Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE ΕΩΣ -50%ΔΕΙΤΕ
logo prm
The North Face

The North Face Extreme Pile 2 Fz μπλούζα φλις ανδρική μπεζ NF0A88Y5QLI1

-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τρέχουσα τιμή:
109,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 € -35%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 € -8%
Χρώμα: μπεζ
The North Face Extreme Pile 2 Fz Jacket μπλούζα fleece ανδρική μαύρη NF0A88Y5JK31
The North Face Extreme Pile 2 Fz μπλούζα φλις ανδρική μπεζ NF0A88Y5QLI1
Επιλογή μεγέθους
SUMMER SALE

*Κάντε αγορές αξίας τουλάχιστον 120€ και επωφεληθείτε από έκπτωση έως 20%.

Δείτε περισσότερα
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 80 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών
Limited συλλογές

The North Face μπεζ ζακέτα φλις με φερμουάρ – αστική άνεση σε στυλ techwear

Η ανδρική ζακέτα φλις με φερμουάρ The North Face είναι η πεμπτουσία της λειτουργικότητας και του αστικού στυλ, που συνδυάζει την outdoor κληρονομιά της μάρκας με τη σύγχρονη αισθητική του streetwear. Αυτό το μπεζ μοντέλο, με χαλαρό κόψιμο oversize, αποτελεί ιδανική βάση για layering εμφανίσεις, προσφέροντας παράλληλα ασύγκριτη άνεση. Κατασκευασμένο από μαλακό φλις, είναι ιδανικό ως αυτόνομο στρώμα κατά τις μεταβατικές εποχές ή ως μια ζεστή προσθήκη σε χειμερινά σύνολα, εξασφαλίζοντας άνεση κατά τις καθημερινές δραστηριότητες εντός και εκτός πόλης.

Γιατί η ανδρική ζακέτα φλις The North Face NF0A88Y5QLI1 είναι η επιλογή για εσάς;

  • Θερμομονωτικό φλις διατηρεί τη βέλτιστη θερμοκρασία σώματος, ιδανικό για τις πιο κρύες μέρες
  • Ευέλικτος χαρακτήρας ταιριάζει σε αστικές εμφανίσεις και σε εξορμήσεις του Σαββατοκύριακου
  • Χαλαρό κόψιμο oversize προσφέρει πλήρη ελευθερία κινήσεων και μια μοντέρνα, χαλαρή εμφάνιση
  • Σταθερή υφή υφάσματος χωρίς προσθήκη ελαστάνης, για τη διατήρηση του σχήματος και την ανθεκτικότητα
  • Πολυδιάστατο στυλ συνδυάζει την casual άνεση με την αισθητική του streetwear και τη λειτουργικότητα του techwear
  • Πρακτική ζακέτα με φερμουάρ χωρίς κουκούλα, ιδανική ως εξωτερική στρώση ή κάτω από μπουφάν
  • Μαλακό φλις ύφασμα αγκαλιάζει το δέρμα, προσφέροντας ευχάριστη ζεστασιά και άνεση στην εφαρμογή
  • Λειτουργικές πλαϊνές τσέπες, ιδανικές για ζέσταμα χεριών ή αποθήκευση μικροαντικειμένων
  • Φερμουάρ σε όλο το μήκος διευκολύνει τη γρήγορη τοποθέτηση και αφαίρεση, καθώς και τη ρύθμιση του αερισμού
  • Τυπικό μήκος της ζακέτας, που φτάνει στους γοφούς, για κλασική και αναλογική εμφάνιση
  • Μεσαίου πάχους ύφασμα εξασφαλίζει θερμική άνεση χωρίς περιττό βάρος
  • Μανίκια με χαμηλή γραμμή ώμων τονίζουν τον χαλαρό χαρακτήρα και προσφέρουν ελευθερία κινήσεων
  • Ψηλός όρθιος γιακάς προσθέτει κομψότητα και προστατεύει τον λαιμό από το κρύο, ιδανικός για τις μέρες με αέρα
  • Πλήρης φόδρα αυξάνει την άνεση στην εφαρμογή και την ανθεκτικότητα, ευχάριστη στην επαφή με το δέρμα
  • Λεία υφή υφάσματος αποτελεί μια μινιμαλιστική βάση για ποικίλες εμφανίσεις
  • Φλις ευχάριστο στην αφή αγκαλιάζει απαλά το σώμα, προσφέροντας αίσθηση απαλότητας και ζεστασιάς
  • Ρυθμιζόμενο στρίφωμα με στοπ επιτρέπει την εξατομικευμένη εφαρμογή, διατηρώντας τη ζεστασιά στο εσωτερικό
Χαρακτηριστικά είδους
Κούμπωμα
με φερμουάρ, ανοίγει/κουμπώνει σε όλο το μήκος
Ελαστικότητα
μη ελαστικό
Κουκούλα
χωρίς κουκούλα
Φόδρα
ολόσωμη
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΔΟΥΣ
Κωδικός κατασκευαστή
NF0A88Y5QLI1
Χρώμα
μπεζ
Μάρκα
The North Face
Κατασκευαστής

VF Europe BV
Via Laveggio 5, 6855 Stabio, Switzerland
ir@vfc.com

ID προϊόντος
PPYA-KUM0S6_01X
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
100% Πολυεστέρας
Κοπή
Λαιμόκοψη:
όρθιος γιακάς
Τύπος μανικιού:
με χαμηλή γραμμή ώμων
Κόψιμο:
oversize
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
M
Μήκος:
70 cm
Πλάτος μασχάλης:
62 cm
Μήκος μανικιού συμπεριλαμβανομένου του ώμου:
80 cm
Το μοντέλο έχει ύψος 190 εκ. και φοράει μέγεθος XL
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς. Η σύσταση βασίζεται στις διαστάσεις του προϊόντος και στο μέγεθος της μάρκας.
Συνιστώμενα προϊόντα
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
The North Face Yumiori μπλούζα με κουμπιά φλις Ανδρική μπεζ NF0A883RPHC1
The North Face Yumiori μπλούζα με κουμπιά φλις Ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 65,99 €
-17%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Martine Rose Μπλούζα με κουμπιά Ανδρική βαμβακερή μπεζ 642JS02421
Martine Rose Μπλούζα με κουμπιά Ανδρική βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 379,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπλούζα Wales Bonner Power χρώμα: μπεζ, με κουκούλα, US25JE35.JE22.1780
Μπλούζα Wales Bonner Power
Τρέχουσα τιμή:
309,90 €
Αρχική τιμή: 589,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 353,90 €
-27%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπλούζα AAPE Now Zip Up χρώμα: μπεζ, AAPSWMC360XXP
Μπλούζα AAPE Now Zip Up
Τρέχουσα τιμή:
108,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-12%
BEAMS Μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά βαμβακερή Ανδρική μπεζ 1118.4092.147
BEAMS Μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά βαμβακερή Ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
209,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπλούζα adidas Originals Sst Tt χρώμα: πράσινο, JY1292
Μπλούζα adidas Originals Sst Tt
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,90 €
Polo Ralph Lauren μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά μπεζ 710881517
Polo Ralph Lauren μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά
199,90 €
-16%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπλούζα δυο όψεων Billionaire Boys Club Pull Out Shell χρώμα: μπεζ, B24106
Μπλούζα δυο όψεων Billionaire Boys Club Pull Out Shell
Τρέχουσα τιμή:
209,90 €
Αρχική τιμή: 419,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 251,90 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
by Parra Just like heaven μπλούζα με κουμπιά Ανδρική φλις μπεζ 55205
by Parra Just like heaven μπλούζα με κουμπιά Ανδρική φλις
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-13%
adidas Originals μπλούζα με κουμπιά βαμβακερή ανδρική μπεζ KD6625
adidas Originals μπλούζα με κουμπιά βαμβακερή ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
Μπλούζα Stan Ray PATCHWORK FLEECE CARDIGAIN χρώμα: μπεζ AW2319827
Μπλούζα Stan Ray PATCHWORK FLEECE CARDIGAIN
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-13%
Adidas Originals Μπλούζα με κουμπιά ανδρική μπεζ KC8524
Adidas Originals Μπλούζα με κουμπιά ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπλούζα Gramicci Sherpa χρώμα: μπεζ, G3FU.J061 F3G3FU.J061
Μπλούζα Gramicci Sherpa
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 135,90 €
-50%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φλις μπουφάν Napapijri T-Jaman Fz χρώμα: μπεζ, NP0A4HZNN1J1
Φλις μπουφάν Napapijri T-Jaman Fz
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 339,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 339,90 €
-13%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπλούζα Wales Bonner Tide Track χρώμα: μπεζ, US25KN34.KN05.100
Μπλούζα Wales Bonner Tide Track
Τρέχουσα τιμή:
409,90 €
Αρχική τιμή: 789,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 473,90 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπλούζα ICECREAM Fleece Trucker χρώμα: μπεζ, IC24406
Μπλούζα ICECREAM Fleece Trucker
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φλις μπουφάν AAPE χρώμα: μπεζ, AAPSWMC365XXP
Φλις μπουφάν AAPE
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
adidas Originals Μπλούζα με κουμπιά Ανδρική με βαμβάκι μπεζ KQ9491
adidas Originals Μπλούζα με κουμπιά Ανδρική με βαμβάκι
74,99 €
-21%
-15% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπλούζα AAPE Now Zip Up χρώμα: μπεζ, με κουκούλα, AAPSWMC358XXP
Μπλούζα AAPE Now Zip Up
Τρέχουσα τιμή:
101,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
Off-White Half Arrows μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά βαμβακερή ανδρική μπεζ 44MBE015S26F003270
Off-White Half Arrows μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά βαμβακερή ανδρική
479,90 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Ader Error Μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά ανδρική βαμβακερή μπεζ BO42FYHD0401OT
Ader Error Μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά ανδρική βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
209,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €
adidas Originals Μπλούζα με κουμπιά ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φλις μπουφάν No Problemo Zip Through Fleece χρώμα: μπεζ, NP7000504
Φλις μπουφάν No Problemo Zip Through Fleece
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 135,90 €
-26%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Βαμβακερή μπλούζα A Bathing Ape ABC Camo 2nd χρώμα: ροζ, με κουκούλα, 001ZPL801006M
Βαμβακερή μπλούζα A Bathing Ape ABC Camo 2nd
Τρέχουσα τιμή:
339,90 €
Αρχική τιμή: 459,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 459,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπλούζα Needles Track Jacket χρώμα: καφέ, RW314
Μπλούζα Needles Track Jacket
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 194,90 €
Μπλούζα Polo Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, με κουκούλα
Μπλούζα Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 194,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
RHUDE Classique Zip Up μπλούζα με κουμπιά βαμβακερή Ανδρική μαύρη RHSS26HO11012
RHUDE Classique Zip Up μπλούζα με κουμπιά βαμβακερή Ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
269,90 €
Αρχική τιμή: 429,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 309,90 €
-13%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Filling Pieces Chrome Fruit μπλούζα με κουκούλα βαμβακερή Ανδρική μαύρη 412633501291.130
Filling Pieces Chrome Fruit μπλούζα με κουκούλα βαμβακερή Ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
Μπλούζα adidas Originals Heawyn Adicolor Adibreak Full-Zip Hoodie με κουκούλα IG2377 0  IM8208
Μπλούζα adidas Originals Heawyn Adicolor Adibreak Full-Zip Hoodie
90,99 €
Ανακάλυψε είδη The North Face
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
The North Face Yumiori μπλούζα με κουμπιά φλις Ανδρική μπεζ NF0A883RPHC1
The North Face Yumiori μπλούζα με κουμπιά φλις Ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 65,99 €
-10%
Φλις μπουφάν The North Face χρώμα: ναυτικό μπλε, NF0A8D0R8K21
Φλις μπουφάν The North Face
Τρέχουσα τιμή:
75,90 €
Αρχική τιμή: 84,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 84,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
The North Face Glacier Heavyweight αθλητική μπλούζα φλις γκρί NF0A89JGU8M1
The North Face Glacier Heavyweight αθλητική μπλούζα φλις
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-10%
Φλις μπουφάν The North Face χρώμα: μαύρο, NF0A8D0RJK31
Φλις μπουφάν The North Face
Τρέχουσα τιμή:
75,90 €
Αρχική τιμή: 84,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 84,90 €
-10%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
The North Face Yumiori Off Peak μπλούζα fleece Ανδρική πράσινη NF0A8FKNMO91
The North Face Yumiori Off Peak μπλούζα fleece Ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
97,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
Μπλούζα The North Face Retro Denali Jacket χρώμα: μαύρο, NF0A88XHJK31
Μπλούζα The North Face Retro Denali Jacket
199,90 €
The North Face Yumiori ισοθερμική μπλούζα Ανδρική γκρί NF0A883RWVO1
The North Face Yumiori ισοθερμική μπλούζα Ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
The North Face Extreme Pile 2 Fz Jacket μπλούζα fleece ανδρική μαύρη NF0A88Y5JK31
The North Face Extreme Pile 2 Fz Jacket μπλούζα fleece ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-15%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
The North Face Glacier Heavyweight μπλούζα με κουμπιά φλις ανδρική πράσινη NF0A89JGM6D1
The North Face Glacier Heavyweight μπλούζα με κουμπιά φλις ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
77,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 91,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
The North Face Yumiori Off Peak μπλούζα με κουμπιά φλις ανδρική μαύρη NF0A8FKNJK31
The North Face Yumiori Off Peak μπλούζα με κουμπιά φλις ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-25%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
The North Face Essential Oversize μπλούζα βαμβακερή ανδρική γκρι NF0A8GQGRHI1
The North Face Essential Oversize μπλούζα βαμβακερή ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπλούζα The North Face Redbox χρώμα: γκρι, NF0A8EG10SA1
Μπλούζα The North Face Redbox
Τρέχουσα τιμή:
67,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
Φλις μπουφάν The North Face Yumiori χρώμα: μαύρο, NF0A883SS5H1
Φλις μπουφάν The North Face Yumiori
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 84,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
Βαμβακερή μπλούζα The North Face Connect Relaxed χρώμα: τιρκουάζ, NF0A8E3ZBSI1
Βαμβακερή μπλούζα The North Face Connect Relaxed
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-23%
Βαμβακερή μπλούζα The North Face M Light Drew Peak Pullover Hoodie χρώμα: μπεζ, με κουκούλα, NF00A0TE8D61
Βαμβακερή μπλούζα The North Face M Light Drew Peak Pullover Hoodie
Τρέχουσα τιμή:
41,99 €
Αρχική τιμή: 83,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,90 €
-26%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
The North Face Essential Light μπλούζα με κουκούλα βαμβακερή Ανδρική γκρι NF0A8GQDRHI1
The North Face Essential Light μπλούζα με κουκούλα βαμβακερή Ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
-12%
-15% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπλούζα The North Face Raglan Redbox Crew χρώμα: μαύρο, NF0A89FAJK31
Μπλούζα The North Face Raglan Redbox Crew
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
-11%
Μπλούζα The North Face Drew Peak χρώμα: μαύρο, NF0A89EKJK31
Μπλούζα The North Face Drew Peak
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-50%
Βαμβακερή μπλούζα The North Face M Fine Hoodie χρώμα: πράσινο, με κουκούλα, NF0A5ICXPIB1
Βαμβακερή μπλούζα The North Face M Fine Hoodie
Τρέχουσα τιμή:
39,90 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπλούζα The North Face χρώμα: μαύρο, NF0A8D0QJK31
Μπλούζα The North Face
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
Βαμβακερή μπλούζα The North Face Connect Relaxed χρώμα: καφέ, NF0A8E3ZBOX1
Βαμβακερή μπλούζα The North Face Connect Relaxed
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
The North Face Yumiori μπλούζα φλις Ανδρική καφέ NF0A883SPHG1
The North Face Yumiori μπλούζα φλις Ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 63,99 €
Μπλούζα The North Face Fine Crew χρώμα: μαύρο, NF0A89EVJK31
Μπλούζα The North Face Fine Crew
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 63,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
Βαμβακερή μπλούζα The North Face Flowe Dome χρώμα: γκρι, με κουκούλα, NF0A8EGZRHI1
Βαμβακερή μπλούζα The North Face Flowe Dome
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
Μπλούζα The North Face Meteora χρώμα: μαύρο, NF0A8E1MJK31
Μπλούζα The North Face Meteora
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-13%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπλούζα The North Face Raglan Redbox Hoodie χρώμα: μαύρο, με κουκούλα, NF0A89F9KY41
Μπλούζα The North Face Raglan Redbox Hoodie
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 57,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
The North Face Yumiori μπλούζα φλις Ανδρική πράσινη NF0A883SPHG1
The North Face Yumiori μπλούζα φλις Ανδρική
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 63,99 €
Μπλούζα The North Face Drew Peak χρώμα: ναυτικό μπλε, NF0A89EK8K21
Μπλούζα The North Face Drew Peak
Τρέχουσα τιμή:
38,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 41,99 €
-50%
Μπλούζα The North Face M Essential Hoodie χρώμα: γκρι, με κουκούλα, NF0A7ZJ9DYX1
Μπλούζα The North Face M Essential Hoodie
Τρέχουσα τιμή:
39,90 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
Μπλούζα The North Face Easy Crew χρώμα: μαύρο, NF0A89FGJK31
Μπλούζα The North Face Easy Crew
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,99 €