Μετάβαση στο περιεχόμενο
SUMMER SALE ΕΩΣ -50%ΔΕΙΤΕ
logo prm
adidas Originals
4.9

Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba OGχρώμα: άσπρο, IF6513

Τρέχουσα τιμή:
67,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 € -43%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 € -8%
Χρώμα: λευκό
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba OG χρώμα: άσπρο, IE0877
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba OG χρώμα: άσπρο, IF6513
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba Og W χρώμα: άσπρο, JH5687
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 80 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών
Limited συλλογές

Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba OG

Sneakers από τη συλλογή adidas Originals κατασκευασμένο από φυσικό δέρμα. Ένα μοντέλο με υφασμάτινο εσωτερικό που είναι άνετο για το πόδι και διευκολύνει τη διατήρηση των παπουτσιών καθαρά.
- Στρογγυλή, ελαφρώς ενισχυμένη μύτη.
- Ο σκληρυμένος μετρητής φτέρνας παρέχει εξαιρετική στήριξη στον αστράγαλο και τη φτέρνα.
- Αφαιρούμενο υφασμάτινο ένθετο.
- Άνετο εσωτερικό.
- Το κλασικό κορδόνι επιτρέπει την ατομική προσαρμογή στο πόδι.
- Η εξωτερική σόλα από καουτσούκ είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Στη συσκευασία περιλαμβάνεται επιπλέον ενα Ζευγάρι κορδόνια.
- Το μήκος του ένθετου είναι: 25,5 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 39 1/3.
Χαρακτηριστικά είδους
Επάνω μέρος
μέχρι τον αστράγαλο
Κούμπωμα και εφαρμογή
κορδόνια
Τύπος σόλας
ίσια
Μύτη
σκληρυμένη
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΔΟΥΣ
Κωδικός κατασκευαστή
IF6513
Χρώμα
λευκό
Μάρκα
adidas Originals
Κατασκευαστής

Adidas Poland Sp.z.o.o. 
Hoogoorddreef 9a, Amsterdam 1101 BA, The Netherlands
serviceinfo@onlineshop.adidas.com

ID προϊόντος
PPYH-OBD0TS_00X
ΣΥΝΘΕΣΗ
Πάνω μέρος: Φυσικό δέρμα
Εσωτερικό: Υφαντικό υλικό
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς. Η σύσταση βασίζεται στις διαστάσεις του προϊόντος και στο μέγεθος της μάρκας.
Συνιστώμενα προϊόντα
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Country OG W χρώμα: άσπρο, JI2876
Sneakers adidas Originals Country OG W
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,90 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Sambae χρώμα: άσπρο, JQ0983
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Sambae
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals SAMBA OGSamba OG χρώμα: άσπρο IG5932 IG5932
Δερμάτινα sneakers adidas Originals SAMBA OGSamba OG
Τρέχουσα τιμή:
80,90 €
Αρχική τιμή: 124,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 86,90 €
-17%
Sneakers adidas Originals Mega Ghostride W χρώμα: άσπρο, JQ0555
Sneakers adidas Originals Mega Ghostride W
Τρέχουσα τιμή:
74,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Sambae W χρώμα: άσπρο, JS3943
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Sambae W
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
-43%
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Stan Smith W χρώμα: άσπρο, IF7003
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Stan Smith W
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-13%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Samba OG χρώμα: άσπρο, JI4463
Sneakers adidas Originals Samba OG
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 85,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 72,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Παπούτσια adidas Originals χρώμα άσπρο EE6464
Παπούτσια adidas Originals
Τρέχουσα τιμή:
74,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,90 €
-21%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Country OG χρώμα: άσπρο, IE8411
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Country OG
Τρέχουσα τιμή:
70,90 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,90 €
-40%
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Rivalry Low χρώμα: άσπρο, ID5837
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Rivalry Low
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
Sneakers adidas Originals Superstar W χρώμα: άσπρο, IE3001
Sneakers adidas Originals Superstar W
119,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Forum Bold χρώμα: άσπρο, IH2482
Sneakers adidas Originals Forum Bold
Τρέχουσα τιμή:
80,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
Δερμάτινα sneakers adidas Originals TAEKWONDO LA χρώμα: άσπρο, JS1192
Δερμάτινα sneakers adidas Originals TAEKWONDO LA
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-50%
Δερμάτινα sneakers adidas Originals SUPERSTAR XLG χρώμα: άσπρο IF3004
Δερμάτινα sneakers adidas Originals SUPERSTAR XLG
Τρέχουσα τιμή:
59,90 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-50%
Sneakers adidas Originals Superstar W χρώμα: άσπρο IF7610
Sneakers adidas Originals Superstar W
Τρέχουσα τιμή:
59,90 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-13%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Superstar II W χρώμα: άσπρο, JR4233
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Superstar II W
Τρέχουσα τιμή:
81,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,99 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Ozmillen χρώμα: άσπρο, ID8346
Sneakers adidas Originals Ozmillen
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
-50%
Sneakers adidas Originals Ozweego χρώμα: άσπρο, IG6073
Sneakers adidas Originals Ozweego
Τρέχουσα τιμή:
69,90 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα παπούτσια adidas Originals Samba OG χρώμα: άσπρο, JS1351
Δερμάτινα παπούτσια adidas Originals Samba OG
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Sambae χρώμα: άσπρο, JP5610
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Sambae
Τρέχουσα τιμή:
84,90 €
Αρχική τιμή: 121,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,90 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Ozmillen χρώμα: άσπρο, IF9496
Sneakers adidas Originals Ozmillen
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Megaride χρώμα: άσπρο, JI2686
Sneakers adidas Originals Megaride
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 106,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Court Super χρώμα: άσπρο, IE8081
Sneakers adidas Originals Court Super
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 51,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Sambae χρώμα: άσπρο, JS3941
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Sambae
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
Sneakers adidas Originals Disney Stan Smith χρώμα: άσπρο
Sneakers adidas Originals Disney Stan Smith
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Megaride O1 χρώμα: άσπρο, JQ2292
Sneakers adidas Originals Megaride O1
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 87,90 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Stan Smith χρώμα: άσπρο, IE0464
Sneakers adidas Originals Stan Smith
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
Sneakers adidas Originals Samba LT W χρώμα: άσπρο, JI2706
Sneakers adidas Originals Samba LT W
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Αθλητικά adidas Originals Sambae χρώμα: άσπρο, JI1349
Αθλητικά adidas Originals Sambae
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
-39%
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Forum Low CL W χρώμα: άσπρο, IG1427
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Forum Low CL W
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Ανακάλυψε είδη adidas Originals
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Forum Bold χρώμα: άσπρο, IH2482
Sneakers adidas Originals Forum Bold
Τρέχουσα τιμή:
80,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
-18%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Climacool 1 W χρώμα: άσπρο, JQ9043
Sneakers adidas Originals Climacool 1 W
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,90 €
Δερμάτινα sneakers adidas Originals TAEKWONDO LA χρώμα: άσπρο, JQ4774
Δερμάτινα sneakers adidas Originals TAEKWONDO LA
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Παπούτσια adidas Originals χρώμα άσπρο EE6464
Παπούτσια adidas Originals
Τρέχουσα τιμή:
74,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,90 €
Sneakers adidas Originals Samba OG χρώμα: άσπρο, IF6514
Sneakers adidas Originals Samba OG
Τρέχουσα τιμή:
85,90 €
Αρχική τιμή: 107,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 91,90 €
Αθλητικά adidas Originals Sambae χρώμα: άσπρο, IE9105
Αθλητικά adidas Originals Sambae
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
Δερμάτινα sneakers adidas Originals TAEKWONDO LA χρώμα: άσπρο, JS1192
Δερμάτινα sneakers adidas Originals TAEKWONDO LA
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
Sneakers adidas Originals Samba LT W χρώμα: άσπρο, JI2706
Sneakers adidas Originals Samba LT W
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
-13%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Italia 70S W χρώμα: άσπρο, JQ9070
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Italia 70S W
Τρέχουσα τιμή:
81,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,99 €
-14%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
adidas Originals - Παπούτσια Stan Smith
adidas Originals - Παπούτσια Stan Smith
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
Sneakers adidas Originals Disney Stan Smith χρώμα: άσπρο
Sneakers adidas Originals Disney Stan Smith
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Ozweego χρώμα: άσπρο
Sneakers adidas Originals Ozweego
Τρέχουσα τιμή:
76,99 €
Αρχική τιμή: 116,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,99 €
-50%
Sneakers adidas Originals Response CL W χρώμα: άσπρο, IG8460
Sneakers adidas Originals Response CL W
Τρέχουσα τιμή:
59,90 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-50%
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Stan Smith W χρώμα: άσπρο, IE0469
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Stan Smith W
Τρέχουσα τιμή:
54,90 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-13%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Superstar II W χρώμα: άσπρο, JR4233
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Superstar II W
Τρέχουσα τιμή:
81,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,99 €
-18%
Sneakers adidas Originals Superstar II χρώμα: άσπρο, JQ4731
Sneakers adidas Originals Superstar II
Τρέχουσα τιμή:
81,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Japan W χρώμα: άσπρο, JQ9025
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Japan W
Τρέχουσα τιμή:
62,90 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,90 €
Sneakers adidas Originals Superstar W χρώμα: άσπρο, IE3001
Sneakers adidas Originals Superstar W
119,90 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Japan W χρώμα: άσπρο, JQ9062
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Japan W
Τρέχουσα τιμή:
80,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 92,99 €
-13%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Samba OG χρώμα: άσπρο, JI4463
Sneakers adidas Originals Samba OG
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 85,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 72,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Sambae χρώμα: άσπρο, JS3941
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Sambae
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
-50%
adidas Originals - Παπούτσια Superstar
adidas Originals - Παπούτσια Superstar
Τρέχουσα τιμή:
59,90 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba Og W χρώμα: άσπρο, JH5687
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba Og W
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 70,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Court Super χρώμα: άσπρο, IE8082
Sneakers adidas Originals Court Super
Τρέχουσα τιμή:
60,90 €
Αρχική τιμή: 80,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 51,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Adistar Cushion W χρώμα: άσπρο, IE8424
Sneakers adidas Originals Adistar Cushion W
Τρέχουσα τιμή:
108,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-39%
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Forum Low CL W χρώμα: άσπρο, IG1427
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Forum Low CL W
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-29%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Stan Smith χρώμα: άσπρο, IF6994
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Stan Smith
Τρέχουσα τιμή:
77,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-14%
Δερμάτινα sneakers adidas Originals TAEKWONDO LA χρώμα: άσπρο, JS1194
Δερμάτινα sneakers adidas Originals TAEKWONDO LA
Τρέχουσα τιμή:
46,99 €
Αρχική τιμή: 97,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-21%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Country OG χρώμα: άσπρο, IE8411
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Country OG
Τρέχουσα τιμή:
70,90 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Forum Low χρώμα: άσπρο, IH7914
Sneakers adidas Originals Forum Low
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 92,99 €