Prejsť na obsah
SUMMER SALE AŽ -50 % OBJAVTE ZĽAVY
logo prm
Polo Ralph Lauren
5.0

Bavlnený sveter Polo Ralph Laurentmavomodrá farba, teplý, 710859939

Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 234,90 € -6%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 234,90 € -6%
Farba: béžová
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 95 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie tovaru do 30 dní
Limitované kolekcie

Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren

Sveter z kolekcie Polo Ralph Lauren. Model vyrobený z hladkej pleteniny. Model vyrobený z mimoriadne príjemného bavlneného materiálu.
- Strih regular.
- Krátke zapínanie na zips.
- Rukávy a spodný okraj zakončené pohodlným elastickým lemom.
- Na prednej strane vyšité logo značky.
- Dĺžka rukáva: 66 cm.
- Dĺžka: 66 cm.
- Šírka v podpazuší: 51 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Vlastnosti produktu
Typ zapínania
na zips
Údaje o produkte
Kód výrobcu
710859939
Farba výrobcu
503
Farba
béžová
Značka
Polo Ralph Lauren
ID produktu
PPYH-SWM00S_01X
Zloženie
100 % Bavlna
Strih
Výstrih:
golier so stojačikom, na zapínanie
Typ rukáva:
klasický
Strih:
regular fit
Podobné produkty
Polo Ralph Lauren sveter bavlnený pánsky béžový 710775885
Polo Ralph Lauren sveter bavlnený pánsky
199,90 €
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren 40/1 DBL KNIT JACQ béžová farba, s rolákom, 710P07411004
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren 40/1 DBL KNIT JACQ
209,90 €
Polo Ralph Lauren vesta bavlnená pánska béžová 710B17553001
Polo Ralph Lauren vesta bavlnená pánska
359,90 €
Vlnený sveter Polo Ralph Lauren pánsky, béžová farba, teplý, s rolákom
Vlnený sveter Polo Ralph Lauren
444,90 €
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren modrá farba, ľahké, 710810846
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren
194,90 €
Sveter Polo Ralph Lauren pánsky,béžová farba,tenký,,710876762010
Sveter Polo Ralph Lauren
224,90 €
-15%
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren pánsky, béžová farba, tenký, 710775885014
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-15%
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren hnedá farba,tenký,s polorolákom,710932304
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-10%
*-5 % V KOŠÍKU!
Sveter s prímesou kašmíru Polo Ralph Lauren Long Sleeve Pullover béžová farba, 710961780
Sveter s prímesou kašmíru Polo Ralph Lauren Long Sleeve Pullover
Aktuálna cena:
309,90 €
Bežná cena: 629,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 345,90 €
Kašmírový sveter Polo Ralph Lauren béžová farba, ľahké, 710876728
Kašmírový sveter Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
439,90 €
Bežná cena: 594,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 469,90 €
Vlnený sveter Wacko Maria x Keith Haring pánsky, béžová farba, teplý, KH.WM.KN01
Vlnený sveter Wacko Maria x Keith Haring
Aktuálna cena:
262,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 210,90 €
Lacoste sveter bavlnený pánsky béžový AH1985
Lacoste sveter bavlnený pánsky
119,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Lacoste sveter bavlnený pánsky béžový AH1985
Lacoste sveter bavlnený pánsky
139,90 €
-10%
Bavlnený sveter Marcelo Burlon Aop Wind Feather béžová farba, teplý
Bavlnený sveter Marcelo Burlon Aop Wind Feather
Aktuálna cena:
519,90 €
Bežná cena: 579,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 579,90 €
Sveter s prímesou vlny C.P. Company béžová farba, ľahký, s rolákom, 19CMKN220A006595A
Sveter s prímesou vlny C.P. Company
329,90 €
Filling Pieces Knit Sweater Raglan sveter pánsky s vlnou béžový 422575500261
Filling Pieces Knit Sweater Raglan sveter pánsky s vlnou
239,90 €
-50%
Vlnený sveter A-COLD-WALL* Saturate Knit High Neck pánsky, béžová farba, teplý, s rolákom, ACWMK171
Vlnený sveter A-COLD-WALL* Saturate Knit High Neck
Aktuálna cena:
314,90 €
Bežná cena: 629,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 629,90 €
-50%
Sveter Y-3 Logo Knit béžová farba, ľahký, KB4642
Sveter Y-3 Logo Knit
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 419,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 419,90 €
Bavlnený sveter Represent Open Gauge Knit Sweater pánske, béžová farba, MLM3821.26
Bavlnený sveter Represent Open Gauge Knit Sweater
219,90 €
-23%
*-5 % V KOŠÍKU!
Sveter s prímesou vlny Human Made Heart Knit Sweater pánsky, béžová farba, HM26CS030
Sveter s prímesou vlny Human Made Heart Knit Sweater
Aktuálna cena:
299,90 €
Bežná cena: 389,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 389,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Filling Pieces Football Jersey sveter s viskózou pánsky béžový 412674500148.292
Filling Pieces Football Jersey sveter s viskózou pánsky
219,90 €
-50%
Vlnený sveter Baracuta Barbour x Baracut Miller Knit pánsky, béžová farba, teplý, BRMAG0191
Vlnený sveter Baracuta Barbour x Baracut Miller Knit
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 339,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 339,90 €
Kenzo sveter s vlnou pánsky béžový FG65PU8223EW
Kenzo sveter s vlnou pánsky
499,90 €
Bavlnený sveter Fred Perry béžová farba, K2318
Bavlnený sveter Fred Perry
169,90 €
Vesta Fred Perry pánska, béžová farba, K9721.560
Vesta Fred Perry
169,90 €
Sveter s prímesou vlny MKI MIYUKI ZOKU Chunky Rib Knit Crewneck pánsky, béžová farba, teplý, CHUNKY.RIB.KNIT.CREWNE.
Sveter s prímesou vlny MKI MIYUKI ZOKU Chunky Rib Knit Crewneck
97,99 €
Barbour PIMA sveter bavlnený pánsky béžový MKN0932
Barbour PIMA sveter bavlnený pánsky
89,90 €
-50%
Sveter s prímesou vlny C.P. Company béžová farba, hrejivý, s rolákom, 19CMKN281A110509A
Sveter s prímesou vlny C.P. Company
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 359,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 359,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Sveter s prímesou vlny C.P. Company šedá farba, teplé, 19CMKN307A006170A
Sveter s prímesou vlny C.P. Company
309,90 €
Objavte produkty Polo Ralph Lauren
-15%
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren pánsky, béžová farba, tenký, 710775885014
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren modrá farba, ľahké, 710810846
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren
194,90 €
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren 40/1 DBL KNIT JACQ béžová farba, s rolákom, 710P07411004
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren 40/1 DBL KNIT JACQ
209,90 €
Vlnený sveter Polo Ralph Lauren pánsky, béžová farba, teplý, s rolákom
Vlnený sveter Polo Ralph Lauren
444,90 €
Kašmírový sveter Polo Ralph Lauren béžová farba, ľahké, 710876728
Kašmírový sveter Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
439,90 €
Bežná cena: 594,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 469,90 €
-10%
*-5 % V KOŠÍKU!
Sveter s prímesou kašmíru Polo Ralph Lauren Long Sleeve Pullover béžová farba, 710961780
Sveter s prímesou kašmíru Polo Ralph Lauren Long Sleeve Pullover
Aktuálna cena:
309,90 €
Bežná cena: 629,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 345,90 €
Sveter Polo Ralph Lauren pánsky,béžová farba,tenký,,710876762010
Sveter Polo Ralph Lauren
224,90 €
-31%
Sveter s prímesou vlny Polo Ralph Lauren béžová farba, 710P04307
Sveter s prímesou vlny Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 289,90 €
Polo Ralph Lauren sveter bavlnený pánsky béžový 710775885
Polo Ralph Lauren sveter bavlnený pánsky
199,90 €
-15%
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren hnedá farba,tenký,s polorolákom,710932304
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
Polo Ralph Lauren vesta bavlnená pánska béžová 710B17553001
Polo Ralph Lauren vesta bavlnená pánska
359,90 €
Polo Ralph Lauren sveter s bavlnou pánsky biely 710B28057001
Polo Ralph Lauren sveter s bavlnou pánsky
199,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren 5/1 ROVING COTTON fialová farba, 710775885531
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren 5/1 ROVING COTTON
229,90 €
-16%
Polo Ralph Lauren - Sveter 710684957008
Polo Ralph Lauren - Sveter
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
Polo Ralph Lauren sveter bavlnený pánsky biely 710775885
Polo Ralph Lauren sveter bavlnený pánsky
199,90 €
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren šedá farba, tenký, s polorolákom
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren
214,90 €
-23%
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, tenký, 710918163
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 194,90 €
-16%
Polo Ralph Lauren sveter bavlnený pánsky ružový 710775885
Polo Ralph Lauren sveter bavlnený pánsky
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 214,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 214,90 €
Kašmírový sveter Polo Ralph Lauren modrá farba, ľahké, 710876728
Kašmírový sveter Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
439,90 €
Bežná cena: 659,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 469,90 €
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren zelená farba, tenký, 710918163
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren
188,90 €
-31%
Sveter s prímesou vlny Polo Ralph Lauren modrá farba, 710P04307
Sveter s prímesou vlny Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 289,90 €
Vlnený sveter Polo Ralph Lauren pánsky, s rolákom, 710946145
Vlnený sveter Polo Ralph Lauren
224,90 €
Polo Ralph Lauren sveter bavlnený pánsky ružový 710775885
Polo Ralph Lauren sveter bavlnený pánsky
229,90 €
Vlnený sveter Polo Ralph Lauren hnedá farba, s rolákom, 710974167
Vlnený sveter Polo Ralph Lauren
289,90 €
Sveter s prímesou vlny Polo Ralph Lauren hnedá farba, 710979110
Sveter s prímesou vlny Polo Ralph Lauren
289,90 €
-18%
Polo Ralph Lauren sveter s bavlnou pánsky tmavomodrá 710P06234
Polo Ralph Lauren sveter s bavlnou pánsky
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 184,90 €
-47%
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, 710718281
Bavlnený sveter Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
259,90 €
Bežná cena: 494,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 494,90 €
Polo Ralph Lauren sveter bavlnený pánsky zelený 710775885
Polo Ralph Lauren sveter bavlnený pánsky
199,90 €
-23%
Polo Ralph Lauren - Sveter
Polo Ralph Lauren - Sveter
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
Polo Ralph Lauren sveter bavlnený pánsky zelený 710775885
Polo Ralph Lauren sveter bavlnený pánsky
214,90 €