Μετάβαση στο περιεχόμενο
SUMMER SALE ΕΩΣ -50%ΔΕΙΤΕ
logo prm
adidas Originals
5.0

Sneakers adidas Originals Handball Spezialχρώμα: μπλε, JS3866

-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τρέχουσα τιμή:
76,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 € -29%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 75,90 € +2%
Χρώμα: μπλε
Επιλογή μεγέθους
SUMMER SALE

*Κάντε αγορές αξίας τουλάχιστον 120€ και επωφεληθείτε από έκπτωση έως 20%.

Δείτε περισσότερα
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 80 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών
Limited συλλογές

Sneakers adidas Originals Handball Spezial

Sneakers από τη συλλογή adidas Originals κατασκευασμένο από συνδυασμό δέρματος σαμουά και συνθετικού υφάσματος. Ελαφρύ και άνετο μοντέλο ιδανικό για καθημερινή χρήση.
- Το κλασικό κορδόνι επιτρέπει την ατομική προσαρμογή στο πόδι.
- Στρογγυλή, μαλακή μύτη.
- Το ενισχυτικό ένθετο φτέρνας σταθεροποιεί τη φτέρνα και κρατά το πόδι μέσα στο παπούτσι ώστε να μην γλιστράει έξω κατά την κίνηση.
- Αφαιρούμενος πάτος από αφρό που μαλακώνει το πόδι και παρέχει άνεση.
- Η εξωτερική σόλα από καουτσούκ είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Το υφασμάτινο εσωτερικό είναι άνετο για το πόδι και διευκολύνει τη διατήρηση των παπουτσιών καθαρά.
- Το μήκος της σόλας είναι: 25,5 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 40 2/3.
Χαρακτηριστικά είδους
Επάνω μέρος
μέχρι τον αστράγαλο
Κούμπωμα και εφαρμογή
κορδόνια
Τύπος σόλας
ίσια
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΔΟΥΣ
Κωδικός κατασκευαστή
JS3866
Χρώμα
μπλε
Μάρκα
adidas Originals
Κατασκευαστής

Adidas AG
Postfach 1120, 91072 Herzogenaurach, Germany
www.adidas.com

ID προϊόντος
9BYA-OBU03M_50X
ΣΥΝΘΕΣΗ
Πάνω μέρος: Συνθετικό ύφασμα, Δέρμα σαμουά
Εσωτερικό: Υφαντικό υλικό
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
Συνιστώμενα προϊόντα
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Indoor Pro χρώμα: μπλε, IH1086
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Indoor Pro
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Adiracer LO χρώμα: μπλε, JP7012
Sneakers adidas Originals Adiracer LO
Τρέχουσα τιμή:
77,90 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,90 €
Sneakers adidas Originals Handball Spezial W
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Sl 72 RS χρώμα: μπλε, JH5103
Sneakers adidas Originals Sl 72 RS
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals SL 72 RS IG2132
Sneakers adidas Originals SL 72 RS
Τρέχουσα τιμή:
67,99 €
Αρχική τιμή: 99,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
adidas Originals Handball Spezial sneakers σουέτ μπλε IH6635
adidas Originals Handball Spezial sneakers σουέτ
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
adidas Originals Handball Spezial χρώμα: μπλε BD7632
adidas Originals Handball Spezial
109,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ αθλητικά παπούτσια adidas Originals Gazelle Indoor JI2061
Σουέτ αθλητικά παπούτσια adidas Originals Gazelle Indoor
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
-16%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Παπούτσια adidas Originals Gazelle Indoor χρώμα: μπλε, JR8852
Παπούτσια adidas Originals Gazelle Indoor
Τρέχουσα τιμή:
84,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Handball Spezial χρώμα: μπλε, JH5445
Sneakers adidas Originals Handball Spezial
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 70,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Gazelle Indoor χρώμα: μπλε, JQ8388
Sneakers adidas Originals Gazelle Indoor
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,90 €
Σουέτ sneakers adidas Originals Adidas Brmd χρώμα: μπλε, JH5457
Σουέτ sneakers adidas Originals Adidas Brmd
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-39%
Σουέτ sneakers adidas Originals Adimatic χρώμα: μπλε, ID3946
Σουέτ sneakers adidas Originals Adimatic
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle χρώμα: μπλε, JH5385
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle
Τρέχουσα τιμή:
86,90 €
Αρχική τιμή: 123,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Gazelle Indoor χρώμα: μπλε, JQ2691
Sneakers adidas Originals Gazelle Indoor
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,90 €
-14%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Sl 72 PT χρώμα: μπλε, JR5701
Sneakers adidas Originals Sl 72 PT
Τρέχουσα τιμή:
75,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
Σουέτ sneakers adidas Campus S  Campus0S IC0434 H03471
Σουέτ sneakers adidas Campus S Campus0S
Τρέχουσα τιμή:
63,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-13%
Σουέτ αθλητικά παπούτσια adidas Originals Bermuda
Σουέτ αθλητικά παπούτσια adidas Originals Bermuda
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-29%
Sneakers Reebok Classic Energy Pack 100200782
Sneakers Reebok Classic Energy Pack
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Converse Run Star Trainer χρώμα: μπλε, A11860C
Sneakers Converse Run Star Trainer
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 94,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
-15%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Racer Tr21 K GV7395
Sneakers adidas Racer Tr21 K GV7395
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 44,99 €
-15%
Sneakers New Balance U993BB Made in USA χρώμα: μπλε, U993BB
Sneakers New Balance U993BB Made in USA
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
Sneakers Puma Easy Rider Vintage 399028
Sneakers Puma Easy Rider Vintage
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 99,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
Σουέτ sneakers Reebok Classic Club C Grounds Uk 100201230
Σουέτ sneakers Reebok Classic Club C Grounds Uk
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-10%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Salomon XT-6 χρώμα: μπλε, L47865100
Sneakers Salomon XT-6
Τρέχουσα τιμή:
161,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 179,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers Y-3 Centennial Low IG4080
Σουέτ sneakers Y-3 Centennial Low
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 349,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
-35%
Sneakers Reebok Classic Energy Pack 100200783
Sneakers Reebok Classic Energy Pack
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-12%
Sneakers Puma Speedcat Plus χρώμα: μπλε, 402995
Sneakers Puma Speedcat Plus
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-18%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers Converse Run Star Trainer χρώμα: μπλε, A16075C
Σουέτ sneakers Converse Run Star Trainer
Τρέχουσα τιμή:
76,99 €
Αρχική τιμή: 94,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,99 €
Sneakers Converse Converse x Ader Error χρώμα: μπλε, A14290C
Sneakers Converse Converse x Ader Error
Τρέχουσα τιμή:
69,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
Ανακάλυψε είδη adidas Originals
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Handball Spezial χρώμα: μπλε, JH5445
Sneakers adidas Originals Handball Spezial
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 70,90 €
Sneakers adidas Originals Handball Spezial W χρώμα: μπλε, JR3728
Sneakers adidas Originals Handball Spezial W
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Gazelle Indoor χρώμα: μπλε, JQ2691
Sneakers adidas Originals Gazelle Indoor
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,90 €
Σουέτ sneakers adidas Originals Adidas Brmd χρώμα: μπλε, JH5457
Σουέτ sneakers adidas Originals Adidas Brmd
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle χρώμα: μπλε, JH5385
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle
Τρέχουσα τιμή:
86,90 €
Αρχική τιμή: 123,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,90 €
-14%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Sl 72 PT χρώμα: μπλε, JR5701
Sneakers adidas Originals Sl 72 PT
Τρέχουσα τιμή:
75,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals SL 72 RS IG2132
Sneakers adidas Originals SL 72 RS
Τρέχουσα τιμή:
67,99 €
Αρχική τιμή: 99,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-16%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Παπούτσια adidas Originals Gazelle Indoor χρώμα: μπλε, JR8852
Παπούτσια adidas Originals Gazelle Indoor
Τρέχουσα τιμή:
84,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Adiracer LO χρώμα: μπλε, JP7012
Sneakers adidas Originals Adiracer LO
Τρέχουσα τιμή:
77,90 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,90 €
adidas Originals Handball Spezial χρώμα: μπλε BD7632
adidas Originals Handball Spezial
109,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Sl 72 RS χρώμα: μπλε, JH5103
Sneakers adidas Originals Sl 72 RS
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Indoor Pro χρώμα: μπλε, IH1086
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Indoor Pro
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
Σουέτ sneakers adidas Campus S  Campus0S IC0434 H03471
Σουέτ sneakers adidas Campus S Campus0S
Τρέχουσα τιμή:
63,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-13%
Σουέτ αθλητικά παπούτσια adidas Originals Bermuda
Σουέτ αθλητικά παπούτσια adidas Originals Bermuda
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
adidas Originals Handball Spezial sneakers σουέτ μπλε IH6635
adidas Originals Handball Spezial sneakers σουέτ
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Gazelle Indoor χρώμα: μπλε, JQ8388
Sneakers adidas Originals Gazelle Indoor
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ αθλητικά παπούτσια adidas Originals Gazelle Indoor JI2061
Σουέτ αθλητικά παπούτσια adidas Originals Gazelle Indoor
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
-39%
Σουέτ sneakers adidas Originals Adimatic χρώμα: μπλε, ID3946
Σουέτ sneakers adidas Originals Adimatic
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals Montreal RM χρώμα: μαύρο, JQ1688
Σουέτ sneakers adidas Originals Montreal RM
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
Nubuck sneakers adidas Originals Powerphase χρώμα: μπεζ, JR0984
Nubuck sneakers adidas Originals Powerphase
Τρέχουσα τιμή:
63,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Indoor χρώμα: ναυτικό μπλε, JH5404
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Indoor
Τρέχουσα τιμή:
89,90 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Campus 00s χρώμα: γκρι, JH8793
Sneakers adidas Originals Campus 00s
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
-17%
Sneakers adidas Originals Climacool χρώμα: μπεζ, JQ8739
Sneakers adidas Originals Climacool
Τρέχουσα τιμή:
97,90 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 118,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Indoor χρώμα: πορτοκαλί F30
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Indoor
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Samba XLG χρώμα: άσπρο, JI3194
Sneakers adidas Originals Samba XLG
Τρέχουσα τιμή:
94,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
Σουέτ sneakers adidas Originals Campus 00s χρώμα: μπεζ GY0042
Σουέτ sneakers adidas Originals Campus 00s
Τρέχουσα τιμή:
97,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 75,99 €
-14%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Adistar Control 5 χρώμα: μαύρο, JQ4166
Sneakers adidas Originals Adistar Control 5
Τρέχουσα τιμή:
75,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Superstar II χρώμα: άσπρο, IH8659
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Superstar II
119,90 €
-27%
Sneakers adidas Originals SL 72 RS χρώμα: κόκκινο, JH8642
Sneakers adidas Originals SL 72 RS
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
-19%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals Montreal RM χρώμα: κίτρινο, JS1332
Σουέτ sneakers adidas Originals Montreal RM
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €