Μετάβαση στο περιεχόμενο
SUMMER SALE ΕΩΣ -50%ΔΕΙΤΕ
logo prm
Reebok Classic
4.0

Δερμάτινα αθλητικά παπούτσια Reebok Classic χρώμα άσπρο AR0459

-18%-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 € -49%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 € -18%
Χρώμα: λευκό
Επιλογή μεγέθους
SUMMER SALE

*Κάντε αγορές αξίας τουλάχιστον 120€ και επωφεληθείτε από έκπτωση έως 20%.

Δείτε περισσότερα
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 80 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών
Limited συλλογές

Δερμάτινα αθλητικά παπούτσια Reebok Classic

Sneakers από τη συλλογή Reebok Classic κατασκευασμένο από φυσικό δέρμα. Ένα μοντέλο με εξωτερική σόλα από καουτσούκ που είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Ελαφρώς ενισχυμένη μύτη.
- Αντιολισθητική, σταθερή σόλα.
- Το ενισχυτικό ένθετο φτέρνας σταθεροποιεί τη φτέρνα και κρατά το πόδι μέσα στο παπούτσι ώστε να μην γλιστράει έξω κατά την κίνηση.
- Τα επίπεδα κορδόνια εξαλείφουν τα σημεία πίεσης στην καμάρα του ποδιού, εξασφαλίζοντας καλή εφαρμογή και άνεση.
- Το υφασμάτινο εσωτερικό είναι άνετο για το πόδι και διευκολύνει τη διατήρηση των παπουτσιών καθαρά.
- Το μήκος του ένθετου είναι: 26,5 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 42.
Χαρακτηριστικά είδους
Επάνω μέρος
μέχρι τον αστράγαλο
Κούμπωμα και εφαρμογή
κορδόνια
Τύπος σόλας
ίσια
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΔΟΥΣ
Κωδικός κατασκευαστή
AR0459
Χρώμα
λευκό
Μάρκα
Reebok Classic
ID προϊόντος
PP8W-OBM07R_00X
ΣΥΝΘΕΣΗ
Πάνω μέρος: Φυσικό δέρμα
Εσωτερικό: Υφαντικό υλικό
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
Συνιστώμενα προϊόντα
-16%
Δερμάτινα sneakers Reebok Classic CLUB C 85 χρώμα: άσπρο AR0455.100000154
Δερμάτινα sneakers Reebok Classic CLUB C 85
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,90 €
Δερμάτινα sneakers Reebok Classic LT COURT χρώμα: άσπρο 100074275
Δερμάτινα sneakers Reebok Classic LT COURT
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,99 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Stan Smith χρώμα: άσπρο, JH7429
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Stan Smith
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
Sneakers Veja DC1803220B DEKKAN ALVEOMESH χρώμα: άσπρο, DC1803220B
Sneakers Veja DC1803220B DEKKAN ALVEOMESH
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Veja Urca χρώμα: άσπρο, UC0703878B
Sneakers Veja Urca
Τρέχουσα τιμή:
89,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 96,90 €
-10%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Puma Slipstream Hi Heritage χρώμα: άσπρο F30
Sneakers Puma Slipstream Hi Heritage
Τρέχουσα τιμή:
72,90 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 81,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren NYLON/SUEDE-HRT AERA χρώμα: άσπρο, 809P09761001
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren NYLON/SUEDE-HRT AERA
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
Δερμάτινα sneakers adidas Originals
Τρέχουσα τιμή:
80,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
adidas Originals CLIMACOOL F50 Αθλητικά Ανδρικά λευκά KI9347
adidas Originals CLIMACOOL F50 Αθλητικά Ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 108,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Αθλητικά παπούτσια Veja Condor 3 Advanced χρώμα: άσπρο, CE2820742B
Αθλητικά παπούτσια Veja Condor 3 Advanced
Τρέχουσα τιμή:
92,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,90 €
-50%
Δερμάτινα sneakers Diadora Mi Basket Low Used χρώμα: άσπρο, 201.181233.C0657
Δερμάτινα sneakers Diadora Mi Basket Low Used
Τρέχουσα τιμή:
99,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Puma Slipstream Bball χρώμα: άσπρο F30
Sneakers Puma Slipstream Bball
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Παπούτσια για τρέξιμο Hoka Clifton 10 χρώμα: άσπρο, 1162030
Παπούτσια για τρέξιμο Hoka Clifton 10
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 143,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Polo Ralph Lauren SUEDE/LEATHER/NYLON χρώμα: άσπρο, 809P01640001
Sneakers Polo Ralph Lauren SUEDE/LEATHER/NYLON
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers Veja Panenka χρώμα: άσπρο, FU2020708B
Δερμάτινα sneakers Veja Panenka
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
-13%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Jabbar LO χρώμα: άσπρο, JI3425
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Jabbar LO
Τρέχουσα τιμή:
67,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Παπούτσια New Balance Audazo V5+ Pro MSA2IW55 χρώμα: άσπρο
Παπούτσια New Balance Audazo V5+ Pro MSA2IW55
Τρέχουσα τιμή:
76,99 €
Αρχική τιμή: 97,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 81,99 €
-17%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers Champion CL78 I&A Low Cut χρώμα: άσπρο, S22375
Δερμάτινα sneakers Champion CL78 I&A Low Cut
Τρέχουσα τιμή:
63,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers Stepney Workers Club Dellow 02 Cup Leather χρώμα: άσπρο, YA21500
Δερμάτινα sneakers Stepney Workers Club Dellow 02 Cup Leather
Τρέχουσα τιμή:
70,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Stepney Workers Club Pro Cup 01 S-Strike Leather Suede χρώμα: μαύρο, YQ03010
Sneakers Stepney Workers Club Pro Cup 01 S-Strike Leather Suede
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
adidas Originals BURNDEN II x SPZL sneakers δερμάτινα λευκά KK3684
adidas Originals BURNDEN II x SPZL sneakers δερμάτινα
129,90 €
Sneakers Polo Ralph Lauren Trackstr 275 χρώμα: άσπρο, 809P07293001
Sneakers Polo Ralph Lauren Trackstr 275
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-20% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers Axel Arigato Area Lo χρώμα: άσπρο, F2544002
Δερμάτινα sneakers Axel Arigato Area Lo
299,90 €
-20% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers AUTRY Medalist Low χρώμα: άσπρο, AULM ML02
Δερμάτινα sneakers AUTRY Medalist Low
189,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Samba XLG χρώμα: άσπρο, JI3190
Sneakers adidas Originals Samba XLG
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,90 €
-20%
Sneakers Diadora Trainer χρώμα: άσπρο, 501.181246.C1161
Sneakers Diadora Trainer
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,90 €
Δερμάτινα sneakers Converse Shai Weapon χρώμα: άσπρο, A13355C
Δερμάτινα sneakers Converse Shai Weapon
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers Veja V-12 χρώμα: άσπρο, XD0203640
Δερμάτινα sneakers Veja V-12
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,90 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Πάνινα παπούτσια Stepney Workers Club Omni Pearl S-Strike Calf Leather χρώμα: άσπρο, OM04500
Πάνινα παπούτσια Stepney Workers Club Omni Pearl S-Strike Calf Leather
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 299,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
Ανακάλυψε είδη Reebok Classic
Δερμάτινα sneakers Reebok Classic LT COURT χρώμα: άσπρο 100074275
Δερμάτινα sneakers Reebok Classic LT COURT
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,99 €
-16%
Δερμάτινα sneakers Reebok Classic CLUB C 85 χρώμα: άσπρο AR0455.100000154
Δερμάτινα sneakers Reebok Classic CLUB C 85
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,90 €
-20%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα αθλητικά παπούτσια Reebok Classic χρώμα μαύρο AR0454.10000015
Δερμάτινα αθλητικά παπούτσια Reebok Classic
Τρέχουσα τιμή:
48,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 €
Sneakers Reebok Classic Club C Bulc χρώμα: γκρι, 100074251
Sneakers Reebok Classic Club C Bulc
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,90 €
Σουέτ sneakers Reebok Classic Club C 85 χρώμα: γκρι, 100074450
Σουέτ sneakers Reebok Classic Club C 85
Τρέχουσα τιμή:
65,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €