Μετάβαση στο περιεχόμενο
SUMMER SALE ΕΩΣ -50%ΔΕΙΤΕ
logo prm
Polo Ralph Lauren
3.7

Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren χρώμα: άσπρο

Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 284,90 € -29%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 209,90 € -4%
Χρώμα: λευκό
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren χρώμα: άσπρο
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren χρώμα: μπλε
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 80 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών
Limited συλλογές

Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren

Φόρεμα από τη συλλογή Polo Ralph Lauren κατασκευασμένο από λείο ύφασμα. Μοντέλο από αέρινο βαμβακερό ύφασμα.
- Απλό κόψιμο.
- Κλείσιμο με κουμπιά.
- Κουμπωτές μανσέτες.
- Τσέπες.
- Προσαρτημένο υφασμάτινο λουράκι.
- Έχει σχισμές.
- Μήκος μανικιού: 60 cm.
- Μήκος: 110 cm.
- Πλάτος μασχάλης: 54 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 36.
Χαρακτηριστικά είδους
Μήκος ρούχου
μίντι, μίνι
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΔΟΥΣ
Κωδικός κατασκευαστή
211928804
Χρώμα
λευκό
Μάρκα
Polo Ralph Lauren
ID προϊόντος
PPYH-SUD06N_00X
ΣΥΝΘΕΣΗ
100% Βαμβάκι
Κοπή
Μανίκι:
μακρύ
Λαιμόκοψη:
με γιακά, με κουμπί
Τύπος μανικιού:
Κλασσικός
Γραμμή:
απλή
Συνιστώμενα προϊόντα
Polo Ralph Lauren MW CTN PW-WVN-DRESSES σεμιζιέ απλό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
Polo Ralph Lauren Φόρεμα λευκό 211B18063
Polo Ralph Lauren Φόρεμα
219,90 €
Polo Ralph Lauren αθλητικό απλό φόρεμα από βαμβάκι λευκό 211968291
Polo Ralph Lauren αθλητικό απλό φόρεμα από βαμβάκι
199,90 €
-26%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
MM6 Maison Margiela Καλοκαιρινό με βισκόζη λευκό S52DD0082.M35737.003J
MM6 Maison Margiela Καλοκαιρινό με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
419,90 €
Αρχική τιμή: 569,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 569,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα Sportmax Arizona1234 χρώμα: άσπρο, 2512621133600
Φόρεμα Sportmax Arizona1234
Τρέχουσα τιμή:
259,90 €
Αρχική τιμή: 519,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 269,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Βαμβακερό φόρεμα Rotate χρώμα: άσπρο, 115162400
Βαμβακερό φόρεμα Rotate
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-20% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Rotate Φόρεμα απλό με βισκόζη λευκό 115514400
Rotate Φόρεμα απλό με βισκόζη
259,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα VETEMENTS χρώμα: άσπρο, WE76DR427W
Φόρεμα VETEMENTS
Τρέχουσα τιμή:
519,90 €
Αρχική τιμή: 769,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 559,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα Wales Bonner Antille χρώμα: άσπρο, WS25DR05.VI03.100
Φόρεμα Wales Bonner Antille
Τρέχουσα τιμή:
439,90 €
Αρχική τιμή: 849,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 441,90 €
-25%
Βαμβακερό φόρεμα A.P.C. Robe Ginger χρώμα: άσπρο, COHFF.F35154
Βαμβακερό φόρεμα A.P.C. Robe Ginger
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 479,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 309,90 €
Sportmax Spxara φόρεμα flared απλό βαμβακερό λευκό 2612221102600
Sportmax Spxara φόρεμα flared απλό βαμβακερό
479,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα DARKPARK Lilia χρώμα: άσπρο, WDR01.FAC63
Φόρεμα DARKPARK Lilia
Τρέχουσα τιμή:
319,90 €
Αρχική τιμή: 569,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 349,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sportmax Spxgiro φόρεμα flared απλό βαμβακερό λευκό 2612221092600
Sportmax Spxgiro φόρεμα flared απλό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
479,90 €
Αρχική τιμή: 709,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 519,90 €
Βαμβακερό φόρεμα Kenzo Oxford Knee Shirting Dress χρώμα: άσπρο, FE62RO2919LO.01
Βαμβακερό φόρεμα Kenzo Oxford Knee Shirting Dress
Τρέχουσα τιμή:
359,90 €
Αρχική τιμή: 699,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 389,90 €
-25%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα Sporty & Rich Eden Crest Pique Polo χρώμα: άσπρο, DR00760666WH50
Φόρεμα Sporty & Rich Eden Crest Pique Polo
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 239,90 €
-20%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα Marine Serre Moon Logo Ribbed Jersey χρώμα: άσπρο, WDR267ACJER0011
Φόρεμα Marine Serre Moon Logo Ribbed Jersey
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 187,90 €
-10%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Βαμβακερό φόρεμα Kenzo χρώμα: άσπρο, FF52RO4059LO.01
Βαμβακερό φόρεμα Kenzo
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 379,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 246,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Βαμβακερό φόρεμα Pangaia Midweight Short Dress χρώμα: άσπρο, 10002555
Βαμβακερό φόρεμα Pangaia Midweight Short Dress
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-23%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Rotate φόρεμα απλό βαμβακερό λευκό 115302400
Rotate φόρεμα απλό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
Βαμβακερό φόρεμα Our Legacy Gale χρώμα: άσπρο, W2257GW
Βαμβακερό φόρεμα Our Legacy Gale
Τρέχουσα τιμή:
259,90 €
Αρχική τιμή: 489,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
-15%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Lacoste φόρεμα απλό με βαμβάκι λευκό EF5473
Lacoste φόρεμα απλό με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
126,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-12%
Lacoste φόρεμα απλό με βαμβάκι λευκό EF5473
Lacoste φόρεμα απλό με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 154,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα VETEMENTS Oval Logo Tanktop Mini χρώμα: άσπρο, WA66DR600W
Φόρεμα VETEMENTS Oval Logo Tanktop Mini
Τρέχουσα τιμή:
279,90 €
Αρχική τιμή: 539,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 309,90 €
-21%
Βαμβακερό φόρεμα Fiorucci Angel Embroidered χρώμα: άσπρο, W01FPDSH063CO01WH01
Βαμβακερό φόρεμα Fiorucci Angel Embroidered
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 299,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 164,90 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Off-White φόρεμα lingerie απλό με βισκόζη μπλε 2DB56NS26FAB001
Off-White φόρεμα lingerie απλό με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
539,90 €
Αρχική τιμή: 829,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 609,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα Samsoe Samsoe Sacheryl V-Neck χρώμα: μαύρο, F25100046
Φόρεμα Samsoe Samsoe Sacheryl V-Neck
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,90 €
Φόρεμα Samsoe Samsoe SASUS χρώμα: μαύρο, F25200039
Φόρεμα Samsoe Samsoe SASUS
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 82,99 €
-15%
MM6 Maison Margiela σεμιζιέ απλό μαύρη S52DD0090.S43455.900
MM6 Maison Margiela σεμιζιέ απλό
Τρέχουσα τιμή:
479,90 €
Αρχική τιμή: 569,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 569,90 €
Ανακάλυψε είδη Polo Ralph Lauren
Polo Ralph Lauren MW CTN PW-WVN-DRESSES σεμιζιέ απλό βαμβακερό λευκό 211B19986003
Polo Ralph Lauren MW CTN PW-WVN-DRESSES σεμιζιέ απλό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
Polo Ralph Lauren φόρεμα flared απλό βαμβακερό λευκό 211A12906
Polo Ralph Lauren φόρεμα flared απλό βαμβακερό
219,90 €
Polo Ralph Lauren Φόρεμα λευκό 211B18063
Polo Ralph Lauren Φόρεμα
219,90 €
Polo Ralph Lauren αθλητικό απλό φόρεμα από βαμβάκι λευκό 211968291
Polo Ralph Lauren αθλητικό απλό φόρεμα από βαμβάκι
199,90 €
Polo Ralph Lauren αθλητικό απλό βαμβακερό σκούρο μπλε 211968291
Polo Ralph Lauren αθλητικό απλό βαμβακερό
219,90 €
-32%
Φόρεμα από λινό Polo Ralph Lauren χρώμα: πράσινο, 211A96346
Φόρεμα από λινό Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 294,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 294,90 €
-27%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Polo Ralph Lauren JERSY-KNT-DRESSES φόρεμα flared βαμβακερό σκούρο μπλε 211A96342004
Polo Ralph Lauren JERSY-KNT-DRESSES φόρεμα flared βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren χρώμα: μπλε, 211A96356
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren
344,90 €
-28%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren χρώμα: ροζ
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 198,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 194,90 €
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren χρώμα: μοβ, 211A96363
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren
359,90 €
-19%
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren χρώμα: μπλε, 211959901
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 284,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 284,90 €
-10%
Φόρεμα από λινό μείγμα Polo Ralph Lauren χρώμα: καφέ, 211A96364
Φόρεμα από λινό μείγμα Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
269,90 €
Αρχική τιμή: 359,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 299,90 €
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren χρώμα: μπλε, 211A96362
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren
289,90 €
-22%
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren χρώμα: μπλε
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 284,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 284,90 €
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren χρώμα: μπεζ, 211A96362
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren
284,90 €
Φόρεμα Polo Ralph Lauren χρώμα: καφέ, 211A96366
Φόρεμα Polo Ralph Lauren
399,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Φόρεμα από μείγμα μαλλιού Polo Ralph Lauren 70/1 COTTON/LINEN χρώμα: μπεζ, 211A96346002
Φόρεμα από μείγμα μαλλιού Polo Ralph Lauren 70/1 COTTON/LINEN
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 209,90 €
-12%
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 198,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren χρώμα: ροζ
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 198,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-22%
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 284,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 284,90 €
-22%
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren χρώμα: μπλε, 211959901
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 284,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 284,90 €
-50%
Φόρεμα Polo Ralph Lauren Knit χρώμα: γκρι, 211972699
Φόρεμα Polo Ralph Lauren Knit
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
-17%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren χρώμα: μπλε, 211959901
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 284,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
-10%
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren χρώμα: μπλε, 211972069
Βαμβακερό φόρεμα Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €