Sari la conținut
logo prm
Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați albă cu carouri 710922273

Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 807,90 LEI -26%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI -6%
Culoare: alb
Selectează o mărime
LIVRARE GRATUITĂ de la 440 RON
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile
Colecții limitate

Cămașă Polo Ralph Lauren cu carouri, albă – stil atemporal și confort

Cămașa Polo Ralph Lauren cu carouri este un clasic al garderobei pentru bărbați, care combină lejeritatea cu eleganța pentru bărbații care apreciază stilul rafinat. Acest model iconic, fiind chintesența stilului preppy american, se prezintă într-o nuanță proaspătă de alb, cu un model subtil de carouri, adăugând caracter oricărei ținute. Confecționată 100% din bumbac de înaltă calitate, cămașa oferă confort inegalabil și respirabilitate, iar croiala sa regulară garantează libertate de mișcare. Este o propunere ideală pentru uzul zilnic, potrivită atât pentru ieșirile de weekend, cât și pentru ocazii mai formale, dar lejere.

De ce merită să alegi cămașa Polo Ralph Lauren cu carouri 710922273?

  • Croială clasică regulară asigură libertate optimă de mișcare și confort pe durata întregii zile.
  • Confecționată 100% din bumbac pur garantează o senzație moale la atingere, respirabilitate excelentă și o atingere plăcută pe piele.
  • Guler moale button-down se așează elegant sub sacou sau lejer, adăugând o notă șic.
  • Modelul subtil cu carouri în nuanțe de alb conferă cămășii un caracter atemporal și ușurință în stilizare.
  • Logoul brodat al brandului pe piept subliniază discret prestigiul și autenticitatea produsului Polo Ralph Lauren.
  • Mânecă lungă cu manșete cu nasturi permite ajustarea stilului, de la formal la suflecat lejer.
Caracteristici produs
Tip de guler
button-down, cu nasture
Date despre produs
ID producător
710922273
Culoare producător
002
Culoare
alb
Brand
Polo Ralph Lauren
ID produs
9BYH-KDM0A6_00A
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Mânecă:
lungă
Croială:
regular fit
Produse similare
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren WASHED BROADCLOTH-WVN-SHIRT cămașă din bumbac pentru bărbați albă cu dungi 710B15595003
Polo Ralph Lauren WASHED BROADCLOTH-WVN-SHIRT cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
539,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă 71065400000000000
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 713,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-16%
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren WASHED BROADCLOTH-WVN-SHIRT cămașă din bumbac pentru bărbați albă cu dungi
Polo Ralph Lauren WASHED BROADCLOTH-WVN-SHIRT cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
449,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 539,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă 71073700000000000
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă 710549084006
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu guler button-down, regular, 710928918
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 854,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă de in culoarea alb, regular, 710966421
Polo Ralph Lauren cămașă de in
Preț actual:
579,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
Polo Ralph Lauren camasa barbati, culoarea alb, cu guler button-down, slim
Polo Ralph Lauren camasa
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 713,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-24%
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren camasa din bumbac barbati, culoarea alb, cu guler button-down, regular, 710792041
Polo Ralph Lauren camasa din bumbac
Preț actual:
579,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 770,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac culoarea alb, cu guler clasic, regular, 710P03960
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 807,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 649,90 LEI
JW Anderson cămașă din bumbac Classic
Preț actual:
809,90 LEI
Preț normal: 1429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 789,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Paul Smith cămașă din bumbac bărbați, culoarea alb, cu guler clasic, regular, M1R-800P-P02562
Paul Smith cămașă din bumbac
Preț actual:
869,90 LEI
Preț normal: 1449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 939,90 LEI
-11%
-5% ÎN COȘ
Maison Kitsuné cămașă din bumbac Contour Fox Head Skate culoarea alb, cu guler clasic, relaxed, MM00405WC5012
Maison Kitsuné cămașă din bumbac Contour Fox Head Skate
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-14%
-5% ÎN COȘ
Undercover cămașă de bărbați din bumbac albă UP1F4411-2
Undercover cămașă de bărbați din bumbac
Preț actual:
1469,90 LEI
Preț normal: 2399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1719,90 LEI
-29%
-5% ÎN COȘ
Kenzo Shirt SC cămașă din bumbac pentru bărbați albă înflorată FG55CH1359O2
Kenzo Shirt SC cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
1319,90 LEI
Preț normal: 1859,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 1859,90 LEI
-28%
MM6 Maison Margiela cămașă din bumbac de bărbați albă SH0DT0042.M35256.101
MM6 Maison Margiela cămașă din bumbac de bărbați
Preț actual:
2499,90 LEI
Preț normal: 3499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 3499,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Ader Error cămașă din bumbac Apparel-Top culoarea alb, cu guler clasic, relaxed, BN42FYSH0202WH
Ader Error cămașă din bumbac Apparel-Top
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 879,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-24%
-5% ÎN COȘ
NEIGHBORHOOD cămașă solid-color hawaiian shirt ss culoarea alb, regular, 251TSNH-SHM07
NEIGHBORHOOD cămașă solid-color hawaiian shirt ss
Preț actual:
499,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 659,90 LEI
Undercover cămașă din bumbac Shirt/blouse bărbați, culoarea alb, cu guler clasic, relaxed, UP1E4410
Undercover cămașă din bumbac Shirt/blouse
Preț actual:
1679,90 LEI
Preț normal: 3079,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1789,90 LEI
-5% ÎN COȘ
AMBUSH cămașă din bumbac Sports Designed Shirt culoarea alb, cu guler clasic, relaxed, 12115310
AMBUSH cămașă din bumbac Sports Designed Shirt
Preț actual:
1349,90 LEI
Preț normal: 2199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1139,90 LEI
-11%
-15% ÎN COȘ
AAPE cămașă din bumbac Now culoarea alb, cu guler button-down, relaxed, AAPSTM8540XXP
AAPE cămașă din bumbac Now
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Sky High Farm cămașă din bumbac SHF overprint button down culoarea alb, cu guler button-down, regular, SHF07B003
Sky High Farm cămașă din bumbac SHF overprint button down
Preț actual:
879,90 LEI
Preț normal: 1079,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 759,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Kenzo cămașă din bumbac bărbați, culoarea alb, cu guler button-down, regular, FF55CH4109LO.01
Kenzo cămașă din bumbac
Preț actual:
1109,90 LEI
Preț normal: 1579,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1179,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Carhartt WIP S/S Delray Shirt cămașă cu bumbac bărbați albă simplă I031465.3N7XX
Carhartt WIP S/S Delray Shirt cămașă cu bumbac bărbați
399,90 LEI
-22%
-10% ÎN COȘ
Lacoste cămașă din bumbac bărbați, culoarea alb, cu guler button-down, regular
Lacoste cămașă din bumbac
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% ÎN COȘ
AAPE cămașă din bumbac Now Long Sleeve culoarea alb, cu guler button-down, regular, AAPSTM8496XXN
AAPE cămașă din bumbac Now Long Sleeve
Preț actual:
429,90 LEI
Preț normal: 679,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-50%
-5% ÎN COȘ
Han Kjøbenhavn camasa barbati, culoarea alb, relaxed, M-133651
Han Kjøbenhavn camasa
Preț actual:
1014,90 LEI
Preț normal: 2029,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2029,90 LEI
-15%
-5% ÎN COȘ
Lacoste cămașă din bumbac culoarea alb, cu guler clasic, regular, CH1917
Lacoste cămașă din bumbac
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 516,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-29%
-5% ÎN COȘ
Our Legacy Beyond Shirt cămașă cu lyocell pentru bărbați albă simplă M4242BWP
Our Legacy Beyond Shirt cămașă cu lyocell pentru bărbați
Preț actual:
939,90 LEI
Preț normal: 1329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1329,90 LEI
Descoperă produsele Polo Ralph Lauren
-16%
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren WASHED BROADCLOTH-WVN-SHIRT cămașă din bumbac pentru bărbați albă cu dungi
Polo Ralph Lauren WASHED BROADCLOTH-WVN-SHIRT cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
449,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 539,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren WASHED BROADCLOTH-WVN-SHIRT cămașă din bumbac pentru bărbați albă cu dungi 710B15595003
Polo Ralph Lauren WASHED BROADCLOTH-WVN-SHIRT cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
539,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă de in culoarea alb, regular, 710966421
Polo Ralph Lauren cămașă de in
Preț actual:
579,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă 71073700000000000
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac culoarea alb, cu guler clasic, regular, 710P03960
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 807,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 649,90 LEI
Polo Ralph Lauren HERRINGBONE CHINO-WVN-SHIRT cămașă pentru bărbați din bumbac albă cu imprimeu 710B14284001
Polo Ralph Lauren HERRINGBONE CHINO-WVN-SHIRT cămașă pentru bărbați din bumbac
1447,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu guler button-down, regular, 710928918
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 854,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă 710549084006
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă 71065400000000000
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 713,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-24%
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren camasa din bumbac barbati, culoarea alb, cu guler button-down, regular, 710792041
Polo Ralph Lauren camasa din bumbac
Preț actual:
579,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 770,90 LEI
Polo Ralph Lauren camasa barbati, culoarea alb, cu guler button-down, slim
Polo Ralph Lauren camasa
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 713,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu guler button-down, regular, 710792041
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă cu guler italian, regular, 710974534
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-39%
-15% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren cămașă de in LINEN V1-CUBDPPCS culoarea violet, cu guler button-down, slim, 710966294501
Polo Ralph Lauren cămașă de in LINEN V1-CUBDPPCS
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 911,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 911,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă de in culoarea bleumarin, regular, 710966421
Polo Ralph Lauren cămașă de in
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu guler button-down, regular, 710P07187
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 854,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 659,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă de in LINEN V1-CUBDPPCS culoarea verde, cu guler clasic, regular, 710968912002
Polo Ralph Lauren cămașă de in LINEN V1-CUBDPPCS
854,90 LEI
-16%
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren camasa din bumbac Sport Shirt barbati, culoarea verde, cu guler clasic, regular, 710968913
Polo Ralph Lauren camasa din bumbac Sport Shirt
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 829,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați bejă simplă 710654408
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
Polo Ralph Lauren camasa din bumbac barbati, cu guler button-down, regular, 710928918
Polo Ralph Lauren camasa din bumbac
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 854,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă bărbați, cu guler button-down, slim 710928254
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 713,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă 71065400000000000
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 713,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac bărbați, cu guler button-down, regular, 710928919
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
759,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați albastră simplă 710804257
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați
819,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați bleumarin cu nervuri
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă cu bumbac pentru bărbați verde 710929349
Polo Ralph Lauren cămașă cu bumbac pentru bărbați
759,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă 71054900000000000
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 807,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac culoarea bleumarin, cu guler button-down, regular, 710953707
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 854,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-13%
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac CLASSIC OXFORD culoarea verde, cu guler button-down, regular, 710922273007
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac CLASSIC OXFORD
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 854,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 649,90 LEI