Preskočite na sadržaj
FINAL SALE DO -50% Otkrijte popuste
logo prm
MKI MIYUKI ZOKU

Pernata jakna MKI MIYUKI ZOKU Translucent Bubble Jacket boja: crna, za zimu, TRANSLUCENT.BUBBLE.BL

Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 269,90 € -44%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 153,90 € -2%
Boja: crna
Izaberite veličinu
BESPLATNA DOSTAVA od 80 €
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat
Limitirane kolekcije

Pernata jakna MKI MIYUKI ZOKU Translucent Bubble Jacket

Jakna iz kolekcije MKI MIYUKI ZOKU. Model s toplom podstavom, izrađen od glatke tkanine. Prošiveni model s punjenjem od prirodnog paperja jamči visoku razinu izolacije od hladnoće.
- Široki kroj za potpunu slobodu kretanja.
- Kroj rukava sa spuštenom linijom ramena osigurava pokretljivost.
- Povišeni ovratnik i neodvojiva kapuljača pružaju dodatnu zaštitu od hladnoće.
- Kopčani vanjski džepovi.
- Ispuna od prirodnog perja i paperja.
- Donji rub je završen vezicama sa stoperima koji povećavaju izolaciju od hladnoće.
Značajke proizvoda
Ispuna
paperje
Kapuljača
integrirana
Podstava
puna, sintetička
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
TRANSLUCENT.BUBBLE.BL
Boja
crna
Modna marka
MKI MIYUKI ZOKU
Proizvođač

MKI MIYUKI ZOKU
Unit C4, Corn Exchange, Call Lane, Leeds, LS1 7BR, United Kingdom
+44 1132468917

ID Proizvoda
PPYA-KUM0N3_99X
Sastav
Temeljni materijal: 100% Najlon
Podstava: 100% Poliester
Ispuna: 90% Perje, 10% Perje
Dimenzije
Model je visok 187 cm i ima na sebi veličinu L
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite. Preporuka na temelju dimenzija proizvoda i veličine marke
Preporučeni proizvodi
-12%
-5% u košarici*
Jakna MKI MIYUKI ZOKU Insulated Loft Rider Jacket boja: crna, za zimu, INSULATED.LOFT.RIDER.JA
Jakna MKI MIYUKI ZOKU Insulated Loft Rider Jacket
Trenutna cijena:
91,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 104,90 €
-5% u košarici*
Fred Perry x Kris Van Assche jakna s pamukom za muškarce crna SJ2100
Fred Perry x Kris Van Assche jakna s pamukom za muškarce
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 219,90 €
-5% u košarici*
Pamučna traper jakna Carhartt WIP Cleveland Jacket boja: crna, za prijelazno razdoblje, I036258.8906
Pamučna traper jakna Carhartt WIP Cleveland Jacket
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 218,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-22%
-5% u košarici*
Jakna MM6 Maison Margiela x Salomon boja: crna, za prijelazno razdoblje, SH0AM0056
Jakna MM6 Maison Margiela x Salomon
Trenutna cijena:
479,90 €
Regularna cijena: 619,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 619,90 €
-50%
Jakna Manastash Mt. Gorilla za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, oversize, 7924252002
Jakna Manastash Mt. Gorilla
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 259,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 259,90 €
-50%
Vunena jakna Drôle de Monsieur La Surchemise Laine boja: crna, za prijelazno razdoblje, H.JT254.WO031
Vunena jakna Drôle de Monsieur La Surchemise Laine
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 459,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 459,90 €
-50%
Bomber jakna Manastash Extra Mile MA-1 za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, oversize, 7924252014
Bomber jakna Manastash Extra Mile MA-1
Trenutna cijena:
379,90 €
Regularna cijena: 759,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 759,90 €
-50%
Pamučna jakna Undercover Jacket boja: crna, za prijelazno razdoblje, UP2E4102.1
Pamučna jakna Undercover Jacket
Trenutna cijena:
439,90 €
Regularna cijena: 879,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 879,90 €
-14%
-5% u košarici*
Martine Rose Superbowl prijelazna jakna od kože za muškarce crna 571LP28068
Martine Rose Superbowl prijelazna jakna od kože za muškarce
Trenutna cijena:
1549,90 €
Regularna cijena: 2759,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 1819,90 €
-11%
-5% u košarici*
Bomber jakna No Problemo NYP Nylon Varsity Jacket boja: crna, za prijelazno razdoblje, NP7040103
Bomber jakna No Problemo NYP Nylon Varsity Jacket
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 289,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 179,90 €
Outdoor jakna The North Face Antora boja: crna, NF0A7QEY4H01
Outdoor jakna The North Face Antora
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-14%
-5% u košarici*
Jakna Ader Error Apparel-Top boja: crna, za prijelazno razdoblje, BO01SSJK1602BK
Jakna Ader Error Apparel-Top
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 439,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 269,90 €
-12%
-5% u košarici*
Jakna adidas Originals WOVEN TT boja: crna, za prijelazno razdoblje, JC8359
Jakna adidas Originals WOVEN TT
Trenutna cijena:
61,99 €
Regularna cijena: 90,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 70,99 €
Jakna Barbour Liddesdale Liner Quilted Jacket
Trenutna cijena:
203,90 €
Regularna cijena: 339,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-15%
-5% u košarici*
Filling Pieces Box Varsity jakna s vunom za muškarce crna 422560501227
Filling Pieces Box Varsity jakna s vunom za muškarce
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 429,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 259,90 €
-20%
The North Face Twill kratka jakna od pamuka za muškarce crna NF0A8G99JK31
The North Face Twill kratka jakna od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-30%
-15% u košarici*
Jakna NEIGHBORHOOD ZIP WORK boja: crna, za prijelazno razdoblje, 252TSNH.JKM03
Jakna NEIGHBORHOOD ZIP WORK
Trenutna cijena:
249,90 €
Regularna cijena: 359,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 359,90 €
-11%
-5% u košarici*
Pamučna košulja- jakna ICECREAM Canvas Lined Work boja: crna, za prijelazno razdoblje, ICW003
Pamučna košulja- jakna ICECREAM Canvas Lined Work
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 259,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-50%
Vunena pernata jakna Undercover Jacket boja: crna, za prijelazno razdoblje, UC2D4103
Vunena pernata jakna Undercover Jacket
Trenutna cijena:
814,90 €
Regularna cijena: 1629,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 1629,90 €
Pernata jakna Y-3 Aop Puff boja: crna, za zimu, KA2364
Pernata jakna Y-3 Aop Puff
Trenutna cijena:
319,90 €
Regularna cijena: 699,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 289,90 €
-5% u košarici*
Jakna Carhartt WIP Oscar Chore Liner boja: crna, za prijelazno razdoblje, I035366.89XX
Jakna Carhartt WIP Oscar Chore Liner
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-11%
-5% u košarici*
Jakna Carhartt WIP OG Dean Jacket boja: crna, za prijelazno razdoblje, I035799.00EXX
Jakna Carhartt WIP OG Dean Jacket
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 269,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-50%
-5% u košarici*
Vunena bomber jakna 1017 ALYX 9SM boja: crna, za prijelazno razdoblje
Vunena bomber jakna 1017 ALYX 9SM
Trenutna cijena:
444,90 €
Regularna cijena: 889,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 889,90 €
-15%
Jakna s dodatkom vune Carhartt WIP Wool Coach Jacket boja: crna, za prijelazno razdoblje, I034386.K02XX
Jakna s dodatkom vune Carhartt WIP Wool Coach Jacket
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
Jakna VETEMENTS Oversized Leather Bomber za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, UA66JA200B
Jakna VETEMENTS Oversized Leather Bomber
Trenutna cijena:
3084,90 €
Regularna cijena: 5819,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 3316,90 €
-10%
-5% u košarici*
Jakna AAPE za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, oversize, AAPLJM7640XXM
Jakna AAPE
Trenutna cijena:
90,99 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 101,99 €
-14%
-5% u košarici*
Vetements Taped jakna za muškarce crna ME76GJ115BB
Vetements Taped jakna za muškarce
Trenutna cijena:
589,90 €
Regularna cijena: 1009,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 689,90 €
-5% u košarici*
Jakna AAPE Now boja: crna, za prijelazno razdoblje, AAPJKM7657XXN
Jakna AAPE Now
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 259,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-14%
-5% u košarici*
Pamučna jakna Wacko Maria DICKIES / WORK JACKET boja: crna, za prijelazno razdoblje, 25SS-WMO-DC01
Pamučna jakna Wacko Maria DICKIES / WORK JACKET
Trenutna cijena:
249,90 €
Regularna cijena: 449,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 291,90 €
-15%
-5% u košarici*
Jakna s vunom Y-3 Bonded Melton boja: crna, za prijelazno razdoblje, JX4821
Jakna s vunom Y-3 Bonded Melton
Trenutna cijena:
429,90 €
Regularna cijena: 799,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 509,90 €
Otkrijte MKI MIYUKI ZOKU proizvode
-12%
-5% u košarici*
Jakna MKI MIYUKI ZOKU Insulated Loft Rider Jacket boja: crna, za zimu, INSULATED.LOFT.RIDER.JA
Jakna MKI MIYUKI ZOKU Insulated Loft Rider Jacket
Trenutna cijena:
91,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 104,90 €
-50%
Jakna MKI MIYUKI ZOKU Tencel Rider Jacket za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, TENCEL.RIDER.JACKET
Jakna MKI MIYUKI ZOKU Tencel Rider Jacket
Trenutna cijena:
45,90 €
Regularna cijena: 92,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 92,99 €
-12%
-5% u košarici*
Jakna MKI MIYUKI ZOKU Faux Alpaca Track Jacket boja: siva, za prijelazno razdoblje, oversize, FAUX.ALPACA.TRACK.JACK.
Jakna MKI MIYUKI ZOKU Faux Alpaca Track Jacket
Trenutna cijena:
91,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 104,90 €
-50%
MKI MIYUKI ZOKU Ripstop Cargo Vest boja: crna, za prijelazno razdoblje, RIPSTOP.CARGO.VEST
MKI MIYUKI ZOKU Ripstop Cargo Vest
Trenutna cijena:
49,90 €
Regularna cijena: 99,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 99,99 €
-15%
Prsluk MKI MIYUKI ZOKU Insulated Loft Vest za muškarce, boja: crna, za zimu, INSULATED.LOFT.VEST.BLA
Prsluk MKI MIYUKI ZOKU Insulated Loft Vest
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 89,90 €