Μετάβαση στο περιεχόμενο
SUMMER SALE ΕΩΣ -50%ΔΕΙΤΕ
logo prm
adidas Originals
4.6

Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Indoorχρώμα: μπεζ, IH5482

Τρέχουσα τιμή:
109,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 € -8%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,99 € +40%
Χρώμα: μπεζ
Σουέτ αθλητικά παπούτσια adidas Originals Gazelle Indoor χρώμα: ροζ, IH5484
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Indoor χρώμα: μπεζ, IH5482
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Indoor χρώμα: ροζ, JS1397
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 80 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών
Limited συλλογές

Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Indoor

Sneakers από τη συλλογή adidas Originals κατασκευασμένο από συνδυασμό δέρματος σαμουά και οικολογικού. Το μοντέλο με άκαμπτο επάνω μέρος παρέχει σταθερότητα στο πόδι.
- Στρογγυλή, ελαφρώς ενισχυμένη μύτη.
- Ένα πολύ σκληρυμένο τακούνι σταθεροποιεί τη φτέρνα και κρατά το πόδι μέσα στο παπούτσι έτσι ώστε να μην γλιστράει έξω κατά την κίνηση.
- Διαθέτει μεταλλική ετικέτα που διευκολύνει την περιγραφή του διοργανωτή.
- Αφαιρούμενος, εύκολος στο καθάρισμα δερμάτινος πάτος.
- Ένα μοντέλο με δερμάτινο εσωτερικό που είναι άνετο για το πόδι και αποτρέπει το τρίψιμο, τις εκδορές και την εμφάνιση δυσάρεστης μυρωδιάς.
- Το κλασικό κορδόνι επιτρέπει την ατομική προσαρμογή στο πόδι.
- Το μήκος του ένθετου είναι: 24,5 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 39 1/3.
Χαρακτηριστικά είδους
Επάνω μέρος
μέχρι τον αστράγαλο
Σόλα
αντιολισθητικό
Υλικό εσωτερικής σόλας
φυσικό δέρμα
Κούμπωμα και εφαρμογή
κορδόνια
Τύπος σόλας
ίσια
Μύτη
σκληρυμένη
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΔΟΥΣ
Κωδικός κατασκευαστή
IH5482
Χρώμα
μπεζ
Μάρκα
adidas Originals
ID προϊόντος
9BYH-OBD0TY_80X
ΣΥΝΘΕΣΗ
Πάνω μέρος: Συνθετικό ύφασμα, Δέρμα σαμουά
Εσωτερικό: Φυσικό δέρμα
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
Συνιστώμενα προϊόντα
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba OG χρώμα: μπεζ, JR8842
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba OG
119,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Taekwondo Lace χρώμα: μπεζ, JQ0570
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Taekwondo Lace
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 104,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Handball Spezial χρώμα: μπεζ, IH9190
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Handball Spezial
Τρέχουσα τιμή:
65,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
Δερμάτινα sneakers adidas Originals SL 72 Og
Τρέχουσα τιμή:
77,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 62,99 €
adidas Originals Japan Decon sneakers Γυναικεία μπεζ KJ5012
adidas Originals Japan Decon sneakers Γυναικεία
129,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Atlanta W χρώμα: μπεζ, JI2890
Sneakers adidas Originals Atlanta W
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,90 €
-21%
adidas Originals SL 72 OG αθλητικά γυναικεία μπεζ IH9365
adidas Originals SL 72 OG αθλητικά γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
-23%
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Adidas Taekwondo W χρώμα: μπεζ, JS4527
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Adidas Taekwondo W
Τρέχουσα τιμή:
41,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Samba OG χρώμα: μπεζ, JI2064
Sneakers adidas Originals Samba OG
Τρέχουσα τιμή:
83,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 87,90 €
-40%
Σουέτ sneakers adidas Originals Rivalry Low W χρώμα: μπεζ, IF6257
Σουέτ sneakers adidas Originals Rivalry Low W
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Gazelle Indoor W χρώμα: μπεζ, JS1418
Sneakers adidas Originals Gazelle Indoor W
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 86,90 €
Sneakers adidas Originals Campus 00s χρώμα: μπεζ, JH5628
Sneakers adidas Originals Campus 00s
119,90 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
adidas Originals Sambae W Αθλητικά Γυναικεία Δέρμα μπεζ IH4041
adidas Originals Sambae W Αθλητικά Γυναικεία Δέρμα
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
Sneakers adidas Originals Samba OG W χρώμα: μπεζ, JI2732
Sneakers adidas Originals Samba OG W
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
-50%
Sneakers adidas Originals Rivalry 86 Low W χρώμα: μπεζ, IF4676
Sneakers adidas Originals Rivalry 86 Low W
Τρέχουσα τιμή:
59,90 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Country OG W χρώμα: μπεζ, IE3940
Sneakers adidas Originals Country OG W
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,90 €
-27%
Sneakers adidas Originals Mega Ghostride W χρώμα: μπεζ, JR4742
Sneakers adidas Originals Mega Ghostride W
Τρέχουσα τιμή:
65,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
-18%
Sneakers adidas Originals Tokyo W χρώμα: μπεζ, JP9704
Sneakers adidas Originals Tokyo W
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
-10% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
adidas Originals Samba Og sneakers γυναικεία δερμάτινα μπεζ IH9059
adidas Originals Samba Og sneakers γυναικεία δερμάτινα
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 119,90 €
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Bold χρώμα: μπεζ, IH6781
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Bold
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-20% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Stan Smith χρώμα: μπεζ, IF6996
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Stan Smith
109,90 €
-14%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals Superstar II χρώμα: μπεζ, KH9037
Σουέτ sneakers adidas Originals Superstar II
Τρέχουσα τιμή:
75,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
-18%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Adizero Adios OG W χρώμα: μπεζ, JR6023
Sneakers adidas Originals Adizero Adios OG W
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals HANDBALL SPEZIAL χρώμα: μπεζ
Σουέτ sneakers adidas Originals HANDBALL SPEZIAL
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
-11%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Superstar II W χρώμα: μπεζ, HQ4918
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Superstar II W
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-15%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba OG W χρώμα: μπεζ, JS3935
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba OG W
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,90 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba OG W χρώμα: μπεζ, IG1964
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba OG W
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,99 €
-13%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Tokyo W χρώμα: μπεζ, JQ0585
Sneakers adidas Originals Tokyo W
Τρέχουσα τιμή:
72,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Bold W χρώμα: μπεζ, IH6782
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Bold W
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 75,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Gazelle Stack W χρώμα: μπεζ, JS3927
Sneakers adidas Originals Gazelle Stack W
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,99 €
Ανακάλυψε είδη adidas Originals
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals Campus 00S Twist χρώμα: μπεζ, JR5752
Σουέτ sneakers adidas Originals Campus 00S Twist
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 97,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals Campus 00s χρώμα: μπεζ, JQ7670
Σουέτ sneakers adidas Originals Campus 00s
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
-15%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba OG W χρώμα: μπεζ, JS3935
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba OG W
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Forum2000 W χρώμα: μπεζ, JH7946
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Forum2000 W
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
-12%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Samba OG W χρώμα: μπεζ, JI2678
Sneakers adidas Originals Samba OG W
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba LT χρώμα: μπεζ, JP6143
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba LT
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,99 €
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba OG χρώμα: μπεζ, JR8842
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba OG
119,90 €
-18%
Sneakers adidas Originals Tokyo W χρώμα: μπεζ, JP9704
Sneakers adidas Originals Tokyo W
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
-16%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Japan W χρώμα: μπεζ, JQ6931
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Japan W
Τρέχουσα τιμή:
72,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 86,90 €
-18%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Adizero Adios OG W χρώμα: μπεζ, JR6023
Sneakers adidas Originals Adizero Adios OG W
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,90 €
-14%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Tokyo W χρώμα: μπεζ, JQ0586
Sneakers adidas Originals Tokyo W
Τρέχουσα τιμή:
72,90 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 84,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals HANDBALL SPEZIAL χρώμα: μπεζ
Σουέτ sneakers adidas Originals HANDBALL SPEZIAL
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
-10% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
adidas Originals Samba Og sneakers γυναικεία δερμάτινα μπεζ IH9059
adidas Originals Samba Og sneakers γυναικεία δερμάτινα
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 119,90 €
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba Og χρώμα: μπεζ, KI6956
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba Og
Τρέχουσα τιμή:
99,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,99 €
-21%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Bold χρώμα: μπεζ, JS3892
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Bold
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Gazelle Lo Pro χρώμα: μπεζ, JR8889
Sneakers adidas Originals Gazelle Lo Pro
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 75,99 €
-18%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Sl 72 OG χρώμα: μπεζ, JS1311
Sneakers adidas Originals Sl 72 OG
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,90 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba LT W χρώμα: μπεζ, JS3931
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Samba LT W
Τρέχουσα τιμή:
90,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,90 €
-23%
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Adidas Taekwondo W χρώμα: μπεζ, JS4527
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Adidas Taekwondo W
Τρέχουσα τιμή:
41,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-13%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Sneakers adidas Originals Japan W χρώμα: μπεζ, JI2663
Sneakers adidas Originals Japan W
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 92,99 €
Sneakers adidas Originals Adizero Aruku W χρώμα: μπεζ, JP5569
Sneakers adidas Originals Adizero Aruku W
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 92,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Rivalry 86 Low χρώμα: μπεζ, IF4663
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Rivalry 86 Low
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Handball Spezial χρώμα: μπεζ, IH9190
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Handball Spezial
Τρέχουσα τιμή:
65,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Bold χρώμα: μπεζ, IH6781
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle Bold
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
adidas Originals GHOST SPRINT Αθλητικά Γυναικεία καστόρι μπεζ HQ9304
adidas Originals GHOST SPRINT Αθλητικά Γυναικεία καστόρι
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
adidas Originals Japan Decon sneakers Γυναικεία μπεζ KJ5012
adidas Originals Japan Decon sneakers Γυναικεία
129,90 €
adidas Originals Samba Og sneakers Γυναικεία μπεζ LA7815
adidas Originals Samba Og sneakers Γυναικεία
119,90 €
-13%
-5% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
adidas Originals Adistar Control 5 αθλητικά γυναικεία δερμάτινα μπεζ KI4206
adidas Originals Adistar Control 5 αθλητικά γυναικεία δερμάτινα
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
-20% ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Stan Smith χρώμα: μπεζ, IF6996
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Stan Smith
109,90 €
Σουέτ sneakers adidas Originals Campus 00s WTR MD
Τρέχουσα τιμή:
72,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €