Preskočite na sadržaj
FINAL SALE DO -50% Otkrijte popuste
logo prm
Samsoe Samsoe

Haljina Samsoe Samsoe SATONE mini, ravna, F25200172

-20%-5% u košarici*
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 169,90 € -51%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 103,90 € -20%
Boja: plava
Izaberite veličinu
-5% u košarici*

*Dodajte min. 120€ u košaricu, -5% na ovaj proizvod primjenjuje se automatski.

Otkrijte više
BESPLATNA DOSTAVA od 80 €
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat
Limitirane kolekcije

Haljina Samsoe Samsoe SATONE

Lagana haljina iz kolekcije Samsoe Samsoe izrađena od tkanine bez uzorka. Lagan, prozračan materijal dizajniran za toplija godišnja doba.
- Lyocell TENCEL je tkanina nalik na svilu izrađena od drvene celuloze. Ovaj materijal se proizvodi u održivom proizvodnom procesu, bez upotrebe otrovnih tvari.
- Jednostavan kroj koji ne ograničava kretanje.
- Kratki rukav.
- Model s ovratnikom.
- Kratko kopčanje gumbima omogućuje učinkovito prozračivanje i jednostavno oblačenje i skidanje.
- Tanka, ne elastična tkanina.
- Duljina: 93 cm.
- Širina ispod pazuha: 53 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: S.
Značajke proizvoda
Duljina reza
mini
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
F25200172
Boja
plava
Modna marka
Samsoe Samsoe
Proizvođač

Samsøe Samsøe Holding A/S
Ryesgade 19C, 2200 København, Denmark
customercare@samsoe.com
 

ID Proizvoda
PPYA-SUD2T1_55X
Sastav
100% Lyocell TENCEL
Kroj
Rukav:
kratki
Izrez:
V-izrez, s ovratnikom
Vrsta rukava:
klasični
Kroj modela:
ravni
Dimenzije
Model je visok 179 cm i ima na sebi veličinu S
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite. Preporuka na temelju dimenzija proizvoda i veličine marke
Preporučeni proizvodi
-5% u košarici*
GANNI plava
GANNI
Trenutna cijena:
249,90 €
Regularna cijena: 429,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 269,90 €
-24%
Pamučna haljina Polo Ralph Lauren midi, širi se prema dolje, 211A96356
Pamučna haljina Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
259,90 €
Regularna cijena: 344,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 344,90 €
Pamučna haljina Polo Ralph Lauren mini, ravna
Pamučna haljina Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 198,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-10%
Pamučna haljina Polo Ralph Lauren mini, širi se prema dolje, 211972069
Pamučna haljina Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 294,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 199,90 €
-5% u košarici*
Traper haljina Sportmax Carabo mini, širi se prema dolje, 2512221012600
Traper haljina Sportmax Carabo
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 469,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 243,90 €
Haljina Sportmax Orosei
Trenutna cijena:
469,90 €
Regularna cijena: 959,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 369,90 €
-5% u košarici*
Haljina Carhartt WIP W' Rylan mini, ravna, I035578.32H12
Haljina Carhartt WIP W' Rylan
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 89,99 €
Traper haljina Coperni x Disney Crown mini, uski kroj, DR190F2024
Traper haljina Coperni x Disney Crown
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 459,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-31%
-5% u košarici*
Off-White Royal Patch Denim haljina s efektom ispranosti od trapera plava 2YM038S26DEN001
Off-White Royal Patch Denim haljina s efektom ispranosti od trapera
Trenutna cijena:
529,90 €
Regularna cijena: 769,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 769,90 €
-50%
Pamučna haljina Maison Kitsuné Double Pocket mini, oversize, NW01620WC5015
Pamučna haljina Maison Kitsuné Double Pocket
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 359,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 359,90 €
Pamučna haljina Polo Ralph Lauren midi, širi se prema dolje, 211A96362
Pamučna haljina Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 309,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 219,90 €
-26%
Pamučna haljina Polo Ralph Lauren mini, ravna
Pamučna haljina Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 284,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 284,90 €
-31%
GANNI haljina A-kroja bez uzorka od pamuka plava A1030621
GANNI haljina A-kroja bez uzorka od pamuka
Trenutna cijena:
309,90 €
Regularna cijena: 449,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 449,90 €
-13%
Traper haljina Fiorucci Angel Print Denim Shirt Dress mini, ravna, W02SPDDR313DN03DN02
Traper haljina Fiorucci Angel Print Denim Shirt Dress
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 509,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 254,90 €
-50%
Traper haljina Marine Serre Moon Laser Denim Mini Dress mini, širi se prema dolje, WDR056A
Traper haljina Marine Serre Moon Laser Denim Mini Dress
Trenutna cijena:
269,90 €
Regularna cijena: 539,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 539,90 €
-5% u košarici*
MM6 Maison Margiela Košulja-haljina od pamuka bež S52CT0797.M35256.101
MM6 Maison Margiela Košulja-haljina od pamuka
Trenutna cijena:
499,90 €
Regularna cijena: 709,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 549,90 €
-5% u košarici*
Rotate bodycon haljina cvjetna s čipkom siva 115700039
Rotate bodycon haljina cvjetna s čipkom
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 239,90 €
-12%
Haljina MM6 Maison Margiela boja: crna, mini, ravna, S52DA0058.M20050
Haljina MM6 Maison Margiela
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 389,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 249,90 €
-10%
-5% u košarici*
Haljina adidas Originals 3-Stripes boja: crna, mini, uska
Haljina adidas Originals 3-Stripes
Trenutna cijena:
24,90 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 27,90 €
-5% u košarici*
Off-White haljina u stilu donjeg rublja bez uzorka s viskozom mornarsko plava 2DB56NS26FAB001
Off-White haljina u stilu donjeg rublja bez uzorka s viskozom
Trenutna cijena:
489,90 €
Regularna cijena: 869,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 529,90 €
-5% u košarici*
Haljina Wales Bonner Serenity boja: crna, maxi, širi se prema dolje, WS25JE20.JE02.999
Haljina Wales Bonner Serenity
Trenutna cijena:
337,90 €
Regularna cijena: 649,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 356,90 €
-5% u košarici*
Haljina Rick Owens Lilies boja: smeđa, midi, uska, LI02D5534CVI
Haljina Rick Owens Lilies
Trenutna cijena:
309,90 €
Regularna cijena: 659,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 329,90 €
-17%
Pamučna haljina Pangaia Midweight Long Dress boja: žuta, maxi, ravna, 10002554
Pamučna haljina Pangaia Midweight Long Dress
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 72,99 €
-5% u košarici*
Haljina adidas Originals Ls Dress boja: bež, midi, uski kroj, JW7322
Haljina adidas Originals Ls Dress
Trenutna cijena:
61,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 67,99 €
-15%
-5% u košarici*
Haljina GANNI boja: smeđa, midi, uska
Haljina GANNI
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 141,90 €
-10%
Pamučna haljina Our Legacy Gale boja: bijela, mini, oversize, W2257GW
Pamučna haljina Our Legacy Gale
Trenutna cijena:
249,90 €
Regularna cijena: 509,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 279,90 €
-50%
Haljina Ottolinger Tank Maxi boja: srebrna, maxi, uska, 104-500404-02
Haljina Ottolinger Tank Maxi
Trenutna cijena:
184,90 €
Regularna cijena: 369,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 369,90 €
-16%
Lacoste haljina bez uzorka s pamukom smeđa EF1822
Lacoste haljina bez uzorka s pamukom
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 179,90 €
-14%
-5% u košarici*
Lacoste ljetna haljina bez uzorka s vunom smeđa EF0197
Lacoste ljetna haljina bez uzorka s vunom
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
-10%
-5% u košarici*
Haljina Anine Bing veneda boja: crna, mini, ravna, A.02.11689
Haljina Anine Bing veneda
Trenutna cijena:
359,90 €
Regularna cijena: 709,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 399,90 €
Otkrijte Samsoe Samsoe proizvode
Haljina Samsoe Samsoe Safredericka Dress boja: bež, mini, ravna, F24100162
Haljina Samsoe Samsoe Safredericka Dress
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 82,90 €
-5% u košarici*
Haljina Samsoe Samsoe SAMADDA boja: crna, maxi, uska, F25100085
Haljina Samsoe Samsoe SAMADDA
Trenutna cijena:
97,99 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 106,90 €
Haljina Samsoe Samsoe SAMOENA boja: zelena, maxi, širi se prema dolje, F25100180
Haljina Samsoe Samsoe SAMOENA
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 95,99 €
-16%
-5% u košarici*
Haljina Samsoe Samsoe Sacheryl V-Neck boja: crna, maxi, ravna, F25100046
Haljina Samsoe Samsoe Sacheryl V-Neck
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 111,90 €
-12%
Haljina Samsoe Samsoe boja: tamno plava, maxi, širi se prema dolje
Haljina Samsoe Samsoe
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 93,90 €
-5% u košarici*
Haljina Samsoe Samsoe SANETTLE boja: zelena, maxi, ravna, F25200104
Haljina Samsoe Samsoe SANETTLE
Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 98,99 €
-14%
-5% u košarici*
Haljina s dodatkom lana Samsoe Samsoe boja: crna, midi, širi se prema dolje
Haljina s dodatkom lana Samsoe Samsoe
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-16%
-5% u košarici*
Pamučna haljina Samsoe Samsoe SATINA boja: tamno plava, mini, ravna, F25200080
Pamučna haljina Samsoe Samsoe SATINA
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 86,90 €
-16%
Haljina s primjesom vune Samsoe Samsoe Saellen boja: siva, mini, uska, F24400132
Haljina s primjesom vune Samsoe Samsoe Saellen
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 98,90 €