Preskočite na sadržaj
FINAL SALE DO -50% Otkrijte popuste
logo prm
adidas Originals
5.0

Tenisice adidas Originals SUPERSTAR II boja: smeđa, HQ2364

Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 139,90 € -35%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 90,99 € -1%
Boja: smeđa
Izaberite veličinu
BESPLATNA DOSTAVA od 80 €
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat
Limitirane kolekcije

Tenisice adidas Originals SUPERSTAR II

Tenisice iz kolekcije adidas Originals izrađene od kombinacije prirodne kože i sintetičkog materijala. Model s tekstilnim umetkom koji je ugodan za stopalo i olakšava održavanje čistoće obuće.
- Okrugli, gumirani vrh.
- Gumeni potplat s utorima je izdržljiv i pruža dobro prianjanje.
- U setu dodatan par vezica.
- Učvršćeni dio iza pete s mekim punjenjem štiti petu od grebanja.
- Udobna unutrašnjost.
- Klasično vezanje omogućuje individualnu prilagodbu stopalu.
- Duljina uloška: 27,5 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: 42.
Značajke proizvoda
Profil
niski
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
HQ2364
Boja proizvođača
PREBRN/CHA
Boja
smeđa
Modna marka
adidas Originals
Proizvođač

Adidas AG
Postfach 1120, 91072 Herzogenaurach, Germany
www.adidas.com

ID Proizvoda
PPY2-OBM178_88X
Sastav
Vanjski dio: Sintetički materijal, Prirodna koža
Unutrašnji dio: Tekstilni materijal
Potplat: Sintetički materijal
Preporučeni proizvodi
-5% u košarici*
Tenisice adidas Originals Grisedale Spzl boja: smeđa, JR1553
Tenisice adidas Originals Grisedale Spzl
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-5% u košarici*
Tenisice od nubuk kože adidas Originals SupeRStar Vintage za muškarce, boja: smeđa, JI0319
Tenisice od nubuk kože adidas Originals SupeRStar Vintage
Trenutna cijena:
111,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
Tenisice od brušene kože adidas Originals LWST
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 67,99 €
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože adidas Originals Samba boja: smeđa, JI3219
Tenisice od brušene kože adidas Originals Samba
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 109,90 €
-15%
-5% u košarici*
Tenisice adidas Originals Ny II Outdoor Spzl boja: smeđa, JR1564
Tenisice adidas Originals Ny II Outdoor Spzl
Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 105,99 €
-5% u košarici*
Tenisice adidas Originals Rivalry 86 Low boja: smeđa, IF6265
Tenisice adidas Originals Rivalry 86 Low
129,90 €
-12%
adidas Originals Adistar Control 5 tenisice za muškarce smeđe KI1458
adidas Originals Adistar Control 5 tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
86,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 98,99 €
Tenisice od brušene kože adidas Originals boja: smeđa
Tenisice od brušene kože adidas Originals
Trenutna cijena:
83,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 76,99 €
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože adidas Originals Italia 70S boja: smeđa, IH9086
Tenisice od brušene kože adidas Originals Italia 70S
Trenutna cijena:
91,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 77,99 €
Tenisice adidas Originals Adizero Evo Sl M boja: smeđa, KI6884
Tenisice adidas Originals Adizero Evo Sl M
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 98,99 €
adidas Originals Equipment Evo tenisice za muškarce smeđe KJ8840
adidas Originals Equipment Evo tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 98,99 €
-41%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože adidas Originals Campus 00s boja: smeđa, ID1417
Tenisice od brušene kože adidas Originals Campus 00s
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-12%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože adidas Originals Gazelle boja: smeđa, IG2099
Tenisice od brušene kože adidas Originals Gazelle
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 93,99 €
Tenisice od brušene kože adidas Originals Samoa II Spzl boja: smeđa, JR1565
Tenisice od brušene kože adidas Originals Samoa II Spzl
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 72,99 €
-5% u košarici*
Tenisice adidas Originals SL 72 RS boja: smeđa, JQ9727
Tenisice adidas Originals SL 72 RS
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 66,99 €
Kožne tenisice adidas Originals Handball Spezial boja: smeđa, IH6569
Kožne tenisice adidas Originals Handball Spezial
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 80,99 €
-24%
-5% u košarici*
adidas Originals TOPANGA II x SPZL tenisice za muškarce od brušene kože smeđe KK3671
adidas Originals TOPANGA II x SPZL tenisice za muškarce od brušene kože
Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-5% u košarici*
Kožne tenisice adidas Originals Gazelle Indoor boja: smeđa, IH9680
Kožne tenisice adidas Originals Gazelle Indoor
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 76,99 €
Tenisice od brušene kože adidas Originals Lytham Spzl boja: smeđa, JR1542
Tenisice od brušene kože adidas Originals Lytham Spzl
Trenutna cijena:
99,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 91,99 €
adidas Originals Tobacco Super Shoes tenisice za muškarce od nubuka smeđe KJ4590
adidas Originals Tobacco Super Shoes tenisice za muškarce od nubuka
129,90 €
-5% u košarici*
adidas Originals Handball Spezial tenisice za muškarce kožne smeđe KI8581
adidas Originals Handball Spezial tenisice za muškarce kožne
Trenutna cijena:
91,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 83,99 €
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože adidas Originals Tobacco za muškarce, boja: smeđa, JP9651
Tenisice od brušene kože adidas Originals Tobacco
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 92,99 €
Tenisice od brušene kože adidas Originals Mallorca boja: smeđa, HQ7280
Tenisice od brušene kože adidas Originals Mallorca
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 73,99 €
Kožne tenisice adidas Originals Samba OG boja: smeđa, ID1481
Kožne tenisice adidas Originals Samba OG
119,90 €
adidas Originals Superstar Lux tenisice za muškarce od brušene kože smeđe KH7756
adidas Originals Superstar Lux tenisice za muškarce od brušene kože
189,90 €
-5% u košarici*
Tenisice adidas Originals Campus 00s boja: smeđa, JH7605
Tenisice adidas Originals Campus 00s
Trenutna cijena:
89,90 €
Regularna cijena: 144,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 93,90 €
-17%
Cipele Merrell 1TRL Jungle Moc Evo Woven Se za muškarce, boja: smeđa, J006445
Cipele Merrell 1TRL Jungle Moc Evo Woven Se
Trenutna cijena:
73,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 89,90 €
Tenisice UGG Lowmel za muškarce, boja: smeđa, 1170750.CHE
Tenisice UGG Lowmel
169,90 €
-31%
-5% u košarici*
Tenisice Diemme roccia basso sport boja: smeđa, DI25FWRBM.F03X059BRW
Tenisice Diemme roccia basso sport
Trenutna cijena:
349,90 €
Regularna cijena: 509,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 509,90 €
Otkrijte adidas Originals proizvode
Tenisice od brušene kože adidas Originals boja: smeđa
Tenisice od brušene kože adidas Originals
Trenutna cijena:
83,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 76,99 €
Tenisice od brušene kože adidas Originals Mallorca boja: smeđa, HQ7280
Tenisice od brušene kože adidas Originals Mallorca
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 73,99 €
adidas Originals Equipment Evo tenisice za muškarce smeđe KJ8840
adidas Originals Equipment Evo tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 98,99 €
Tenisice od brušene kože adidas Originals Samoa II Spzl boja: smeđa, JR1565
Tenisice od brušene kože adidas Originals Samoa II Spzl
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 72,99 €
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože adidas Originals Samba boja: smeđa, JI3219
Tenisice od brušene kože adidas Originals Samba
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 109,90 €
-12%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože adidas Originals Gazelle boja: smeđa, IG2099
Tenisice od brušene kože adidas Originals Gazelle
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 93,99 €
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože adidas Originals Italia 70S boja: smeđa, IH9086
Tenisice od brušene kože adidas Originals Italia 70S
Trenutna cijena:
91,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 77,99 €
Kožne tenisice adidas Originals Handball Spezial boja: smeđa, IH6569
Kožne tenisice adidas Originals Handball Spezial
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 80,99 €
Kožne tenisice adidas Originals Samba OG boja: smeđa, ID1481
Kožne tenisice adidas Originals Samba OG
119,90 €
Tenisice od brušene kože adidas Originals Lytham Spzl boja: smeđa, JR1542
Tenisice od brušene kože adidas Originals Lytham Spzl
Trenutna cijena:
99,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 91,99 €
-5% u košarici*
Tenisice adidas Originals Rivalry 86 Low boja: smeđa, IF6265
Tenisice adidas Originals Rivalry 86 Low
129,90 €
adidas Originals Samba Og tenisice za muškarce od kože smeđe KK3273
adidas Originals Samba Og tenisice za muškarce od kože
129,90 €
Tenisice adidas Originals Adizero Evo Sl M boja: smeđa, KI6884
Tenisice adidas Originals Adizero Evo Sl M
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 98,99 €
adidas Originals Tobacco Super Shoes tenisice za muškarce od nubuka smeđe KJ4590
adidas Originals Tobacco Super Shoes tenisice za muškarce od nubuka
129,90 €
-5% u košarici*
Tenisice adidas Originals Grisedale Spzl boja: smeđa, JR1553
Tenisice adidas Originals Grisedale Spzl
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože adidas Originals Tobacco za muškarce, boja: smeđa, JP9651
Tenisice od brušene kože adidas Originals Tobacco
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 92,99 €
adidas Originals Superstar Lux tenisice za muškarce od brušene kože smeđe KH7756
adidas Originals Superstar Lux tenisice za muškarce od brušene kože
189,90 €
-5% u košarici*
Tenisice od nubuk kože adidas Originals SupeRStar Vintage za muškarce, boja: smeđa, JI0319
Tenisice od nubuk kože adidas Originals SupeRStar Vintage
Trenutna cijena:
111,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-41%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože adidas Originals Campus 00s boja: smeđa, ID1417
Tenisice od brušene kože adidas Originals Campus 00s
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože adidas Originals LWST za muškarce, boja: smeđa, JI3129
Tenisice od brušene kože adidas Originals LWST
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 67,99 €
-24%
-5% u košarici*
adidas Originals TOPANGA II x SPZL tenisice za muškarce od brušene kože smeđe KK3671
adidas Originals TOPANGA II x SPZL tenisice za muškarce od brušene kože
Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-15%
-5% u košarici*
Tenisice adidas Originals Ny II Outdoor Spzl boja: smeđa, JR1564
Tenisice adidas Originals Ny II Outdoor Spzl
Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 105,99 €
-5% u košarici*
Kožne tenisice adidas Originals Gazelle Indoor boja: smeđa, IH9680
Kožne tenisice adidas Originals Gazelle Indoor
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 76,99 €
-5% u košarici*
adidas Originals Handball Spezial tenisice za muškarce kožne smeđe KI8581
adidas Originals Handball Spezial tenisice za muškarce kožne
Trenutna cijena:
91,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 83,99 €
-12%
adidas Originals Adistar Control 5 tenisice za muškarce smeđe KI1458
adidas Originals Adistar Control 5 tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
86,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 98,99 €
-5% u košarici*
Tenisice adidas Originals SL 72 RS boja: smeđa, JQ9727
Tenisice adidas Originals SL 72 RS
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 66,99 €
-5% u košarici*
Tenisice adidas Originals Campus 00s boja: smeđa, JH7605
Tenisice adidas Originals Campus 00s
Trenutna cijena:
89,90 €
Regularna cijena: 144,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 93,90 €
-5% u košarici*
Tenisice adidas Originals Mundial FC boja: bijela, JH9493
Tenisice adidas Originals Mundial FC
Trenutna cijena:
100,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 96,90 €
Tenisice adidas Originals Adizero Adios OG boja: bež, JQ6715
Tenisice adidas Originals Adizero Adios OG
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 77,99 €
-5% u košarici*
Tenisice adidas Originals Samba OG boja: tamno plava, JQ6215
Tenisice adidas Originals Samba OG
Trenutna cijena:
83,90 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 89,90 €