Preskočite na sadržaj
FINAL SALE DO -50% Otkrijte popuste
logo prm
Filling Pieces
5.0

Tenisice Filling Pieces Prism Peak boja: bež, 122510323232

-5% u košarici*
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 269,90 € -44%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 € -6%
Boja: bež
Tenisice Filling Pieces Prism Peak boja: bež, 122510323232
Tenisice Filling Pieces Prism Peak boja: siva, 122510323232
Izaberite veličinu
-5% u košarici*

*Dodajte min. 120€ u košaricu, -5% na ovaj proizvod primjenjuje se automatski.

Otkrijte više
BESPLATNA DOSTAVA od 80 €
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat
Limitirane kolekcije

Tenisice Filling Pieces Prism Peak

Tenisice iz kolekcije Filling Pieces izrađene od kombinacije brušene kože, prirodne kože i tekstila. Lagan i udoban model idealan za svakodnevno nošenje.
- Model proizveden u skladu s pretpostavkama tijela Leather Working Group, koji kožarama daje certifikat pod uvjetima rigoroznih izmjena. Cilj ovih mjera je smanjiti potrošnju energije i vode potrebnih za štavljenje kože te ukloniti onečišćavanje kanalizacije.
- Učvršćeni vrh.
- Učvršćeni dio kod pete pruža izvrsnu potporu za gležanj i petu.
- Klasično vezanje omogućuje individualnu prilagodbu stopalu.
- Gumeni potplat je izdržljiv i otporan na oštećenja.
- Udobna unutrašnjost.
- U setu dodatan par vezica.
- Duljina uloška: 28 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: 43.
Značajke proizvoda
Profil
niski
Kopčanje i pristajanje
s vezicama
Tip potplata
ravni
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
122510323232
Boja
bež
Modna marka
Filling Pieces
Proizvođač

Hype2Wear Filling Pieces
Spuistraat 168,
1012 VT Amsterdam
ar@fillingpieces.com
 

ID Proizvoda
9BYA-OBM1IJ_01X
Sastav
Vanjski dio: Tekstilni materijal, Prirodna koža, Brušena koža
Unutrašnji dio: Sintetički materijal, Tekstilni materijal
Potplat: Sintetički materijal
Preporučeni proizvodi
-18%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Mondo Suede Organic za muškarce, boja: bež, 46722792203
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Mondo Suede Organic
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-15%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Low Top Suede za muškarce, boja: bež, 10122792205
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Low Top Suede
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Mondo Suede boja: bež, 46722791990
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Mondo Suede
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-18%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Cruiser Stride za muškarce, boja: bež, 64460071108
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Cruiser Stride
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 259,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-18%
-5% u košarici*
Kožne tenisice Filling Pieces Low Top Tech Crumbs za muškarce, boja: bež, 10155001890
Kožne tenisice Filling Pieces Low Top Tech Crumbs
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-23%
Tenisice Filling Pieces Low Top Game boja: crna, 10133151284
Tenisice Filling Pieces Low Top Game
Trenutna cijena:
106,99 €
Regularna cijena: 289,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-15%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Low Top Suede boja: bež, 10122793055
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Low Top Suede
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-18%
-5% u košarici*
Kožne tenisice Filling Pieces Low Vise boja: bež, 122510300245
Kožne tenisice Filling Pieces Low Vise
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-18%
-5% u košarici*
Tenisice Filling Pieces Low Top Suede Organic boja: bež, 10122792203
Tenisice Filling Pieces Low Top Suede Organic
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Criuser Dive boja: bež, 64478881890
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Criuser Dive
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-20%
Kožne tenisice Filling Pieces Mondo Aten boja: bež, 46726591890
Kožne tenisice Filling Pieces Mondo Aten
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-18%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Cruiser Dive boja: smeđa, 122510302138
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Cruiser Dive
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-15%
-5% u košarici*
Kožne tenisice Filling Pieces Mondo Squash boja: bež, 46733332011
Kožne tenisice Filling Pieces Mondo Squash
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-5% u košarici*
Tenisice Novesta Marathon Trail boja: bež, N979002.73796Y001
Tenisice Novesta Marathon Trail
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 91,99 €
-31%
-5% u košarici*
Kožne tenisice Diemme movida boja: bež, DI25FWMOM.F01L001BEI
Kožne tenisice Diemme movida
Trenutna cijena:
319,90 €
Regularna cijena: 469,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 469,90 €
-5% u košarici*
Tenisice Stepney Workers Club Varden M Canvas boja: bež, YA02122
Tenisice Stepney Workers Club Varden M Canvas
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 65,99 €
Cipele Asics GEL-KAYANO 20 boja: bež, 1203A388.104
Cipele Asics GEL-KAYANO 20
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
adidas Originals Adizero Evo SL Zip Lightstrikepro tenisice za muškarce bež KI0476
adidas Originals Adizero Evo SL Zip Lightstrikepro tenisice za muškarce
179,90 €
-30%
-5% u košarici*
Tenisice AUTRY Reelwind za muškarce, boja: bež, A1UNWWLMUT26
Tenisice AUTRY Reelwind
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 199,90 €
-11%
-5% u košarici*
Stepney Workers Club SURMA S-STRIKE SUEDE tenisice za muškarce od brušene kože bež YR02255
Stepney Workers Club SURMA S-STRIKE SUEDE tenisice za muškarce od brušene kože
Trenutna cijena:
96,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 109,90 €
-5% u košarici*
Tenisice Asics GEL-VENTX boja: bež, 1203B040.200
Tenisice Asics GEL-VENTX
Trenutna cijena:
77,99 €
Regularna cijena: 107,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 82,99 €
-34%
Kožne tenisice Polo Ralph Lauren LEATHER/SUEDE-BEDFORD boja: bež, 809973701001
Kožne tenisice Polo Ralph Lauren LEATHER/SUEDE-BEDFORD
Trenutna cijena:
91,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-5% u košarici*
Tenisice Veja V-82 za muškarce, boja: bež, VE3320756B
Tenisice Veja V-82
Trenutna cijena:
107,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 116,90 €
-5% u košarici*
Tenisice Suicoke Pepper-Sev boja: crna, OG235Sev
Tenisice Suicoke Pepper-Sev
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 289,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 187,90 €
adidas Originals Superstar II x Coca Cola tenisice za muškarce od kože bež KH6892
adidas Originals Superstar II x Coca Cola tenisice za muškarce od kože
139,90 €
-50%
Kožne tenisice Veja V-90 boja: bež, VD2003459
Kožne tenisice Veja V-90
Trenutna cijena:
99,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 199,90 €
-10 % u košarici*
Asics GEL-NYC 2.0 tenisice za muškarce bež 1203A895.104
Asics GEL-NYC 2.0 tenisice za muškarce
169,90 €
Asics GEL-KAYANO 12.1 tenisice za muškarce bež 1203A759.105
Asics GEL-KAYANO 12.1 tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-32%
-5% u košarici*
Tenisice od nubuk kože Common Projects Decades in Nubuck za muškarce, boja: bež, 2487
Tenisice od nubuk kože Common Projects Decades in Nubuck
Trenutna cijena:
359,90 €
Regularna cijena: 529,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 529,90 €
Otkrijte Filling Pieces proizvode
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Mondo Suede boja: bež, 46722791990
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Mondo Suede
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-20%
Kožne tenisice Filling Pieces Mondo Aten boja: bež, 46726591890
Kožne tenisice Filling Pieces Mondo Aten
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Criuser Dive boja: bež, 64478881890
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Criuser Dive
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-18%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Mondo Suede Organic za muškarce, boja: bež, 46722792203
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Mondo Suede Organic
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-18%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Cruiser Dive boja: smeđa, 122510302138
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Cruiser Dive
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-15%
-5% u košarici*
Kožne tenisice Filling Pieces Mondo Squash boja: bež, 46733332011
Kožne tenisice Filling Pieces Mondo Squash
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-15%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Low Top Suede boja: bež, 10122793055
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Low Top Suede
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-18%
-5% u košarici*
Tenisice Filling Pieces Low Top Suede Organic boja: bež, 10122792203
Tenisice Filling Pieces Low Top Suede Organic
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-18%
-5% u košarici*
Kožne tenisice Filling Pieces Low Top Tech Crumbs za muškarce, boja: bež, 10155001890
Kožne tenisice Filling Pieces Low Top Tech Crumbs
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-23%
Tenisice Filling Pieces Low Top Game boja: crna, 10133151284
Tenisice Filling Pieces Low Top Game
Trenutna cijena:
106,99 €
Regularna cijena: 289,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-18%
-5% u košarici*
Kožne tenisice Filling Pieces Low Vise boja: bež, 122510300245
Kožne tenisice Filling Pieces Low Vise
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-15%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Low Top Suede za muškarce, boja: bež, 10122792205
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Low Top Suede
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-18%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Cruiser Stride za muškarce, boja: bež, 64460071108
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Cruiser Stride
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 259,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-20%
-5% u košarici*
Kožne tenisice Filling Pieces Mondo Decon boja: siva, 46728451288
Kožne tenisice Filling Pieces Mondo Decon
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 199,90 €
-12%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Cruiser Dive za muškarce, 64478881900
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Cruiser Dive
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-26%
-5% u košarici*
Tenisice Filling Pieces Ace Suede boja: zelena, 70022791910
Tenisice Filling Pieces Ace Suede
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 189,90 €
-14%
-5% u košarici*
Tenisice od nubuk kože Filling Pieces Low Top Ripple Nubuck za muškarce, boja: crna, 25122841847
Tenisice od nubuk kože Filling Pieces Low Top Ripple Nubuck
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-12%
-5% u košarici*
Kožne tenisice Filling Pieces Cruiser Crumbs boja: bijela, 64427542024
Kožne tenisice Filling Pieces Cruiser Crumbs
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 259,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-20%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Mondo 2.0 Ripple Nubuck boja: crna, 39922841847
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Mondo 2.0 Ripple Nubuck
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-14%
-5% u košarici*
Tenisice Filling Pieces Mondo Squash Tag boja: bijela, 56425651138
Tenisice Filling Pieces Mondo Squash Tag
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-5% u košarici*
Tenisice Filling Pieces Ace Tech boja: bijela, 70022001926
Tenisice Filling Pieces Ace Tech
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Ace Spin boja: siva, 70033491108
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Ace Spin
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 259,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 189,90 €
-17%
-5% u košarici*
Kožne tenisice Filling Pieces Low Top Ghost Paneled za muškarce, boja: bijela, 25298802024
Kožne tenisice Filling Pieces Low Top Ghost Paneled
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 269,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-17%
-5% u košarici*
Kožne tenisice Filling Pieces Low Top Bianco boja: bijela, 10127791926
Kožne tenisice Filling Pieces Low Top Bianco
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-12%
-5% u košarici*
Tenisice Filling Pieces Prism Peak boja: siva, 122510323232
Tenisice Filling Pieces Prism Peak
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 269,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-17%
-5% u košarici*
Kožne tenisice Filling Pieces Low Top Tweek boja: siva, 10127681878
Kožne tenisice Filling Pieces Low Top Tweek
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-29%
Kožne tenisice Filling Pieces Tiebreak Core boja: crna, 78913681861
Kožne tenisice Filling Pieces Tiebreak Core
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 239,90 €
-39%
-5% u košarici*
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Ace Suede boja: bijela, 70022791919
Tenisice od brušene kože Filling Pieces Ace Suede
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 229,90 €
-14%
-5% u košarici*
Tenisice od nubuk kože Filling Pieces Low Top Ripple Nubuck za muškarce, boja: siva, 25122841874
Tenisice od nubuk kože Filling Pieces Low Top Ripple Nubuck
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
Tenisice Filling Pieces Pace Radar
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 93,99 €