Sari la conținut
Final Sale: până la -50%
logo prm
Polo Ralph Lauren
4.3

Polo Ralph Lauren cămașă 710549084008

Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI -26%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI -3%
Culoare: roz
Selectează o mărime
LIVRARE GRATUITĂ de la 440 RON
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile
Colecții limitate

Polo Ralph Lauren cămașă

Camasa din colectia Polo Ralph Lauren. Model confectionat din material neted.

- Fason slim fit.
- Incheiere cu nasturi.
- Maneci cu mansete incheiate.
- Material neted.
- Circumferinta gulerului. 38 cm.
- Lungimea manecii. 65 cm.
- Lungimea: 76 cm.
- Latimea la subrat: 52 cm.
- Latimea in umeri: 45 cm.
- Dimensiunile date pentru marimea: M.

Caracteristici produs
Tip de guler
button-down, cu nasture
Date despre produs
ID producător
710549084008
Culoare
roz
Brand
Polo Ralph Lauren
Producător

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID produs
99KK-KDM00K_30X
Compoziție

100% Bumbac

Croială
Mânecă:
lungă
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
slim fit
Măsurători
Modelul are înalțimea 189 cm și poartă măsura M
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal. Recomandare bazată pe dimensiunile produsului și mărimile folosite de brand.

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu guler button-down, regular, 710792041
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren camasa din bumbac barbati, culoarea roz, cu guler italian, regular, 712969006
Polo Ralph Lauren camasa din bumbac
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 719,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-24%
Polo Ralph Lauren Long Sleeve Sport Shirt cămașă din in pentru bărbați roz simplă 710966294
Polo Ralph Lauren Long Sleeve Sport Shirt cămașă din in pentru bărbați
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 911,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 911,90 LEI
-14%
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați roz simplă 710654408
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren cămașă 50/1 BISTRCH POPLIN culoarea roz, cu guler button-down, regular, 710929346015
Polo Ralph Lauren cămașă 50/1 BISTRCH POPLIN
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 751,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
Lacoste cămașă de in bărbătească roz cu dungi CH6985
Lacoste cămașă de in bărbătească
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 742,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 649,90 LEI
Undercover camasa din bumbac Shirt barbati, culoarea roz, cu guler clasic, regular, UP1E4403
Undercover camasa din bumbac Shirt
Preț actual:
919,90 LEI
Preț normal: 1689,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1009,90 LEI
AAPE cămașă din bumbac Now Short culoarea roz, cu guler button-down, regular, AAPSRM8517XXO
AAPE cămașă din bumbac Now Short
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-18%
Off-White Script Arrow cămașă din bumbac pentru bărbați bej cu imprimeu 44XGG01FS26F005250
Off-White Script Arrow cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
1639,90 LEI
Preț normal: 2019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2019,90 LEI
Kenzo cămașă jeans Weave Casual culoarea bleumarin, cu guler clasic, relaxed, FF65DC4226V1
Kenzo cămașă jeans Weave Casual
Preț actual:
1449,90 LEI
Preț normal: 2399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1559,90 LEI
Kenzo cămașă din bumbac pentru bărbați albă simplă FG65CH4109LO
Kenzo cămașă din bumbac pentru bărbați
1459,90 LEI
-50%
-5% ÎN COȘ
Carhartt WIP cămadă din velur L/S Flint Shirt culoarea bej, cu guler clasic, relaxed, I035837.1NGXX
Carhartt WIP cămadă din velur L/S Flint Shirt
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-15% ÎN COȘ
RAMONA ZIPPED cămașă safari din bumbac pentru bărbați bej simplu MLM100538.37
RAMONA ZIPPED cămașă safari din bumbac pentru bărbați
989,90 LEI
Palm Angels cămașă din bumbac Pin Up Bowling
Preț actual:
1319,90 LEI
Preț normal: 2169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1079,90 LEI
A.P.C. New Greg cămașă din bumbac bărbătească albă cu dungi COHOC.H12651
A.P.C. New Greg cămașă din bumbac bărbătească
Preț actual:
659,90 LEI
Preț normal: 1009,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
AAPE cămașă din denim Now Long culoarea negru, cu guler clasic, relaxed, AAPSTM8511XXO
AAPE cămașă din denim Now Long
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-29%
-5% ÎN COȘ
Drôle de Monsieur cămașă din bumbac Cocktail culoarea bej, relaxed, J.SH227.CO215.OW
Drôle de Monsieur cămașă din bumbac Cocktail
Preț actual:
1069,90 LEI
Preț normal: 1509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1509,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac culoarea bleumarin, cu guler button-down, regular, 710953707
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 854,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-17%
Off-White cămașă din bumbac pentru bărbați albă cu imprimeu 44XGG01FS26F001100
Off-White cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
1889,90 LEI
Preț normal: 2299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2299,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Maison Kitsuné cămașă din bumbac Fox Head Embroidery Casual culoarea alb, cu guler clasic, regular, MM00408WC5012
Maison Kitsuné cămașă din bumbac Fox Head Embroidery Casual
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 1079,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 649,90 LEI
A.P.C. Mateo Logo cămașă din bumbac pentru bărbați albă simplă COHOE.H12599
A.P.C. Mateo Logo cămașă din bumbac pentru bărbați
1119,90 LEI
-5% ÎN COȘ
AMBUSH cămașă din bumbac Sports Designed Shirt culoarea alb, cu guler clasic, relaxed, 12115310
AMBUSH cămașă din bumbac Sports Designed Shirt
Preț actual:
1349,90 LEI
Preț normal: 2199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1139,90 LEI
Undercover cămașă Shirt culoarea negru, cu guler clasic, relaxed, UP1E4407.1
Undercover cămașă Shirt
Preț actual:
1159,90 LEI
Preț normal: 2089,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1249,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Carhartt WIP S/S Kander Shirt cămașă din bumbac bărbătească albastră cu carouri I036194.3JQXX
Carhartt WIP S/S Kander Shirt cămașă din bumbac bărbătească
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-27%
Lacoste Cămașă din in de bărbați bleumarin CH6985
Lacoste Cămașă din in de bărbați
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 789,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 789,90 LEI
-12%
Polo Ralph Lauren camasa barbati, cu guler button-down, slim
Polo Ralph Lauren camasa
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 713,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Ader Error cămașă din bumbac Apparel-Top cu guler clasic, relaxed, BN42FYSH0202ST
Ader Error cămașă din bumbac Apparel-Top
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 879,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-22%
-5% ÎN COȘ
Drôle de Monsieur La Chemise Oxford cămașă din bumbac pentru bărbați albastră simplă H.SH240.CO225
Drôle de Monsieur La Chemise Oxford cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
799,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1029,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați albă cu carouri 710922273
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 807,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Paul Smith cămașă din bumbac cu guler clasic, regular, M1R-428Z-P02630
Paul Smith cămașă din bumbac
Preț actual:
1069,90 LEI
Preț normal: 2099,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1149,90 LEI
Descoperă produsele Polo Ralph Lauren
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren camasa din bumbac barbati, culoarea roz, cu guler italian, regular, 712969006
Polo Ralph Lauren camasa din bumbac
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 719,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren cămașă 50/1 BISTRCH POPLIN culoarea roz, cu guler button-down, regular, 710929346015
Polo Ralph Lauren cămașă 50/1 BISTRCH POPLIN
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 751,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-24%
Polo Ralph Lauren Long Sleeve Sport Shirt cămașă din in pentru bărbați roz simplă 710966294
Polo Ralph Lauren Long Sleeve Sport Shirt cămașă din in pentru bărbați
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 911,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 911,90 LEI
-14%
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați roz simplă 710654408
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu guler button-down, regular, 710792041
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați bej simplă 710654408
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați
759,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu elastan pentru bărbați albastră cu nervuri 710929344
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu elastan pentru bărbați
719,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă bărbați, cu guler button-down, slim 710928254
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 713,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați bleumarin cu carouri 710922273
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați
909,90 LEI
Polo Ralph Lauren HERRINGBONE CHINO-WVN-SHIRT cămașă pentru bărbați din bumbac albă cu imprimeu 710B14284001
Polo Ralph Lauren HERRINGBONE CHINO-WVN-SHIRT cămașă pentru bărbați din bumbac
1447,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați albă cu carouri 710922273
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 807,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-18%
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac bărbați, cu guler button-down, regular, 710928919
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
619,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 759,90 LEI
Polo Ralph Lauren camasa din bumbac barbati, cu guler button-down, regular, 710928918
Polo Ralph Lauren camasa din bumbac
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 854,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
Polo Ralph Lauren camasa barbati, culoarea albastru marin, cu guler button-down, slim
Polo Ralph Lauren camasa
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 713,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă 71073700000000000
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu elastan pentru bărbați bleumarin cu nervuri 710929344
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu elastan pentru bărbați
819,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă 710549084006
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați bej simplă 710805564
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați
819,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu elastan pentru bărbați bej cu nervuri 710929344
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu elastan pentru bărbați
819,90 LEI
Polo Ralph Lauren Long Sleeve Sport Shirt cămașă din in pentru bărbați maro simplă 710966294
Polo Ralph Lauren Long Sleeve Sport Shirt cămașă din in pentru bărbați
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 911,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 759,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac culoarea alb, cu guler clasic, regular, 710P03960
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 807,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 649,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați verde simplă 710804257
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați albastră simplă 710804257
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați
819,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați bejă simplă 710654408
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă 710548539001
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 807,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă 710549084007
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu guler button-down, regular, 710928918
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 854,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă de in Sport Shirt culoarea bej, cu guler button-down, regular, 710968912
Polo Ralph Lauren cămașă de in Sport Shirt
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 854,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-15%
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați violet cu nervuri 710929346
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 807,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI