Prejsť na obsah
FINAL SALE OBJAVTE DODATOČNÉ ZĽAVY
logo prm
Polo Ralph Lauren
4.4

Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska sivá 211947966

*-15 % V KOŠÍKU!
Aktuálna cena:
194,90 €
Bežná cena: 209,90 € -7%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 € -7%
Farba: sivá
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska biela 211947966
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska modrá 211947966
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska tmavomodrá 211947966
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska sivá 211947966
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska čierna 211947966
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE!

*Zľava 15 % pri nákupe za min. 120 €.

FINAL SALE!
Celá ponuka
DOPRAVA ZADARMO od 95 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie tovaru do 30 dní
Limitované kolekcie

Polo Ralph Lauren sivá mikina s golierom – krásny príklad ležérneho štýlu

Sivá mikina Polo Ralph Lauren je klasická mikina s golierom, ktorá spája nadčasovú eleganciu s neprekonateľným pohodlím pre modernú ženu. Tento model, ktorý je dokonalým príkladom ležérneho, amerického štýlu, sa vracia v osvieženej, sivej verzii, zdôrazňujúc čistotu formy a luxusný minimalizmus. Voľný strih a mäkká pletenina s bavlnou spôsobujú, že mikina zahaľuje telo jemnosťou a zároveň zaisťuje úplnú voľnosť pohybu. Je to všestranná voľba, ideálna na mestské outfity, víkendový oddych či ako základ pre sofistikovanejšie kombinácie na prechodné obdobie.

Prečo si vybrať sivú mikinu Polo Ralph Lauren 211947966?

  • Ideálna na každodenné outfity, neformálne stretnutia a oddych v mestskom zhone
  • Voľný strih (relaxed fit) zaisťuje pohodlie a voľnosť, vytvárajúc modernú, neformálnu siluetu
  • Elastická pletenina sa ideálne prispôsobuje pohybom, ponúkajúc neprekonateľné pohodlie pri nosení
  • Ležérny štýl, dokonalý na každú príležitosť, od rannej kávy po večernú prechádzku
  • Klasická mikina bez kapucne, obohatená o elegantný golier a zapínanie na gombíky
  • Mäkká pletenina s bavlnou, ktorá je príjemná pre pokožku a priedušná
  • Bez vreciek zdôrazňuje minimalistický a elegantný charakter, zachovávajúc čistú líniu
  • Krátke zapínanie na gombíky dodáva mikine klasický šarm a umožňuje reguláciu výstrihu
  • Bez kapucne zaisťuje, že mikina pôsobí úhľadne a dokonale sa hodí pod bundy
  • Rukávy so zníženou líniou ramien dodávajú mikine ležérny, módny vzhľad
  • Elegantný golier s možnosťou zapínania, dodáva šik a všestrannosť outfitom
  • Hladká textúra pleteniny v nadčasovej sivej farbe, ideálna ako základ pre mnohé outfity
  • Výnimočne mäkká a príjemná na dotyk pletenina, ktorá obopína pokožku pohodlím
  • Manžety a spodný lem s rebrovaním zaisťujú ideálne prispôsobenie a udržujú tvar mikiny
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na gombíky, krátke
Elastickosť
elastický materiál
Kapucňa
bez kapucne
Údaje o produkte
Kód výrobcu
211947966
Farba
sivá
Značka
Polo Ralph Lauren
Výrobca

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID produktu
9BYH-BLD0HF_90X
Materiál
Celý produkt:
87% Bavlna, 13% Polyester
Strih
Výstrih:
s golierom, na zapínanie
Typ rukáva:
so zníženou líniou ramien
Strih:
relaxed fit
Podobné produkty
*-5 % V KOŠÍKU!
Mikina Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE šedá farba, jednofarebná, 211B18685004
Mikina Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE
199,90 €
-30%
Mikina Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE šedá farba, s kapucňou, melanžová, 211971698004
Mikina Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-18%
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou s bavlnou dámska sivá 211971691
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 184,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou dámska sivá 211971698
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou dámska
209,90 €
MM6 Maison Margiela mikina s kapucňou bavlnená dámska sivá S62GU0146.S25337
MM6 Maison Margiela mikina s kapucňou bavlnená dámska
619,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnená mikina Anine Bing Harvey Sweatshirt šedá farba, s kapucňou, s potlačou, S.08.5185
Bavlnená mikina Anine Bing Harvey Sweatshirt
229,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnená mikina Carhartt WIP W' Benton Sweat šedá farba, jednofarebná, I034511.87GD
Bavlnená mikina Carhartt WIP W' Benton Sweat
108,90 €
-44%
Bavlnená mikina Stand Studio Emberynn dámska, šedá farba, s potlačou, 66456-8505
Bavlnená mikina Stand Studio Emberynn
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 198,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 198,90 €
Bavlnená mikina MM6 Maison Margiela šedá farba, s nášivkou, S62GU0143.M25024.810
Bavlnená mikina MM6 Maison Margiela
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 409,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
Bavlnená mikina JW Anderson Anchor Embroidery Cropped šedá farba, s kapucňou, jednofarebná, JW0216.PG1719.907
Bavlnená mikina JW Anderson Anchor Embroidery Cropped
279,90 €
-20%
Bavlnená mikina Fjallraven Vardag Hoodie W dámska, šedá farba, s kapucňou, melanžová, F86987.020.999
Bavlnená mikina Fjallraven Vardag Hoodie W
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnená mikina Anine Bing Harvey Sweatshirt šedá farba, s kapucňou, s potlačou, S.08.5185
Bavlnená mikina Anine Bing Harvey Sweatshirt
229,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Anine Bing HARVEY SWEATSHIRT NEW CLASSIC - MEDIUM HEATHER GREY mikina s kapucňou bavlnená dámska sivá A.08.12493.GRM1
Anine Bing HARVEY SWEATSHIRT NEW CLASSIC - MEDIUM HEATHER GREY mikina s kapucňou bavlnená dámska
249,90 €
Y-3 VC HOODIE mikina s kapucňou zamatová dámska sivá KU2196
Y-3 VC HOODIE mikina s kapucňou zamatová dámska
249,90 €
Sporty & Rich Varsity Crest mikina bavlnená dámska sivá ST098711218GY25
Sporty & Rich Varsity Crest mikina bavlnená dámska
219,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
WRSTBHVR Studio V13 mikina s kapucňou dámska sivá U2026TT.3439
WRSTBHVR Studio V13 mikina s kapucňou dámska
149,90 €
Bavlnená mikina Carhartt WIP Casey dámska, šedá farba, melanžová, I032643.1DQXX
Bavlnená mikina Carhartt WIP Casey
75,99 €
*-10 % V KOŠÍKU!
Anine Bing MILES SWEATSHIRT PALMS - WASHED GREY mikina bavlnená dámska sivá A.08.12381.WHG1
Anine Bing MILES SWEATSHIRT PALMS - WASHED GREY mikina bavlnená dámska
229,90 €
GANNI mikina s kapucňou dámska sivá
GANNI mikina s kapucňou dámska
309,90 €
Bavlnená mikina adidas Originals adidas Originals x Sporty & Rich šedá farba, s potlačou, KA0719
Bavlnená mikina adidas Originals adidas Originals x Sporty & Rich
109,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Mikina VETEMENTS Cut-up Logo šedá farba, s kapucňou, s potlačou, WE76HD506G
Mikina VETEMENTS Cut-up Logo
Aktuálna cena:
529,90 €
Bežná cena: 829,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 579,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Coperni Classic mikina s kapucňou dámska s bavlnou sivá COPJS15F5035
Coperni Classic mikina s kapucňou dámska s bavlnou
279,90 €
WRSTBHVR Micah V2 mikina s kapucňou s bavlnou dámska sivá U2026TT.3047
WRSTBHVR Micah V2 mikina s kapucňou s bavlnou dámska
159,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
WRSTBHVR Reen V2 mikina s kapucňou dámska sivá U2026TT.3436
WRSTBHVR Reen V2 mikina s kapucňou dámska
149,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnená mikina Carhartt WIP W'''' Nelson Sweat I029537 dámska, šedá farba, jednofarebná
Bavlnená mikina Carhartt WIP W'''' Nelson Sweat I029537
98,90 €
-10%
Mikina The North Face Essential šedá farba, s kapucňou, melanžová, NF0A89ENDYX1
Mikina The North Face Essential
Aktuálna cena:
66,90 €
Bežná cena: 74,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 74,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Sporty & Rich Beverly Script mikina bavlnená dámska sivá ST09876257GY03
Sporty & Rich Beverly Script mikina bavlnená dámska
219,90 €
-10%
*-5 % V KOŠÍKU!
MM6 Maison Margiela mikina s kapucňou bavlnená dámska sivá S52GU0235.M25025.853M
MM6 Maison Margiela mikina s kapucňou bavlnená dámska
Aktuálna cena:
269,90 €
Bežná cena: 389,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
*-20 % V KOŠÍKU!
Bavlnená mikina Carhartt WIP W' Hooded Benton Sweat šedá farba, s kapucňou, jednofarebná, I034512.87GD
Bavlnená mikina Carhartt WIP W' Hooded Benton Sweat
138,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
WRSTBHVR Luzon mikina dámska sivá U2126TT.3463
WRSTBHVR Luzon mikina dámska
129,90 €
Objavte produkty Polo Ralph Lauren
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou dámska sivá 211971698
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou dámska
209,90 €
-18%
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou s bavlnou dámska sivá 211971691
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 184,90 €
-30%
Mikina Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE šedá farba, s kapucňou, melanžová, 211971698004
Mikina Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Mikina Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE šedá farba, jednofarebná, 211B18685004
Mikina Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE
199,90 €
-26%
Polo Ralph Lauren oversize mikina dámska zelená 211A98189
Polo Ralph Lauren oversize mikina dámska
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska tmavomodrá 211971697
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
175,00 €
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska čierna 211971697
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
174,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska zelená 211978306
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
199,90 €
-18%
Mikina Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, s potlačou, 211971736
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 244,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 244,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou dámska tmavomodrá 211971698
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou dámska
184,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska modrá 211971697
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
174,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Mikina Polo Ralph Lauren ISLAND FLC čierna farba, jednofarebná, 211971690004
Mikina Polo Ralph Lauren ISLAND FLC
179,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Polo Ralph Lauren LT WT COTTON TERRY-KNT-POLO mikina bavlnená dámska červená 211A12737003
Polo Ralph Lauren LT WT COTTON TERRY-KNT-POLO mikina bavlnená dámska
209,90 €
Mikina Polo Ralph Lauren ISLAND FLC biela farba, jednofarebná, 211971690002
Mikina Polo Ralph Lauren ISLAND FLC
179,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska zelená 211971697
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
199,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska čierna 211947966
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
194,90 €
-30%
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou s bavlnou dámska tmavomodrá 211971691
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
Polo Ralph Lauren mikina na zips bavlnená dámska modrá 211B18686
Polo Ralph Lauren mikina na zips bavlnená dámska
199,90 €
-26%
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska zelená 211971697
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-18%
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou s bavlnou dámska čierna 211971691
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 184,90 €
-30%
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska modrá 211B18685
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska burgundská 211978306
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
174,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska tmavomodrá 211B18685
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
184,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska biela 211B18685
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
184,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska modrá 211978306
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
199,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou bavlnená dámska biela 211A12745
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou bavlnená dámska
309,90 €
-23%
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska biela 211947966
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren fialová farba, jednofarebná, 211971690
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren
189,90 €
-26%
Polo Ralph Lauren oversize mikina dámska modrá 211A98189
Polo Ralph Lauren oversize mikina dámska
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-23%
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska modrá 211947966
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €