Μετάβαση στο περιεχόμενο
SUMMER SALE ΕΩΣ -50%ΔΕΙΤΕ
logo prm
Carhartt WIP
5.0

Βαμβακερή φούστα Carhartt WIP Jet Cargo Skirt χρώμα: μαύρο, I033148

-27%-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τρέχουσα τιμή:
70,99 €
Αρχική τιμή: 128,90 € -44%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 97,99 € -27%
Χρώμα: μαύρο
Επιλογή μεγέθους
SUMMER SALE

*Κάντε αγορές αξίας τουλάχιστον 120€ και επωφεληθείτε από έκπτωση έως 20%.

Δείτε περισσότερα
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 80 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών
Limited συλλογές

Βαμβακερή φούστα Carhartt WIP Jet Cargo Skirt

Φούστα από τη συλλογή Carhartt WIP κατασκευασμένο από λείο ύφασμα. Μοντέλο από αέρινο βαμβακερό ύφασμα.
- Κόψιμο ανοιχτό προς τα έξω.
- Κλείσιμο με κουμπί και φερμουάρ.
- Λάστιχο στη μέση με κορδόνια περίσφιξης.
- Τσέπες.
- Οι τσέπες φορτίου παρέχουν επιπλέον χώρο αποθήκευσης για μικροαντικείμενα.
- Δύο τσέπες με φερμουάρ στους γλουτούς.
- Πλάτος μέσης: 35 cm.
- Μήκος: 78 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: S.
Χαρακτηριστικά είδους
Μήκος ρούχου
μίντι
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΔΟΥΣ
Κωδικός κατασκευαστή
I033148.8902
Χρώμα
μαύρο
Μάρκα
Carhartt WIP
ID προϊόντος
PPYA-SDD0SU_99X
ΣΥΝΘΕΣΗ
Κύριο υλικό: 100% Βαμβάκι
Φόδρα τσέπης: 65% Πολυεστέρας, 35% Βαμβάκι
Κοπή
Γραμμή:
κλος
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 178 εκ. και φοράει μέγεθος S
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς. Η σύσταση βασίζεται στις διαστάσεις του προϊόντος και στο μέγεθος της μάρκας.
Συνιστώμενα προϊόντα
-32%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τζιν φούστα Carhartt WIP W Brandon Skirt χρώμα: μαύρο, I036330.89B7
Τζιν φούστα Carhartt WIP W Brandon Skirt
Τρέχουσα τιμή:
59,90 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,90 €
Τζιν φούστα Carhartt WIP Maeve Double Knee Skirt χρώμα: μαύρο, I034836
Τζιν φούστα Carhartt WIP Maeve Double Knee Skirt
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,90 €
-19%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' Postal Skirt φούστα σε γραμμή Α μαύρη απλή I036149.89XX
Carhartt WIP W' Postal Skirt φούστα σε γραμμή Α
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,90 €
-17%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τζιν φούστα Carhartt WIP W' Emery χρώμα: μαύρο, I035575.895F
Τζιν φούστα Carhartt WIP W' Emery
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Βαμβακερή φούστα Carhartt WIP W' Kingston χρώμα: μαύρο, I035579.89GD
Βαμβακερή φούστα Carhartt WIP W' Kingston
Τρέχουσα τιμή:
96,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 103,90 €
-19%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' Single Knee Skirt φούστα ντένιμ μαύρη απλή I034224.8906
Carhartt WIP W' Single Knee Skirt φούστα ντένιμ
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,90 €
-46%
Φούστα Heliot Emil χρώμα: μαύρο, PRESS25_W_12_044_BLK01
Φούστα Heliot Emil
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
-14%
Τζιν φούστα Ottolinger Denim Wrap Skirt χρώμα: μαύρο, 1170404921
Τζιν φούστα Ottolinger Denim Wrap Skirt
Τρέχουσα τιμή:
469,90 €
Αρχική τιμή: 549,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 549,90 €
-26%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Rick Owens Lilies Ασύμμετρη φούστα με βισκόζη μαύρη LI01F7320.JVS
Rick Owens Lilies Ασύμμετρη φούστα με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
329,90 €
Αρχική τιμή: 449,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 449,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Puma PUMA X ROSÉ φούστα μαύρη 633798
Puma PUMA X ROSÉ φούστα
Τρέχουσα τιμή:
44,90 €
Αρχική τιμή: 63,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,90 €
-50%
Φούστα Our Legacy Waltz χρώμα: μαύρο, W4254WF
Φούστα Our Legacy Waltz
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 439,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 439,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Βαμβακερή φούστα Rick Owens Soft Edfu Skirt Long χρώμα: μαύρο, DS01E3334.BHDB
Βαμβακερή φούστα Rick Owens Soft Edfu Skirt Long
Τρέχουσα τιμή:
279,90 €
Αρχική τιμή: 554,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 309,90 €
-17%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μάλλινη φούστα Andersson Bell Whitney Trench Pleats χρώμα: μαύρο, apa848w
Μάλλινη φούστα Andersson Bell Whitney Trench Pleats
Τρέχουσα τιμή:
209,90 €
Αρχική τιμή: 389,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 252,90 €
-50%
Φούστα Heliot Emil χρώμα: μαύρο, AW25_W_12_050_BLK01
Φούστα Heliot Emil
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €
-18%
Φούστα Anine Bing lynn χρώμα: μαύρο, A.04.11279
Φούστα Anine Bing lynn
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-17%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τζιν φούστα AMBUSH Denim Pleats Skirt χρώμα: μαύρο, BWYF002F24DEN0011100
Τζιν φούστα AMBUSH Denim Pleats Skirt
Τρέχουσα τιμή:
459,90 €
Αρχική τιμή: 894,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 559,90 €
-35%
Φούστα Rick Owens Lilies χρώμα: μαύρο, LI01E4315RV
Φούστα Rick Owens Lilies
Τρέχουσα τιμή:
409,90 €
Αρχική τιμή: 639,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 639,90 €
-26%
Rick Owens DRKSHDW φούστα μαύρη απλή DS01F4322.JL
Rick Owens DRKSHDW φούστα
Τρέχουσα τιμή:
359,90 €
Αρχική τιμή: 489,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 489,90 €
-17%
Βαμβακερή φούστα Rick Owens Mini χρώμα: μαύρο, DS01E3342.SCF
Βαμβακερή φούστα Rick Owens Mini
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 514,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Undercover SKIRT φούστα βαμβακερή μαύρη απλή UP1F1602
Undercover SKIRT φούστα βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
499,90 €
Αρχική τιμή: 599,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 569,90 €
-23%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Fred Perry πλισέ φούστα μαύρη απλή E2107
Fred Perry πλισέ φούστα
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-50%
Φούστα Nanushka HESTER χρώμα: μαύρο, NW24PFBS16097
Φούστα Nanushka HESTER
Τρέχουσα τιμή:
244,90 €
Αρχική τιμή: 489,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 489,90 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φούστα από μείγμα μαλλιού Maison Kitsuné Paperbag Pleated χρώμα: μαύρο, OW01521WT3007
Φούστα από μείγμα μαλλιού Maison Kitsuné Paperbag Pleated
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-20% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Gramicci LONG BAKER SKIRT φούστα με σκίσιμο βαμβακερή μαύρη απλή G3SW.SK069
Gramicci LONG BAKER SKIRT φούστα με σκίσιμο βαμβακερή
119,90 €
-18%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τζιν φούστα VETEMENTS χρώμα: μαύρο, WE76DK349B5
Τζιν φούστα VETEMENTS
Τρέχουσα τιμή:
559,90 €
Αρχική τιμή: 769,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 689,90 €
-50%
Μάλλινη φούστα Sportmax FIFY χρώμα: μαύρο, 2522106071600
Μάλλινη φούστα Sportmax FIFY
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 299,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 299,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sportmax Spxgentile φούστα από μετάξι μαύρη με πουά 2612101012600
Sportmax Spxgentile φούστα από μετάξι
Τρέχουσα τιμή:
379,90 €
Αρχική τιμή: 559,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 409,90 €
-16%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μάλλινη φούστα MM6 Maison Margiela χρώμα: μαύρο, S52MI0021.S47848.900
Μάλλινη φούστα MM6 Maison Margiela
Τρέχουσα τιμή:
349,90 €
Αρχική τιμή: 469,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 419,90 €
-17%
Μάλλινη φούστα Anine Bing meredith χρώμα: μαύρο, A.04.11047
Μάλλινη φούστα Anine Bing meredith
Τρέχουσα τιμή:
319,90 €
Αρχική τιμή: 389,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 389,90 €
Ανακάλυψε είδη Carhartt WIP
Carhartt WIP W  Maeve Double Knee φούστα ντένιμ μαύρη I037027
Carhartt WIP W Maeve Double Knee φούστα ντένιμ
90,99 €
Τζιν φούστα Carhartt WIP Maeve Double Knee Skirt χρώμα: μαύρο, I034836
Τζιν φούστα Carhartt WIP Maeve Double Knee Skirt
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,90 €
-32%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τζιν φούστα Carhartt WIP W Brandon Skirt χρώμα: μαύρο, I036330.89B7
Τζιν φούστα Carhartt WIP W Brandon Skirt
Τρέχουσα τιμή:
59,90 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,90 €
-17%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τζιν φούστα Carhartt WIP W' Emery χρώμα: μαύρο, I035575.895F
Τζιν φούστα Carhartt WIP W' Emery
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,90 €
-19%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' Postal Skirt φούστα σε γραμμή Α μαύρη απλή I036149.89XX
Carhartt WIP W' Postal Skirt φούστα σε γραμμή Α
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Βαμβακερή φούστα Carhartt WIP W' Kingston χρώμα: μαύρο, I035579.89GD
Βαμβακερή φούστα Carhartt WIP W' Kingston
Τρέχουσα τιμή:
96,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 103,90 €
-19%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' Single Knee Skirt φούστα ντένιμ μαύρη απλή I034224.8906
Carhartt WIP W' Single Knee Skirt φούστα ντένιμ
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,90 €
Τζιν φούστα Carhartt WIP Marvin Skirt χρώμα: μπλε, I034647.014Q
Τζιν φούστα Carhartt WIP Marvin Skirt
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,90 €
-50%
Βαμβακερή φούστα Carhartt WIP W' Single Knee Skirt χρώμα: μπλε, I034224.014Q
Βαμβακερή φούστα Carhartt WIP W' Single Knee Skirt
Τρέχουσα τιμή:
43,90 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,90 €
-33%
Τζιν φούστα Carhartt WIP W' Single Knee Skirt I034224.102
Τζιν φούστα Carhartt WIP W' Single Knee Skirt
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,90 €
Carhartt WIP W  Maeve Double Knee φούστα ντένιμ μπλε I037027
Carhartt WIP W Maeve Double Knee φούστα ντένιμ
90,99 €
-27%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' Maeve Double Knee Skirt φούστα βαμβακερή μπλε I034836.3IU06
Carhartt WIP W' Maeve Double Knee Skirt φούστα βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 98,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τζιν φούστα Carhartt WIP Maeve Double Knee Skirt χρώμα: πράσινο, I034836
Τζιν φούστα Carhartt WIP Maeve Double Knee Skirt
Τρέχουσα τιμή:
51,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,90 €
-32%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τζιν φούστα Carhartt WIP W Brandon Skirt χρώμα: μπλε, I036330.01B7
Τζιν φούστα Carhartt WIP W Brandon Skirt
Τρέχουσα τιμή:
59,90 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,90 €
-50%
Βαμβακερή φούστα Carhartt WIP W' Kingston χρώμα: μπεζ, I035579.G1GD
Βαμβακερή φούστα Carhartt WIP W' Kingston
Τρέχουσα τιμή:
64,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
Τζιν φούστα Carhartt WIP W Brandon Skirt χρώμα: μπλε, I036330.101
Τζιν φούστα Carhartt WIP W Brandon Skirt
88,90 €
-13%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τζιν φούστα Carhartt WIP W' Double Knee Skirt χρώμα: μπλε, I035880.014L
Τζιν φούστα Carhartt WIP W' Double Knee Skirt
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 96,90 €
-17%
Τζιν φούστα Carhartt WIP W' Colby Skirt χρώμα: μπλε, I033334.112
Τζιν φούστα Carhartt WIP W' Colby Skirt
Τρέχουσα τιμή:
46,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,90 €