Preskočite na sadržaj
SUMMER SALE DO -50 Otkrijte popuste
logo prm
Helly Hansen
4.6

Jakna Helly Hansen ACTIVE boja: crna, za prijelazno razdoblje, 54482

-5% u košarici*
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 229,90 € -34%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 € -6%
Boja: crna
Jakna Helly Hansen ACTIVE boja: narančasta, za prijelazno razdoblje, 54482
Jakna Helly Hansen ACTIVE boja: zelena, za prijelazno razdoblje, 54482
Jakna Helly Hansen ACTIVE boja: crna, za prijelazno razdoblje, 54482
Izaberite veličinu
-5% u košarici*

*Dodajte min. 120€ u košaricu, -5% na ovaj proizvod primjenjuje se automatski.

Otkrijte više
BESPLATNA DOSTAVA od 80 €
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat
Limitirane kolekcije

Jakna Helly Hansen ACTIVE

Jakna iz kolekcije Helly Hansen. Model sa srednje toplom podstavom, izrađen od prošivenog materijala sa sintetičkom izolacijom, koja će pružiti dodatnu udobnost na nižim temperaturama. Poliester pruža veću otpornost na gužvanje.
- Ovaj je proizvod djelomično izrađen od recikliranog poliestera.
- Kopčanje na patentni zatvarač.
- Džepovi na kopčanje.
- Povišeni ovratnik i neodvojiva kapuljača pružaju dodatnu zaštitu od hladnoće.
- Kapuljača s vezicama.
- Donji rub je završen vezicama koje omogućuju individualno podešavanje.
- Duljina: 70 cm.
- Širina ispod pazuha: 62 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: M.
Značajke proizvoda
Ispuna
sintetičko
Kapuljača
s kapuljačom
Podstava
puna, sintetička
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
54482
Boja proizvođača
990
Boja
crna
Modna marka
Helly Hansen
ID Proizvoda
9BYA-KUM0JY_99X
Sastav
Materijal 1: 100% Poliester
Materijal 2: 60% Poliester, 40% Reciklirani poliester
Materijal 3: 100% Poliester
Kroj
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Model je visok 183 cm i ima na sebi veličinu M
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite. Preporuka na temelju dimenzija proizvoda i veličine marke
Preporučeni proizvodi
-19%
-5% u košarici*
Jakna Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA boja: crna, za zimu, 54514
Jakna Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 246,90 €
-11%
-5% u košarici*
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET jakna za muškarce crna 54513
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET jakna za muškarce
Trenutna cijena:
246,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 279,90 €
-19%
-5% u košarici*
Helly Hansen STOWE DOWN JACKET pernata jakna za muškarce crna 54494
Helly Hansen STOWE DOWN JACKET pernata jakna za muškarce
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 246,90 €
-22%
-5% u košarici*
Helly Hansen VILLAGE HYBRID JACKET jakna za muškarce crna 54499
Helly Hansen VILLAGE HYBRID JACKET jakna za muškarce
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 141,90 €
-22%
-5% u košarici*
Helly Hansen VILLAGE DOWN JACKET pernata jakna za muškarce crna 54493
Helly Hansen VILLAGE DOWN JACKET pernata jakna za muškarce
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 379,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 284,90 €
-22%
-5% u košarici*
Jakna Helly Hansen ALBY PUFFY JACKET boja: crna, za zimu, 53526
Jakna Helly Hansen ALBY PUFFY JACKET
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 309,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 231,90 €
-31%
-5% u košarici*
C.P. Company jakna za muškarce crna 20CMOW110A110543D
C.P. Company jakna za muškarce
Trenutna cijena:
629,90 €
Regularna cijena: 919,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 919,90 €
Jakna Neil Barrett Boxy Coach Jacket
Trenutna cijena:
299,90 €
Regularna cijena: 649,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 269,90 €
Outdoor jakna The North Face Antora boja: crna, NF0A7QEY4H01
Outdoor jakna The North Face Antora
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-32%
-5% u košarici*
Andersson Bell traper jakna od pamuka za muškarce crna awa762u
Andersson Bell traper jakna od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
289,90 €
Regularna cijena: 429,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 429,90 €
-50%
Traper jakna Kenzo Happy Tiger Utility Fleece boja: crna, za prijelazno razdoblje, FF65DB1056C4
Traper jakna Kenzo Happy Tiger Utility Fleece
Trenutna cijena:
454,90 €
Regularna cijena: 909,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 909,90 €
-17%
-5% u košarici*
Vetements Taped jakna za muškarce crna ME76GJ115BB
Vetements Taped jakna za muškarce
Trenutna cijena:
689,90 €
Regularna cijena: 1009,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 839,90 €
-50%
Pernata jakna The North Face Mountain Down Jacket boja: crna, za zimu, NF0A8D1VJK31
Pernata jakna The North Face Mountain Down Jacket
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 459,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 459,90 €
-15%
-5% u košarici*
Pernata jakna adidas Originals Down Regen Adic za muškarce, boja: crna, za zimu, IW3454
Pernata jakna adidas Originals Down Regen Adic
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 164,90 €
-50%
Jakna Ader Error PUCH boja: crna, za zimu, BO01FWDW0101BK
Jakna Ader Error PUCH
Trenutna cijena:
319,90 €
Regularna cijena: 639,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 639,90 €
-21%
-5% u košarici*
Pernata jakna Maison MIHARA YASUHIRO OVERESIZED DOWN boja: crna, za zimu, J15BL141
Pernata jakna Maison MIHARA YASUHIRO OVERESIZED DOWN
Trenutna cijena:
969,90 €
Regularna cijena: 1239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 1239,90 €
-30%
-5% u košarici*
Jakna Y-3 Liner boja: crna, za prijelazno razdoblje, KA7499
Jakna Y-3 Liner
Trenutna cijena:
279,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 399,90 €
-11%
-5% u košarici*
Bomber jakna No Problemo NYP Nylon Varsity Jacket boja: crna, za prijelazno razdoblje, NP7040103
Bomber jakna No Problemo NYP Nylon Varsity Jacket
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 289,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 179,90 €
-50%
Jakna Champion za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, oversize, 218087-WRE/ALL/NB
Jakna Champion
Trenutna cijena:
104,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
-30%
-5% u košarici*
Bomber jakna s dodatkom vune Carhartt WIP Ray Jacket boja: crna, za prijelazno razdoblje, I035622.8901
Bomber jakna s dodatkom vune Carhartt WIP Ray Jacket
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 299,90 €
-50%
Bomber jakna Manastash Extra Mile MA-1 za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, oversize, 7924252014
Bomber jakna Manastash Extra Mile MA-1
Trenutna cijena:
379,90 €
Regularna cijena: 759,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 759,90 €
Pernata jakna MKI MIYUKI ZOKU Translucent Bubble Jacket boja: crna, za zimu, TRANSLUCENT.BUBBLE.BL
Pernata jakna MKI MIYUKI ZOKU Translucent Bubble Jacket
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 269,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 153,90 €
-50%
Jakna Needles Sport Jacket za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, PU132
Jakna Needles Sport Jacket
Trenutna cijena:
234,90 €
Regularna cijena: 469,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 469,90 €
-5% u košarici*
Pernata jakna 032C 'Game Day' boja: crna, za zimu, F25.URW.1903.000
Pernata jakna 032C 'Game Day'
Trenutna cijena:
659,90 €
Regularna cijena: 1129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 719,90 €
-5% u košarici*
Jakna VETEMENTS Global MF boja: crna, za prijelazno razdoblje, ME76GJ121B
Jakna VETEMENTS Global MF
Trenutna cijena:
509,90 €
Regularna cijena: 809,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 549,90 €
-15%
-5% u košarici*
Traper jakna VETEMENTS Racing Denim boja: crna, za prijelazno razdoblje, oversize, UH76DJ900B2
Traper jakna VETEMENTS Racing Denim
Trenutna cijena:
1589,90 €
Regularna cijena: 2969,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 1879,90 €
-11%
-5% u košarici*
adidas Originals ARCH TT jakna za muškarce crna KD4069
adidas Originals ARCH TT jakna za muškarce
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 78,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 58,99 €
-50%
Bomber jakna Heliot Emil boja: crna, za zimu, AW25_M_02_163_BLK01
Bomber jakna Heliot Emil
Trenutna cijena:
344,90 €
Regularna cijena: 689,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 689,90 €
-5% u košarici*
Dvostrana jakna AAPE boja: crna, za prijelazno razdoblje, oversize, AAPJKM7732XXP
Dvostrana jakna AAPE
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 309,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 219,90 €
Otkrijte Helly Hansen proizvode
-19%
-5% u košarici*
Jakna Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA boja: crna, za zimu, 54514
Jakna Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 246,90 €
-22%
-5% u košarici*
Helly Hansen VILLAGE DOWN JACKET pernata jakna za muškarce crna 54493
Helly Hansen VILLAGE DOWN JACKET pernata jakna za muškarce
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 379,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 284,90 €
-22%
-5% u košarici*
Helly Hansen VILLAGE HYBRID JACKET jakna za muškarce crna 54499
Helly Hansen VILLAGE HYBRID JACKET jakna za muškarce
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 141,90 €
-19%
-5% u košarici*
Helly Hansen STOWE DOWN JACKET pernata jakna za muškarce crna 54494
Helly Hansen STOWE DOWN JACKET pernata jakna za muškarce
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 246,90 €
-11%
-5% u košarici*
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET jakna za muškarce crna 54513
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET jakna za muškarce
Trenutna cijena:
246,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 279,90 €
-22%
-5% u košarici*
Jakna Helly Hansen ALBY PUFFY JACKET boja: crna, za zimu, 53526
Jakna Helly Hansen ALBY PUFFY JACKET
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 309,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 231,90 €
-22%
-5% u košarici*
Helly Hansen VILLAGE DOWN JACKET pernata jakna za muškarce zelena 54493
Helly Hansen VILLAGE DOWN JACKET pernata jakna za muškarce
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 379,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 284,90 €
-19%
-5% u košarici*
Helly Hansen STOWE DOWN JACKET pernata jakna za muškarce zelena 54494
Helly Hansen STOWE DOWN JACKET pernata jakna za muškarce
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 246,90 €
-50%
Outdoor jakna Helly Hansen MUNICH boja: mornarsko plava, 53541
Outdoor jakna Helly Hansen MUNICH
Trenutna cijena:
114,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 229,90 €
-5% u košarici*
Jakna Helly Hansen ACTIVE boja: zelena, za prijelazno razdoblje, 54482
Jakna Helly Hansen ACTIVE
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-5% u košarici*
Helly Hansen VILLAGE MODULAR DOWN JACKET pernata jakna za muškarce mornarsko plava 54492
Helly Hansen VILLAGE MODULAR DOWN JACKET pernata jakna za muškarce
Trenutna cijena:
359,90 €
Regularna cijena: 519,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 389,90 €
-22%
-5% u košarici*
Helly Hansen VILLAGE HYBRID JACKET jakna za muškarce zelena 54499
Helly Hansen VILLAGE HYBRID JACKET jakna za muškarce
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 141,90 €
-5% u košarici*
Helly Hansen VILLAGE MODULAR DOWN JACKET pernata jakna za muškarce zelena 54492
Helly Hansen VILLAGE MODULAR DOWN JACKET pernata jakna za muškarce
Trenutna cijena:
359,90 €
Regularna cijena: 519,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 389,90 €
-50%
Jakna Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA za zimu, 54514
Jakna Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA
Trenutna cijena:
164,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 329,90 €
-11%
-5% u košarici*
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET jakna za muškarce zelena 54513
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET jakna za muškarce
Trenutna cijena:
246,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 279,90 €
-5% u košarici*
Jakna Helly Hansen ACTIVE boja: narančasta, za prijelazno razdoblje, 54482
Jakna Helly Hansen ACTIVE
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-5% u košarici*
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET jakna muška plava 54513
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET jakna muška
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 246,90 €
Sportska jakna Helly Hansen Active boja: žuta, za zimu, 53523
Sportska jakna Helly Hansen Active
279,90 €
-5% u košarici*
Outdoor jakna Helly Hansen MUNICH boja: bež, 53541
Outdoor jakna Helly Hansen MUNICH
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-11%
-5% u košarici*
Helly Hansen STOWE HOODED HYBRID JACKET kratka jakna za muškarce mornarsko plava 54500
Helly Hansen STOWE HOODED HYBRID JACKET kratka jakna za muškarce
Trenutna cijena:
141,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-19%
-5% u košarici*
Jakna Helly Hansen VARDO PARKA boja: crna, za zimu, 54503.
Jakna Helly Hansen VARDO PARKA
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 261,90 €
-22%
-5% u košarici*
Pernata jakna Helly Hansen URB PRO HT DOWN COAT boja: crna, za zimu, 54138
Pernata jakna Helly Hansen URB PRO HT DOWN COAT
Trenutna cijena:
249,90 €
Regularna cijena: 429,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 321,90 €
-19%
-5% u košarici*
Jakna Helly Hansen ALBY PUFFY PARKA boja: crna, za zimu, 54133.
Jakna Helly Hansen ALBY PUFFY PARKA
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 261,90 €
-19%
-5% u košarici*
Jakna Helly Hansen ALBY PUFFY PARKA boja: bež, za zimu, 54133.
Jakna Helly Hansen ALBY PUFFY PARKA
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 261,90 €
-21%
-5% u košarici*
Helly Hansen VILLAGE PUFFY VEST prsluk za muškarce zeleni 54495
Helly Hansen VILLAGE PUFFY VEST prsluk za muškarce
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 164,90 €
-19%
-5% u košarici*
Jakna Helly Hansen VARDO PARKA boja: tamno plava, za zimu, 54503.
Jakna Helly Hansen VARDO PARKA
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 261,90 €