Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE ΕΩΣ -50%ΔΕΙΤΕ
logo prm
Rick Owens Lilies

Φόρεμα Rick Owens Lilies χρώμα: μαύρο, LI02D5534RVP7

-50%-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τρέχουσα τιμή:
329,90 €
Αρχική τιμή: 659,90 € -50%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 659,90 € -50%
Χρώμα: μαύρο
Επιλογή μεγέθους
SUMMER SALE

*Κάντε αγορές αξίας τουλάχιστον 120€ και επωφεληθείτε από έκπτωση έως 20%.

Δείτε περισσότερα
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 80 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών
Limited συλλογές

Φόρεμα Rick Owens Lilies

Φόρεμα από τη συλλογή Rick Owens Lilies κατασκευασμένο από πλεκτό με μοτίβο. Μοντέλο από εξαιρετικά άνετο υλικό με υψηλή περιεκτικότητα σε βισκόζη.
- Τα υλικά που χρησιμοποιούνται για τη δημιουργία αυτού του προϊόντος έχουν πιστοποιηθεί από το Forest Stewardship Council (FSC) από έναν μη κερδοσκοπικό οργανισμό αφιερωμένο στην προώθηση της οικολογικής και βιώσιμης δασοκομίας.
- Προσαρμοσμένο κόψιμο που τονίζει τη σιλουέτα.
- Μοντέλο σε έναν ώμο.
- Εντυπωσιακό σκίσιμο.
- Μοντέλο χωρίς επένδυση.
- Μοντέλο χωρίς κούμπωμα.
- Λεπτό, ελαστικό πλεκτό.
- Μήκος: 124,5 cm.
- Πλάτος μασχάλης: 34 cm.
- Περιφέρεια: 30,5 cm.
- Πλάτος γοφών: 38 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 36.
Χαρακτηριστικά είδους
Μήκος ρούχου
μίντι
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΔΟΥΣ
Κωδικός κατασκευαστή
LI02D5534RVP7
Χρώμα
μαύρο
Μάρκα
Rick Owens Lilies
Κατασκευαστής

Owenscorp Italia Spa
Via Ponza, 4 -10121 Torino-Italy
Via Agnini,15-41033 Concordia s/Secchia (MO) - Italy
011/5618697/546506

ID προϊόντος
9BYH-SUD1TR_99X
ΣΥΝΘΕΣΗ
100% Βισκόζη
Κοπή
Μανίκι:
αμάνικο
Λαιμόκοψη:
ασύμμετρη, ένας ώμος
Τύπος μανικιού:
προσαρμοσμένο
Γραμμή:
εφαρμοστή
Συνιστώμενα προϊόντα
-27%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Rick Owens Lilies Φόρεμα lingerie παγιέτα μαύρο LI01F7567.TUSM21
Rick Owens Lilies Φόρεμα lingerie παγιέτα
Τρέχουσα τιμή:
479,90 €
Αρχική τιμή: 659,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 659,90 €
-25%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Rick Owens Lilies Avra ασύμμετρο φόρεμα απλό με βισκόζη μαύρο LI01F7565.CVI
Rick Owens Lilies Avra ασύμμετρο φόρεμα απλό με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
519,90 €
Αρχική τιμή: 699,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 699,90 €
-50%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα με κασμίρ Rick Owens Lilies Kairo χρώμα: μαύρο, LI02E3568.JBWS
Φόρεμα με κασμίρ Rick Owens Lilies Kairo
Τρέχουσα τιμή:
314,90 €
Αρχική τιμή: 629,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 629,90 €
-15%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα Rick Owens Lilies Poppy χρώμα: μαύρο, LI02E3507.RV
Φόρεμα Rick Owens Lilies Poppy
Τρέχουσα τιμή:
499,90 €
Αρχική τιμή: 799,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 589,90 €
-48%
Rick Owens Lilies φόρεμα απλό με βισκόζη μαύρο LI01E4523CVI
Rick Owens Lilies φόρεμα απλό με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
299,90 €
Αρχική τιμή: 579,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 579,90 €
-10% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sportmax Spxtefrite μικρό μαύρο φόρεμα απλό με μαλλί μαύρο 2612221011600
Sportmax Spxtefrite μικρό μαύρο φόρεμα απλό με μαλλί
Τρέχουσα τιμή:
499,90 €
Αρχική τιμή: 679,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 529,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα Anine Bing veneda χρώμα: μαύρο, A.02.11689
Φόρεμα Anine Bing veneda
Τρέχουσα τιμή:
369,90 €
Αρχική τιμή: 679,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 409,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sportmax Spxbosso κρουαζέ με πουά από μετάξι μαύρο 2612221022600
Sportmax Spxbosso κρουαζέ με πουά από μετάξι
Τρέχουσα τιμή:
539,90 €
Αρχική τιμή: 799,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 589,90 €
-33%
Φόρεμα adidas Originals Ls Dress χρώμα: μαύρο, KB3069
Φόρεμα adidas Originals Ls Dress
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,90 €
Φόρεμα Lacoste
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα Samsoe Samsoe Sacheryl V-Neck χρώμα: μαύρο, F25100046
Φόρεμα Samsoe Samsoe Sacheryl V-Neck
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,90 €
-13%
Φόρεμα Heliot Emil χρώμα: μαύρο, W.11.062.BLK01
Φόρεμα Heliot Emil
Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 329,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
-20%
Φόρεμα Anine Bing mathilde χρώμα: μαύρο, A.02.3468
Φόρεμα Anine Bing mathilde
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 389,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 249,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα Sportmax Abadan1234 χρώμα: μαύρο, 2512221073600
Φόρεμα Sportmax Abadan1234
Τρέχουσα τιμή:
459,90 €
Αρχική τιμή: 919,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 479,90 €
Φόρεμα Rotate χρώμα: μαύρο
Φόρεμα Rotate
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 449,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-40%
Φόρεμα adidas Originals Miaou Dress χρώμα: μαύρο, KD1484
Φόρεμα adidas Originals Miaou Dress
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
Φόρεμα από μείγμα μαλλιού Sportmax Angolo1234 χρώμα: μαύρο, 2422226123600
Φόρεμα από μείγμα μαλλιού Sportmax Angolo1234
789,90 €
-18%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μεταξωτό φόρεμα Visvim ruana dress l/s χρώμα: μαύρο, 325105017004
Μεταξωτό φόρεμα Visvim ruana dress l/s
Τρέχουσα τιμή:
879,90 €
Αρχική τιμή: 1669,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 1084,90 €
Φόρεμα Rotate χρώμα: μαύρο, 113621100
Φόρεμα Rotate
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 319,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-26%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα από λινό μείγμα Samsoe Samsoe χρώμα: μαύρο
Φόρεμα από λινό μείγμα Samsoe Samsoe
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
-11%
Φόρεμα JW Anderson Shoulder Drape V-Neck Dress χρώμα: μαύρο, DR0446.PG1573.999
Φόρεμα JW Anderson Shoulder Drape V-Neck Dress
Τρέχουσα τιμή:
339,90 €
Αρχική τιμή: 699,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 384,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα Samsoe Samsoe SAMADDA χρώμα: μαύρο, F25100085
Φόρεμα Samsoe Samsoe SAMADDA
Τρέχουσα τιμή:
99,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
Φόρεμα Sportmax TEFRITE04 χρώμα: μαύρο, 2522626014600
Φόρεμα Sportmax TEFRITE04
Τρέχουσα τιμή:
671,90 €
Αρχική τιμή: 919,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 689,90 €
-50%
Φόρεμα Rick Owens Cinched Tommy Mini Dress χρώμα: μαύρο
Φόρεμα Rick Owens Cinched Tommy Mini Dress
Τρέχουσα τιμή:
394,90 €
Αρχική τιμή: 789,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 789,90 €
Φόρεμα Sportmax Pausa χρώμα: μαύρο, 2512631032600
Φόρεμα Sportmax Pausa
Τρέχουσα τιμή:
349,90 €
Αρχική τιμή: 679,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
-12%
MM6 Maison Margiela χρώμα: μαύρο, S62DA0031.M13076
MM6 Maison Margiela
Τρέχουσα τιμή:
299,90 €
Αρχική τιμή: 619,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 340,90 €
-37%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα adidas Originals χρώμα μαύρο IU2426
Φόρεμα adidas Originals
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-15%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα Anine Bing colleen χρώμα: μαύρο, A.02.11267
Φόρεμα Anine Bing colleen
Τρέχουσα τιμή:
279,90 €
Αρχική τιμή: 439,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 329,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα VETEMENTS Ribbon χρώμα: μαύρο, WE76DR448B
Φόρεμα VETEMENTS Ribbon
Τρέχουσα τιμή:
479,90 €
Αρχική τιμή: 769,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 519,90 €
Φόρεμα VETEMENTS Blackout Cut-Up Mini Dress χρώμα: μαύρο, WE64DR280B
Φόρεμα VETEMENTS Blackout Cut-Up Mini Dress
Τρέχουσα τιμή:
469,90 €
Αρχική τιμή: 1069,00 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 459,90 €
Ανακάλυψε είδη Rick Owens Lilies
-50%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα με κασμίρ Rick Owens Lilies Kairo χρώμα: μαύρο, LI02E3568.JBWS
Φόρεμα με κασμίρ Rick Owens Lilies Kairo
Τρέχουσα τιμή:
314,90 €
Αρχική τιμή: 629,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 629,90 €
-15%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα Rick Owens Lilies Poppy χρώμα: μαύρο, LI02E3507.RV
Φόρεμα Rick Owens Lilies Poppy
Τρέχουσα τιμή:
499,90 €
Αρχική τιμή: 799,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 589,90 €
-25%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Rick Owens Lilies Avra ασύμμετρο φόρεμα απλό με βισκόζη μαύρο LI01F7565.CVI
Rick Owens Lilies Avra ασύμμετρο φόρεμα απλό με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
519,90 €
Αρχική τιμή: 699,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 699,90 €
-48%
Rick Owens Lilies φόρεμα απλό με βισκόζη μαύρο LI01E4523CVI
Rick Owens Lilies φόρεμα απλό με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
299,90 €
Αρχική τιμή: 579,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 579,90 €
-27%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Rick Owens Lilies Φόρεμα lingerie παγιέτα μαύρο LI01F7567.TUSM21
Rick Owens Lilies Φόρεμα lingerie παγιέτα
Τρέχουσα τιμή:
479,90 €
Αρχική τιμή: 659,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 659,90 €
-50%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα Rick Owens Lilies χρώμα: γκρι, LI02D5526CVI
Φόρεμα Rick Owens Lilies
Τρέχουσα τιμή:
274,90 €
Αρχική τιμή: 549,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 549,90 €
Φόρεμα Rick Owens Lilies χρώμα: μπεζ, LI01E4524RV
Φόρεμα Rick Owens Lilies
Τρέχουσα τιμή:
279,90 €
Αρχική τιμή: 619,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 309,90 €
-50%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα Rick Owens Lilies χρώμα: καφέ, LI02D5534CVI
Φόρεμα Rick Owens Lilies
Τρέχουσα τιμή:
314,90 €
Αρχική τιμή: 629,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 629,90 €
Φόρεμα Rick Owens Lilies χρώμα: μπεζ, LI01E4518RV
Φόρεμα Rick Owens Lilies
Τρέχουσα τιμή:
349,90 €
Αρχική τιμή: 589,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 369,90 €
-25%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Rick Owens Lilies Avra ασύμμετρο φόρεμα απλό με βισκόζη μπεζ LI01F7565.CVI
Rick Owens Lilies Avra ασύμμετρο φόρεμα απλό με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
519,90 €
Αρχική τιμή: 699,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 699,90 €
-27%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Rick Owens Lilies καλοκαιρινό φόρεμα απλό από βισκόζη μπεζ LI01F7567.RV
Rick Owens Lilies καλοκαιρινό φόρεμα απλό από βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
259,90 €
Αρχική τιμή: 359,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 359,90 €