Ray-Ban - Ochelari 0RB2180.601/71.51.
789.90 LEI
Culoare: negru
51
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile
Colecții limitate
- Forma ramelor: rotund
- Latimea lentilei: 51 mm.
- Lungimea lentilelor: 49 mm.
- Lungimea capetelor: 150 mm.