Prejsť na obsah
FINAL SALE OBJAVTE DODATOČNÉ ZĽAVY
logo prm
Red Wing
5.0

Kožené členkové topánky Red Wing 6-inch Moc Toe dámske, čierna farba, na plochom podpätku, 3373

*-20 % V KOŠÍKU!
359,90 €
Farba: čierna
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE!

*Zľava 20 % pri nákupe za min. 120 €.

FINAL SALE!
Celá ponuka
DOPRAVA ZADARMO od 95 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie tovaru do 30 dní
Limitované kolekcie

Kožené členkové topánky Red Wing 6-inch Moc Toe

Topánky z kolekcie Red Wing vyrobené z prírodnej kože. Model sa ľahko čistí a udržiava.
- Goodyear Welted - metóda spojenia zvršku a podošvy pomocou pásika materiálu medzi nimi, ktorý spája prvky dohromady zváraním a prešívaním a zároveň zabezpečuje vodeodolnosť.
- Traction Tred - Plochá spodná podošva poskytuje stabilitu a pocit pohodlia vďaka plytkému profilu. Tento dizajn navyše zabraňuje prilepeniu blata na podrážku.
- Zaoblená špička.
- Klasické šnurovanie umožňuje individuálne prispôsobenie chodidlu.
Vlastnosti produktu
Typ špičky
okrúhla
Zapínanie a nastavenie
šnurovanie
Typ podrážky
plochá
Údaje o produkte
Kód výrobcu
3373.Leather
Farba
čierna
Značka
Red Wing
ID produktu
99KK-OBD0KS_99X
Zloženie
Zvršok: Prírodná koža
Podrážka: Syntetická látka
Podobné produkty
*-20 % V KOŠÍKU!
Kožené členkové topánky Red Wing 3380.Leather-Black, dámske, čierna farba, na plochom podpätku
Kožené členkové topánky Red Wing
379,90 €
Kožené členkové topánky MM6 Maison Margiela dámske, čierna farba, na podpätku, S59WU0235.P3628
Kožené členkové topánky MM6 Maison Margiela
589,90 €
Kožené členkové topánky New Rock ITALI NEGRO NOMADA + TOWER CASCO + ACERO PICOS dámske, čierna farba, na platforme, M-WALL373-S10
Kožené členkové topánky New Rock ITALI NEGRO NOMADA + TOWER CASCO + ACERO PICOS
379,90 €
-14%
Kožené topánky Chelsea Dr. Martens 2976 Bex 26205001-Black.Smoo, dámske, čierna farba, na platforme
Kožené topánky Chelsea Dr. Martens 2976 Bex
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 218,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 174,90 €
Kožené workery New Rock CRUST NEGRO,  TANK CASCO NEGRO POWER * čierna farba, na platforme, M.WALL083C.C12
Kožené workery New Rock CRUST NEGRO, TANK CASCO NEGRO POWER *
409,90 €
Dr Martens - Nízke čižmy 2976 Smooth 11853001
Dr Martens - Nízke čižmy 2976 Smooth
189,90 €
-47%
Členkové topánky JW Anderson Tassel dámske, čierna farba, na plochom podpätku, ANW43001A
Členkové topánky JW Anderson Tassel
Aktuálna cena:
379,90 €
Bežná cena: 724,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 724,90 €
Členkové topánky Naked Wolfe Sassy dámske, čierna farba, na platforme
Členkové topánky Naked Wolfe Sassy
299,90 €
Kožená obuv New Rock Crust Negro Negro + Tank Casco Negro dámska, čierna farba, na platforme, M-WALL285-S2
Kožená obuv New Rock Crust Negro Negro + Tank Casco Negro
329,90 €
Kožené členkové topánky Barbour Heidi čierna farba, na plochom podpätku, LFO0637BK51
Kožené členkové topánky Barbour Heidi
198,90 €
Členkové topánky Dr. Martens ZebZag Rigger čierna farba, na plochom podpätku, DM42662001
Členkové topánky Dr. Martens ZebZag Rigger
209,90 €
Kožené topánky chelsea Barbour Evie dámske, čierna farba, na platforme, LFO0575BK52
Kožené topánky chelsea Barbour Evie
188,90 €
Dr. Martens - Kožené workery 21797001-Black,
Dr. Martens - Kožené workery
239,90 €
-39%
Dr Martens - Topánky Pascal 1460 DM13512006
Dr Martens - Topánky Pascal 1460
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
-10%
*-5 % V KOŠÍKU!
Členkové topánky Timberland Premium Boot 6" 8658A-BLACK, dámske, čierna farba, na plochom podpätku
Členkové topánky Timberland Premium Boot 6"
Aktuálna cena:
215,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
-38%
Topánky chelsea Dr. Martens 2976 WL dámske, čierna farba, na plochom podpätku, zateplené, DM31874001
Topánky chelsea Dr. Martens 2976 WL
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 177,90 €
Kožené členkové topánky Miista Malene čierna farba, na podpätku, E8_2623
Kožené členkové topánky Miista Malene
299,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené workery New Rock čierna farba, na platforme, M-373-S4
Kožené workery New Rock
399,90 €
Kožená obuv Naked Wolfe Spike dámska, čierna farba, na platforme, Spike Black
Kožená obuv Naked Wolfe Spike
269,90 €
Vysoké čižmy New Rock ITALI Y NOMADA + REACTOR E14 TOBERAS ORIF Y C dámske, čierna farba, na platforme, M-272-S1
Vysoké čižmy New Rock ITALI Y NOMADA + REACTOR E14 TOBERAS ORIF Y C
499,90 €
Členkové topánky Naked Wolfe Secret dámske, čierna farba, na podpätku
Členkové topánky Naked Wolfe Secret
299,90 €
-20%
Členkové topánky Rick Owens Mega Bumper Low Lunar dámske, čierna farba, na platforme, jemne zateplené, DS02D2839.DBSUPA
Členkové topánky Rick Owens Mega Bumper Low Lunar
Aktuálna cena:
429,90 €
Bežná cena: 1184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 539,90 €
Členkové topánky Barbour Klara Chelsea Boot čierna farba, na plochom podpätku, LFO0787BK91
Členkové topánky Barbour Klara Chelsea Boot
209,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené workery Naked Wolfe Sloane dámske, čierna farba, na platforme
Kožené workery Naked Wolfe Sloane
309,90 €
Kožené členkové topánky Barbour Ouseburne čierna farba, na plochom podpätku, LFO0772BK71
Kožené členkové topánky Barbour Ouseburne
198,90 €
Kožené workery New Rock Nomada Negro + Tower Negro Acero E14 dámske, čierna farba, na platforme, M-NEWMILI083-S37
Kožené workery New Rock Nomada Negro + Tower Negro Acero E14
309,90 €
Kožené workery Dr. Martens 101 Yellow Stitch dámske, čierna farba, na plochom podpätku, 26230001
Kožené workery Dr. Martens 101 Yellow Stitch
219,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené členkové topánky New Rock Crust Negro, Malicia Negro Tacon Caribe Acero čierna farba, na vysokom podpätku, M-9373N-C1
Kožené členkové topánky New Rock Crust Negro, Malicia Negro Tacon Caribe Acero
Aktuálna cena:
299,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 309,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Nubuková členková obuv Diemme Este čierna farba, na platforme, DI23FWESW-M01N002BLK
Nubuková členková obuv Diemme Este
Aktuálna cena:
259,90 €
Bežná cena: 449,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 279,90 €
Objavte produkty Red Wing
*-20 % V KOŠÍKU!
Kožené členkové topánky Red Wing 3380.Leather-Black, dámske, čierna farba, na plochom podpätku
Kožené členkové topánky Red Wing
379,90 €
*-20 % V KOŠÍKU!
Semišové topánky Red Wing 6-inch Moc Toe dámske, žltá farba, na plochom podpätku, 3377
Semišové topánky Red Wing 6-inch Moc Toe
359,90 €
*-20 % V KOŠÍKU!
Kožené workery Red Wing 6-inch Moc Toe dámske, béžová farba, na plochom podpätku, 3328
Kožené workery Red Wing 6-inch Moc Toe
359,90 €
*-20 % V KOŠÍKU!
Kožené členkové topánky Red Wing 6-inch Moc Toe dámske, hnedá farba, na plochom podpätku, 3375
Kožené členkové topánky Red Wing 6-inch Moc Toe
359,90 €
*-20 % V KOŠÍKU!
Kožené členkové topánky Red Wing dámske, hnedá farba, na plochom podpätku
Kožené členkové topánky Red Wing
379,90 €
*-20 % V KOŠÍKU!
Semišové topánky Red Wing 6-inch Moc Toe dámske, hnedá farba, na plochom podpätku, 3428
Semišové topánky Red Wing 6-inch Moc Toe
359,90 €
Kožené členkové topánky Red Wing 6-Inch Moc Toe
359,90 €