Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE ΕΩΣ -50%ΔΕΙΤΕ
logo prm
Polo Ralph Lauren
4.7

Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο γυναικείο λευκό κανονική 211971700

-14%
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 € -29%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 € -14%
Χρώμα: λευκό
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο γυναικείο λευκό κανονική 211971700
Polo Ralph Lauren Παντελόνι επίσημο γυναικείο ροζ 211971700
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο γυναικείο μπλε κανονική 211971700
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο γυναικείο μαύρο κανονική 211971700
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 80 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών
Limited συλλογές

Λευκό παντελόνι φόρμας Polo Ralph Lauren – η επιτομή της άνεσης και του urban στυλ

Το γυναικείο παντελόνι φόρμας Polo Ralph Lauren είναι η επιτομή της ανεπιτήδευτης πολυτέλειας, συνδυάζοντας αβίαστα την άνεση με το διαχρονικό στυλ. Η Polo Ralph Lauren, μια καθιερωμένη μάρκα στον κόσμο της μόδας, παρουσιάζει ένα παντελόνι jogger σε μια βαθιά, λευκή απόχρωση που ταιριάζει απόλυτα στην αισθητική athleisure. Η χαλαρή γραμμή και η ψηλή μέση εξασφαλίζουν απαράμιλλη άνεση όλη την ημέρα, ενώ το ελαστικό βαμβακερό ύφασμα αγκαλιάζει απαλά τη σιλουέτα. Είναι η ιδανική πρόταση για τις καθημερινές δραστηριότητες, από τη χαλάρωση στο σπίτι μέχρι τις casual εξόδους, προσφέροντας ευελιξία για κάθε εποχή του χρόνου.

Γιατί το γυναικείο παντελόνι φόρμας Polo Ralph Lauren 211971700 είναι η ιδανική επιλογή;

  • Παντελόνι φόρμας τύπου jogger ένας ιδανικός συνδυασμός αθλητικής άνεσης και urban κομψότητας
  • Χαλαρή γραμμή relaxed fit προσφέρει πλήρη ελευθερία κινήσεων, εξασφαλίζοντας άνεση όλη την ημέρα
  • Ψηλή μέση μακραίνει οπτικά τη σιλουέτα και κρατά σταθερά το παντελόνι στη θέση του, τονίζοντας τη μέση
  • Μπατζάκια που καταλήγουν σε ελαστικό λάστιχο αναδεικνύουν διακριτικά τους αστραγάλους, συνδυαζόμενα ιδανικά με τα παπούτσια
  • Μαλακό βαμβακερό πλεκτό ύφασμα αγκαλιάζει το δέρμα, προσφέροντας ευχάριστη αίσθηση και φυσική διαπνοή
  • Ελαστικό ύφασμα προσαρμόζεται τέλεια στη σιλουέτα, χωρίς να περιορίζει τις κινήσεις κατά τις καθημερινές δραστηριότητες
  • Ευέλικτο στυλ athleisure και casual που κάνει το παντελόνι να ταιριάζει σε πολλά καθημερινά σύνολα
  • Μακριά μπατζάκια εξασφαλίζουν βέλτιστη θερμική άνεση και κομψή εμφάνιση σε κάθε περίσταση
  • Πρακτικές πλαϊνές τσέπες είναι το ιδανικό μέρος για μικροαντικείμενα, πάντα στη διάθεσή σας
  • Ιδανικό για καθημερινές δραστηριότητες, από χαλάρωση μέχρι συναντήσεις με φίλους στην πόλη
  • Λεία υφή υφάσματος τονίζει τον μίνιμαλ σχεδιασμό, διευκολύνοντας τον συνδυασμό με άλλα ρούχα
  • Σχεδιασμός χωρίς κούμπωμα εγγυάται γρήγορο φόρεμα και βγάλσιμο και μέγιστη άνεση
Χαρακτηριστικά είδους
Κούμπωμα
χωρίς κούμπωμα
Ελαστικότητα
ελαστικό
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΔΟΥΣ
Κωδικός κατασκευαστή
211971700
Χρώμα
λευκό
Μάρκα
Polo Ralph Lauren
Κατασκευαστής

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID προϊόντος
9BYA-SPD007_00X
Υλικό
Κύριο Υλικό:
83% Βαμβάκι, 17% Πολυεστέρας
Κοπή
Κατάσταση:
υψηλή
Τύπος μπατζακιών:
με λάστιχο
Κόψιμο:
relaxed fit
Συνιστώμενα προϊόντα
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο λευκό ψηλό 211977959
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 174,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι Γυναικείο λευκό 211971694
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι Γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-31%
Lacoste Παντελόνι επίσημο γυναικείο λευκό ψηλό XF0041
Lacoste Παντελόνι επίσημο γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
109,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
Παντελόνι φόρμας adidas Originals Oversized Trackpants
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 99,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
-16%
Sporty & Rich x Juicy Couture παντελόνι επίσημο βελούρ γυναικείο καφέ χαμηλή PA067716689BR03
Sporty & Rich x Juicy Couture παντελόνι επίσημο βελούρ γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 239,90 €
-13%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Παντελόνι φόρμας Y-3 3-Stripes Track χρώμα: μπορντό, KA7070
Παντελόνι φόρμας Y-3 3-Stripes Track
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
adidas Originals Terry Towel Firebird παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο ροζ ψηλό KD1414
adidas Originals Terry Towel Firebird παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
adidas Originals Firebird παντελόνι επίσημο γυναικείο πράσινο ψηλή KG3707
adidas Originals Firebird παντελόνι επίσημο γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 67,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,90 €
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο βαμβακερό Γυναικείο μπλε 211971694
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο βαμβακερό Γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 164,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-30%
adidas Originals Παντελόνι επίσημο γυναικείο μαύρο ψηλή KS1431
adidas Originals Παντελόνι επίσημο γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 92,99 €
-10%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Παντελόνι φόρμας adidas Originals SST Classic TP χρώμα: μαύρο, IK6600
Παντελόνι φόρμας adidas Originals SST Classic TP
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-10% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
adidas Originals Teamgeist Adilenium επίσημο παντελόνι γυναικείο ροζ ψηλή KC8156
adidas Originals Teamgeist Adilenium επίσημο παντελόνι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
76,99 €
Αρχική τιμή: 90,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
-26%
Sporty & Rich Signature Logo Retro Track παντελόνι επίσημο γυναικείο μπορντό ψηλή PA05475326RE45
Sporty & Rich Signature Logo Retro Track παντελόνι επίσημο γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
Παντελόνι φόρμας adidas Originals Adicolor Classic SST χρώμα: ροζ, IR8076
Παντελόνι φόρμας adidas Originals Adicolor Classic SST
67,99 €
-15%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Fred Perry παντελόνι επίσημο γυναικείο μαύρο ψηλό
Fred Perry παντελόνι επίσημο γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 92,99 €
adidas Originals Satin Snake παντελόνι επίσημο γυναικείο καφέ ψηλή KX1887
adidas Originals Satin Snake παντελόνι επίσημο γυναικείο
69,90 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Παντελόνι φόρμας adidas Originals Firebird χρώμα: μπεζ, JJ0936
Παντελόνι φόρμας adidas Originals Firebird
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο πράσινο ψηλή 211977959
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο
169,90 €
-18%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Παντελόνι φόρμας adidas Originals Adicolor χρώμα: μαύρο, IW3171
Παντελόνι φόρμας adidas Originals Adicolor
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,90 €
-19%
adidas Originals παντελόνι επίσημο γυναικείο μπεζ ψηλό KQ8056
adidas Originals παντελόνι επίσημο γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
adidas Originals Παντελόνι επίσημο γυναικείο πράσινο ψηλόμεσο KD3649
adidas Originals Παντελόνι επίσημο γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 67,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
adidas Originals Παντελόνι επίσημο γυναικείο σκούρο μπλε ψηλή KC9018
adidas Originals Παντελόνι επίσημο γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
67,90 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Παντελόνι φόρμας adidas Originals Adibreak χρώμα: μαύρο, KD2932
Παντελόνι φόρμας adidas Originals Adibreak
Τρέχουσα τιμή:
48,99 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 46,99 €
-20% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
adidas Originals Firebird παντελόνι επίσημο γυναικείο τιρκουάζ ψηλή KG3701
adidas Originals Firebird παντελόνι επίσημο γυναικείο
67,90 €
adidas Originals παντελόνι επίσημο με lyocell γυναικείο καφέ ψηλή KY9239
adidas Originals παντελόνι επίσημο με lyocell γυναικείο
69,90 €
Παντελόνι φόρμας adidas Originals Firebird Tp χρώμα: καφέ, KD2526
Παντελόνι φόρμας adidas Originals Firebird Tp
79,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Puma T7 Classics Play Paris Flared παντελόνι επίσημο Γυναικείο από βαμβάκι με ελαστάν μαύρο ψηλή 626809
Puma T7 Classics Play Paris Flared παντελόνι επίσημο Γυναικείο από βαμβάκι με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 68,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
-26%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
MM6 Maison Margiela παντελόνι επίσημο βαμβακερό Γυναικείο μαύρο ψηλή S62KB0263.M25014
MM6 Maison Margiela παντελόνι επίσημο βαμβακερό Γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
389,90 €
Αρχική τιμή: 529,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 529,90 €
-18%
-10% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Βαμβακερό παντελόνι adidas Originals Essential χρώμα: μαύρο, IW0952
Βαμβακερό παντελόνι adidas Originals Essential
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,90 €
Ανακάλυψε είδη Polo Ralph Lauren
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο λευκό ψηλό 211977959
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 174,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι Γυναικείο λευκό 211971694
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι Γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Polo Ralph Lauren Παντελόνι επίσημο γυναικείο με βαμβάκι πορτοκαλί 211971694
Polo Ralph Lauren Παντελόνι επίσημο γυναικείο με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-27%
Polo Ralph Lauren Παντελόνι επίσημο γυναικείο με βαμβάκι πράσινο 211971694
Polo Ralph Lauren Παντελόνι επίσημο γυναικείο με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 164,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 164,90 €
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο σκούρο μπλε ψηλή 211977959
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο
174,90 €
Polo Ralph Lauren Παντελόνι επίσημο γυναικείο ροζ 211971700
Polo Ralph Lauren Παντελόνι επίσημο γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 164,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο πράσινο 211971694
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο γυναικείο μαύρο κανονική 211971700
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο γκρί ψηλή 211977959
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 174,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 110,99 €
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο βαμβακερό γυναικείο μπλε 211971694
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο βαμβακερό γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
Polo Ralph Lauren Παντελόνι επίσημο γυναικείο με βαμβάκι καφέ 211971694
Polo Ralph Lauren Παντελόνι επίσημο γυναικείο με βαμβάκι
169,90 €
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο βαμβακερό Γυναικείο μπλε 211971694
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο βαμβακερό Γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 164,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο γυναικείο μπλε κανονική 211971700
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-25%
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο μαύρο ψηλή 211977959
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 174,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 174,90 €
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο πράσινο ψηλή 211977959
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι γυναικείο
169,90 €
-15%
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι Γυναικείο γκρί 211971694
Polo Ralph Lauren παντελόνι επίσημο με βαμβάκι Γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-49%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Παντελόνι Polo Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε
Παντελόνι Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 198,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 198,90 €
Polo Ralph Lauren παντελόνι ίσιο γυναικείο βαμβακερό μπεζ κανονική 211978634
Polo Ralph Lauren παντελόνι ίσιο γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 269,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
Παντελόνι Polo Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε
Παντελόνι Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 194,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
Polo Ralph Lauren παντελόνι με βαμβάκι γυναικείο πράσινο ψηλή 211A10723
Polo Ralph Lauren παντελόνι με βαμβάκι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 269,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
Παντελόνι Polo Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε, 211873988
Παντελόνι Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
Παντελόνι Polo Ralph Lauren χρώμα: μπεζ
Παντελόνι Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 194,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-17%
Polo Ralph Lauren παντελόνι με βαμβάκι γυναικείο καφέ ψηλή 211A10723
Polo Ralph Lauren παντελόνι με βαμβάκι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 269,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
Παντελόνι Polo Ralph Lauren χρώμα: μπεζ, 211A96676
Παντελόνι Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 194,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
Παντελόνι με προσθήκη μαλλιού Polo Ralph Lauren χρώμα: καφέ, 211A10720
Παντελόνι με προσθήκη μαλλιού Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
279,90 €
Αρχική τιμή: 399,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 289,90 €
-23%
Παντελόνι Polo Ralph Lauren χρώμα: μπεζ
Παντελόνι Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 194,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 194,90 €
-14%
-10% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Polo Ralph Lauren RIGID DENIM-WVN-PANTS παντελόνι ίσιο βαμβακερό γυναικείο μπεζ κανονική 211A12710001
Polo Ralph Lauren RIGID DENIM-WVN-PANTS παντελόνι ίσιο βαμβακερό γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €