Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE ΕΩΣ -50%ΔΕΙΤΕ
logo prm
Carhartt WIP

Βαμβακερό μπουφάν Carhartt WIP W' Emery χρώμα: μπεζ, I035570.0ME5F

-50%
Τρέχουσα τιμή:
114,90 €
Αρχική τιμή: 229,90 € -50%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 € -50%
Χρώμα: μπεζ
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 80 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών
Limited συλλογές

Βαμβακερό μπουφάν Carhartt WIP W' Emery

Σακάκι από τη συλλογή Carhartt WIP. Χωρίς εσωτερική επένδυση μοντέλο κατασκευασμένο από βαμβακερό ύφασμα.
- Αυτό το προϊόν είναι κατασκευασμένο από οργανικό βαμβάκι.
- Απλό κόψιμο.
- Κλείσιμο με φερμουάρ.
- Μοντέλο με γιακά.
- Δύο τσέπες στο πλάι.
- Τσέπη στο στήθος.
- Μανίκια με ρυθμιζόμενο πλάτος με πιεστικά κουμπιά.
- Μοντέλο χωρίς επένδυση.
- Μήκος μανικιού: 56 cm.
- Μήκος: 52 cm.
- Πλάτος μασχάλης: 54 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: S.
Χαρακτηριστικά είδους
Γέμισμα
χωρίς γέμιση
Κουκούλα
χωρίς κουκούλα
Φόδρα
χωρίς φόδρα
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΔΟΥΣ
Κωδικός κατασκευαστή
I035570.0ME5F
Χρώμα
μπεζ
Μάρκα
Carhartt WIP
Κατασκευαστής

Work in Progress Textilhandels GmbH
Hegenheimer Strasse 16, 79576 Weil am Rhein, Germany
info@carhartt-wip.com

ID προϊόντος
9BYA-KUD0KT_80X
ΣΥΝΘΕΣΗ
Υλικό 1: 100% Οργανικό βαμβάκι
Υλικό 2: 65% Πολυεστέρας, 35% Βαμβάκι
Κοπή
Κόψιμο:
regular fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 175 εκ. και φοράει μέγεθος S
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς. Η σύσταση βασίζεται στις διαστάσεις του προϊόντος και στο μέγεθος της μάρκας.
Συνιστώμενα προϊόντα
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' Prescott Shirt Jac μεταβατικό γυναικείο βαμβακερό μπουφάν μπεζ I036513.3VYGD
Carhartt WIP W' Prescott Shirt Jac μεταβατικό γυναικείο βαμβακερό μπουφάν
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-23%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' Dana Jacket μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό μπεζ I036514.3NH02
Carhartt WIP W' Dana Jacket μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-10%
Μπουφάν Carhartt WIP Module Script Jacket χρώμα: μπεζ, I033774.1Q501
Μπουφάν Carhartt WIP Module Script Jacket
Τρέχουσα τιμή:
96,99 €
Αρχική τιμή: 198,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' Skyler Liner μεταβατικό μπουφάν γυναικείο μπεζ I031602.3IVXX
Carhartt WIP W' Skyler Liner μεταβατικό μπουφάν γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
98,99 €
Αρχική τιμή: 148,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 106,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' OG Active Jacket μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό μπεζ I034842.07E4O
Carhartt WIP W' OG Active Jacket μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-50%
Μπουφάν adidas Itavic 3-Stripes Midweight χρώμα: μπεζ
Μπουφάν adidas Itavic 3-Stripes Midweight
Τρέχουσα τιμή:
59,90 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-13%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Helly Hansen W BLISS QUILT JACKET μεταβατικό μπουφάν γυναικείο μπεζ 54516
Helly Hansen W BLISS QUILT JACKET μεταβατικό μπουφάν γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-16%
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Polo Ralph Lauren MATTE POLY χρώμα: μπεζ, 211971190001
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Polo Ralph Lauren MATTE POLY
Τρέχουσα τιμή:
396,90 €
Αρχική τιμή: 529,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 476,90 €
-22%
Μπουφάν adidas Originals Short Puffer χρώμα: μπεζ, JX2947
Μπουφάν adidas Originals Short Puffer
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
MM6 Maison Margiela μπουφάν γυναικείο με βαμβάκι μπεζ S62AN0175.M35858
MM6 Maison Margiela μπουφάν γυναικείο με βαμβάκι
869,90 €
-15%
Μπουφάν Rick Owens DRKSHDW Cropped Alice Parka χρώμα: μπεζ, DS02E7731.NP
Μπουφάν Rick Owens DRKSHDW Cropped Alice Parka
Τρέχουσα τιμή:
649,90 €
Αρχική τιμή: 1309,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 769,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπουφάν Columbia Puffect II Mid χρώμα: μοβ, 2088471
Μπουφάν Columbia Puffect II Mid
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-20% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sportmax Spxfinanza μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό μπεζ 2612041062600
Sportmax Spxfinanza μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό
669,90 €
-15%
Μπουφάν Barbour χρώμα: μπεζ
Μπουφάν Barbour
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 164,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 164,90 €
Lacoste κοντό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
209,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Barbour LSP0304CR31 κοντό γυναικείο μπουφάν με βαμβάκι μπεζ Medland Showerproof
Barbour LSP0304CR31 κοντό γυναικείο μπουφάν με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-18%
Μπουφάν Axel Arigato Lola Bomber Jacket χρώμα: μπεζ, A3744001
Μπουφάν Axel Arigato Lola Bomber Jacket
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 269,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 269,90 €
-22%
Βαμβακερό μπουφάν Rotate χρώμα: μπεζ, 1142831763
Βαμβακερό μπουφάν Rotate
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
-16%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Woolrich Cloud Madison χρώμα: μπεζ, CFWWOU2036FRUT3107
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Woolrich Cloud Madison
Τρέχουσα τιμή:
419,90 €
Αρχική τιμή: 669,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 501,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Maison Kitsuné κοντό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό μπεζ QW02106WW9093
Maison Kitsuné κοντό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
289,90 €
Αρχική τιμή: 429,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 309,90 €
Polo Ralph Lauren κοντό μπουφάν ντένιμ γυναικείο μπεζ 211936442
Polo Ralph Lauren κοντό μπουφάν ντένιμ γυναικείο
348,90 €
Polo Ralph Lauren κοντό μπουφάν ντένιμ γυναικείο μπεζ 211936442
Polo Ralph Lauren κοντό μπουφάν ντένιμ γυναικείο
359,90 €
Μπουφάν Barbour χρώμα: μπεζ
Μπουφάν Barbour
169,90 €
Μπουφάν adidas Originals Ess Glossy χρώμα: μπεζ, JX2985
Μπουφάν adidas Originals Ess Glossy
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-21%
Βελούδινο σακάκι Nanushka ADARA χρώμα: πράσινο, NU24FWJK03166
Βελούδινο σακάκι Nanushka ADARA
Τρέχουσα τιμή:
319,90 €
Αρχική τιμή: 759,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 408,90 €
-33%
Columbia Acker Rock μπουφάν γυναικείο ντένιμ μπεζ 2156561
Columbia Acker Rock μπουφάν γυναικείο ντένιμ
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 179,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sportmax Spxsuperbo μπουφάν γυναικείο μπεζ 2612021041600
Sportmax Spxsuperbo μπουφάν γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
569,90 €
Αρχική τιμή: 899,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 619,90 €
-20%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπουφάν Barbour Malena Fleece χρώμα: μπεζ, LFL0080BE11
Μπουφάν Barbour Malena Fleece
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-10%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Y-3 W 3S NYL TJKT κοντό μπουφάν γυναικείο μπεζ KH3047
Y-3 W 3S NYL TJKT κοντό μπουφάν γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 269,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
-20%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Fred Perry Πουπουλένιο μπουφάν γυναικείο μπεζ J1118
Fred Perry Πουπουλένιο μπουφάν γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 229,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
Ανακάλυψε είδη Carhartt WIP
-23%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' Dana Jacket μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό μπεζ I036514.3NH02
Carhartt WIP W' Dana Jacket μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-10%
Μπουφάν Carhartt WIP Module Script Jacket χρώμα: μπεζ, I033774.1Q501
Μπουφάν Carhartt WIP Module Script Jacket
Τρέχουσα τιμή:
96,99 €
Αρχική τιμή: 198,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' Prescott Shirt Jac μεταβατικό γυναικείο βαμβακερό μπουφάν μπεζ I036513.3VYGD
Carhartt WIP W' Prescott Shirt Jac μεταβατικό γυναικείο βαμβακερό μπουφάν
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' Skyler Liner μεταβατικό μπουφάν γυναικείο μπεζ I031602.3IVXX
Carhartt WIP W' Skyler Liner μεταβατικό μπουφάν γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
98,99 €
Αρχική τιμή: 148,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 106,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' OG Active Jacket μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό μπεζ I034842.07E4O
Carhartt WIP W' OG Active Jacket μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-27%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Βαμβακερό μπουφάν Carhartt WIP W Hooded Mitch Jacket χρώμα: μαύρο, I036317.890J
Βαμβακερό μπουφάν Carhartt WIP W Hooded Mitch Jacket
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 228,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
Carhartt WIP W  OG Arcan τζιν μπουφάν γυναικείο ντένιμ μαύρο I036875
Carhartt WIP W OG Arcan τζιν μπουφάν γυναικείο ντένιμ
229,90 €
-33%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' Arca Jacket τζιν μπουφάν γυναικείο ντένιμ γκρί I036528.895F
Carhartt WIP W' Arca Jacket τζιν μπουφάν γυναικείο ντένιμ
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 158,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 158,90 €
-26%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπουφάν Carhartt WIP W' Elma Liner χρώμα: μαύρο, I035376.0D2XX
Μπουφάν Carhartt WIP W' Elma Liner
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπουφάν Carhartt WIP W' Toronto Jacket χρώμα: μαύρο, I035371.3AKXX
Μπουφάν Carhartt WIP W' Toronto Jacket
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-16%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπουφάν Carhartt WIP W'''''''' Simple Shirt Jac χρώμα: μαύρο, I033776.8901
Μπουφάν Carhartt WIP W'''''''' Simple Shirt Jac
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 143,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' Prescott Jacket μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό καφέ I036512.00SGD
Carhartt WIP W' Prescott Jacket μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 198,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-10%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπουφάν Carhartt WIP W' Barnett χρώμα: μαύρο, I035148.89XX
Μπουφάν Carhartt WIP W' Barnett
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 188,90 €
Carhartt WIP W  Georgia μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό μαύρο I036876
Carhartt WIP W Georgia μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό
159,90 €
-15%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπουφάν Carhartt WIP W' Tapestry Chore Coat χρώμα: γκρι, I035315.3CIXX
Μπουφάν Carhartt WIP W' Tapestry Chore Coat
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 359,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
-15%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Βαμβακερό μπουφάν Carhartt WIP W'''''''' OG Michigan Coat χρώμα: ναυτικό μπλε, I035671.0DI4O
Βαμβακερό μπουφάν Carhartt WIP W'''''''' OG Michigan Coat
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
Carhartt WIP W  OG Michigan μεταβατικό μπουφάν γυναικείο ντένιμ μπλε I037023
Carhartt WIP W OG Michigan μεταβατικό μπουφάν γυναικείο ντένιμ
179,90 €
Μπουφάν Carhartt WIP Michigan Jacket χρώμα: μαύρο, I034447.89XX
Μπουφάν Carhartt WIP Michigan Jacket
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 309,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' OG Active Jacket μπουφάν γυναικείο βαμβακερό καφέ I034321.HZ02
Carhartt WIP W' OG Active Jacket μπουφάν γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 198,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-17%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τζιν μπουφάν Carhartt WIP W OG Arctic Jacket χρώμα: ναυτικό μπλε, I036316.101
Τζιν μπουφάν Carhartt WIP W OG Arctic Jacket
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 218,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Βαμβακερό μπουφάν Carhartt WIP W' Emery χρώμα: γκρι, I035570.00E5F
Βαμβακερό μπουφάν Carhartt WIP W' Emery
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 229,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπουφάν Carhartt WIP W' Dean Michigan Jacket χρώμα: μαύρο, I035800.89XX
Μπουφάν Carhartt WIP W' Dean Michigan Jacket
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W' Belmar Jacket μπουφάν γυναικείο βαμβακερό μαύρο I036595.8902
Carhartt WIP W' Belmar Jacket μπουφάν γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
98,99 €
Αρχική τιμή: 148,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 106,99 €
-26%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπουφάν Carhartt WIP W' Demi Jacket χρώμα: μαύρο, I035377.89XX
Μπουφάν Carhartt WIP W' Demi Jacket
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 269,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Μπουφάν Carhartt WIP W Kylan Liner χρώμα: πράσινο, I035973.3GDXX
Μπουφάν Carhartt WIP W Kylan Liner
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 168,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Μπουφάν Carhartt WIP χρώμα: μαύρο
Μπουφάν Carhartt WIP
208,90 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Τζιν μπουφάν Carhartt WIP W' Rylan χρώμα: μπλε, I035571.32H12
Τζιν μπουφάν Carhartt WIP W' Rylan
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-31%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Carhartt WIP W OG Arctic Jacket τζιν μπουφάν Γυναικείο ντένιμ μπλε I036316.01B7
Carhartt WIP W OG Arctic Jacket τζιν μπουφάν Γυναικείο ντένιμ
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 218,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 218,90 €
-14%
Μπουφάν από μίγμα μαλλιού Carhartt WIP Seaton Jacket χρώμα: μαύρο, I034449.2MBXX
Μπουφάν από μίγμα μαλλιού Carhartt WIP Seaton Jacket
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-12%
Πουκάμισο μπουφάν Carhartt WIP Clapton Jacket χρώμα: καφέ, I034425.00SXX
Πουκάμισο μπουφάν Carhartt WIP Clapton Jacket
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 136,90 €