Prejsť na obsah
SUMMER SALE AŽ -50 % OBJAVTE ZĽAVY
logo prm
Helly Hansen
4.6

Helly Hansen Bunda TROMSOE JACKET 53074

359,90 €
Farba: čierna
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 95 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie tovaru do 30 dní
Limitované kolekcie

Helly Hansen Bunda TROMSOE JACKET

Bunda z kolekcie Helly Hansen. Zateplený model vytvorený z hladkej tkaniny.
- DWR Durable Water Repellent je vodeodpudivá úprava materiálu, ktorá zabraňuje absorpcií vlhkosti.
- Jednoduchý strih.
- Zateplený model s podšívkou.
- Zapínané a všité vonkajšie vrecká.
- Zapínanie na zips a patentky.
- Zvýšený golier.
- Odnímateľná kapucňa.
- Dĺžka rukáva: 67,5 cm.
- Dĺžka: 81,5 cm.
- Šírka v podpazuší: 59,5 cm.
- Šírka pliec: 50 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Vlastnosti produktu
Výplň
syntetická
Kapucňa
odnímateľná, s kapucňou
Podšívka
s plnou podšívkou, syntetická
Údaje o produkte
Kód výrobcu
53074
Farba výrobcu
991
Farba
čierna
Značka
Helly Hansen
ID produktu
9BYK-KUM0HG_99X
Zloženie
Základná látka: 100 % Polyamid
Podšívka: 100 % Polyamid
Výplň: 60 % Polyester, 40 % Recyklovaný polyester
Strih
Strih:
regular fit
Rozmery
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte. Odporúčanie na základe rozmerov produktu a veľkostí značky.
Podobné produkty
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY PARKA čierna farba, zimná, 54133.
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY PARKA
Aktuálna cena:
251,90 €
Bežná cena: 359,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 359,90 €
-13%
*-5 % V KOŠÍKU!
Bunda Helly Hansen VARDO PARKA čierna farba, zimná, 54503.
Bunda Helly Hansen VARDO PARKA
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 359,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 289,90 €
-16%
*-5 % V KOŠÍKU!
Páperová bunda Helly Hansen URB PRO HT DOWN COAT čierna farba, zimná, 54138
Páperová bunda Helly Hansen URB PRO HT DOWN COAT
Aktuálna cena:
259,90 €
Bežná cena: 439,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 309,90 €
-50%
Kabát s prímesou vlny Lacoste čierna farba, BH5935
Kabát s prímesou vlny Lacoste
Aktuálna cena:
264,90 €
Bežná cena: 529,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 529,90 €
-31%
Our Legacy dlhá bunda pánska čierna
Our Legacy dlhá bunda pánska
Aktuálna cena:
509,90 €
Bežná cena: 739,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 739,90 €
-14%
*-5 % V KOŠÍKU!
Páperová bunda Lacoste čierna farba, zimná, BH6162
Páperová bunda Lacoste
Aktuálna cena:
359,90 €
Bežná cena: 529,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 419,90 €
-15%
*-5 % V KOŠÍKU!
Páperová bunda Woolrich Cloud Davis čierna farba, zimná, CFWOOU2087MRUT2635
Páperová bunda Woolrich Cloud Davis
Aktuálna cena:
429,90 €
Bežná cena: 729,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 510,90 €
-50%
HELIOT EMIL plášť vlnený pánsky čierny AW25_M_01_013_BLK01
HELIOT EMIL plášť vlnený pánsky
Aktuálna cena:
654,90 €
Bežná cena: 1309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 1309,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Páperová bunda The North Face McMurdo čierna farba, zimná, NF0A5GJFKX71
Páperová bunda The North Face McMurdo
Aktuálna cena:
369,90 €
Bežná cena: 499,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 389,90 €
-50%
Páperová bunda Woolrich Blizzard Field Jacket pánska, čierna farba, zimná, CFWOOU0621MRUT0001
Páperová bunda Woolrich Blizzard Field Jacket
Aktuálna cena:
459,90 €
Bežná cena: 919,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 919,90 €
-20%
Bunda adidas Originals Parka CPH JKT čierna farba, prechodná, JW5838
Bunda adidas Originals Parka CPH JKT
Aktuálna cena:
223,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 279,90 €
-14%
*-5 % V KOŠÍKU!
Bunda Woolrich Stretch 2 in 1 Carcoat čierna farba, zimná, CFWOOU0928MRUT3339
Bunda Woolrich Stretch 2 in 1 Carcoat
Aktuálna cena:
429,90 €
Bežná cena: 719,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 503,90 €
Vlnený kabát Wacko Maria Double Breasted
Aktuálna cena:
629,90 €
Bežná cena: 979,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 587,90 €
-26%
Bunda Alpha Industries Polar Jacekt 123144 03 pánska, čierna farba, zimná
Bunda Alpha Industries Polar Jacekt 123144 03
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 231,90 €
-15%
*-5 % V KOŠÍKU!
Kabát s prímesou vlny Ader Error COAT čierna farba, BO01FWCT0104BK
Kabát s prímesou vlny Ader Error COAT
Aktuálna cena:
489,90 €
Bežná cena: 879,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 579,90 €
-50%
Vlnený kabát Paul Smith čierna farba, prechodný, M1R-222P-J00110
Vlnený kabát Paul Smith
Aktuálna cena:
534,90 €
Bežná cena: 1069,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 1069,90 €
-50%
Bunda The North Face MTN Range čierna farba, prechodná, NF0A88WEKX71
Bunda The North Face MTN Range
Aktuálna cena:
234,90 €
Bežná cena: 469,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 469,90 €
Bunda Drôle de Monsieur La Parka Slogan čierna farba, prechodná, PERM.CT130.PA014.NY
Bunda Drôle de Monsieur La Parka Slogan
279,90 €
Bunda Wacko Maria N-3B Flight čierna farba, zimná, 24FW-WMO-ML01
Bunda Wacko Maria N-3B Flight
Aktuálna cena:
529,90 €
Bežná cena: 779,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 467,90 €
-50%
Rifľový kabát Undercover Coat pánsky, čierna farba, prechodný, UC2D4306
Rifľový kabát Undercover Coat
Aktuálna cena:
1114,90 €
Bežná cena: 2229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 2229,90 €
-18%
*-5 % V KOŠÍKU!
Kabát Rick Owens DRKSHDW Sealed Windbreaker čierna farba, DU02E7973.NP
Kabát Rick Owens DRKSHDW Sealed Windbreaker
Aktuálna cena:
559,90 €
Bežná cena: 1149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 689,90 €
Páperová bunda The North Face MTN Range pánska, čierna farba, prechodná, NF0A88WEJK31
Páperová bunda The North Face MTN Range
Aktuálna cena:
279,90 €
Bežná cena: 439,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 €
Bunda Alpha Industries ALS Coat UV čierna farba, prechodná, 146106UV
Bunda Alpha Industries ALS Coat UV
309,90 €
-15%
*-5 % V KOŠÍKU!
Bunda Alpha Industries N-3B UV pánska, čierna farba, zimná, 148132UV
Bunda Alpha Industries N-3B UV
Aktuálna cena:
279,90 €
Bežná cena: 649,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 329,90 €
Vlnený kabát Martine Rose Double Breasted Shirt Overcoat čierna farba, prechodný, dvojradový, 325WT07001
Vlnený kabát Martine Rose Double Breasted Shirt Overcoat
Aktuálna cena:
919,90 €
Bežná cena: 1769,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 839,90 €
Kožený kabát 1017 ALYX 9SM Vintage leather čierna farba, prechodná, AAMOU0547LE01
Kožený kabát 1017 ALYX 9SM Vintage leather
Aktuálna cena:
709,90 €
Bežná cena: 1469,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 734,90 €
-50%
Bunda Alpha Industries N3B N3B 100106 03 pánska, čierna farba, zimná
Bunda Alpha Industries N3B N3B 100106 03
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 279,90 €
-50%
Vlnený kabát Y-3 Mellton Coat čierna farba, prechodný, oversize, IW7500
Vlnený kabát Y-3 Mellton Coat
Aktuálna cena:
489,90 €
Bežná cena: 979,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 979,90 €
Páperová bunda MM6 Maison Margiela x Salomon čierna farba, zimná, SH0AM0067.M35594.900
Páperová bunda MM6 Maison Margiela x Salomon
Aktuálna cena:
619,90 €
Bežná cena: 1209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 609,90 €
Objavte produkty Helly Hansen
-13%
*-5 % V KOŠÍKU!
Bunda Helly Hansen VARDO PARKA čierna farba, zimná, 54503.
Bunda Helly Hansen VARDO PARKA
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 359,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 289,90 €
-16%
*-5 % V KOŠÍKU!
Páperová bunda Helly Hansen URB PRO HT DOWN COAT čierna farba, zimná, 54138
Páperová bunda Helly Hansen URB PRO HT DOWN COAT
Aktuálna cena:
259,90 €
Bežná cena: 439,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 309,90 €
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY PARKA čierna farba, zimná, 54133.
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY PARKA
Aktuálna cena:
251,90 €
Bežná cena: 359,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 359,90 €
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Bunda Helly Hansen VARDO PARKA tmavomodrá farba, zimná, 54503.
Bunda Helly Hansen VARDO PARKA
Aktuálna cena:
251,90 €
Bežná cena: 359,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 359,90 €
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY PARKA béžová farba, zimná, 54133.
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY PARKA
Aktuálna cena:
251,90 €
Bežná cena: 359,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 359,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Helly Hansen VILLAGE MODULAR DOWN JACKET pánska páperová bunda tmavomodrá 54492
Helly Hansen VILLAGE MODULAR DOWN JACKET pánska páperová bunda
Aktuálna cena:
369,90 €
Bežná cena: 529,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 370,90 €
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Helly Hansen STOWE DOWN JACKET páperová bunda pánska zelená 54494
Helly Hansen STOWE DOWN JACKET páperová bunda pánska
Aktuálna cena:
237,90 €
Bežná cena: 339,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 339,90 €
Bunda Helly Hansen ACTIVE čierna farba, prechodná, 54482
Bunda Helly Hansen ACTIVE
239,90 €
-37%
Turistická bunda Helly Hansen MUNICH béžová farba, 53541
Turistická bunda Helly Hansen MUNICH
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Helly Hansen STOWE DOWN JACKET páperová bunda pánska čierna 54494
Helly Hansen STOWE DOWN JACKET páperová bunda pánska
Aktuálna cena:
237,90 €
Bežná cena: 339,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 339,90 €
-11%
*-5 % V KOŠÍKU!
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET pánska bunda zelená 54513
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET pánska bunda
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 339,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 €
-11%
*-5 % V KOŠÍKU!
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET bunda pánska čierna 54513
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET bunda pánska
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 339,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 €
-11%
*-5 % V KOŠÍKU!
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET bunda pánska modrá 54513
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET bunda pánska
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 339,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 €
Helly Hansen VILLAGE PUFFY VEST vesta pánska zelená 54495
Helly Hansen VILLAGE PUFFY VEST vesta pánska
229,90 €
Bunda Helly Hansen DUBLINER INSULATED JACKET pánska, čierna farba, prechodná, 53117
Bunda Helly Hansen DUBLINER INSULATED JACKET
199,90 €
Helly Hansen VILLAGE HYBRID JACKET bunda pánska čierna 54499
Helly Hansen VILLAGE HYBRID JACKET bunda pánska
199,90 €
-29%
Bunda Helly Hansen ACTIVE zelená farba, prechodná, 54482
Bunda Helly Hansen ACTIVE
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
Športová bunda Helly Hansen Active žltá farba, zimná, 53523
Športová bunda Helly Hansen Active
289,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Helly Hansen VILLAGE MODULAR DOWN JACKET páperová bunda pánska zelená 54492
Helly Hansen VILLAGE MODULAR DOWN JACKET páperová bunda pánska
Aktuálna cena:
369,90 €
Bežná cena: 529,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 370,90 €
-50%
Turistická bunda Helly Hansen MUNICH čierna farba, 53541
Turistická bunda Helly Hansen MUNICH
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
Bunda Helly Hansen DUBLINER INSULATED JACKET tmavomodrá farba, prechodná, 53117
Bunda Helly Hansen DUBLINER INSULATED JACKET
199,90 €
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Helly Hansen VILLAGE DOWN JACKET páperová bunda pánska zelená 54493
Helly Hansen VILLAGE DOWN JACKET páperová bunda pánska
Aktuálna cena:
272,90 €
Bežná cena: 389,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 389,90 €
Helly Hansen STOWE HOODED HYBRID JACKET krátka bunda pánska tmavomodrá 54500
Helly Hansen STOWE HOODED HYBRID JACKET krátka bunda pánska
199,90 €
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Helly Hansen VILLAGE DOWN JACKET páperová bunda pánska čierna 54493
Helly Hansen VILLAGE DOWN JACKET páperová bunda pánska
Aktuálna cena:
272,90 €
Bežná cena: 389,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 389,90 €
Helly Hansen VILLAGE HYBRID JACKET bunda pánska zelená 54499
Helly Hansen VILLAGE HYBRID JACKET bunda pánska
199,90 €
-29%
Bunda Helly Hansen ACTIVE oranžová farba, prechodná, 54482
Bunda Helly Hansen ACTIVE
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
Bunda Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA modrá farba, zimná, 54514
Bunda Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA
359,90 €
-19%
*-5 % V KOŠÍKU!
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY JACKET čierna farba, zimná, 53526
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY JACKET
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 309,90 €
Bunda Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 339,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 €