Prejsť na obsah
FINAL SALE OBJAVTE DODATOČNÉ ZĽAVY
logo prm
Polo Ralph Lauren
4.3

Polo Ralph Lauren košeľa bavlnená pánska tmavomodrá s pruhmi 710929346

-22%
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 154,90 € -22%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 154,90 € -22%
Farba: tmavomodrá
Polo Ralph Lauren košeľa bavlnená pánska fialová s pruhmi 710929346
Polo Ralph Lauren košeľa pánska bavlnená modrá s pruhmi 710929346
Polo Ralph Lauren košeľa bavlnená pánska tmavomodrá s pruhmi 710929346
Polo Ralph Lauren košeľa bavlnená pánska tyrkysová 710929346
Polo Ralph Lauren košeľa bavlnená pánska hnedá s pruhmi 710929346
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 95 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie tovaru do 30 dní
Limitované kolekcie

Polo Ralph Lauren košeľa tmavomodrá s pruhmi – krásny príklad nadčasového štýlu

Tmavomodrá košeľa Polo Ralph Lauren s pruhmi je klasický kúsok, ktorý spája eleganciu s neformálnym pohodlím pre mužov, ktorí si cenia vycibrený štýl. Tento model, hlboko zakorenený v dedičstve Polo Ralph Lauren, sa prezentuje v jemnom odtieni tmavomodrej, ktorý dodáva klasickému pruhovanému vzoru moderný charakter. Vyrobená zo 100 % bavlny, košeľa ponúka výnimočnú mäkkosť a priedušnosť, čo zaručuje, že jej nosenie je čírym potešením po celý deň. Strih regular fit a golier button-down zdôrazňujú jej všestrannosť, ideálne sa hodí ako k pracovným outfitom, tak aj na víkendové vychádzky. Je to vynikajúca voľba na každé ročné obdobie, osvedčí sa ako samostatný kúsok, tak aj ako základ pod sveter či sako.

Prečo si vybrať košeľu Polo Ralph Lauren s pruhmi 710929346?

  • Strih regular fit zaisťuje voľnosť pohybu a pohodlie pri nosení, ideálne sa prispôsobí mužskej postave.
  • Univerzálna casual košeľa tvorí vynikajúci základ pre mnohé každodenné a poloformálne outfity, zdôrazňujúc štýl.
  • Stabilná, neelastická tkanina udržiava si elegantný tvar, čo zaručuje bezchybný vzhľad po celý deň.
  • Vysokokvalitná 100 % bavlna je zárukou mäkkosti, priedušnosti a príjemného dotyku, ideálna pre pokožku.
  • Nadčasový casual a klasický štýl zaručuje, že košeľa sa dokonale hodí na rôzne príležitosti, od práce po víkend.
  • Dlhý, klasický rukáv umožňuje všestranné nosenie – vyhrnutý pre ležérny vzhľad alebo zapnutý pre formálnosť.
  • Golier button-down elegantne drží na mieste, čo dodáva košeli úhľadný a vycibrený charakter.
  • Decentný pruhovaný vzor dodáva košeli dynamiku a hĺbku, pričom si zachováva svoju klasickú estetiku.
  • Praktické zapínanie na gombíky je klasické riešenie, ktoré umožňuje rýchle prispôsobenie košele potrebám.
Vlastnosti produktu
Typ goliera
button-down, s gombíkom
Zapínanie
na gombíky, jednoradkové
Elastickosť
neelastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
710929346
Farba výrobcu
027
Farba
tmavomodrá
Značka
Polo Ralph Lauren
ID produktu
9BYH-KDM0A8_59X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Strih
Rukáv:
dlhý
Typ rukáva:
klasický
Strih:
regular fit
Podobné produkty
-19%
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren pánska, tmavomodrá farba, slim, s golierom button-down, 710767828
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 148,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 148,90 €
-20%
Polo Ralph Lauren - Košeľa 710654408016
Polo Ralph Lauren - Košeľa
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 138,90 €
-20%
Košeľa Polo Ralph Lauren pánska, tmavomodrá farba, slim, s golierom button-down
Košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 138,90 €
-27%
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, regular, s klasickým golierom, 710P03960
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
Polo Ralph Lauren Long Sleeve Sport Shirt košeľa ľanová pánska tmavomodrá hladká 710966294
Polo Ralph Lauren Long Sleeve Sport Shirt košeľa ľanová pánska
Aktuálna cena:
184,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-26%
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, regular, s golierom button-down, 710953707
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
Polo Ralph Lauren košeľa ľanová pánska tmavomodrá hladká 710968915
Polo Ralph Lauren košeľa ľanová pánska
199,90 €
-20%
Ľanová košeľa Polo Ralph Lauren Sport Shirt béžová farba, regular, s golierom button-down, 710968912
Ľanová košeľa Polo Ralph Lauren Sport Shirt
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 174,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 174,90 €
-26%
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, regular, s golierom button-down, 710P07183
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
Polo Ralph Lauren košeľa bavlnená s elastanom pánska tmavomodrá s pruhmi 710929344
Polo Ralph Lauren košeľa bavlnená s elastanom pánska
169,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Fred Perry košeľa bavlnená pánska tmavomodrá hladká M1745
Fred Perry košeľa bavlnená pánska
129,90 €
Bavlnená košeľa Carhartt WIP S/S Furoshiki Shirt tmavomodrá farba, voľný strih, s klasickým golierom, I034549
Bavlnená košeľa Carhartt WIP S/S Furoshiki Shirt
109,99 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnená košeľa Carhartt WIP L/S Bolton tmavomodrá farba, regular, s golierom button-down, I030238.1CXX
Bavlnená košeľa Carhartt WIP L/S Bolton
88,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Rifľová košeľa Helmut Lang Curved Cl Shirt.Bkly pánska, tmavomodrá farba, regular, s klasickým golierom, O09DM501
Rifľová košeľa Helmut Lang Curved Cl Shirt.Bkly
Aktuálna cena:
279,90 €
Bežná cena: 519,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnená košeľa Lacoste pánska, regular, s golierom button-down
Bavlnená košeľa Lacoste
114,90 €
Bavlnená košeľa Maison Kitsuné Fox Head Classic Striped tmavomodrá farba, regular, s klasickým golierom, MM00411WC2046
Bavlnená košeľa Maison Kitsuné Fox Head Classic Striped
199,90 €
Bavlnená košeľa Fred Perry pánska, tmavomodrá farba, regular, s golierom button-down, M8730.608
Bavlnená košeľa Fred Perry
129,90 €
-31%
*-5 % V KOŠÍKU!
A.P.C. košeľa bavlnená pánska tmavomodrá hladká COHNZ.M32027
A.P.C. košeľa bavlnená pánska
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 349,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Ľanová košeľa Barbour Linton Tailored Shirt pánska, tmavomodrá farba, slim, s golierom button-down, MSH5325
Ľanová košeľa Barbour Linton Tailored Shirt
129,90 €
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Wales Bonner London košeľa s ľanom pánska tmavomodrá s kockovaným vzorom MS26SH02.LI01.501
Wales Bonner London košeľa s ľanom pánska
Aktuálna cena:
509,90 €
Bežná cena: 729,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 729,90 €
Bavlnená košeľa Barbour béžová farba, slim, s golierom button-down
Bavlnená košeľa Barbour
109,99 €
-50%
Rifľová košeľa 424 pánska, tmavomodrá farba, voľný strih, s klasickým golierom, 35424EJ01L2.236545
Rifľová košeľa 424
Aktuálna cena:
186,90 €
Bežná cena: 374,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 374,90 €
Ľanová košeľa Barbour tmavomodrá farba, slim, s golierom button-down, MSH5090
Ľanová košeľa Barbour
89,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Andersson Bell košeľa bavlnená pánska tmavomodrá s potlačou atb1537m
Andersson Bell košeľa bavlnená pánska
259,90 €
-14%
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnená košeľa Martine Rose Wallet tmavomodrá farba, voľný strih, s klasickým golierom, 477WS32527
Bavlnená košeľa Martine Rose Wallet
Aktuálna cena:
369,90 €
Bežná cena: 619,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 433,90 €
Bavlnená košeľa Fred Perry tmavomodrá farba, regular, s golierom button-down, M1737
Bavlnená košeľa Fred Perry
159,90 €
Carhartt WIP košeľa bavlnená pánska tmavomodrá hladká
Carhartt WIP košeľa bavlnená pánska
97,99 €
Košeľa Daily Paper Lace Shield Ss Shirt tmavomodrá farba, voľný strih, s klasickým golierom, 2511118
Košeľa Daily Paper Lace Shield Ss Shirt
159,90 €
-50%
Košeľa Kenzo Weave Workwear Overshirt tmavomodrá farba, voľný strih, s klasickým golierom, FF65CH5369JF
Košeľa Kenzo Weave Workwear Overshirt
Aktuálna cena:
254,90 €
Bežná cena: 509,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 509,90 €
Objavte produkty Polo Ralph Lauren
-20%
Polo Ralph Lauren - Košeľa 710654408016
Polo Ralph Lauren - Košeľa
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 138,90 €
Polo Ralph Lauren Long Sleeve Sport Shirt košeľa ľanová pánska tmavomodrá hladká 710966294
Polo Ralph Lauren Long Sleeve Sport Shirt košeľa ľanová pánska
Aktuálna cena:
184,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-20%
Košeľa Polo Ralph Lauren pánska, tmavomodrá farba, slim, s golierom button-down
Košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 138,90 €
-26%
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, regular, s golierom button-down, 710P07183
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-20%
Ľanová košeľa Polo Ralph Lauren Sport Shirt béžová farba, regular, s golierom button-down, 710968912
Ľanová košeľa Polo Ralph Lauren Sport Shirt
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 174,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 174,90 €
-26%
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, regular, s golierom button-down, 710953707
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-19%
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren pánska, tmavomodrá farba, slim, s golierom button-down, 710767828
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 148,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 148,90 €
Ľanová košeľa Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, regular, 710966421
Ľanová košeľa Polo Ralph Lauren
199,90 €
Polo Ralph Lauren košeľa bavlnená s elastanom pánska tmavomodrá s pruhmi 710929344
Polo Ralph Lauren košeľa bavlnená s elastanom pánska
169,90 €
-27%
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, regular, s klasickým golierom, 710P03960
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
Polo Ralph Lauren košeľa ľanová pánska tmavomodrá hladká 710968915
Polo Ralph Lauren košeľa ľanová pánska
199,90 €
-37%
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren pánska, ružová farba, regular, s talianskym golierom, 712969006
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-20%
Ľanová košeľa Polo Ralph Lauren Sport Shirt béžová farba, regular, s golierom button-down, 710968912
Ľanová košeľa Polo Ralph Lauren Sport Shirt
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 174,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 174,90 €
-13%
Polo Ralph Lauren - Košeľa 710548539001
Polo Ralph Lauren - Košeľa
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-21%
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren ružová farba, regular, s golierom button-down, 710953704
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 164,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 164,90 €
Polo Ralph Lauren košeľa bavlnená pánska zelená hladká 710804257
Polo Ralph Lauren košeľa bavlnená pánska
154,90 €
-10%
Polo Ralph Lauren - Košeľa 710549084008
Polo Ralph Lauren - Košeľa
Aktuálna cena:
125,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Polo Ralph Lauren WASHED BROADCLOTH-WVN-SHIRT košeľa bavlnená pánska biela 710B15595003
Polo Ralph Lauren WASHED BROADCLOTH-WVN-SHIRT košeľa bavlnená pánska
169,90 €
-31%
Polo Ralph Lauren košeľa s bavlnou pánska modrá 710929349
Polo Ralph Lauren košeľa s bavlnou pánska
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
Polo Ralph Lauren košeľa bavlnená pánska modrá 710929346
Polo Ralph Lauren košeľa bavlnená pánska
154,90 €
Polo Ralph Lauren košeľa s bavlnou pánska hnedá 710929349
Polo Ralph Lauren košeľa s bavlnou pánska
159,90 €
-13%
Košeľa Polo Ralph Lauren pánska,slim,s golierom button-down,710928254
Košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 138,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Polo Ralph Lauren YD LINEN V1-WVN-SHIRT košeľa ľanová pánska modrá 710B16705002
Polo Ralph Lauren YD LINEN V1-WVN-SHIRT košeľa ľanová pánska
209,90 €
-24%
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren pánska, viac farieb, regular, s golierom button-down, 710928919
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 198,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 198,90 €
-12%
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren pánska, čierna farba, slim, s golierom button-down, 710767828
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 148,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 148,90 €
-15%
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren ružová farba, regular, s golierom button-down, 710953704
Bavlnená košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 164,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 164,90 €
-23%
Košeľa Polo Ralph Lauren modrá farba, regular, s talianskym golierom, 710974534
Košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
Polo Ralph Lauren košeľa s bavlnou pánska zelená 710929349
Polo Ralph Lauren košeľa s bavlnou pánska
159,90 €
Polo Ralph Lauren košeľa pánska bavlnená zelená hladká 710654408
Polo Ralph Lauren košeľa pánska bavlnená
159,90 €
Polo Ralph Lauren košeľa bavlnená s elastanom pánska modrá s pruhmi 710929344
Polo Ralph Lauren košeľa bavlnená s elastanom pánska
148,90 €