Preskočite na sadržaj
FINAL SALE DO -50% Otkrijte popuste
logo prm
No Problemo
5.0

No Problemo Mini Problemo Straight Donji dio trenirke od pamuka za muškarce sivi srednje visoki struk NP3001005

-14%-5% u košarici*
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 159,90 € -25%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 € -14%
Boja: siva
No Problemo Mini Problemo Straight Donji dio trenirke od pamuka za muškarce sivi srednje visoki struk NP3001005
No Problemo Mini Problemo Straight donji dio trenirke od pamuka za muškarce crni NP3001005
Izaberite veličinu
-5% u košarici*

*Dodajte min. 120€ u košaricu, -5% na ovaj proizvod primjenjuje se automatski.

Otkrijte više
BESPLATNA DOSTAVA od 80 €
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat
Limitirane kolekcije

Sive hlače trenirke No Problemo: opušteni kroj sa širokim nogavicama za maksimalnu udobnost

Sive hlače trenirke No Problemo suština su urbanog stila, spajajući nenadmašnu udobnost s izražajnim dizajnom za muškarce koji cijene slobodu i autentičnost. Ovaj model, kojeg karakterizira opušteni kroj i široke nogavice, odražava duh streetweara, nudeći istovremeno najvišu udobnost zahvaljujući izradi od 100% pamuka. Visoki struk i elastični pojas savršeno pristaju uz figuru, a univerzalna siva boja čini hlače svestranom bazom za mnoge stilizacije. Idealne za svaki dan, za gradska istraživanja ili opuštanje, ove hlače su svjestan izbor za one koji ne prihvaćaju kompromise između stila i udobnosti.

Zašto odabrati hlače trenirke No Problemo NP3001005?

  • Kroj trenirke dizajniran za maksimalnu slobodu kretanja i urbanu udobnost
  • Opušteni kroj koji pruža nenadmašnu udobnost i ležeran, moderan izgled
  • Visoki struk savršeno pristaje uz figuru, nudeći udobnu potporu
  • Široke nogavice koje hlačama daju moderan, streetwear karakter i potpunu slobodu
  • Izrađene od 100% mekog pamuka, koji ugodno obavija kožu i omogućuje joj da diše
  • Elastičan materijal prilagođava se svakom pokretu, ne sputavajući i pružajući udobnost
  • Praktični bočni džepovi, idealni za sitnice koje uvijek želite imati pri ruci
  • Elastična pasica u struku s unutarnjim podešavanjem za savršeno pristajanje
Značajke proizvoda
Kopčanje
bez kopčanja
Fleksibilnost
elastični
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
NP3001005
Boja
siva
Modna marka
No Problemo
ID Proizvoda
PPY2-SPM0MC_90X
Materijal
Cijeli proizvod:
100% Pamuk
Kroj
Tip struka:
visoki struk
Tip nogavica:
široke
Kroj:
oversize
Dimenzije
Model je visok 187 cm i ima na sebi veličinu L
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite. Preporuka na temelju dimenzija proizvoda i veličine marke
Preporučeni proizvodi
-5% u košarici*
Donji dio trenirke adidas Originals Firebird boja: siva, s aplikacijom, KE1650
Donji dio trenirke adidas Originals Firebird
Trenutna cijena:
43,99 €
Regularna cijena: 66,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 44,99 €
-32%
-15% u košarici*
Donji dio trenirke adidas boja: siva, glatki materijal, X20544-grey
Donji dio trenirke adidas
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 42,99 €
-12%
-5% u košarici*
Donji dio trenirke adidas Originals Equipment Sweatpants boja: siva, melanž, KE1356
Donji dio trenirke adidas Originals Equipment Sweatpants
Trenutna cijena:
86,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 98,99 €
-18%
The North Face Essential Light donji dio trenirke od pamuka za muškarce sivi spušteni struk NF0A8GQHRHI1
The North Face Essential Light donji dio trenirke od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
43,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 53,99 €
Polo Ralph Lauren jogger hlače za muškarce sive spušteni struk 710881518
Polo Ralph Lauren jogger hlače za muškarce
169,90 €
-20%
Donji dio trenirke Carhartt WIP American Script boja: siva, melanž, I027042.ASH.HEATHE-ASH.HEATHE
Donji dio trenirke Carhartt WIP American Script
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 94,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 93,99 €
-50%
Donji dio trenirke Champion Elastic Cuff Pants boja: siva, bez uzorka, 220709
Donji dio trenirke Champion Elastic Cuff Pants
Trenutna cijena:
38,90 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 78,99 €
-14%
-5% u košarici*
By Parra donji dio trenirke muški sivi 55125
By Parra donji dio trenirke muški
Trenutna cijena:
101,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-20%
-5% u košarici*
Donji dio trenirke Daily Paper Mono Rib boja: siva, melanž, 2422049
Donji dio trenirke Daily Paper Mono Rib
Trenutna cijena:
71,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 90,90 €
-25%
-5% u košarici*
Pamučni donji dio trenirke Maison Kitsuné Bold Fox Head Patch Comfort boja: siva, bez uzorka, MM01125KM0321
Pamučni donji dio trenirke Maison Kitsuné Bold Fox Head Patch Comfort
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 142,90 €
Represent donji dio trenirke od pamuka za muškarce sivi spušteni struk OCM41116
Represent donji dio trenirke od pamuka za muškarce
169,90 €
Carhartt WIP Chase Sweat donji dio trenirke s pamukom za muškarce sivi spušteni struk I037458
Carhartt WIP Chase Sweat donji dio trenirke s pamukom za muškarce
90,99 €
-14%
-5% u košarici*
Pamučni donji dio trenirke Represent Owners boja: siva, s tiskom, OCM100050.02
Pamučni donji dio trenirke Represent Owners
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-50%
Pamučni donji dio trenirke Rick Owens Prisoner Drawstring boja: siva, bez uzorka, DU02D2395.RIG
Pamučni donji dio trenirke Rick Owens Prisoner Drawstring
Trenutna cijena:
279,90 €
Regularna cijena: 559,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 559,90 €
Pamučni donji dio trenirke New Balance boja: siva, s aplikacijom
Pamučni donji dio trenirke New Balance
84,90 €
Donji dio trenirke The North Face Redbox boja: siva, bez uzorka, NF0A8EG30SA1
Donji dio trenirke The North Face Redbox
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 61,99 €
-15% u košarici*
Donji dio trenirke New Balance Sport Essentials boja: siva, melanž, MP41519AG
Donji dio trenirke New Balance Sport Essentials
54,90 €
-11%
-5% u košarici*
adidas Originals x Willy Chavarria donji dio trenirke s pamukom za muškarce sivi KV2249
adidas Originals x Willy Chavarria donji dio trenirke s pamukom za muškarce
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
Drôle de Monsieur Slogan donji dio trenirke od pamuka za muškarce sivi PERM-BP208-CO312
Drôle de Monsieur Slogan donji dio trenirke od pamuka za muškarce
219,90 €
Represent Owners Club Sweatpant donji dio trenirke od pamuka za muškarce sivi spušteni struk OCM41116.158
Represent Owners Club Sweatpant donji dio trenirke od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-14%
-5% u košarici*
Donji dio trenirke adidas Originals boja: siva, s aplikacijom, JP1135
Donji dio trenirke adidas Originals
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 60,99 €
-5% u košarici*
Donji dio trenirke adidas Originals Baggy Tp boja: siva, s aplikacijom, JY1421
Donji dio trenirke adidas Originals Baggy Tp
Trenutna cijena:
53,90 €
Regularna cijena: 74,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 55,90 €
-5% u košarici*
Pamučni donji dio trenirke Maison Kitsuné Fox Head Patch Regular boja: siva, bez uzorka, LM01114KM0001
Pamučni donji dio trenirke Maison Kitsuné Fox Head Patch Regular
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-11%
Lacoste donji dio trenirke za muškarce mornarski plavi spušteni struk XH1412
Lacoste donji dio trenirke za muškarce
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 105,99 €
-5% u košarici*
Pamučni donji dio trenirke New Balance MADE IN USA boja: smeđa, bez uzorka, MP43547RHE
Pamučni donji dio trenirke New Balance MADE IN USA
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-40%
-5% u košarici*
Donji dio trenirke adidas Originals PRE - LOVED PNT boja: zelena, bez uzorka, JC8356
Donji dio trenirke adidas Originals PRE - LOVED PNT
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 78,99 €
-12%
-5% u košarici*
Pamučne hlače adidas Originals Firebird Pants boja: tirkizna, bez uzorka, KC0688
Pamučne hlače adidas Originals Firebird Pants
Trenutna cijena:
68,99 €
Regularna cijena: 99,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 78,99 €
-22%
-5% u košarici*
adidas Originals donji dio trenirke za muškarce plavi srednje visoki struk KD0445
adidas Originals donji dio trenirke za muškarce
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 66,90 €
-13%
Puma x Ahluwalia donji dio trenirke za muškarce crni spušteni struk 635236
Puma x Ahluwalia donji dio trenirke za muškarce
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 88,99 €
-50%
-5% u košarici*
Donji dio trenirke Neil Barett FIREMAN LOOSE CARGO boja: crna, bez uzorka, PBJP072H.V512C.01
Donji dio trenirke Neil Barett FIREMAN LOOSE CARGO
Trenutna cijena:
324,90 €
Regularna cijena: 649,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 649,90 €
Otkrijte No Problemo proizvode
-10%
-5% u košarici*
No Problemo Mini Problemo Straight donji dio trenirke od pamuka za muškarce crni NP3001005
No Problemo Mini Problemo Straight donji dio trenirke od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
106,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-50%
Pamučni donji dio trenirke No Problemo Sweatpant boja: smeđa, s tiskom, NP30002.02
Pamučni donji dio trenirke No Problemo Sweatpant
Trenutna cijena:
84,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
Pamučni donji dio trenirke No Problemo Sweatpant boja: crna, s tiskom, NP30002.02
Pamučni donji dio trenirke No Problemo Sweatpant
Trenutna cijena:
86,99 €
Regularna cijena: 156,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 70,90 €
-10%
-5% u košarici*
No Problemo donji dio trenirke od pamuka za muškarce crni NP3000205
No Problemo donji dio trenirke od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
106,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-5% u košarici*
Pamučne hlače No Problemo Mini Problemo Work Pant - Denim za muškarce, ravni kroj, NP3011303
Pamučne hlače No Problemo Mini Problemo Work Pant - Denim
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 89,90 €
-15%
-5% u košarici*
Pamučne hlače No Problemo Ripstop Work Pant boja: crna, ravna, NP3011504
Pamučne hlače No Problemo Ripstop Work Pant
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 90,90 €