Prejsť na obsah
FINAL SALE OBJAVTE DODATOČNÉ ZĽAVY
logo prm
adidas Originals
5.0

Semišové tenisky adidas Originals Campus 00S Double W čierna farba, JQ5747

Aktuálna cena:
95,90 €
Bežná cena: 119,90 € -20%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 101,90 € -5%
Farba: čierna
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 95 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie tovaru do 30 dní
Limitované kolekcie

Semišové tenisky adidas Originals Campus 00S Double W

Športová obuv z kolekcie adidas Originals vyrobená zo semišovej kože. Model s vystuženým zvrškom poskytuje chodidlu stabilitu.
- Zaoblená, jemne spevnená špička.
- Silne vystužená päta stabilizuje pätu a drží nohu v topánke, aby sa pri pohybe nevyšmykla.
- Gumová drážkovaná podošva je odolná a poskytuje dobrú trakciu.
- Vyberateľná penová stielka tlmí chodidlo a poskytuje pohodlie.
- Textilné vnútro je príjemné pre chodidlo a uľahčuje udržiavanie obuvi v čistote.
- Klasické šnurovanie umožňuje individuálne prispôsobenie chodidlu.
- Dĺžka vložky: 23,5 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 38.
Vlastnosti produktu
Profil
nízky
Zapínanie a nastavenie
šnurovanie
Typ podrážky
plochá, profilovaná
Údaje o produkte
Kód výrobcu
JQ5747
Farba
čierna
Značka
adidas Originals
Výrobca

Adidas AG
Postfach 1120, 91072 Herzogenaurach, Germany
www.adidas.com

ID produktu
9BYA-OBD1G0_99X
Zloženie
Zvršok: Semišová koža
Vnútro: Textil
Podrážka: Syntetická látka
Podobné produkty
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial čierna farba, IE5897
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial
119,90 €
-21%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W čierna farba, JR1640
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W
Aktuálna cena:
76,90 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,90 €
-15%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Megaride O1 čierna farba, JQ2293
Tenisky adidas Originals Megaride O1
Aktuálna cena:
120,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 143,90 €
-11%
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II W čierna farba, JS1338
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II W
Aktuálna cena:
95,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 107,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals Muenchen W čierna farba, IH4206
Semišové tenisky adidas Originals Muenchen W
129,90 €
-20%
Tenisky adidas Originals Climacool 1 W čierna farba, JQ9044
Tenisky adidas Originals Climacool 1 W
Aktuálna cena:
111,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-20%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Samba OG čierna farba, IE5836
Tenisky adidas Originals Samba OG
Aktuálna cena:
94,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Adistar Control 5 W čierna farba, IH1801
Tenisky adidas Originals Adistar Control 5 W
119,90 €
Tenisky adidas Originals Tischtennis W čierna farba, IH7996
Tenisky adidas Originals Tischtennis W
119,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial Bold čierna farba, JR7438
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial Bold
129,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Response CL čierna farba, IE5915
Tenisky adidas Originals Response CL
129,90 €
-20%
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00S Twist W čierna farba, JP6134
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00S Twist W
Aktuálna cena:
95,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-20%
Tenisky adidas Originals Superstar Vintage čierna farba, JR6002
Tenisky adidas Originals Superstar Vintage
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 199,90 €
adidas Originals Bw Army tenisky dámske kožené čierne KJ4277
adidas Originals Bw Army tenisky dámske kožené
159,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Adistar Cushion čierna farba, IF4028
Tenisky adidas Originals Adistar Cushion
159,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II čierna farba, KI3574
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II
129,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Ozweego čierna farba, IG6074
Tenisky adidas Originals Ozweego
149,90 €
-25%
Kožené tenisky adidas Originals Japan W čierna farba, IH5490
Kožené tenisky adidas Originals Japan W
Aktuálna cena:
89,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Samba OG W čierna farba, JR8831
Kožené tenisky adidas Originals Samba OG W
119,90 €
Kožené tenisky adidas Originals TAEKWONDO LA čierna farba, JS1193
Kožené tenisky adidas Originals TAEKWONDO LA
97,99 €
adidas Originals Adizero Evo SL Exo Lightstrikepro sneakers dámske čierne KI4783
adidas Originals Adizero Evo SL Exo Lightstrikepro sneakers dámske
159,90 €
Tenisky adidas Originals Liberty London čierna farba, IH1890
Tenisky adidas Originals Liberty London
139,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Samba OG čierna farba, IE8128
Tenisky adidas Originals Samba OG
129,90 €
-25%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Adizero Adios OG W čierna farba, JP7635
Tenisky adidas Originals Adizero Adios OG W
Aktuálna cena:
96,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W čierna farba, JH7390
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W
Aktuálna cena:
76,90 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s čierna farba, HQ6638,
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s
89,90 €
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor W čierna farba, JI2755
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor W
129,90 €
Semišové tenisky adidas Originals Rivalry Low čierna farba, IF4657
Semišové tenisky adidas Originals Rivalry Low
119,90 €
Objavte produkty adidas Originals
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Liberty London čierna farba, IH1922
Tenisky adidas Originals Liberty London
139,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II čierna farba, KI3574
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II
129,90 €
Tenisky adidas Originals Rivalry 86 Low W čierna farba, IF4666
Tenisky adidas Originals Rivalry 86 Low W
129,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II W dámske, čierna farba, JH9475
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II W
129,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Wb Karintha Lo Satin čierna farba, IH7259
Tenisky adidas Originals Wb Karintha Lo Satin
229,90 €
-25%
Semišové tenisky adidas Originals Samba OG W dámske, čierna farba, JI2680
Semišové tenisky adidas Originals Samba OG W
Aktuálna cena:
96,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-20%
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor čierna farba, JS1412
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuálna cena:
95,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-20 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial čierna farba, KI0996
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial
119,90 €
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Volley Plimsole W čierna farba, JR6016
Tenisky adidas Originals Volley Plimsole W
Aktuálna cena:
69,90 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Samba LT čierna farba, IG2010
Kožené tenisky adidas Originals Samba LT
129,90 €
adidas Originals Gazelle Lo Pro tenisky dámske čierne IH1929
adidas Originals Gazelle Lo Pro tenisky dámske
119,90 €
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor čierna farba, JI2712
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuálna cena:
90,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Muenchen W čierna farba, JS4000
Kožené tenisky adidas Originals Muenchen W
Aktuálna cena:
92,90 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,90 €
Tenisky adidas Originals Country OG W čierna farba, JI2875
Tenisky adidas Originals Country OG W
109,90 €
-25%
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Samba OG čierna farba, IH8047
Kožené tenisky adidas Originals Samba OG
Aktuálna cena:
90,90 €
Bežná cena: 121,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 121,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Stan Smith Lo Pro W čierna farba, JR6010
Kožené tenisky adidas Originals Stan Smith Lo Pro W
129,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals SAMBA OG W čierna farba, IH9149
Tenisky adidas Originals SAMBA OG W
149,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Ozweego čierna farba, IG6074
Tenisky adidas Originals Ozweego
149,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial Lo Pro čierna farba, KJ3629
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial Lo Pro
Aktuálna cena:
109,95 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-25%
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Country OG čierna farba, JI2869
Kožené tenisky adidas Originals Country OG
Aktuálna cena:
81,90 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Adizero Aruku W čierna farba, JP8169
Tenisky adidas Originals Adizero Aruku W
139,90 €
Tenisky adidas Originals Liberty London čierna farba, IH1890
Tenisky adidas Originals Liberty London
139,90 €
*-10 % V KOŠÍKU!
adidas Originals Adistar Control 5 tenisky dámske čierne LA1824
adidas Originals Adistar Control 5 tenisky dámske
119,90 €
-25%
Tenisky adidas Originals Taekwondo čierna farba, JS1228
Tenisky adidas Originals Taekwondo
Aktuálna cena:
74,90 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
Tenisky adidas Originals W Gazelle Bold čierna farba, HQ6912
Tenisky adidas Originals W Gazelle Bold
119,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Samba OG čierna farba, IE8128
Tenisky adidas Originals Samba OG
129,90 €
-30%
Tenisky adidas Originals Gazelle Bold čierna farba, IE0876
Tenisky adidas Originals Gazelle Bold
Aktuálna cena:
89,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
Tenisky adidas Originals Handball Spezial čierna farba, JR3723
Tenisky adidas Originals Handball Spezial
Aktuálna cena:
88,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Japan Decon W čierna farba, KJ6212
Kožené tenisky adidas Originals Japan Decon W
149,90 €
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Samba LT čierna farba, JS3937
Kožené tenisky adidas Originals Samba LT
Aktuálna cena:
89,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €