Μετάβαση στο περιεχόμενο
logo prm
Polo Ralph Lauren
5.0

Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Ppχρώμα: μαύρο, 809956119001

Τρέχουσα τιμή:
99,99 €
Αρχική τιμή: 134,90 € -25%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,99 € -9%
Χρώμα: μαύρο
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp χρώμα: μαύρο, 809956119001
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp χρώμα: άσπρο, 809956119002
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 80 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών
Limited συλλογές

Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp

Sneakers από τη συλλογή Polo Ralph Lauren. Μοντέλο κατασκευασμένο από συνδυασμό φυσικού δέρματος και δέρματος σαμουά. Ένα μοντέλο με ελαστική, εύκαμπτη σόλα που είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Στρογγυλή, ενισχυμένη μύτη.
- Άνετο εσωτερικό.
- Ο σκληρυμένος μετρητής φτέρνας παρέχει εξαιρετική στήριξη στον αστράγαλο και τη φτέρνα.
- Το κλασικό κορδόνι επιτρέπει την ατομική προσαρμογή στο πόδι.
- Η ενδιάμεση σόλα από ελαφρύ, ελαστικό αφρό EVA παρέχει βέλτιστη αντικραδασμική προστασία.
- Ανάγλυφο λογότυπο της μάρκας.
- Η εξωτερική σόλα από καουτσούκ είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
Χαρακτηριστικά είδους
Επάνω μέρος
μέχρι τον αστράγαλο
Κούμπωμα και εφαρμογή
κορδόνια
Τύπος σόλας
ίσια
Μύτη
σκληρυμένη
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΔΟΥΣ
Κωδικός κατασκευαστή
809956119001.001
Χρώμα
μαύρο
Μάρκα
Polo Ralph Lauren
ID προϊόντος
PPYA-OBM00G_99X
ΣΥΝΘΕΣΗ
Πάνω μέρος: Φυσικό δέρμα, Δέρμα σαμουά
Εσωτερικό: Συνθετικό ύφασμα
Σόλα: Κόμμι
Συνιστώμενα προϊόντα
-27%
Sneakers Polo Ralph Lauren Train 89 Pp χρώμα: μαύρο, 809942498001
Sneakers Polo Ralph Lauren Train 89 Pp
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 148,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 148,90 €
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Crt Ii χρώμα: μαύρο, 809965072002
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Crt Ii
134,90 €
-33%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp χρώμα: μαύρο, 809978010001
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp
Τρέχουσα τιμή:
89,99 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 134,90 €
-22%
Sneakers Polo Ralph Lauren Train 89 χρώμα: μαύρο F30
Sneakers Polo Ralph Lauren Train 89
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
Sneakers Polo Ralph Lauren Train 89 Pp χρώμα: μαύρο, 809952269001
Sneakers Polo Ralph Lauren Train 89 Pp
154,90 €
-13%
Sneakers Stepney Workers Club PEARL S-STRIKE GEO-MERGED χρώμα: μαύρο, YA24010
Sneakers Stepney Workers Club PEARL S-STRIKE GEO-MERGED
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers MISBHV Court χρώμα: μαύρο 3022BW409
Δερμάτινα sneakers MISBHV Court
Τρέχουσα τιμή:
349,90 €
Αρχική τιμή: 459,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 379,90 €
Σουέτ sneakers Stepney Workers Club PEARL SUEDE
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-20%
Σουέτ sneakers S.W.C Dellow Suede χρώμα: μαύρο F30
Σουέτ sneakers S.W.C Dellow Suede
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
New Balance 2010 μαύρο U20107B1
New Balance 2010
169,90 €
-22%
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba LT χρώμα: μαύρο, JI3200
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba LT
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
-35%
Puma x Ahluwalia sneakers μαύρα 406437
Puma x Ahluwalia sneakers
Τρέχουσα τιμή:
96,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Salomon XT-4 OG GTX σνίκερς μαύρα L47953400
Salomon XT-4 OG GTX σνίκερς
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Αθλητικά adidas Originals Niteball χρώμα: μαύρο F30
Αθλητικά adidas Originals Niteball
Τρέχουσα τιμή:
81,90 €
Αρχική τιμή: 125,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 92,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Y-3 REGU MULE sneakers δερμάτινα μαύρα HP9991
Y-3 REGU MULE sneakers δερμάτινα
Τρέχουσα τιμή:
209,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
Σουέτ sneakers Converse All Star Classic Trainer χρώμα: μαύρο, A16534C
Σουέτ sneakers Converse All Star Classic Trainer
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
-18%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Converse x Tyler, the Creator 1908 Jogger χρώμα: μαύρο, A16298C
Sneakers Converse x Tyler, the Creator 1908 Jogger
Τρέχουσα τιμή:
89,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-23%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers Filling Pieces Low Top Ripple χρώμα μαύρο
Σουέτ sneakers Filling Pieces Low Top Ripple
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-10%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers Vans Premium Standards Sport 73 χρώμα: μαύρο, VN000CR1BA21
Σουέτ sneakers Vans Premium Standards Sport 73
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 98,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 63,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
New Balance UTFOA sneakers μαύρα UTFOA30A
New Balance UTFOA sneakers
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Παπούτσια Salomon XT-4 OG χρώμα: μαύρο L47132900
Παπούτσια Salomon XT-4 OG
179,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Hoka MAFATE SPEED 2 TS χρώμα: μαύρο, 1171891
Sneakers Hoka MAFATE SPEED 2 TS
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals Montreal RM χρώμα: μαύρο, JQ1688
Σουέτ sneakers adidas Originals Montreal RM
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Outdoor παπούτσια Salomon XT-WHISPER χρώμα: μαύρο, L47762000
Outdoor παπούτσια Salomon XT-WHISPER
149,90 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Gazelle Indoor Made χρώμα: μαύρο, IH8642
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Gazelle Indoor Made
Τρέχουσα τιμή:
239,90 €
Αρχική τιμή: 399,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 269,90 €
Δερμάτινα sneakers Puma Palermo χρώμα: μαύρο, 396464
Δερμάτινα sneakers Puma Palermo
Τρέχουσα τιμή:
43,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 39,99 €
-14%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers New Balance U740 χρώμα: μαύρο, U740BD2
Sneakers New Balance U740
Τρέχουσα τιμή:
75,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
-25%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Pangaia χρώμα: μαύρο
Sneakers Pangaia
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Y-3 ADIZERO RC6 χρώμα: μαύρο, KJ3444
Sneakers Y-3 ADIZERO RC6
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers New Balance M1000D χρώμα: μαύρο, M1000DD
Sneakers New Balance M1000D
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
Ανακάλυψε είδη Polo Ralph Lauren
-22%
Sneakers Polo Ralph Lauren Train 89 χρώμα: μαύρο F30
Sneakers Polo Ralph Lauren Train 89
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-27%
Sneakers Polo Ralph Lauren Train 89 Pp χρώμα: μαύρο, 809942498001
Sneakers Polo Ralph Lauren Train 89 Pp
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 148,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 148,90 €
Sneakers Polo Ralph Lauren Train 89 Pp χρώμα: μαύρο, 809952269001
Sneakers Polo Ralph Lauren Train 89 Pp
154,90 €
-33%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp χρώμα: μαύρο, 809978010001
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp
Τρέχουσα τιμή:
89,99 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 134,90 €
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Crt Ii χρώμα: μαύρο, 809965072002
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Crt Ii
134,90 €
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren HRT Aera PP χρώμα: μπεζ, 809960995003
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren HRT Aera PP
134,90 €
Polo Ralph Lauren Masters Crt Αθλητικά δερμάτινα λευκά 809967888001
Polo Ralph Lauren Masters Crt Αθλητικά δερμάτινα
149,90 €
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Longwood χρώμα: άσπρο
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Longwood
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 84,90 €
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp χρώμα: καφέ, 809973707001
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp
134,90 €
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Crt Ii χρώμα: καφέ, 809965073001
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Crt Ii
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,99 €
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp χρώμα: κόκκινο, 809973707003
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp
129,90 €
-19%
Sneakers Polo Ralph Lauren Masters Crt χρώμα: άσπρο, 809891791009
Sneakers Polo Ralph Lauren Masters Crt
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 148,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 148,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp χρώμα: άσπρο, 809P01616001
Sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Ct II χρώμα: άσπρο, 809860883006
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Ct II
Τρέχουσα τιμή:
96,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,99 €
-23%
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren HRT Aera PP χρώμα: άσπρο, 809971288001
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren HRT Aera PP
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 134,90 €
-10%
Δερμάτινα παπούτσια Polo Ralph Lauren χρώμα: άσπρο
Δερμάτινα παπούτσια Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Crt Ii χρώμα: μπεζ, 809955691003
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Crt Ii
134,90 €
-10%
Δερμάτινα παπούτσια Polo Ralph Lauren χρώμα: άσπρο
Δερμάτινα παπούτσια Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 128,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
-11%
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Bedford Pp χρώμα: μπεζ, 809P01617002
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Bedford Pp
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 134,90 €
Polo Ralph Lauren - Παπούτσια
Polo Ralph Lauren - Παπούτσια
Τρέχουσα τιμή:
77,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
Sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp χρώμα: μπεζ, 809P09761004
Sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp
129,90 €
Sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Ct Ii χρώμα: άσπρο
Sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Ct Ii
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp χρώμα: μπεζ, 809978010002
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp
134,90 €
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Bedford Pp χρώμα: μπεζ, 809967889002
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Bedford Pp
134,90 €
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp χρώμα: ναυτικό μπλε, 809973707002
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,99 €
-15%
Sneakers Polo Ralph Lauren Bedford Rib χρώμα: άσπρο, 809P01619001
Sneakers Polo Ralph Lauren Bedford Rib
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,99 €
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp χρώμα: άσπρο, 809956119002
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp
134,90 €