιμή: 679,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 499,90 €
-15%
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Wales Bonner Lotus Bowling πουκάμισο ανδρικό με πρόσμιξη λινού τιρκουάζ MS26SH03.VI02.1001
Wales Bonner
Lotus Bowling πουκάμισο ανδρικό με πρόσμιξη λινού
Τρέχουσα τιμή:
379,90 €
Αρχική τιμή: 609,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 449,90 €
-20%
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Wales Bonner Βαμβακερό πουκάμισο Wales Bonner Daylight Shirt ανδρικό, χρώμα: άσπρο, WA25SH04.CO06.401
Wales Bonner
Βαμβακερό πουκάμισο Wales Bonner Daylight Shirt
Τρέχουσα τιμή:
319,90 €
Αρχική τιμή: 619,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 402,90 €
-33%
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Wales Bonner Πουκάμισο Wales Bonner Highlife Bowling χρώμα: μαύρο, MS25SH08.VI05.9900
Wales Bonner
Πουκάμισο Wales Bonner Highlife Bowling
Τρέχουσα τιμή:
324,90 €
Αρχική τιμή: 649,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 486,90 €
-20%
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Wales Bonner Highlife Bowling χρώμα: μοβ, MS25SH08.CO06.0725
Wales Bonner
Highlife Bowling
Τρέχουσα τιμή:
289,90 €
Αρχική τιμή: 559,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 363,90 €
-12%
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Wales Bonner Πουκάμισο Wales Bonner Highlife Bowling χρώμα: πολύχρωμο, MS25SH08.VI05.0734
Wales Bonner
Πουκάμισο Wales Bonner Highlife Bowling
Τρέχουσα τιμή:
339,90 €
Αρχική τιμή: 649,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 389,90 €
-12%
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Wales Bonner Πουκάμισο Wales Bonner Highlife Bowling χρώμα: μπεζ, MS25SH08.VI02.0959
Wales Bonner
Πουκάμισο Wales Bonner Highlife Bowling
Τρέχουσα τιμή:
349,90 €
Αρχική τιμή: 669,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 401,90 €
-12%
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Wales Bonner Πουκάμισο Wales Bonner Dennis χρώμα: πράσινο, MS25SH02.VI01.899
Wales Bonner
Πουκάμισο Wales Bonner Dennis
Τρέχουσα τιμή:
349,90 €
Αρχική τιμή: 669,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 401,90 €