Μετάβαση στο περιεχόμενο
logo prm

Polo Ralph Lauren Καπιτονέ μπουφάν ανδρικό σκούρο μπλε 710968281

4.9
544,90 €
Χρώμα: σκούρο μπλε
Polo Ralph Lauren καπιτονέ μπουφάν ανδρικό σκούρο μπλε 710968281
Polo Ralph Lauren καπιτονέ μπουφάν ανδρικό μαύρο 710968281
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 80 €
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών
Limited συλλογές

Polo Ralph Lauren σκούρο μπλε κλασικό καπιτονέ μπουφάν με σταθερή κουκούλα

Το σκούρο μπλε καπιτονέ μπουφάν Polo Ralph Lauren είναι η επιτομή του διαχρονικού στυλ, συνδυάζοντας την αστική κομψότητα με την αξιόπιστη προστασία από το κρύο. Αυτό το μοντέλο, η πεμπτουσία του κλασικού σε μια μοντέρνα εκδοχή, ταιριάζει απόλυτα στις χειμερινές εμφανίσεις, προσφέροντας άνεση και εκλεπτυσμένη εμφάνιση. Το βαθύ σκούρο μπλε χρώμα τονίζει τον ευέλικτο χαρακτήρα του μπουφάν, κάνοντάς το να συνδυάζεται εύκολα με διάφορα σύνολα. Χάρη στην παχιά συνθετική επένδυση και τη στιβαρή κατασκευή του, το μπουφάν γίνεται ένα απαραίτητο κομμάτι της γκαρνταρόμπας για τις πιο κρύες μέρες, ιδανικό τόσο για καθημερινές εξόδους όσο και για αποδράσεις του Σαββατοκύριακου.

Γιατί το σκούρο μπλε καπιτονέ μπουφάν Polo Ralph Lauren 710968281 είναι μια εξαιρετική επιλογή;

  • Αξιόπιστη προστασία από το κρύο χάρη στη στιβαρή επένδυση, που μονώνει αποτελεσματικά από τις χαμηλές θερμοκρασίες
  • Παχιά συνθετική γέμιση, που προσφέρει εξαιρετική θερμομόνωση, διατηρώντας ταυτόχρονα την ελαφρότητά της
  • Λεία συνθετική φόδρα, που διευκολύνει την εφαρμογή και την αφαίρεση, προσθέτοντας άνεση στην επαφή με το δέρμα
  • Χαρακτηριστικό καπιτονέ σχέδιο, που όχι μόνο σταθεροποιεί τη γέμιση, αλλά προσδίδει στο μπουφάν μια κλασική, κομψή εμφάνιση
  • Ευέλικτη γραμμή regular fit, που εφαρμόζει άνετα στο σώμα, εξασφαλίζοντας άνεση και ελευθερία κινήσεων
  • Σταθερή κουκούλα, που αποτελεί ένα επιπλέον φράγμα ενάντια στον αέρα και το κρύο, ιδανική για τις άστατες καιρικές συνθήκες
  • Λειτουργικές τσέπες, τόσο εξωτερικές όσο και εσωτερικές, για την ασφαλή αποθήκευση προσωπικών αντικειμένων
  • Πρακτικό μήκος μέχρι τους γοφούς, που επιτρέπει την ελεύθερη κίνηση και τον εύκολο συνδυασμό με άλλα κομμάτια της γκαρνταρόμπας
  • Διαχρονικό σκούρο μπλε χρώμα και λείο σχέδιο, που καθιστούν το μπουφάν ένα ευέλικτο στοιχείο για κάθε χειμερινή εμφάνιση
Χαρακτηριστικά είδους
Γέμισμα
συνθετικό
Κουκούλα
ενσωματωμένη
Φόδρα
ολόσωμη, συνθετική
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΔΟΥΣ
Κωδικός κατασκευαστή
710968281
Χρώμα κατασκευαστή
002
Χρώμα
σκούρο μπλε
Μάρκα
Polo Ralph Lauren
Υλικό
Υλικό βάσης:
100% Πολυαμίδιο
Γέμισμα:
75% Πούπουλο πάπιας, 25% Φτερά πάπιας
Κοπή
Κόψιμο:
regular fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ

Τα μεγέθη που εμφανίζονται στο κατάστημα έχουν μετατραπεί σύμφωνα με το τυπικό ευρωπαϊκό μεγεθολόγιο. Η ετικέτα του προϊόντος που παραδόθηκε φέρει την αρχική σήμανση του κατασκευαστή.

Συνιστώμενα προϊόντα
Polo Ralph Lauren Κοντό μπουφάν λινό ανδρικό σκούρο μπλε 710B17648
Polo Ralph Lauren
Κοντό μπουφάν λινό ανδρικό
449,90 €
-10% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Polo Ralph Lauren Μεταβατικό μπουφάν ανδρικό μπλε 710967736
Polo Ralph Lauren
Μεταβατικό μπουφάν ανδρικό
609,90 €
Polo Ralph Lauren Καπιτονέ μπουφάν Ανδρικό σκούρο μπλε 710B20424
Polo Ralph Lauren
Καπιτονέ μπουφάν Ανδρικό
379,90 €
-10% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Polo Ralph Lauren Μπουφάν Polo Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν Polo Ralph Lauren
379,90 €
-10% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Polo Ralph Lauren Μπουφάν Polo Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε, 710923261
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν Polo Ralph Lauren
324,90 €
-10% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Polo Ralph Lauren Μπουφάν ανδρικό σκούρο μπλε 710968125
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν ανδρικό
399,90 €
Polo Ralph Lauren Πουπουλένιο μπουφάν ανδρικό σκούρο μπλε 710968278
Polo Ralph Lauren
Πουπουλένιο μπουφάν ανδρικό
494,90 €
-18%
Paul Smith Μπουφάν Paul Smith χρώμα: ναυτικό μπλε, M1R-017X-P02382
Paul Smith
Μπουφάν Paul Smith
Τρέχουσα τιμή:
269,90 €
Αρχική τιμή: 539,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 329,90 €
Parajumpers Πουπουλένιο μπουφάν ανδρικό NOLAN σκούρο μπλε PMHYWU020316
Parajumpers
Πουπουλένιο μπουφάν ανδρικό NOLAN
419,90 €
-15% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Fred Perry Κοντό μπουφάν με βαμβάκι Ανδρικό σκούρο μπλε J7320
Fred Perry
Κοντό μπουφάν με βαμβάκι Ανδρικό
379,90 €
Barbour Ashby Wax Jacket μπουφάν κερωμένο ανδρικό σκούρο μπλε MWX0339
Barbour
Ashby Wax Jacket μπουφάν κερωμένο ανδρικό
339,90 €
-29%
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
MM6 Maison Margiela Τζιν μπουφάν MM6 Maison Margiela χρώμα: ναυτικό μπλε, SH0AM0038
MM6 Maison Margiela
Τζιν μπουφάν MM6 Maison Margiela
Τρέχουσα τιμή:
329,90 €
Αρχική τιμή: 639,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 469,90 €
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Sky High Farm Τζιν μπουφάν Sky High Farm Santa Fe χρώμα: ναυτικό μπλε, SHF07J021
Sky High Farm
Τζιν μπουφάν Sky High Farm Santa Fe
Τρέχουσα τιμή:
289,90 €
Αρχική τιμή: 359,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 249,90 €
Vetements Τζιν μπουφάν VETEMENTS Hip-Hop Denim χρώμα: ναυτικό μπλε, UH76DJ250N
Vetements
Τζιν μπουφάν VETEMENTS Hip-Hop Denim
Τρέχουσα τιμή:
869,90 €
Αρχική τιμή: 1649,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 789,90 €
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Carhartt WIP Μπουφάν Carhartt WIP Module Script Jacket χρώμα: ναυτικό μπλε, I035621.38L01
Carhartt WIP
Μπουφάν Carhartt WIP Module Script Jacket
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
Drôle de Monsieur D Mirror μεταβατικό μπουφάν σκούρο μπλε L-JT286-PL168
Drôle de Monsieur
D Mirror μεταβατικό μπουφάν
339,90 €
-20% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Barbour BEDALE μπουφάν κερωμένο ανδρικό σκούρο μπλε MWX2205
Barbour
BEDALE μπουφάν κερωμένο ανδρικό
318,90 €
-50%
Icecream Τζιν μπουφάν ICECREAM Denim Chore ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, ICD007
Icecream
Τζιν μπουφάν ICECREAM Denim Chore
Τρέχουσα τιμή:
154,90 €
Αρχική τιμή: 309,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 309,90 €
Barbour Πουκάμισο μπουφάν Barbour χρώμα: πράσινο, MOS0400
Barbour
Πουκάμισο μπουφάν Barbour
169,90 €
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Daily Paper Μπουφάν Daily Paper Relaxed Puffer χρώμα: ναυτικό μπλε, 2522017
Daily Paper
Μπουφάν Daily Paper Relaxed Puffer
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 269,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
Barbour Μπουφάν Barbour χρώμα: ναυτικό μπλε
Barbour
Μπουφάν Barbour
178,90 €
Billionaire Boys Club Τζιν μπουφάν Billionaire Boys Club Diamonds & Dollars Selvedge Denim ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, B24303
Billionaire Boys Club
Τζιν μπουφάν Billionaire Boys Club Diamonds & Dollars Selvedge Denim
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 419,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
-15%
Human Made Τζιν μπουφάν Human Made Blanket Lined Denim Work Jacket ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, HM28JK010
Human Made
Τζιν μπουφάν Human Made Blanket Lined Denim Work Jacket
Τρέχουσα τιμή:
389,90 €
Αρχική τιμή: 839,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 461,90 €
Napapijri Μπουφάν Napapijri χρώμα: ναυτικό μπλε,
Napapijri
Μπουφάν Napapijri
259,90 €
Fjallraven Μπουφάν Fjallraven Expedition χρώμα: ναυτικό μπλε, F12500152
Fjallraven
Μπουφάν Fjallraven Expedition
Τρέχουσα τιμή:
269,90 €
Αρχική τιμή: 439,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
-11%
Paul Smith Μάλλινο μπουφάν Paul Smith χρώμα: ναυτικό μπλε, M1R-031Z-N00041
Paul Smith
Μάλλινο μπουφάν Paul Smith
Τρέχουσα τιμή:
559,90 €
Αρχική τιμή: 1159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 629,90 €
-25%
Stan Ray Τζιν μπουφάν Stan Ray Trucker Jacket ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, AW2404919
Stan Ray
Τζιν μπουφάν Stan Ray Trucker Jacket
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-14%
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Drôle de Monsieur Μπουφάν Drôle de Monsieur Slogan Rose χρώμα: ναυτικό μπλε, J.JT257.PL163.NY
Drôle de Monsieur
Μπουφάν Drôle de Monsieur Slogan Rose
Τρέχουσα τιμή:
239,90 €
Αρχική τιμή: 379,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
A.P.C. Τζιν μπουφάν A.P.C. Veste Anthonin ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, COHDM-M02967
A.P.C.
Τζιν μπουφάν A.P.C. Veste Anthonin
Τρέχουσα τιμή:
210,90 €
Αρχική τιμή: 369,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
Ανακάλυψε είδη Polo Ralph Lauren
-10% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Polo Ralph Lauren Μπουφάν ανδρικό σκούρο μπλε 710968125
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν ανδρικό
399,90 €
-22%
Polo Ralph Lauren Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Polo Ralph Lauren NY TWILL.LNNX χρώμα: ναυτικό μπλε, 710968114001
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Polo Ralph Lauren NY TWILL.LNNX
Τρέχουσα τιμή:
468,90 €
Αρχική τιμή: 669,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 602,90 €
-10% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Polo Ralph Lauren Μεταβατικό μπουφάν ανδρικό μπλε 710967736
Polo Ralph Lauren
Μεταβατικό μπουφάν ανδρικό
609,90 €
Polo Ralph Lauren Καπιτονέ μπουφάν Ανδρικό σκούρο μπλε 710B20424
Polo Ralph Lauren
Καπιτονέ μπουφάν Ανδρικό
379,90 €
-10% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Polo Ralph Lauren Μπουφάν Polo Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε, 710923261
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν Polo Ralph Lauren
324,90 €
-10% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Polo Ralph Lauren Μπουφάν Polo Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν Polo Ralph Lauren
379,90 €
Polo Ralph Lauren Πουπουλένιο μπουφάν ανδρικό σκούρο μπλε 710968278
Polo Ralph Lauren
Πουπουλένιο μπουφάν ανδρικό
494,90 €
Polo Ralph Lauren Κοντό μπουφάν λινό ανδρικό σκούρο μπλε 710B17648
Polo Ralph Lauren
Κοντό μπουφάν λινό ανδρικό
449,90 €
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Polo Ralph Lauren Μπουφάν Polo Ralph Lauren 70D NYLON PW χρώμα: πράσινο, 710962340005
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν Polo Ralph Lauren 70D NYLON PW
Τρέχουσα τιμή:
259,90 €
Αρχική τιμή: 389,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Polo Ralph Lauren Μπουφάν Polo Ralph Lauren χρώμα: μπεζ, 710968886
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
147,00 €
Αρχική τιμή: 294,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
Polo Ralph Lauren Πουπουλένιο μπουφάν ανδρικό καφέ 710B30162
Polo Ralph Lauren
Πουπουλένιο μπουφάν ανδρικό
719,90 €
Polo Ralph Lauren Καπιτονέ μπουφάν Ανδρικό μαύρο 710B20424
Polo Ralph Lauren
Καπιτονέ μπουφάν Ανδρικό
379,90 €
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Polo Ralph Lauren Μπουφάν Polo Ralph Lauren χρώμα: γκρι, 710968886
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 209,90 €
Polo Ralph Lauren Πουπουλένιο μπουφάν ανδρικό μπεζ 710968278
Polo Ralph Lauren
Πουπουλένιο μπουφάν ανδρικό
539,90 €
Polo Ralph Lauren Πουπουλένιο μπουφάν ανδρικό καφέ 710968278
Polo Ralph Lauren
Πουπουλένιο μπουφάν ανδρικό
494,90 €
Polo Ralph Lauren Icnc Fld Jkt Lined Field μεταβατικό μπουφάν βαμβακερό ανδρικό πράσινο 710961616
Polo Ralph Lauren
Icnc Fld Jkt Lined Field μεταβατικό μπουφάν βαμβακερό ανδρικό
489,90 €
Polo Ralph Lauren Μπουφάν Polo Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν Polo Ralph Lauren
444,90 €
Polo Ralph Lauren Μπουφάν Polo Ralph Lauren χρώμα: πράσινο, 710968888
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν Polo Ralph Lauren
359,90 €
Polo Ralph Lauren Κοντό μπουφάν δερμάτινο ανδρικό μαύρο 710B24664001
Polo Ralph Lauren
Κοντό μπουφάν δερμάτινο ανδρικό
1939,90 €
Polo Ralph Lauren Κοντό μπουφάν ανδρικό πράσινο 710B15571001
Polo Ralph Lauren
Κοντό μπουφάν ανδρικό
579,90 €
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Polo Ralph Lauren Μπουφάν Polo Ralph Lauren BONDED HI χρώμα: μπεζ, 710981490002
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν Polo Ralph Lauren BONDED HI
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
-10% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Polo Ralph Lauren Μπουφάν Polo Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε, 710923261
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν Polo Ralph Lauren
324,90 €
-5% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Polo Ralph Lauren Πουπουλένιο μπουφάν ανδρικό μαύρο 710968278
Polo Ralph Lauren
Πουπουλένιο μπουφάν ανδρικό
494,90 €
Polo Ralph Lauren Καπιτονέ μπουφάν ανδρικό μπεζ 710B20424
Polo Ralph Lauren
Καπιτονέ μπουφάν ανδρικό
379,90 €
Polo Ralph Lauren Μπουφάν Polo Ralph Lauren χρώμα: μαύρο,
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν Polo Ralph Lauren
228,90 €
Polo Ralph Lauren Μπουφάν Polo Ralph Lauren χρώμα: πράσινο, 710847071
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν Polo Ralph Lauren
444,90 €
-10% ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ OFF*
Polo Ralph Lauren Μπουφάν ανδρικό πράσινο 710968125
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν ανδρικό
399,90 €
Polo Ralph Lauren Μπουφάν ανδρικό καφέ 710968125
Polo Ralph Lauren
Μπουφάν ανδρικό
399,90 €
Polo Ralph Lauren Πουπουλένιο μπουφάν ανδρικό γκρί 710968278
Polo Ralph Lauren
Πουπουλένιο μπουφάν ανδρικό
539,90 €
Polo Ralph Lauren Icnc Fld Jkt Lined Field μεταβατικό μπουφάν βαμβακερό ανδρικό πράσινο 710961616
Polo Ralph Lauren
Icnc Fld Jkt Lined Field μεταβατικό μπουφάν βαμβακερό ανδρικό
Τρέχουσα τιμή:
339,90 €
Αρχική τιμή: 489,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 349,90 €