Preskočite na sadržaj
FINAL SALE DO -50% Otkrijte popuste
logo prm
The North Face
4.8

Pernata jakna The North Face 1996 Retro Nuptse boja: crna, za zimu, NF0A3C8DGOE1

349,90 €
Boja: crna
Pernata jakna The North Face 1996 Retro Nuptse boja: crna, za zimu, NF0A3C8DGOE1
Pernata jakna The North Face 1996 Retro Nuptse boja: žuta, za zimu, NF0A3C8DGO81
Pernata jakna The North Face 1996 Retro Nuptse boja: smeđa, za zimu, NF0A3C8DDHL1
Izaberite veličinu
BESPLATNA DOSTAVA od 80 €
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat
Limitirane kolekcije

Pernata jakna The North Face 1996 Retro Nuptse

Pernata jakna iz kolekcije The North Face. Model s toplom podstavom, izrađen od prošivenog materijala.
- Jednostavni kroj.
- Model s termo podstavom.
- Kopčanje na patentni zatvarač.
- Dva bočna džepa s patentnim zatvaračem.
- Unutarnji džep s patentnim zatvaračem omogućuje vam sigurno pohranjivanje sitnica.
- Donji rub završen je vezicama sa stoperima.
- Rubovi rukava se podešavaju na čičak.
- Duljina: 68 cm.
- Duljina rukava: 64 cm.
- Širina ispod pazuha: 59 cm.
- Širina u ramenima: 53 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: M.
Značajke proizvoda
Ispuna
paperje
Kapuljača
bez kapuljače, s kapuljačom
Podstava
puna, sintetička
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
NF0A3C8DGOE1
Boja proizvođača
GOE1
Boja
crna
Modna marka
The North Face
ID Proizvoda
9BYA-KUM0DF_99X
Sastav
Materijal 1: 100% Najlon
Materijal 2: 80% Perje, 20% Perje
Kroj
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Model je visok 185 cm i ima na sebi veličinu M
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite. Preporuka na temelju dimenzija proizvoda i veličine marke
Preporučeni proizvodi
Jakna The North Face Carto Mono Triclimate boja: crna, za zimu, NF0A8D1SJK31
Jakna The North Face Carto Mono Triclimate
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
-21%
-5% u košarici*
The North Face City Triclimate jakna za planinarenje muška crna NF0A8DTUJK31
The North Face City Triclimate jakna za planinarenje muška
Trenutna cijena:
299,90 €
Regularna cijena: 379,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 379,90 €
-47%
The North Face anorak za muškarce crni NF0A8FPAJK31
The North Face anorak za muškarce
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 189,90 €
-23%
Jakna The North Face Reign on boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A8B5GJK31
Jakna The North Face Reign on
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-5% u košarici*
Jakna The North Face Limbara za muškarce, boja: crna, za zimu, NF0A89EGJK31
Jakna The North Face Limbara
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 179,90 €
-23%
-5% u košarici*
Jakna The North Face Ilti boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A8DWKJK31
Jakna The North Face Ilti
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-17%
The North Face bomber jakna za muškarce crna NF0A8G8YJK31
The North Face bomber jakna za muškarce
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 229,90 €
Pernata jakna The North Face Classic Down boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A8D1UJK31
Pernata jakna The North Face Classic Down
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 259,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 239,90 €
-21%
The North Face jakna za muškarce crna NF0A8FHCJK31
The North Face jakna za muškarce
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 107,99 €
-20%
The North Face Twill kratka jakna od pamuka za muškarce crna NF0A8G99JK31
The North Face Twill kratka jakna od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
The North Face Hmlyn Baltoro Jacket pernata jakna muška crna NF0A832G4H01
The North Face Hmlyn Baltoro Jacket pernata jakna muška
439,90 €
-18%
-5% u košarici*
Jakna The North Face Siurana boja: crna, za zimu, NF0A8DNMWOO1
Jakna The North Face Siurana
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
Pamučna jakna The North Face Cedar Canvas Work boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A8B72JK31
Pamučna jakna The North Face Cedar Canvas Work
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 109,90 €
Sportska pernata jakna The North Face Diablo Down 2.0 boja: crna, NF0A8993GOC1
Sportska pernata jakna The North Face Diablo Down 2.0
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
Jakna The North Face GTX Mountain boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A831MKX81
Jakna The North Face GTX Mountain
499,90 €
Outdoor jakna The North Face Antora boja: crna, NF0A7QEY4H01
Outdoor jakna The North Face Antora
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
Jakna The North Face Saikuru za muškarce, boja: crna, za zimu, NF0A853IJK31
Jakna The North Face Saikuru
239,90 €
-5% u košarici*
Dvostrana jakna The North Face Yumiori boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A89GTDOB1
Dvostrana jakna The North Face Yumiori
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-5% u košarici*
Jakna The North Face Dragline boja: crna, NF0A87YF4XO1
Jakna The North Face Dragline
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 419,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 249,90 €
-5% u košarici*
Pernata jakna The North Face 1996 Retro Nuptse boja: crna, za zimu, NF0A8D16DJI1
Pernata jakna The North Face 1996 Retro Nuptse
Trenutna cijena:
279,90 €
Regularna cijena: 359,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 289,90 €
Sportska jakna The North Face Huila boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A85AE4GZ1
Sportska jakna The North Face Huila
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 170,90 €
-5% u košarici*
Pernata jakna The North Face Hydrenalite Down Jacket za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A88XUJK31
Pernata jakna The North Face Hydrenalite Down Jacket
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
Jakna The North Face Dryvent Mono Mountain boja: crna, za prijelazno razdoblje, oversize, NF0A88XFJK31
Jakna The North Face Dryvent Mono Mountain
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 289,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
-24%
Jakna The North Face Seasonal Mountain boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A5IG34H01
Jakna The North Face Seasonal Mountain
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 100,99 €
Pernata jakna The North Face Lhotse boja: crna, za zimu, NF0A3Y23GOE1
Pernata jakna The North Face Lhotse
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 319,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-5% u košarici*
Jakna VETEMENTS Global MF boja: crna, za prijelazno razdoblje, ME76GJ121B
Jakna VETEMENTS Global MF
Trenutna cijena:
469,90 €
Regularna cijena: 809,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 509,90 €
Jakna MM6 Maison Margiela x Salomon boja: crna, za prijelazno razdoblje, SH0AM0068.M35595.900
Jakna MM6 Maison Margiela x Salomon
Trenutna cijena:
309,90 €
Regularna cijena: 659,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 339,90 €
-16%
-5% u košarici*
adidas Originals x Willy Chavarria oversize jakna s dodatkom merino vune za muškarce crna KR8696
adidas Originals x Willy Chavarria oversize jakna s dodatkom merino vune za muškarce
Trenutna cijena:
309,90 €
Regularna cijena: 379,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 369,90 €
-19%
-5% u košarici*
Bomber jakna Human Made NYLON STADIUM boja: crna, za prijelazno razdoblje, HM30JK038
Bomber jakna Human Made NYLON STADIUM
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 261,90 €
Otkrijte The North Face proizvode
Jakna The North Face Dryvent Mono Mountain boja: crna, za prijelazno razdoblje, oversize, NF0A88XFJK31
Jakna The North Face Dryvent Mono Mountain
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 289,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
-5% u košarici*
Dvostrana jakna The North Face Yumiori boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A89GTDOB1
Dvostrana jakna The North Face Yumiori
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-23%
-5% u košarici*
Jakna The North Face Ilti boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A8DWKJK31
Jakna The North Face Ilti
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-5% u košarici*
Pernata jakna The North Face Hydrenalite Down Jacket za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A88XUJK31
Pernata jakna The North Face Hydrenalite Down Jacket
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-17%
The North Face bomber jakna za muškarce crna NF0A8G8YJK31
The North Face bomber jakna za muškarce
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 229,90 €
-5% u košarici*
Pernata jakna The North Face 1996 Retro Nuptse boja: crna, za zimu, NF0A8D16DJI1
Pernata jakna The North Face 1996 Retro Nuptse
Trenutna cijena:
279,90 €
Regularna cijena: 359,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 289,90 €
-20%
The North Face Twill kratka jakna od pamuka za muškarce crna NF0A8G99JK31
The North Face Twill kratka jakna od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
Sportska pernata jakna The North Face Diablo Down 2.0 boja: crna, NF0A8993GOC1
Sportska pernata jakna The North Face Diablo Down 2.0
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
-21%
-5% u košarici*
The North Face City Triclimate jakna za planinarenje muška crna NF0A8DTUJK31
The North Face City Triclimate jakna za planinarenje muška
Trenutna cijena:
299,90 €
Regularna cijena: 379,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 379,90 €
-24%
Jakna The North Face Seasonal Mountain boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A5IG34H01
Jakna The North Face Seasonal Mountain
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 100,99 €
Pernata jakna The North Face Lhotse boja: crna, za zimu, NF0A3Y23GOE1
Pernata jakna The North Face Lhotse
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 319,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-18%
-5% u košarici*
Jakna The North Face Siurana boja: crna, za zimu, NF0A8DNMWOO1
Jakna The North Face Siurana
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
The North Face Hmlyn Baltoro Jacket pernata jakna muška crna NF0A832G4H01
The North Face Hmlyn Baltoro Jacket pernata jakna muška
439,90 €
Pernata jakna The North Face Classic Down boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A8D1UJK31
Pernata jakna The North Face Classic Down
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 259,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 239,90 €
Pernata jakna The North Face HMLYN Down boja: crna, za zimu, NF0A4QYXGOF1
Pernata jakna The North Face HMLYN Down
399,90 €
-5% u košarici*
Jakna The North Face Limbara za muškarce, boja: crna, za zimu, NF0A89EGJK31
Jakna The North Face Limbara
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 179,90 €
Outdoor jakna The North Face Antora boja: crna, NF0A7QEY4H01
Outdoor jakna The North Face Antora
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
Jakna The North Face GTX Mountain boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A831MKX81
Jakna The North Face GTX Mountain
499,90 €
-21%
The North Face jakna za muškarce crna NF0A8FHCJK31
The North Face jakna za muškarce
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 107,99 €
Jakna The North Face Saikuru za muškarce, boja: crna, za zimu, NF0A853IJK31
Jakna The North Face Saikuru
239,90 €
-5% u košarici*
Jakna The North Face Dragline boja: crna, NF0A87YF4XO1
Jakna The North Face Dragline
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 419,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 249,90 €
Jakna The North Face Carto Mono Triclimate boja: crna, za zimu, NF0A8D1SJK31
Jakna The North Face Carto Mono Triclimate
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
-47%
The North Face anorak za muškarce crni NF0A8FPAJK31
The North Face anorak za muškarce
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 189,90 €
Sportska jakna The North Face Huila boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A85AE4GZ1
Sportska jakna The North Face Huila
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 170,90 €
Pamučna jakna The North Face Cedar Canvas Work boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A8B72JK31
Pamučna jakna The North Face Cedar Canvas Work
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 109,90 €
-23%
Jakna The North Face Reign on boja: crna, za prijelazno razdoblje, NF0A8B5GJK31
Jakna The North Face Reign on
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-18%
-5% u košarici*
The North Face Limbara pernata jakna za muškarce zelena NF0A89EGBRI1
The North Face Limbara pernata jakna za muškarce
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 259,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 219,90 €
-11%
-5% u košarici*
Pernata jakna The North Face Mountain Down Jacket boja: zelena, za zimu, NF0A8D1VBQW1
Pernata jakna The North Face Mountain Down Jacket
Trenutna cijena:
299,90 €
Regularna cijena: 459,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 339,90 €
-17%
-5% u košarici*
Jakna The North Face Redbox boja: siva, za prijelazno razdoblje, oversize, NF0A8EFT0SA1
Jakna The North Face Redbox
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-15%
-5% u košarici*
Dvostrana jakna The North Face Yumiori Reversible boja: smeđa, za prijelazno razdoblje, NF0A89GT5J81
Dvostrana jakna The North Face Yumiori Reversible
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €