Μετάβαση στο περιεχόμενο
SUMMER SALE ΕΩΣ -50%ΔΕΙΤΕ
logo prm
Naked Wolfe
5.0

Δερμάτινα sneakers Naked Wolfe Kosa χρώμα: μαύρο F30

Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 € -32%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 € -5%
Χρώμα: μαύρο
Δερμάτινα sneakers Naked Wolfe Kosa χρώμα: μαύρο F30
Sneakers Naked Wolfe Kosa χρώμα: μπεζ F30
Δερμάτινα sneakers Naked Wolfe Kosa χρώμα: άσπρο F30
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 80 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών
Limited συλλογές

Δερμάτινα sneakers Naked Wolfe Kosa

Sneakers από τη συλλογή Naked Wolfe κατασκευασμένο από φυσικό δέρμα. Ένα μοντέλο με δερμάτινη σόλα που είναι άνετη για το πόδι και αποτρέπει το τρίψιμο, τις εκδορές και την εμφάνιση δυσάρεστης οσμής.
- Διακοσμητικά στοιχεία στερεωμένα με Velcro.
- Στρογγυλή, ενισχυμένη μύτη.
- Ο σκληρυμένος μετρητής φτέρνας παρέχει εξαιρετική στήριξη στον αστράγαλο και τη φτέρνα.
- Η εξωτερική σόλα από καουτσούκ είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Τα επίπεδα κορδόνια εξαλείφουν τα σημεία πίεσης στην καμάρα του ποδιού, εξασφαλίζοντας καλή εφαρμογή και άνεση.
- Η δερμάτινη σόλα είναι άνετη για το πόδι και αποτρέπει το τρίψιμο, τις εκδορές και την εμφάνιση δυσάρεστης οσμής.
- Το μήκος του ένθετου είναι: 23 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 37.
Χαρακτηριστικά είδους
Επάνω μέρος
μέχρι τον αστράγαλο
Υλικό εσωτερικής σόλας
φυσικό δέρμα
Κούμπωμα και εφαρμογή
κορδόνια, με velcro
Τύπος σόλας
ενισχυμένη
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΔΟΥΣ
Κωδικός κατασκευαστή
Kosa.Black
Χρώμα
μαύρο
Μάρκα
Naked Wolfe
ID προϊόντος
9BYX-OBM157_99X
ΣΥΝΘΕΣΗ

Πάνω μέρος: Φυσικό δέρμα
Εσωτερικό: Υφαντικό υλικό, Φυσικό δέρμα
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
Συνιστώμενα προϊόντα
-50%
Δερμάτινα sneakers Naked Wolfe CM-00 χρώμα: μαύρο, CM-00 Black Lth Hairy Black Suede
Δερμάτινα sneakers Naked Wolfe CM-00
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
Sneakers Veja Marlin V-Knit χρώμα: μαύρο LT102456 F30
Sneakers Veja Marlin V-Knit
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,99 €
-14%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Asics GEL-KAYANO 20 χρώμα: μαύρο, 1203A388-002
Sneakers Asics GEL-KAYANO 20
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
Sneakers Asics GEL-QUANTUM 360 I χρώμα: μαύρο, 1203A750-001
Sneakers Asics GEL-QUANTUM 360 I
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Sneakers Hoka Mafate Speed 4 Lite χρώμα: μαύρο, 1168450
Sneakers Hoka Mafate Speed 4 Lite
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
Hoka Bondi 9 sneakers Ανδρικά μαύρα 1162011
Hoka Bondi 9 sneakers Ανδρικά
179,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers Y-3 GAZELLE χρώμα: μαύρο, KI4340
Σουέτ sneakers Y-3 GAZELLE
Τρέχουσα τιμή:
209,90 €
Αρχική τιμή: 269,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
Nubuck sneakers Axel Arigato Squish Sneaker χρώμα: μαύρο, F3654002
Nubuck sneakers Axel Arigato Squish Sneaker
269,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
New Balance 1000 Αθλητικά Ανδρικά μαύρα U10009GK
New Balance 1000 Αθλητικά Ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
Παπούτσια για τρέξιμο adidas Performance adizero Evo SL χρώμα: μαύρο, JP7149
Παπούτσια για τρέξιμο adidas Performance adizero Evo SL
149,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Veja Jitsu sneakers Ανδρικά δερμάτινα μαύρα NS0221612B
Veja Jitsu sneakers Ανδρικά δερμάτινα
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-15%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals x BAD BUNNY ADIRACER χρώμα: μαύρο, HQ2570
Sneakers adidas Originals x BAD BUNNY ADIRACER
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Sneakers Saucony PROGRID OMNI 9 χρώμα: μαύρο, S70740.16
Sneakers Saucony PROGRID OMNI 9
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-16%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
New Balance 2010 Αθλητικά Ανδρικά μαύρα U20109UZ
New Balance 2010 Αθλητικά Ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
89,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
Sneakers Asics GEL-VENTURE 6 χρώμα: μαύρο, 1203A297.002
Sneakers Asics GEL-VENTURE 6
92,99 €
AUTRY Windscape αθλητικά ανδρικά δερμάτινα μαύρα A1UNSCLMUK03
AUTRY Windscape αθλητικά ανδρικά δερμάτινα
189,90 €
-25%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Saucony GUIDE 7 sneakers Ανδρικά μαύρα S70936.21
Saucony GUIDE 7 sneakers Ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Παπούτσια για τρέξιμο Hoka Clifton 10 χρώμα: μαύρο, 1162030
Παπούτσια για τρέξιμο Hoka Clifton 10
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-19%
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Campus 00s χρώμα: μαύρο, JP9995
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Campus 00s
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
-30%
AUTRY Medalist Low sneakers Ανδρικά δερμάτινα μαύρα AULM BD04
AUTRY Medalist Low sneakers Ανδρικά δερμάτινα
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Suicoke COZE χρώμα: μαύρο, OG368
Sneakers Suicoke COZE
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 168,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Παπούτσια Salomon ODYSSEY ELMT ODYSSEY ELMT LOW χρώμα: μαύρο L47376600
Παπούτσια Salomon ODYSSEY ELMT ODYSSEY ELMT LOW
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 194,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 165,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers New Balance Ms327cbw 327 χρώμα: μαύρο MS327CBW
Sneakers New Balance Ms327cbw 327
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-12%
Σουέτ sneakers adidas Originals Campus 00S Beta χρώμα: μαύρο, JR2462
Σουέτ sneakers adidas Originals Campus 00S Beta
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Asics GEL-NIMBUS 10.1 χρώμα: μαύρο, 1203A543-022
Sneakers Asics GEL-NIMBUS 10.1
Τρέχουσα τιμή:
126,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 135,90 €
-50%
Sneakers Maison MIHARA YASUHIRO Keith χρώμα: μαύρο, A13FW702
Sneakers Maison MIHARA YASUHIRO Keith
Τρέχουσα τιμή:
239,90 €
Αρχική τιμή: 479,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 479,90 €
-19%
Sneakers Puma Road Rider χρώμα: μαύρο, 397377
Sneakers Puma Road Rider
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,90 €
-11%
Sneakers Puma Exotek NITRO χρώμα: μαύρο, 395340
Sneakers Puma Exotek NITRO
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 144,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
Sneakers adidas Originals Adizero Aruku χρώμα: μαύρο, JH7772
Sneakers adidas Originals Adizero Aruku
Τρέχουσα τιμή:
84,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
Ανακάλυψε είδη Naked Wolfe
-50%
Δερμάτινα sneakers Naked Wolfe CM-00 χρώμα: μαύρο, CM-00 Black Lth Hairy Black Suede
Δερμάτινα sneakers Naked Wolfe CM-00
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
-28%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers Naked Wolfe Ace-M χρώμα: καφέ, Ace Brown Suede
Σουέτ sneakers Naked Wolfe Ace-M
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 249,90 €
-46%
Sneakers Naked Wolfe Dart χρώμα: γκρι F30
Sneakers Naked Wolfe Dart
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 299,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 299,90 €
-10%
Δερμάτινα sneakers Naked Wolfe Kosa χρώμα: άσπρο F30
Δερμάτινα sneakers Naked Wolfe Kosa
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-25%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Naked Wolfe sneakers Ανδρικά δερμάτινα πράσινα Ace.Taupe
Naked Wolfe sneakers Ανδρικά δερμάτινα
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €
-12%
Sneakers Naked Wolfe Kosa χρώμα: μπεζ F30
Sneakers Naked Wolfe Kosa
Τρέχουσα τιμή:
209,90 €
Αρχική τιμή: 319,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €