Preskočite na sadržaj
SUMMER SALE DO -50 Otkrijte popuste
logo prm
Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren prsluk s kapuljačom za žene bež 211958935

294,90 €
Boja: bež
Polo Ralph Lauren prsluk s kapuljačom za žene bež 211958935
Polo Ralph Lauren prsluk s kapuljačom za žene mornarsko plavi 211958935
Polo Ralph Lauren prsluk s kapuljačom za žene crni 211958935
Izaberite veličinu
BESPLATNA DOSTAVA od 80 €
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat
Limitirane kolekcije

Polo Ralph Lauren bež prošiveni prsluk s odvojivom kapuljačom – esencija klasičnog stila

Prošiveni prsluk Polo Ralph Lauren svestran je odjevni komad koji spaja eleganciju i funkcionalnost za žene koje cijene bezvremenski stil i udobnost. Ovaj klasični dizajn, koji je kvintesencija estetike brenda, predstavljen je u dubokoj bež nijansi, dodajući kombinacijama toplinu i sofisticiranost. Lagana sintetička termo podstava pruža ugodnu toplinu u hladnijim danima, a odvojiva kapuljača omogućuje prilagodbu promjenjivim vremenskim uvjetima. Ovo je idealna ponuda za prijelazno razdoblje, savršeno se uklapa kako u gradske kombinacije tako i za vikend izlaske, nudeći slobodu kretanja i pouzdan stil.

Zašto odabrati prošiveni prsluk Polo Ralph Lauren 211958935?

  • Lagana sintetička termo podstava osigurava optimalnu toplinsku udobnost u promjenjivim vremenskim uvjetima prijelaznog razdoblja
  • Izrađen od izdržljive tkanine jamči izdržljivost i elegantan izgled, idealan za svakodnevne kombinacije
  • Puna, sintetička podstava povećava udobnost nošenja i olakšava oblačenje, štiteći od hladnoće
  • Regular fit kroj savršeno pristaje silueti, nudeći slobodu kretanja i mogućnost slojevitih kombinacija
  • Odvojiva kapuljača s podešavanjem omogućuje fleksibilnu prilagodbu vremenskim uvjetima, mijenjajući karakter kombinacije
  • Praktični bočni džepovi sigurno pohranjuju sitne predmete, držeći ruke toplima
  • Duljina do bokova osigurava optimalno pokrivanje i slobodu, savršeno se slažući s različitim odjevnim komadima
  • Čvrsto kopčanje na patentni zatvarač olakšava brzo oblačenje i skidanje, nudeći dodatnu zaštitu od vjetra
  • Povišeni ovratnik štiti vrat od hladnoće, dodajući eleganciju i udobnost u vjetrovitim danima
  • Prošivena konstrukcija daje prsluku klasičan izgled i ravnomjerno raspoređuje termo podstavu
Značajke proizvoda
Ispuna
sintetičko
Kopčanje
na patentni zatvarač
Kapuljača
odvojiva, s kapuljačom
Podstava
puna, sintetička
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
211958935
Boja
bež
Modna marka
Polo Ralph Lauren
ID Proizvoda
PPYA-KUD046_01X
Materijal
Osnovni materijal:
100% Najlon
Podstava:
100% Najlon
Ispuna:
100% Poliester
Kroj
Ovratnik i reveri:
povišeni
Kroj:
regular fit
Preporučeni proizvodi
Traper prsluk Rick Owens DRKSHDW Tatlin boja: bež, za prijelazno razdoblje, DS01F4717.DMW
Traper prsluk Rick Owens DRKSHDW Tatlin
1099,90 €
-5% u košarici*
Kožni prsluk Anine Bing Sonnie Vest boja: crna, za prijelazno razdoblje, A.01.10647
Kožni prsluk Anine Bing Sonnie Vest
Trenutna cijena:
609,90 €
Regularna cijena: 1019,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 659,90 €
Pernati prsluk The North Face 1996 Retro Nuptse boja: bordo, za zimu, NF0A3XEPCAI1
Pernati prsluk The North Face 1996 Retro Nuptse
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 199,90 €
-50%
Traper prsluk Anine Bing rory vest za žene, boja: plava, A.01.10857
Traper prsluk Anine Bing rory vest
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 299,90 €
-50%
Traper prsluk Rick Owens Jumbo Flight Vest za žene, boja: crna, za prijelazno razdoblje, DS01D1118.RIG.09
Traper prsluk Rick Owens Jumbo Flight Vest
Trenutna cijena:
349,90 €
Regularna cijena: 699,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 699,90 €
-50%
Prsluk Y-3 Liner Vest za žene, boja: crna, za prijelazno razdoblje, IW7478
Prsluk Y-3 Liner Vest
Trenutna cijena:
164,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 329,90 €
-5% u košarici*
Prsluk The North Face 1996 RETRO NUPTSE VEST za žene, boja: crna, za zimu, NF0A3XEPLE41
Prsluk The North Face 1996 RETRO NUPTSE VEST
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
Polo Ralph Lauren prsluk s kapuljačom za žene mornarsko plavi 211958935
Polo Ralph Lauren prsluk s kapuljačom za žene
349,90 €
-5% u košarici*
Pernati prsluk Helly Hansen BLISS boja: zlatna, za zimu, 54460
Pernati prsluk Helly Hansen BLISS
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-11%
Pamučna majica dugih rukava Polo Ralph Lauren 211959103
Pamučna majica dugih rukava Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 105,99 €
-31%
-5% u košarici*
Andersson Bell majica od pamuka za žene siva atb1510w
Andersson Bell majica od pamuka za žene
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 189,90 €
-23%
Barbour BEADNELL parka za žene s pamukom zelena LWX1402
Barbour BEADNELL parka za žene s pamukom
Trenutna cijena:
299,90 €
Regularna cijena: 389,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 389,90 €
Rick Owens DRKSHDW Mountain dukserica na zakopčavanje s kapuljačom pamučna ženska crna DS01F4228.RIGP
Rick Owens DRKSHDW Mountain dukserica na zakopčavanje s kapuljačom pamučna ženska
719,90 €
-50%
Jakna Sportmax CANTORE boja: smeđa, za zimu, 2522086031600
Jakna Sportmax CANTORE
Trenutna cijena:
349,90 €
Regularna cijena: 699,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 699,90 €
Top adidas Originals
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 30,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 13,90 €
-5% u košarici*
Carhartt WIP W Brandon Double Knee Pant hlače cargo od pamuka za žene smeđe spušteni struk I036352.HZB7
Carhartt WIP W Brandon Double Knee Pant hlače cargo od pamuka za žene
Trenutna cijena:
107,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 109,90 €
-21%
-5% u košarici*
Pamučna košulja Sporty & Rich Src Oversized za žene, regular, s klasičnim ovratnikom, SI019621302MU02
Pamučna košulja Sporty & Rich Src Oversized
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 164,90 €
-15%
Lacoste polo od pamuka za žene narančasta AF9847
Lacoste polo od pamuka za žene
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
adidas Originals Terry Towel Firebird donji dio trenirke za žene bež srednje visoki struk KD1415
adidas Originals Terry Towel Firebird donji dio trenirke za žene
83,99 €
-50%
Hlače Sportmax Bice za žene, boja: crna, trapez, visoki struk, 2422136014600
Hlače Sportmax Bice
Trenutna cijena:
234,90 €
Regularna cijena: 469,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 469,90 €
Lacoste dukserica s kapuljačom od pamuka za žene crna SF0048
Lacoste dukserica s kapuljačom od pamuka za žene
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-29%
-5% u košarici*
Maison Kitsuné kratke hlače s modalom za žene smeđe QW01402WC5084
Maison Kitsuné kratke hlače s modalom za žene
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-5% u košarici*
Haljina Sportmax Grazia boja: crna, maxi, ravna, 2512321041600
Haljina Sportmax Grazia
Trenutna cijena:
339,90 €
Regularna cijena: 719,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 373,90 €
Donji dio trenirke adidas Originals Satin Tp Wl boja: smeđa, s aplikacijom, KD2541
Donji dio trenirke adidas Originals Satin Tp Wl
79,90 €
Lacoste polo od pamuka za žene crna PF7839
Lacoste polo od pamuka za žene
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 80,99 €
-5% u košarici*
Lacoste donji dio trenirke za žene crni srednje visoki struk XF0041
Lacoste donji dio trenirke za žene
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-50%
Sportske tajice Sporty & Rich Srhwc boja: zelena, bez uzorka, PA002621305GR03
Sportske tajice Sporty & Rich Srhwc
Trenutna cijena:
69,90 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-5% u košarici*
Top Kenzo boja: crna, FG52TO2014SJ
Top Kenzo
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
Lacoste haljina bez uzorka s pamukom zelena EF5473
Lacoste haljina bez uzorka s pamukom
169,90 €
Otkrijte Polo Ralph Lauren proizvode
Polo Ralph Lauren prsluk s kapuljačom za žene mornarsko plavi 211958935
Polo Ralph Lauren prsluk s kapuljačom za žene
349,90 €
Polo Ralph Lauren prsluk s kapuljačom za žene crni 211958935
Polo Ralph Lauren prsluk s kapuljačom za žene
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 294,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 229,90 €
-36%
Kožna ramones jakna Polo Ralph Lauren VINTAGED COW boja: crna, za prijelazno razdoblje, 211939939001
Kožna ramones jakna Polo Ralph Lauren VINTAGED COW
Trenutna cijena:
649,90 €
Regularna cijena: 1019,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 1019,90 €
Lanena jakna Polo Ralph Lauren boja: bijela, za prijelazno razdoblje, 211938915
Lanena jakna Polo Ralph Lauren
349,90 €
-11%
Polo Ralph Lauren pernata jakna za žene mornarsko plava 211971186
Polo Ralph Lauren pernata jakna za žene
Trenutna cijena:
459,90 €
Regularna cijena: 794,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 519,90 €
Jakna Polo Ralph Lauren boja: zelena, za prijelazno razdoblje, oversize, 211A93243
Jakna Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
279,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 309,90 €
Pamučna jakna Polo Ralph Lauren M51 FLD boja: zelena, za prijelazno razdoblje, 211941066
Pamučna jakna Polo Ralph Lauren M51 FLD
Trenutna cijena:
359,90 €
Regularna cijena: 519,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 379,90 €
-24%
-5% u košarici*
Jakna Polo Ralph Lauren boja: zelena, za prijelazno razdoblje, 211965336
Jakna Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
299,90 €
Regularna cijena: 429,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 394,90 €
Jakna Polo Ralph Lauren boja: zelena, za prijelazno razdoblje, 211965336
Jakna Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
299,90 €
Regularna cijena: 429,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 309,90 €
Pernata jakna Polo Ralph Lauren za žene, boja: tamno plava, 211932183
Pernata jakna Polo Ralph Lauren
544,90 €
-22%
-5% u košarici*
Polo Ralph Lauren pernata jakna za žene zelena 211971186
Polo Ralph Lauren pernata jakna za žene
Trenutna cijena:
369,90 €
Regularna cijena: 794,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 478,90 €
-24%
Jakna Polo Ralph Lauren boja: zelena, za prijelazno razdoblje, 211965336
Jakna Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
299,90 €
Regularna cijena: 394,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 394,90 €
Jakna Polo Ralph Lauren za žene, boja: crna, za prijelazno razdoblje, 211958932
Jakna Polo Ralph Lauren
344,90 €
Polo Ralph Lauren kratka jakna traper za žene bež 211936442
Polo Ralph Lauren kratka jakna traper za žene
348,90 €
Traper jakna Polo Ralph Lauren za prijelazno razdoblje, oversize, 211A93907
Traper jakna Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 309,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 229,90 €
Pamučni baloner Polo Ralph Lauren boja: bež, za prijelazno razdoblje, kopčanje u dva reda, 211910358
Pamučni baloner Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
589,90 €
Regularna cijena: 798,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 649,90 €
-5% u košarici*
Traper jakna Polo Ralph Lauren za žene, za prijelazno razdoblje, 211969408
Traper jakna Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 298,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 249,90 €
Polo Ralph Lauren kratka jakna traper za žene bež 211936442
Polo Ralph Lauren kratka jakna traper za žene
379,90 €
-14%
Bomber jakna Polo Ralph Lauren boja: crna, za prijelazno razdoblje, oversize, 211970985
Bomber jakna Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
359,90 €
Regularna cijena: 694,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 418,90 €
-16%
Pernata jakna Polo Ralph Lauren MATTE POLY boja: bež, za zimu, 211971190001
Pernata jakna Polo Ralph Lauren MATTE POLY
Trenutna cijena:
411,90 €
Regularna cijena: 549,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 494,90 €
Jakna Polo Ralph Lauren za žene, boja: bež, za prijelazno razdoblje, 211958932
Jakna Polo Ralph Lauren
344,90 €
-52%
Pernata jakna Polo Ralph Lauren za žene, boja: tamno plava, 211932183
Pernata jakna Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
259,90 €
Regularna cijena: 544,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 544,90 €
-5% u košarici*
Polo Ralph Lauren kratka jakna traper za žene bijela 211936442
Polo Ralph Lauren kratka jakna traper za žene
Trenutna cijena:
249,90 €
Regularna cijena: 379,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 269,90 €
Jakna Polo Ralph Lauren za žene, boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, 211958932
Jakna Polo Ralph Lauren
344,90 €