Μετάβαση στο περιεχόμενο
logo prm
Polo Ralph Lauren
5.0

Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Bedford Ppχρώμα: πράσινο, 809967889001

-10%
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 € -29%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,99 € -10%
Χρώμα: πράσινο
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Bedford Pp χρώμα: πράσινο, 809967889001
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Bedford Pp χρώμα: μπεζ, 809967889002
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 80 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών
Limited συλλογές

Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Bedford Pp

Sneakers από τη συλλογή Polo Ralph Lauren κατασκευασμένο από συνδυασμό δέρματος σαμουά και φυσικό δέρμα. Ένα μοντέλο με εξωτερική σόλα από καουτσούκ που είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Στρογγυλή μύτη.
- Ο σκληρυμένος μετρητής φτέρνας παρέχει εξαιρετική στήριξη στον αστράγαλο και τη φτέρνα.
- Τα επίπεδα κορδόνια εξαλείφουν τα σημεία πίεσης στην καμάρα του ποδιού, εξασφαλίζοντας καλή εφαρμογή και άνεση.
- Η εξωτερική σόλα από καουτσούκ είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
Χαρακτηριστικά είδους
Επάνω μέρος
μέχρι τον αστράγαλο
Κούμπωμα και εφαρμογή
κορδόνια
Τύπος σόλας
ίσια
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΔΟΥΣ
Κωδικός κατασκευαστή
809967889001.301
Χρώμα
πράσινο
Μάρκα
Polo Ralph Lauren
ID προϊόντος
9BYA-OBM0Z1_78X
ΣΥΝΘΕΣΗ
Πάνω μέρος: Φυσικό δέρμα
Εσωτερικό: Υφαντικό υλικό
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
Συνιστώμενα προϊόντα
Δερμάτινα sneakers Puma Suede XL Hairy Suede XL Hairy χρώμα: πράσινο 397241
Δερμάτινα sneakers Puma Suede XL Hairy Suede XL Hairy
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals OZWEEGO χρώμα πράσινο EE6461
Sneakers adidas Originals OZWEEGO
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
Δερμάτινα sneakers Fracap Shoes χρώμα: πράσινο, M61
Δερμάτινα sneakers Fracap Shoes
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 319,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
-50%
Σουέτ sneakers Veja V-10 χρώμα: πράσινο, VX0303671B
Σουέτ sneakers Veja V-10
Τρέχουσα τιμή:
79,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers Stepney Workers Club Pro Cup 01 S-Strike Geo-Merged χρώμα: πράσινο, YQ03235
Σουέτ sneakers Stepney Workers Club Pro Cup 01 S-Strike Geo-Merged
Τρέχουσα τιμή:
87,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
-17%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers A Bathing Ape BAPE SK8 STA #1 χρώμα: πράσινο, 001FWL301313M
Δερμάτινα sneakers A Bathing Ape BAPE SK8 STA #1
Τρέχουσα τιμή:
239,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 289,90 €
-14%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle 85 χρώμα: πράσινο, IG6222
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle 85
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-11%
Sneakers New Balance Made in USA χρώμα: πράσινο, U992GL
Sneakers New Balance Made in USA
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 229,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers The North Face GLENCLYFFE χρώμα: πράσινο, NF0A8A96BQW1
Σουέτ sneakers The North Face GLENCLYFFE
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Sneakers Hoka Stinson One 7
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Adiracer Lo χρώμα: πράσινο, JQ5755
Sneakers adidas Originals Adiracer Lo
Τρέχουσα τιμή:
89,90 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,90 €
-23%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Puma Αθλητικά Ανδρικά σουέτ πράσινα
Puma Αθλητικά Ανδρικά σουέτ
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers New Balance U1906ROB χρώμα: πράσινο, U1906ROB
Sneakers New Balance U1906ROB
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 154,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-16%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Veja x Baserange sneakers Ανδρικά πράσινα NG3421600B
Veja x Baserange sneakers Ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 179,90 €
-15%
Sneakers Karhu Synchron Classic χρώμα: πράσινο, F802685
Sneakers Karhu Synchron Classic
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Puma Super Team PALMEIRAS χρώμα: πράσινο, 401080
Sneakers Puma Super Team PALMEIRAS
Τρέχουσα τιμή:
77,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,90 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers A Bathing Ape SHARK STA #2 M2 χρώμα: πράσινο, 1K70191315
Sneakers A Bathing Ape SHARK STA #2 M2
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 409,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
-31%
AUTRY Medalist Low sneakers Ανδρικά σουέτ πράσινα AULM UH09
AUTRY Medalist Low sneakers Ανδρικά σουέτ
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
Sneakers Veja VOLLEY CANVAS χρώμα: πράσινο, VO0121474B
Sneakers Veja VOLLEY CANVAS
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 124,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals Montreal RM χρώμα: πράσινο, JS1335
Σουέτ sneakers adidas Originals Montreal RM
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 75,90 €
Το προϊόν δεν είναι πλέον διαθέσιμο
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Adistar Cushion χρώμα: πράσινο, IG1736
Sneakers adidas Originals Adistar Cushion
Τρέχουσα τιμή:
108,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers New Balance U991GV2 Made in UK χρώμα: πράσινο, U991GV2
Sneakers New Balance U991GV2 Made in UK
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
Σουέτ sneakers Veja PANENKA SUEDE χρώμα: πράσινο, FU0320902B
Σουέτ sneakers Veja PANENKA SUEDE
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-50%
Sneakers adidas Originals Adistar HRMY χρώμα: πράσινο, JQ6796
Sneakers adidas Originals Adistar HRMY
Τρέχουσα τιμή:
89,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Veja V-82 χρώμα: πράσινο, VE3320757B
Sneakers Veja V-82
Τρέχουσα τιμή:
109,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle χρώμα: πράσινο, IF9655
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle
109,90 €
-50%
Sneakers Diemme roccia basso sport χρώμα: πράσινο, DI25FWRBM.F03X059GRE
Sneakers Diemme roccia basso sport
Τρέχουσα τιμή:
244,90 €
Αρχική τιμή: 489,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 489,90 €
-13%
Σουέτ sneakers A-COLD-WALL* χρώμα: πράσινο F30
Σουέτ sneakers A-COLD-WALL*
Τρέχουσα τιμή:
259,90 €
Αρχική τιμή: 499,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 299,90 €
Ανακάλυψε είδη Polo Ralph Lauren
-22%
Sneakers Polo Ralph Lauren Masters Crt χρώμα: άσπρο, 809891791003
Sneakers Polo Ralph Lauren Masters Crt
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-14%
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Bedford Pp χρώμα: άσπρο, 809P07173001
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Bedford Pp
Τρέχουσα τιμή:
89,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Polo Ralph Lauren Train 89 Pp χρώμα: άσπρο, 809945172010
Sneakers Polo Ralph Lauren Train 89 Pp
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 93,90 €
-15%
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Field Ct 200 χρώμα: άσπρο, 809P01642001
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Field Ct 200
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 224,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Polo Ralph Lauren Opn Mster Pp χρώμα: καφέ, 809974025003
Sneakers Polo Ralph Lauren Opn Mster Pp
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Polo Ralph Lauren SUEDE/LEATHER/NYLON χρώμα: άσπρο, 809P01640001
Sneakers Polo Ralph Lauren SUEDE/LEATHER/NYLON
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Crt Ii χρώμα: γκρι, 809955691002
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Crt Ii
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,99 €
Sneakers Polo Ralph Lauren Trackstr 275 χρώμα: άσπρο, 809P07293001
Sneakers Polo Ralph Lauren Trackstr 275
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-15%
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Field Ct 200 χρώμα: μαύρο, 809P01642002
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Field Ct 200
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 224,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
-27%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Polo Ralph Lauren CANVAS-AYERS sneakers αθλητικά ανδρικά βαμβακερά σκούρα μπλε 809P07627002
Polo Ralph Lauren CANVAS-AYERS sneakers αθλητικά ανδρικά βαμβακερά
Τρέχουσα τιμή:
86,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-20%
Sneakers Polo Ralph Lauren Trn 89 Pp V2 χρώμα: μπεζ, 809P01637001
Sneakers Polo Ralph Lauren Trn 89 Pp V2
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Bedford Pp χρώμα: ναυτικό μπλε, 809978008001
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Bedford Pp
134,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren NYLON/SUEDE-HRT AERA χρώμα: άσπρο, 809P09761001
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren NYLON/SUEDE-HRT AERA
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-23%
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Bedford Pp χρώμα: ναυτικό μπλε, 809P01617003
Σουέτ sneakers Polo Ralph Lauren Bedford Pp
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 134,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers Polo Ralph Lauren Train 89 Pp χρώμα: μαύρο, 809965080002
Sneakers Polo Ralph Lauren Train 89 Pp
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-33%
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren LEATHER/SUEDE-BEDFORD χρώμα: μπεζ, 809973701001
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren LEATHER/SUEDE-BEDFORD
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Masters SP 125 χρώμα: μπεζ, 809960993005
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Masters SP 125
149,90 €
Polo Ralph Lauren SUEDE/LEATHER/NYLON αθλητικά παπούτσια ανδρικά σουέτ μπλε 809960978001
Polo Ralph Lauren SUEDE/LEATHER/NYLON αθλητικά παπούτσια ανδρικά σουέτ
149,90 €
-32%
Sneakers Polo Ralph Lauren Masters Crt χρώμα: μαύρο, 809891791002
Sneakers Polo Ralph Lauren Masters Crt
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
Sneakers Polo Ralph Lauren Varick Pp χρώμα: άσπρο, 809974041001
Sneakers Polo Ralph Lauren Varick Pp
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Rlite Court χρώμα: άσπρο, 809974097001
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Rlite Court
149,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren LEATHER-HRT χρώμα: πολύχρωμο, 809P01614002
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren LEATHER-HRT
Τρέχουσα τιμή:
89,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 96,99 €
Sneakers Polo Ralph Lauren Trn 89 Pp V2 χρώμα: γκρι, 809P01637002
Sneakers Polo Ralph Lauren Trn 89 Pp V2
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Masters Crt χρώμα: άσπρο, 809923071002
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Masters Crt
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Sneakers Polo Ralph Lauren CALF/MESH χρώμα: άσπρο, 804956686001
Sneakers Polo Ralph Lauren CALF/MESH
139,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren DENIM LEATHER-CEVIO χρώμα: μπλε, 803P07639003
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren DENIM LEATHER-CEVIO
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-27%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Crt II χρώμα: άσπρο, 809P01615002
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Hrt Crt II
Τρέχουσα τιμή:
93,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Masters CRT χρώμα: μπεζ, 809965086003
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Masters CRT
149,90 €
Polo Ralph Lauren CANVAS-AYERS σνίκερς αθλητικά ανδρικά βαμβακερά
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €