Preskočite na sadržaj
FINAL SALE DO -50% Otkrijte popuste
logo prm
adidas Originals
4.5

Pamučna majica adidas Originals SST Tee za muškarce, boja: crna, s tiskom

-5% u košarici*
40,99 €
Boja: crna
Izaberite veličinu
-5% u košarici*

*Dodajte min. 120€ u košaricu, -5% na ovaj proizvod primjenjuje se automatski.

Otkrijte više
BESPLATNA DOSTAVA od 80 €
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat
Limitirane kolekcije

Pamučna majica adidas Originals SST Tee

Majica kratkih rukava iz kolekcije adidas Originals. Model izrađen od tankog, elastičnog pletiva. Model od prozračnog, pamučnog materijala.
- Proizvod iz linije Adidas End Plastic Waste, napravljen od recikliranih materijala
- Široki kroj za potpunu slobodu kretanja.
- Rebrasti okrugli izrez.
- Raglan rukav, zahvaljujući svojoj konstrukciji, pruža veću slobodu pokreta.
- Model z pojasevima.
- Logo modne marke na prednjoj strani.
- Duljina: 75 cm.
- Širina ispod pazuha: 55 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: M.
Značajke proizvoda
Fleksibilnost
elastični
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
IR9450
Boja
crna
Modna marka
adidas Originals
Proizvođač

Adidas Poland Sp.z.o.o. 
Hoogoorddreef 9a, Amsterdam 1101 BA, The Netherlands
serviceinfo@onlineshop.adidas.com

ID Proizvoda
PPYH-TSM0T9_99X
Sastav
Temeljni materijal: 100% Pamuk
Manžeta: 70% Pamuk, 30% Reciklirani poliester
Kroj
Izrez:
okrugli
Vrsta rukava:
raglan
Kroj:
relaxed fit
Dimenzije
Model je visok 186 cm i ima na sebi veličinu M
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite. Preporuka na temelju dimenzija proizvoda i veličine marke
Preporučeni proizvodi
Pamučna majica adidas Originals boja: crna, s aplikacijom, KE3538
Pamučna majica adidas Originals
30,99 €
Pamučna majica adidas Originals boja: crna, bez uzorka, KD4095
Pamučna majica adidas Originals
35,99 €
adidas Originals Equipment oversize majica kratkih rukava od pamuka za muškarce crna KR3961
adidas Originals Equipment oversize majica kratkih rukava od pamuka za muškarce
56,99 €
-13%
Majica kratkih rukava adidas Originals Jersey boja: crna, s aplikacijom, KA3862
Majica kratkih rukava adidas Originals Jersey
Trenutna cijena:
38,90 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 44,90 €
Majica kratkih rukava adidas Originals Climacool za muškarce, boja: crna, s tiskom, JF8739
Majica kratkih rukava adidas Originals Climacool
78,99 €
Pamučna majica adidas Originals Premium Cali Tee
Trenutna cijena:
42,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 38,99 €
-14%
Majica kratkih rukava adidas Originals OG Dept Jersey boja: crna, s tiskom, KD6252
Majica kratkih rukava adidas Originals OG Dept Jersey
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 48,99 €
-5% u košarici*
Majica kratkih rukava adidas Originals Adibreak boja: crna, s aplikacijom, JD4247
Majica kratkih rukava adidas Originals Adibreak
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 30,90 €
Majica kratkih rukava adidas Originals Premium Jersey za muškarce, boja: crna, s uzorkom, IZ4858
Majica kratkih rukava adidas Originals Premium Jersey
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 90,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 44,90 €
Pamučna majica adidas Originals EQT Gfx Tee 2 boja: crna, s tiskom, JN4848
Pamučna majica adidas Originals EQT Gfx Tee 2
Trenutna cijena:
43,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 35,99 €
Majica kratkih rukava adidas Originals Adilenium Tg Je boja: crna, s uzorkom, KF8522
Majica kratkih rukava adidas Originals Adilenium Tg Je
Trenutna cijena:
38,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 37,99 €
-14%
-5% u košarici*
Pamučna majica adidas Originals EQT Tee boja: crna, s tiskom, JV5815
Pamučna majica adidas Originals EQT Tee
Trenutna cijena:
40,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 47,99 €
-31%
adidas Originals majica za muškarce crna KE2244
adidas Originals majica za muškarce
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 78,99 €
-17%
-5% u košarici*
Majica s vunom adidas Originals Cali Tee boja: crna, bez uzorka, JY3944
Majica s vunom adidas Originals Cali Tee
Trenutna cijena:
45,99 €
Regularna cijena: 74,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 55,90 €
-5% u košarici*
Pamučna majica adidas Originals GRAPHIC SS TEE za muškarce, boja: crna, s tiskom, JY6297
Pamučna majica adidas Originals GRAPHIC SS TEE
Trenutna cijena:
32,90 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 33,90 €
-11%
-5% u košarici*
Pamučna majica adidas Originals Adilenium Tg Te boja: crna, s tiskom, KF8538
Pamučna majica adidas Originals Adilenium Tg Te
Trenutna cijena:
36,90 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 41,90 €
-5% u košarici*
Pamučna majica adidas Originals Essential za muškarce, boja: crna, bez uzorka, JC9570
Pamučna majica adidas Originals Essential
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 43,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 31,90 €
Pamučna majica Carhartt WIP S/S Base T-shirt boja: crna, glatki model, I026264-GREYHEATHE
Pamučna majica Carhartt WIP S/S Base T-shirt
28,90 €
-5% u košarici*
Carhartt WIP S/S Sean Hamilton 02 T-Shirt majica od pamuka za muškarce crna I036269.89XX
Carhartt WIP S/S Sean Hamilton 02 T-Shirt majica od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 50,99 €
-23%
-5% u košarici*
Pamučna majica A Bathing Ape BAPE Logo Inside Out boja: crna, s tiskom, 1L30109352
Pamučna majica A Bathing Ape BAPE Logo Inside Out
Trenutna cijena:
106,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-36%
Pamučna majica Represent Thoroughbred za muškarce, boja: crna, s tiskom, MLM41135.003
Pamučna majica Represent Thoroughbred
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-5% u košarici*
Filling Pieces Bakery majica od pamuka za muškarce crna 412620500286.130
Filling Pieces Bakery majica od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 102,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 85,99 €
-30%
-5% u košarici*
HELIOT EMIL majica od pamuka za muškarce crna SS26_M_09_169_BLK01
HELIOT EMIL majica od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 199,90 €
-50%
Pamučna majica Needles 5 Cuts S/S Tee - B&W Mishmash za muškarce, boja: crna, s uzorkom, OT307
Pamučna majica Needles 5 Cuts S/S Tee - B&W Mishmash
Trenutna cijena:
114,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 229,90 €
Carhartt WIP Standard Crew Neck majica od pamuka za muškarce 2-pack crna I037601
Carhartt WIP Standard Crew Neck majica od pamuka za muškarce 2-pack
42,99 €
-29%
-5% u košarici*
Pamučna majica Heliot Emil boja: crna, s uzorkom, SS26PRE_M_09_159_BLK01
Pamučna majica Heliot Emil
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-11%
-15% u košarici*
No Problemo Smile Away oversize majica kratkih rukava od pamuka za muškarce crna NP6001905
No Problemo Smile Away oversize majica kratkih rukava od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 68,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 60,99 €
A Bathing Ape ABC Camo Milo majica od pamuka za muškarce crna 0ZXTEMX00310Q
A Bathing Ape ABC Camo Milo majica od pamuka za muškarce
87,99 €
Otkrijte adidas Originals proizvode
Majica kratkih rukava adidas Originals Adilenium Tg Je boja: crna, s uzorkom, KF8522
Majica kratkih rukava adidas Originals Adilenium Tg Je
Trenutna cijena:
38,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 37,99 €
-11%
-5% u košarici*
Pamučna majica adidas Originals Adilenium Tg Te boja: crna, s tiskom, KF8538
Pamučna majica adidas Originals Adilenium Tg Te
Trenutna cijena:
36,90 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 41,90 €
-5% u košarici*
Majica kratkih rukava adidas Originals Adibreak boja: crna, s aplikacijom, JD4247
Majica kratkih rukava adidas Originals Adibreak
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 30,90 €
-5% u košarici*
Pamučna majica adidas Originals GRAPHIC SS TEE za muškarce, boja: crna, s tiskom, JY6297
Pamučna majica adidas Originals GRAPHIC SS TEE
Trenutna cijena:
32,90 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 33,90 €
Pamučna majica adidas Originals EQT Gfx Tee 2 boja: crna, s tiskom, JN4848
Pamučna majica adidas Originals EQT Gfx Tee 2
Trenutna cijena:
43,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 35,99 €
Pamučna majica adidas Originals boja: crna, s aplikacijom, KE3538
Pamučna majica adidas Originals
30,99 €
Majica kratkih rukava adidas Originals Climacool za muškarce, boja: crna, s tiskom, JF8739
Majica kratkih rukava adidas Originals Climacool
78,99 €
Pamučna majica adidas Originals boja: crna, bez uzorka, KD4095
Pamučna majica adidas Originals
35,99 €
-31%
adidas Originals majica za muškarce crna KE2244
adidas Originals majica za muškarce
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 78,99 €
-5% u košarici*
Pamučna majica adidas Originals Premium Cali Tee za muškarce, boja: crna, s tiskom, JC6361
Pamučna majica adidas Originals Premium Cali Tee
Trenutna cijena:
42,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 38,99 €
adidas Originals Equipment oversize majica kratkih rukava od pamuka za muškarce crna KR3961
adidas Originals Equipment oversize majica kratkih rukava od pamuka za muškarce
56,99 €
Majica kratkih rukava adidas Originals Premium Jersey za muškarce, boja: crna, s uzorkom, IZ4858
Majica kratkih rukava adidas Originals Premium Jersey
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 90,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 44,90 €
Majica kratkih rukava adidas Originals boja: crna, s aplikacijom, KD5830
Majica kratkih rukava adidas Originals
42,99 €
-14%
Majica kratkih rukava adidas Originals OG Dept Jersey boja: crna, s tiskom, KD6252
Majica kratkih rukava adidas Originals OG Dept Jersey
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 48,99 €
-5% u košarici*
Pamučna majica adidas Originals Essential za muškarce, boja: crna, bez uzorka, JC9570
Pamučna majica adidas Originals Essential
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 43,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 31,90 €
-13%
Majica kratkih rukava adidas Originals Jersey boja: crna, s aplikacijom, KA3862
Majica kratkih rukava adidas Originals Jersey
Trenutna cijena:
38,90 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 44,90 €
-14%
-5% u košarici*
Pamučna majica adidas Originals EQT Tee boja: crna, s tiskom, JV5815
Pamučna majica adidas Originals EQT Tee
Trenutna cijena:
40,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 47,99 €
-17%
-5% u košarici*
Majica s vunom adidas Originals Cali Tee boja: crna, bez uzorka, JY3944
Majica s vunom adidas Originals Cali Tee
Trenutna cijena:
45,99 €
Regularna cijena: 74,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 55,90 €
-18%
-5% u košarici*
adidas Originals CLOT x adidas by Edison Chen pletena majica kratkih rukava pamučna muška crna KE7074
adidas Originals CLOT x adidas by Edison Chen pletena majica kratkih rukava pamučna muška
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 159,90 €
-5% u košarici*
Pamučna majica adidas Originals Supply Short Sleeve Tee za muškarce, boja: tamno plava, s tiskom
Pamučna majica adidas Originals Supply Short Sleeve Tee
37,99 €
-5% u košarici*
Majica s vunom adidas Originals Cali Tee boja: bordo, bez uzorka, JY3946
Majica s vunom adidas Originals Cali Tee
Trenutna cijena:
43,99 €
Regularna cijena: 74,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 38,99 €
adidas Originals Braindead x Disney majica za muškarce zlatna KR5195
adidas Originals Braindead x Disney majica za muškarce
129,90 €
-5% u košarici*
Pamučna majica adidas Originals Premium Essentials Tee bez uzorka, JD3280
Pamučna majica adidas Originals Premium Essentials Tee
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 26,90 €
-13%
Majica kratkih rukava s dodatkom vune adidas Originals Cali Tee boja: zelena, bez uzorka, JM3587
Majica kratkih rukava s dodatkom vune adidas Originals Cali Tee
Trenutna cijena:
38,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 44,99 €
adidas Originals Braindead x Disney majica za muškarce plava KR5194
adidas Originals Braindead x Disney majica za muškarce
129,90 €
-5% u košarici*
Pamučna majica adidas Originals EQT Gfx Tee 1 s tiskom, JN4847
Pamučna majica adidas Originals EQT Gfx Tee 1
Trenutna cijena:
47,90 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 50,90 €
-5% u košarici*
adidas Originals CLOT x adidas by Edison Chen majica s pamukom za muškarce bež KE7069
adidas Originals CLOT x adidas by Edison Chen majica s pamukom za muškarce
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 109,90 €
-5% u košarici*
adidas Originals od pamuka za muškarce zeleni KD1359
adidas Originals od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 35,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 30,99 €
Pamučna majica adidas Originals boja: bijela, s tiskom, KD1360
Pamučna majica adidas Originals
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 35,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 20,99 €