Preskočite na sadržaj
FINAL SALE DO -50% Otkrijte popuste
logo prm
Clarks Originals
5.0

Vunene cipele Clarks Originals Wallabee boja: smeđa, 26182791

-17%-5% u košarici*
Trenutna cijena:
106,99 €
Regularna cijena: 199,90 € -46%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 € -17%
Boja: smeđa
Izaberite veličinu
-5% u košarici*

*Dodajte min. 120€ u košaricu, -5% na ovaj proizvod primjenjuje se automatski.

Otkrijte više
BESPLATNA DOSTAVA od 80 €
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat
Limitirane kolekcije

Vunene cipele Clarks Originals Wallabee

Tenisice iz kolekcije Clarks Originals izrađene od kombinacije prirodne kože i vune. Model s učvršćenim gornjištem osigurava stabilnost stopala.
- Harris Tweed® je jedina tkanina na svijetu čija proizvodnja je regulirana vlastitim parlamentarnim zakonom. Ova tkanina izrađuje se korištenjem istinski tradicionalnih metoda od čiste, djevičanske vune, bojene i predene na Vanjskim Hebridima Škotske.
- Klasično vezanje omogućuje individualnu prilagodbu stopalu.
- Kvadratni vrh.
- Učvršćeni dio kod pete pruža izvrsnu potporu za gležanj i petu.
- Gumeni potplat je izdržljiv i otporan na oštećenja.
- Model s kožnom unutrašnjosti koja je ugodna za stopalo i sprječava trenje,grebanje i pojavu neugodnog mirisa.
- Duljina uloška: 27 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: 42,5.
Značajke proizvoda
Tip vrha
kvadratni
Uložak
prirodna koža
Kopčanje i pristajanje
s vezicama
Tip potplata
ravni
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
26182791
Boja
smeđa
Modna marka
Clarks Originals
Proizvođač

C.&J. Clark Polska Sp. z o. o.
Aleje Jerozolimskie 81, 
02-001 Warszawa, Polska
+48 22581 60 00

ID Proizvoda
9BYA-OBM21O_88X
Sastav
Vanjski dio: Prirodna koža, Vuna
Unutrašnji dio: Prirodna koža
Potplat: Sintetički materijal
Preporučeni proizvodi
Cipele od brušene kože Clarks Originals Wallabee za muškarce, boja: smeđa, 26175917
Cipele od brušene kože Clarks Originals Wallabee
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 109,90 €
-17%
-5% u košarici*
Kožne cipele Clarks Originals Desert Boot boja: smeđa, 26183082
Kožne cipele Clarks Originals Desert Boot
Trenutna cijena:
106,99 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-15%
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Trek boja: smeđa, 26178477
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Trek
Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 105,99 €
Polucipele od brušene kože Clarks Wallabee za muškarce, boja: smeđa, 26155515
Polucipele od brušene kože Clarks Wallabee
Trenutna cijena:
100,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 104,99 €
Kožne cipele Clarks Originals Wallabee Boot Gore-Tex za muškarce, boja: smeđa, 26177730
Kožne cipele Clarks Originals Wallabee Boot Gore-Tex
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-14%
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Boot za muškarce, boja: smeđa, 26155481-BROWN
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Boot
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 127,90 €
Kožne cipele Clarks Originals CraftJames Tip
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 101,90 €
-26%
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Rock Lo boja: smeđa, 26178198
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Rock Lo
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Wallabee boja: smeđa, 26155518
Cipele od brušene kože Clarks Wallabee
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 107,99 €
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Boot boja: smeđa, 26180643
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Boot
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 107,99 €
-13%
-5% u košarici*
Kožne cipele Timberland Heritage boja: smeđa, TB0A2JU5AFH1
Kožne cipele Timberland Heritage
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-14%
-5% u košarici*
Kožne mokasinke Barbour Deck za muškarce, boja: smeđa, MFO0795TA32
Kožne mokasinke Barbour Deck
Trenutna cijena:
101,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-5% u košarici*
Cipele od nubuk kože Birkenstock Highwood Lace Low boja: smeđa, 1028093
Cipele od nubuk kože Birkenstock Highwood Lace Low
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 179,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-11%
Kožne cipele Polo Ralph Lauren Asher Wgtip za muškarce, boja: smeđa, 803955640003
Kožne cipele Polo Ralph Lauren Asher Wgtip
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 224,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 179,90 €
-17%
-5% u košarici*
Mokasinke Barbour Deck za muškarce, boja: smeđa, MFO0795BR71
Mokasinke Barbour Deck
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
Kožne cipele Birkenstock Utti Lace LENA za muškarce, boja: smeđa, 1029679
Kožne cipele Birkenstock Utti Lace LENA
169,90 €
-17%
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Astorflex za muškarce, boja: crvena, BEENFLEX.724-MATTONE
Cipele od brušene kože Astorflex
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 269,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 228,90 €
-11%
-5% u košarici*
Timberland Authentic mokasinke za muškarce od kože smeđe TB0A44YFAI21
Timberland Authentic mokasinke za muškarce od kože
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-16%
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Astorflex Desert Boot Uomo DRIFTFLEX01 DARK CHESTNUT za muškarce, boja: smeđa, DRIFTFLEX.001-STONE
Cipele od brušene kože Astorflex Desert Boot Uomo DRIFTFLEX01 DARK CHESTNUT
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 122,90 €
-11%
-5% u košarici*
Birkenstock London WB cipele s niskim potplatom za muškarce od kože smeđe 1030177
Birkenstock London WB cipele s niskim potplatom za muškarce od kože
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-15%
-5% u košarici*
Kožne cipele Kenzo Derby boja: smeđa, FG55DB120L74
Kožne cipele Kenzo Derby
Trenutna cijena:
389,90 €
Regularna cijena: 659,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 459,90 €
Birkenstock London LEVE obuća za muškarce od brušene kože smeđa 1032810
Birkenstock London LEVE obuća za muškarce od brušene kože
169,90 €
-13%
-5% u košarici*
Barbour Murtun cipele za muškarce od brušene kože smeđe MFO0833TA32
Barbour Murtun cipele za muškarce od brušene kože
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 318,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 219,90 €
-17%
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Astorflex Forflex boja: smeđa, FORFLEX.XLC.B993.480
Cipele od brušene kože Astorflex Forflex
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 254,90 €
-20% u košarici*
Kožne cipele Red Wing boja: bijela, 875-white
Kožne cipele Red Wing
349,90 €
-16%
-5% u košarici*
Kožne cipele Filling Pieces Bulky Derby boja: smeđa, 112611325230.250
Kožne cipele Filling Pieces Bulky Derby
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 249,90 €
-13%
Birkenstock London cipele za muškarce od brušene kože smeđe 1032068
Birkenstock London cipele za muškarce od brušene kože
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-28%
-5% u košarici*
Cipele Filling Pieces Derby Suede za muškarce, boja: smeđa, 74922791174
Cipele Filling Pieces Derby Suede
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
-32%
-5% u košarici*
Kožne cipele Diemme ampezzo boja: smeđa, DI25FWAMM.F01L011MOG
Kožne cipele Diemme ampezzo
Trenutna cijena:
329,90 €
Regularna cijena: 489,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 489,90 €
Otkrijte Clarks Originals proizvode
-17%
-5% u košarici*
Kožne cipele Clarks Originals Desert Boot boja: smeđa, 26183082
Kožne cipele Clarks Originals Desert Boot
Trenutna cijena:
106,99 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Wallabee boja: smeđa, 26155518
Cipele od brušene kože Clarks Wallabee
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 107,99 €
Cipele od brušene kože Clarks Originals Wallabee za muškarce, boja: smeđa, 26175917
Cipele od brušene kože Clarks Originals Wallabee
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 109,90 €
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Boot boja: smeđa, 26180643
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Boot
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 107,99 €
-5% u košarici*
Kožne cipele Clarks Originals CraftJames Tip za muškarce, boja: smeđa, 26178563
Kožne cipele Clarks Originals CraftJames Tip
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 101,90 €
Polucipele od brušene kože Clarks Wallabee za muškarce, boja: smeđa, 26155515
Polucipele od brušene kože Clarks Wallabee
Trenutna cijena:
100,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 104,99 €
-14%
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Boot za muškarce, boja: smeđa, 26155481-BROWN
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Boot
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 127,90 €
-26%
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Rock Lo boja: smeđa, 26178198
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Rock Lo
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
Kožne cipele Clarks Originals Wallabee Boot Gore-Tex za muškarce, boja: smeđa, 26177730
Kožne cipele Clarks Originals Wallabee Boot Gore-Tex
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-15%
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Trek boja: smeđa, 26178477
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Trek
Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 105,99 €
-18%
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Wallabee Boot za muškarce, 26155516
Cipele od brušene kože Clarks Wallabee Boot
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 134,90 €
-5% u košarici*
Clarks Originals Desert Trek cipele za muškarce od brušene kože crne 26178476
Clarks Originals Desert Trek cipele za muškarce od brušene kože
Trenutna cijena:
104,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 109,90 €
-14%
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Originals WallabeeBuckle za muškarce, boja: crna, 26180611
Cipele od brušene kože Clarks Originals WallabeeBuckle
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-50%
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Trek za muškarce, boja: zelena, 26176531
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Trek
Trenutna cijena:
79,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-50%
Cipele od brušene kože Clarks Originals Wallabee za muškarce, boja: zelena, 26175855
Cipele od brušene kože Clarks Originals Wallabee
Trenutna cijena:
84,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-23%
-5% u košarici*
Kožne cipele Clarks Originals Wallabee GTX boja: crna, 26183074
Kožne cipele Clarks Originals Wallabee GTX
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-13%
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Originals Wallabee Boat za muškarce, boja: bež, 26175753
Cipele od brušene kože Clarks Originals Wallabee Boat
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-10%
-5% u košarici*
Kožne cipele Clarks Originals CraftJames Tip za muškarce, boja: crna, 26178562
Kožne cipele Clarks Originals CraftJames Tip
Trenutna cijena:
106,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-5% u košarici*
Kožne cipele Clarks Originals Desert Boot za muškarce, boja: crna, 26179165
Kožne cipele Clarks Originals Desert Boot
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-23%
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Trek boja: bež, 26178478
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Trek
Trenutna cijena:
91,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-50%
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Rock Lo boja: crna, 26180659
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Rock Lo
Trenutna cijena:
74,90 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Wallabee Boot za muškarce, boja: crna, 26155517
Cipele od brušene kože Clarks Wallabee Boot
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-14%
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Originals Wallabee Gore-Tex za muškarce, boja: crna, 26179256
Cipele od brušene kože Clarks Originals Wallabee Gore-Tex
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 186,90 €
-5% u košarici*
Mokasinke od brušene kože Clarks Originals Desert Trek za muškarce, boja: bež, 26180650
Mokasinke od brušene kože Clarks Originals Desert Trek
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 86,99 €
-16%
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Boot za muškarce, boja: crna, 26155480
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert Boot
Trenutna cijena:
99,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-13%
-5% u košarici*
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert BT GTX boja: crna, 26177857
Cipele od brušene kože Clarks Originals Desert BT GTX
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-5% u košarici*
Kožne cipele Clarks Originals Trek Hike za muškarce, boja: crna, 26179321
Kožne cipele Clarks Originals Trek Hike
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
Cipele od brušene kože Clarks Originals Coal London za muškarce, boja: bež, 26171491
Cipele od brušene kože Clarks Originals Coal London
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 86,99 €
-10%
-5% u košarici*
Mokasinke od brušene kože Clarks Originals Wallabee za muškarce, boja: crvena, 26180195
Mokasinke od brušene kože Clarks Originals Wallabee
Trenutna cijena:
106,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-50%
Cipele od brušene kože Clarks Originals za muškarce, boja: crna
Cipele od brušene kože Clarks Originals
Trenutna cijena:
79,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €