Prejsť na obsah
FINAL SALE OBJAVTE DODATOČNÉ ZĽAVY
logo prm
adidas Originals
5.0

Kožené tenisky adidas Originals Forum Low Cl W béžová farba, IF7220

129,90 €
Farba: béžová
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 95 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie tovaru do 30 dní
Limitované kolekcie

Kožené tenisky adidas Originals Forum Low Cl W

Športová obuv z kolekcie adidas Originals vyrobená spojením prírodnej a semišovej kože. Neporézny zvršok, ľahko sa čistí vlhkou handričkou.
- Zaoblená, mäkká špička.
- Gumová drážkovaná podošva je odolná a poskytuje dobrú trakciu.
- Vystužená päta s mäkkou výplňou chráni pätu proti oderu.
- Klasické šnurovanie umožňuje individuálne prispôsobenie chodidlu.
- Dĺžka vložky: 23,5 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 38 2/3.
Vlastnosti produktu
Profil
nízky
Vložka
prírodná koža
Zapínanie a nastavenie
šnurovanie
Typ podrážky
plochá, profilovaná
Údaje o produkte
Kód výrobcu
IF7220
Farba
béžová
Značka
adidas Originals
Výrobca

Adidas Poland Sp.z.o.o. 
Hoogoorddreef 9a, Amsterdam 1101 BA, The Netherlands
serviceinfo@onlineshop.adidas.com

ID produktu
9BYH-OBD35J_01X
Zloženie
Zvršok: Prírodná koža, Semišová koža
Vnútro: Textil, Koža s povlakom
Podrážka: Syntetická látka
Podobné produkty
*-15 % V KOŠÍKU!
adidas Originals Gazelle Indoor tenisky dámske semišové béžové JR2432
adidas Originals Gazelle Indoor tenisky dámske semišové
129,90 €
Nubukové tenisky adidas Originals Japan W dámske, béžová farba, JS0253
Nubukové tenisky adidas Originals Japan W
119,90 €
-11%
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s béžová farba, JQ4370
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s
Aktuálna cena:
114,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-11%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals SL 72 OG béžová farba, JH7394
Tenisky adidas Originals SL 72 OG
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
Semišové tenisky adidas Originals Stan Smith CS W béžová farba, IG0344,
Semišové tenisky adidas Originals Stan Smith CS W
99,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Forum2000 W béžová farba, JH7946
Kožené tenisky adidas Originals Forum2000 W
129,90 €
-24%
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Taekwondo Lace béžová farba, JQ0570
Kožené tenisky adidas Originals Taekwondo Lace
Aktuálna cena:
78,90 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,90 €
-12%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Samba OG béžová farba, JR8841
Tenisky adidas Originals Samba OG
Aktuálna cena:
113,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Handball Spezial béžová farba, JI2649
Tenisky adidas Originals Handball Spezial
119,90 €
-20%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Taekwondo W béžová farba, JR3705
Tenisky adidas Originals Taekwondo W
Aktuálna cena:
87,90 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Japan béžová farba, KI6544
Kožené tenisky adidas Originals Japan
139,90 €
*-20 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Stan Smith béžová farba, IF6996
Kožené tenisky adidas Originals Stan Smith
119,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Bold W béžová farba, IH6782
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Bold W
129,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Japan Decon W béžová farba, KJ6213
Kožené tenisky adidas Originals Japan Decon W
149,90 €
adidas Originals Japan Decon tenisky dámske béžové KJ5012
adidas Originals Japan Decon tenisky dámske
139,90 €
adidas Originals Samba Og tenisky dámske kožené béžové IH9059
adidas Originals Samba Og tenisky dámske kožené
129,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
adidas Originals x Pharrell Williams YOGA VARIO FLAT EARTHER tenisky kožené béžové KI7668
adidas Originals x Pharrell Williams YOGA VARIO FLAT EARTHER tenisky kožené
149,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Tokyo W béžová farba, JQ0585
Tenisky adidas Originals Tokyo W
Aktuálna cena:
74,90 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 79,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Samba OG W béžová farba, IG1964
Kožené tenisky adidas Originals Samba OG W
129,90 €
adidas Originals Tokyo tenisky dámske béžové IH3999
adidas Originals Tokyo tenisky dámske
107,99 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Japan W béžová farba, JQ9519
Tenisky adidas Originals Japan W
Aktuálna cena:
95,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 101,90 €
-19%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Gazelle Stack W béžová farba, JS3927
Tenisky adidas Originals Gazelle Stack W
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Sambae W béžová farba, JS3957
Kožené tenisky adidas Originals Sambae W
Aktuálna cena:
82,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Semišové tenisky adidas Originals Rivalry Low W béžová farba, IF6257
Semišové tenisky adidas Originals Rivalry Low W
119,90 €
-30%
Semišové tenisky adidas Originals Adidas Brmd W béžová farba, JS3976
Semišové tenisky adidas Originals Adidas Brmd W
Aktuálna cena:
76,90 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG
Aktuálna cena:
93,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
adidas Originals Gazelle Bold tenisky dámske kožené béžové IH4201
adidas Originals Gazelle Bold tenisky dámske kožené
119,90 €
-11%
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II W béžová farba, JQ6473
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II W
Aktuálna cena:
105,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Objavte produkty adidas Originals
adidas Originals Stan Smith 80s sneakers dámske kožené béžové LA1696
adidas Originals Stan Smith 80s sneakers dámske kožené
139,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Taekwondo béžová farba, JS4525
Kožené tenisky adidas Originals Taekwondo
99,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals HANDBALL SPEZIAL béžová farba
Semišové tenisky adidas Originals HANDBALL SPEZIAL
109,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s béžová farba, JQ7670
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s
119,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Bold béžová farba, ID7056
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Bold
119,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Handball Spezial béžová farba, IH9762
Kožené tenisky adidas Originals Handball Spezial
119,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
adidas Originals Handball Spezial Lo Pro tenisky dámske semišové béžové KI0910
adidas Originals Handball Spezial Lo Pro tenisky dámske semišové
119,90 €
adidas Originals Samba Og sneakers dámske béžové LA7815
adidas Originals Samba Og sneakers dámske
129,90 €
*-20 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Stan Smith béžová farba, IF6996
Kožené tenisky adidas Originals Stan Smith
119,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Paris W béžová farba, IH6792
Kožené tenisky adidas Originals Paris W
119,90 €
-20%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Adizero Aruku W béžová farba, JR5702
Tenisky adidas Originals Adizero Aruku W
Aktuálna cena:
111,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Forum2000 W béžová farba, JH7946
Kožené tenisky adidas Originals Forum2000 W
129,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Forum Low CL W béžová farba, IG3688
Kožené tenisky adidas Originals Forum Low CL W
129,90 €
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Bold béžová farba, IH6781
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Bold
129,90 €
-25%
Kožené tenisky adidas Originals Japan W béžová farba, JI2664
Kožené tenisky adidas Originals Japan W
Aktuálna cena:
89,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W béžová farba, JI0180
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W
109,99 €
adidas Originals Samba Og tenisky dámske kožené béžové IH9059
adidas Originals Samba Og tenisky dámske kožené
129,90 €
-20%
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor béžová farba, JS1402
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuálna cena:
102,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-24%
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Taekwondo Lace béžová farba, JQ0570
Kožené tenisky adidas Originals Taekwondo Lace
Aktuálna cena:
78,90 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Tokyo W béžová farba, JQ0585
Tenisky adidas Originals Tokyo W
Aktuálna cena:
74,90 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 79,90 €
-10%
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s WTR MD béžová farba, JR3735
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s WTR MD
Aktuálna cena:
143,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-20%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Mega Ghostride W béžová farba, JQ3761
Tenisky adidas Originals Mega Ghostride W
Aktuálna cena:
127,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-30%
Kožené tenisky adidas Originals Adidas Taekwondo W béžová farba, JS4527
Kožené tenisky adidas Originals Adidas Taekwondo W
Aktuálna cena:
69,90 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
-20%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Taekwondo W béžová farba, JR3705
Tenisky adidas Originals Taekwondo W
Aktuálna cena:
87,90 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
adidas Originals Adistar Control 5 tenisky dámske kožené béžové KI4206
adidas Originals Adistar Control 5 tenisky dámske kožené
129,90 €
Semišové tenisky adidas Originals Taekwondo Lace béžová farba, JQ0558
Semišové tenisky adidas Originals Taekwondo Lace
104,90 €
-30%
Semišové tenisky adidas Originals Adidas Brmd W béžová farba, JS3976
Semišové tenisky adidas Originals Adidas Brmd W
Aktuálna cena:
76,90 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
-20%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor W béžová farba, JS1418
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor W
Aktuálna cena:
95,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
adidas Originals x Wales Bonner Karintha OG tenisky dámske kožené béžové KK4981
adidas Originals x Wales Bonner Karintha OG tenisky dámske kožené
229,90 €
adidas Originals x Pharrell Williams YOGA VARIO FLAT EARTHER tenisky kožené
149,90 €