Sari la conținut
logo prm
Rick Owens DRKSHDW
5.0

Rick Owens DRKSHDW Mountain Hun hanorac cu fermoar și glugă din bumbac bărbătescmaro DU01F4278.RIGP

3599,90 LEI
ONE SIZE
LIVRARE GRATUITĂ de la 440 RON
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile
Colecții limitate

Rick Owens DRKSHDW maro – hanorac cu fermoar într-un spirit avangardist

Rick Owens DRKSHDW este un brand care definește luxul contemporan prin deconstrucție și avangardă. Acest hanorac cu fermoar, într-o nuanță profundă de maro, este chintesența esteticii designerului, combinând un stil brut cu un confort de neegalat. Croiala sa lejeră și linia coborâtă a umerilor creează o siluetă distinctivă, relaxată, care se integrează perfect în peisajul urban. Confecționat din bumbac 100% moale, devine partenerul ideal pentru zilele mai răcoroase, oferind căldură și un aspect stilat în orice ținută casual.

De ce merită să alegi hanoracul Rick Owens DRKSHDW DU01F4278.RIGP?

  • Ideal pentru purtarea zilnică, integrându-se perfect în ritmul dinamic al vieții urbane
  • Croiala oversize și relaxed fit creează o siluetă modernă și lejeră, care nu restricționează mișcarea
  • Tricotul din bumbac oferă elasticitate naturală, adaptându-se corpului la fiecare mișcare
  • Un stil streetwear și urban distinctiv, ideal pentru ieșiri și întâlniri casuale
  • Designul cu fermoar și glugă este un element vestimentar universal, ușor de stratificat și de stilizat
  • Confecționat din bumbac 100% moale, plăcut la atingere și respirabil, pentru confort pe tot parcursul zilei
  • Buzunare laterale inserate practice, ideale pentru a depozita obiecte mici sau pentru a-ți încălzi mâinile
  • Fermoar solid pe toată lungimea, permițând îmbrăcarea rapidă și ajustarea ventilației
  • Gluga amplă adaugă caracter hanoracului și protejează de frig, fiind un element important al ținutei
  • Grosimea medie a materialului face hanoracul versatil, potrivit pentru diferite anotimpuri
  • Mânecile cu linia umerilor coborâtă accentuează caracterul lejer al hanoracului, încadrându-se în estetica oversize
  • Textura netedă a tricotului din bumbac constituie o bază minimalistă pentru multe ținute creative
  • Moliciunea materialului pe piele este o garanție a confortului care te însoțește pe tot parcursul zilei
  • Design minimalist, fără ornamente inutile, care subliniază forma pură și caracterul mărcii
  • Tivul reglabil și manșetele elastice permit o ajustare individuală și menținerea formei
Caracteristici produs
Sistem de închidere
cu încuietoare
Glugă
cu glugă
Date despre produs
ID producător
DU01F4278.RIGP
Culoare
maro
Brand
Rick Owens DRKSHDW
ID produs
PPY2-BLU00I_98X
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Tip de mânecă:
cu linia umerilor coborâtă
Croială:
supradimensionat, relaxed fit
Măsurători
Modelul are înalțimea 187 cm și poartă măsura ONE
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal. Recomandare bazată pe dimensiunile produsului și mărimile folosite de brand.
Produse similare
Carhartt WIP Hooded Painter hanorac cu fermoar și glugă din bumbac pentru bărbați maro I036913
Carhartt WIP Hooded Painter hanorac cu fermoar și glugă din bumbac pentru bărbați
839,90 LEI
A Bathing Ape hanorac de bumbac Shark
Preț actual:
1379,90 LEI
Preț normal: 2299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1229,90 LEI
-28%
-5% ÎN COȘ
Drôle de Monsieur bluză La Veste SurvÍtement Monogramme culoarea maro, cu imprimeu, I.SJ008.PL159
Drôle de Monsieur bluză La Veste SurvÍtement Monogramme
Preț actual:
1439,90 LEI
Preț normal: 2019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2019,90 LEI
-5% ÎN COȘ
AAPE hanorac fleece culoarea maro, uni, AAPSWMC365XXP
AAPE hanorac fleece
Preț actual:
719,90 LEI
Preț normal: 1009,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 769,90 LEI
-28%
-5% ÎN COȘ
Needles bluză Track Jacket culoarea maro, cu imprimeu, RW312
Needles bluză Track Jacket
Preț actual:
969,90 LEI
Preț normal: 1359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1359,90 LEI
-50%
No Problemo hanorac fleece Zip Through Fleece culoarea maro, cu imprimeu, NP7000504
No Problemo hanorac fleece Zip Through Fleece
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 1099,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1099,90 LEI
-27%
-5% ÎN COȘ
Carhartt WIP Hooded Eightynine Sweat Jacket hanorac de bumbac pentru bărbați maro I036373.HZXX
Carhartt WIP Hooded Eightynine Sweat Jacket hanorac de bumbac pentru bărbați
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 649,90 LEI
-5% ÎN COȘ
adidas Originals Equipment TT IRDSCNT hanorac cu fermoar bărbătesc maro KE1363
adidas Originals Equipment TT IRDSCNT hanorac cu fermoar bărbătesc
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% ÎN COȘ
A Bathing Ape hanorac de bumbac College Monogram Relaxed Fit Shark Full culoarea maro, cu glugă, cu imprimeu, 1L30115314
A Bathing Ape hanorac de bumbac College Monogram Relaxed Fit Shark Full
Preț actual:
1479,90 LEI
Preț normal: 2699,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1619,90 LEI
-25%
adidas Originals bluză Beckenbauer culoarea maro, uni, KE1665
adidas Originals bluză Beckenbauer
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Polo Ralph Lauren bluză DOUBLE KNT culoarea maro, cu glugă, uni, 710881517506
Polo Ralph Lauren bluză DOUBLE KNT
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 958,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-25%
-5% ÎN COȘ
Needles bluză Track Jacket culoarea maro, cu imprimeu, RW314
Needles bluză Track Jacket
Preț actual:
1019,90 LEI
Preț normal: 1359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1359,90 LEI
-5% ÎN COȘ
NEIGHBORHOOD hanorac de bumbac CLASSIC SWEAT ZIP HOODIE LS culoarea maro, cu glugă, cu imprimeu, 252UWNH.CSM03
NEIGHBORHOOD hanorac de bumbac CLASSIC SWEAT ZIP HOODIE LS
1329,90 LEI
-5% ÎN COȘ
adidas Originals FIREBIRD TT hanorac cu fermoar bărbătesc maro KD8309
adidas Originals FIREBIRD TT hanorac cu fermoar bărbătesc
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-10% ÎN COȘ
adidas Originals Firebird hanorac cu fermoar bărbați maro KE1677
adidas Originals Firebird hanorac cu fermoar bărbați
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-50%
Needles bluză Track Jacket culoarea maro, cu imprimeu, RW312
Needles bluză Track Jacket
Preț actual:
679,90 LEI
Preț normal: 1359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1359,90 LEI
AMBUSH bluză Zip Up Sweatshirt barbati, culoarea gri, cu glugă, cu imprimeu, BMBE003F24FLE0020505
AMBUSH bluză Zip Up Sweatshirt
Preț actual:
1629,90 LEI
Preț normal: 2899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1589,90 LEI
-50%
adidas Originals bluză bărbați, cu glugă, cu imprimeu  IM8208
adidas Originals bluză
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 479,90 LEI
AAPE bluză Aaper culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, AAPSWMB382XXN
AAPE bluză Aaper
Preț actual:
719,90 LEI
Preț normal: 1349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 759,90 LEI
The North Face Yumiori hanorac cu fermoar polar bărbătesc bej NF0A883RPHC1
The North Face Yumiori hanorac cu fermoar polar bărbătesc
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă bej 710881517
Polo Ralph Lauren hanorac cu fermoar și glugă
1039,90 LEI
Puma T7 Track Jacket hanorac cu fermoar bărbați din bumbac negru 629936
Puma T7 Track Jacket hanorac cu fermoar bărbați din bumbac
569,90 LEI
-13%
-10% ÎN COȘ
adidas Originals DENIM FB TT hanorac denim bărbătesc gri KD1516
adidas Originals DENIM FB TT hanorac denim bărbătesc
Preț actual:
449,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
Lacoste hanorac cu glugă din bumbac pentru bărbați albastru SH9626
Lacoste hanorac cu glugă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 742,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-11%
Lacoste bluză culoarea gri, uni, SH9622
Lacoste bluză
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 685,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-50%
Needles bluza Track Jacket barbati, culoarea galben, modelator, OT224
Needles bluza Track Jacket
Preț actual:
759,90 LEI
Preț normal: 1519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1519,90 LEI
-26%
Polo Ralph Lauren bluza RL Fleece Longsleeve barbati, culoarea gri, cu glugă, neted, 710813297
Polo Ralph Lauren bluza RL Fleece Longsleeve
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1019,90 LEI
-25%
-5% ÎN COȘ
Needles bluză Rib Collar culoarea negru, cu imprimeu, RW323
Needles bluză Rib Collar
Preț actual:
1239,90 LEI
Preț normal: 1659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1659,90 LEI
-12%
Carhartt WIP bluză bărbați, culoarea bej, cu imprimeu I027014-NATURAL
Carhartt WIP bluză
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
Carhartt WIP Hooded Eightynine Sweat Jacket hanorac cu fermoar din bumbac pentru bărbați negru I036373.89XX
Carhartt WIP Hooded Eightynine Sweat Jacket hanorac cu fermoar din bumbac pentru bărbați
649,90 LEI
Descoperă produsele Rick Owens DRKSHDW
Rick Owens DRKSHDW Mountain Hun hanorac cu fermoar și glugă bărbătesc din bumbac negru DU01F4278.RIGP
Rick Owens DRKSHDW Mountain Hun hanorac cu fermoar și glugă bărbătesc din bumbac
3599,90 LEI
-50%
Rick Owens DRKSHDW hanorac de bumbac Tommy Hustler culoarea negru, cu glugă, uni, DU02E7271.JDB
Rick Owens DRKSHDW hanorac de bumbac Tommy Hustler
Preț actual:
1399,90 LEI
Preț normal: 2799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2799,90 LEI
Rick Owens DRKSHDW hanorac de bumbac Knitted - Jumbo Sweat 221669 culoarea negru, cu imprimeu, CM01E1669.CHFE
Rick Owens DRKSHDW hanorac de bumbac Knitted - Jumbo Sweat 221669
Preț actual:
1249,90 LEI
Preț normal: 2499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1369,90 LEI
-21%
Rick Owens DRKSHDW Tommy Hustler hanorac cu glugă din bumbac pentru bărbați gri DU02E7271.FGMJGM
Rick Owens DRKSHDW Tommy Hustler hanorac cu glugă din bumbac pentru bărbați
Preț actual:
1779,90 LEI
Preț normal: 3499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2269,90 LEI
Rick Owens DRKSHDW hanorac cu glugă din bumbac pentru bărbați negru DU01F4262.FEP4P
Rick Owens DRKSHDW hanorac cu glugă din bumbac pentru bărbați
2199,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Rick Owens DRKSHDW hanorac de bumbac Peter culoarea maro, cu glugă, cu imprimeu, DU02E7280.FEP1P
Rick Owens DRKSHDW hanorac de bumbac Peter
Preț actual:
1919,90 LEI
Preț normal: 2899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1509,90 LEI
-21%
-5% ÎN COȘ
Rick Owens DRKSHDW hanorac de bumbac Peter culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, DU02E7280.FEP1P
Rick Owens DRKSHDW hanorac de bumbac Peter
Preț actual:
1509,90 LEI
Preț normal: 2899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1919,90 LEI
-5% ÎN COȘ
Rick Owens DRKSHDW hanorac de bumbac Oversized culoarea negru, cu glugă, cu imprimeu, DU02E7262.FEP2P
Rick Owens DRKSHDW hanorac de bumbac Oversized
Preț actual:
1629,90 LEI
Preț normal: 2499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1279,90 LEI
Rick Owens hanorac de bumbac Pullover Hoodie barbati, culoarea negru, cu glugă, modelator, DU02D2285.FSUN
Rick Owens hanorac de bumbac Pullover Hoodie
Preț actual:
1939,90 LEI
Preț normal: 3399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1279,90 LEI