Prejsť na obsah
FINAL SALE OBJAVTE DODATOČNÉ ZĽAVY
logo prm
Alpha Industries

Šortky Alpha Industries Combat Short 116210.142-green, pánske, zelená farba

-40%
Aktuálna cena:
47,90 €
Bežná cena: 80,90 € -40%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,90 € -40%
Farba: zelená
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 95 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie tovaru do 30 dní
Limitované kolekcie

Šortky Alpha Industries Combat Short

Šortky z kolekcie Alpha Industries. Model vytvorený z pohodlného materiálu.
- Jednoduchý, neblokujúci pohyb strih.
- Dve bočné vrecká.
- Cargo vrecká.
- Dve vrecká na zips na zadku.
- Nohavice navrhnuté tak, aby sa dali vyhrnúť a ukázať alebo skryť pásku.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na zips, na gombík
Podšívka
bez podšívky
Údaje o produkte
Kód výrobcu
116210.142
Farba
zelená
Značka
Alpha Industries
Výrobca

Alpha Industries GmbH & Co. KG
Siemensstraße 11, 63263, Neu-Isenburg
DE199047959

 


 

ID produktu
99KK-SZM0G9_77X
Zloženie

98 % Bavlna, 2 % Elastan
Strih
Driek:
regular waist
Strih:
regular fit
Podobné produkty
-38%
Bavlnené šortky Alpha Industries zelená farba, 136250
Bavlnené šortky Alpha Industries
Aktuálna cena:
49,99 €
Bežná cena: 80,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,90 €
-47%
Alpha Industries Airman šortky cargo bavlnené s elastanom pánske zelené regular waist 116211
Alpha Industries Airman šortky cargo bavlnené s elastanom pánske
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 87,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-40%
Bavlnené rifľové šortky Alpha Industries Aircraft zelená farba, 146250
Bavlnené rifľové šortky Alpha Industries Aircraft
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 100,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,99 €
-23%
*-5 % V KOŠÍKU!
Šortky Alpha Industries Crew 176203.136-grey, pánske, šedá farba
Šortky Alpha Industries Crew
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 90,99 €
*-10 % V KOŠÍKU!
Alpha Industries P41 HBT Combat šortky bavlnené pánske zelené regular waist 266254
Alpha Industries P41 HBT Combat šortky bavlnené pánske
77,99 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnené šortky Gramicci Gadget Short zelená farba
Bavlnené šortky Gramicci Gadget Short
104,90 €
Šortky PLEASURES pánske, zelená farba, P24SP029.GREY
Šortky PLEASURES
129,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
adidas Originals šortky pánske zelené regular waist KD4073
adidas Originals šortky pánske
53,99 €
-40%
Bavlnené šortky Kenzo Boke Flower 2.0 pánske, zelená farba, FF55PA8334MC.50
Bavlnené šortky Kenzo Boke Flower 2.0
Aktuálna cena:
155,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Andersson Bell Carpenter šortky cargo pánske zelené regular waist apa866m
Andersson Bell Carpenter šortky cargo pánske
329,90 €
Maison Kitsuné bermudy s bavlnou pánske zelené regular waist QM01404WW9107
Maison Kitsuné bermudy s bavlnou pánske
209,90 €
-40%
Turistické šortky Columbia Landroamer zelená farba, 2120621
Turistické šortky Columbia Landroamer
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnené šortky Carhartt WIP Regular Cargo Short I028246.CYPRESS-CYPRESS, zelená farba
Bavlnené šortky Carhartt WIP Regular Cargo Short
98,90 €
*-20 % V KOŠÍKU!
The North Face šortky pánske zelené regular waist NF0A8FHDBRI1
The North Face šortky pánske
85,99 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnené šortky NEIGHBORHOOD bdu short pants zelená farba, 251SPNH-PTM05
Bavlnené šortky NEIGHBORHOOD bdu short pants
239,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Barbour MST0076TA71 šortky cargo bavlnené pánske zelené regular waist
Barbour MST0076TA71 šortky cargo bavlnené pánske
189,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnené šortky A Bathing Ape ABC Camo Shark zelená farba, 001SPL301010M
Bavlnené šortky A Bathing Ape ABC Camo Shark
309,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Drôle de Monsieur Hibiscus šortky s bavlnou pánske zelené regular waist K-BS181-PL160-DGN
Drôle de Monsieur Hibiscus šortky s bavlnou pánske
229,90 €
Šortky Human Made zelená farba, HM29PT022
Šortky Human Made
229,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Šortky VETEMENTS Oval Logo pánske, zelená farba, UA66SS600E
Šortky VETEMENTS Oval Logo
Aktuálna cena:
309,90 €
Bežná cena: 659,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 339,90 €
-50%
Rifľové krátke nohavice thisisneverthat Carpenter Short pánske, zelená farba, TN241WSOKS05
Rifľové krátke nohavice thisisneverthat Carpenter Short
Aktuálna cena:
69,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-50%
Šortky Maharishi Original Dragon Loose Snoshorts pánske, zelená farba, 5070.OLIVE
Šortky Maharishi Original Dragon Loose Snoshorts
Aktuálna cena:
173,90 €
Bežná cena: 348,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 348,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Šortky Martine Rose Utility pánske, zelená farba, 540WP02411
Šortky Martine Rose Utility
Aktuálna cena:
369,90 €
Bežná cena: 719,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 399,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnené šortky C.P. Company zelená farba, 20CMSB704A002246G
Bavlnené šortky C.P. Company
199,90 €
Bavlnené šortky Gramicci G-Short Pigment Dyed zelená farba, G4SM.P123
Bavlnené šortky Gramicci G-Short Pigment Dyed
90,99 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Lacoste teplákové šortky bavlnené pánske zelené regular waist GH9860
Lacoste teplákové šortky bavlnené pánske
90,99 €
-11%
*-5 % V KOŠÍKU!
Šortky Kenzo zelená farba, FF55SH5069CE.50
Šortky Kenzo
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Carhartt WIP Calder Short šortky chino pánske zelené regular waist I036154.3IRXX
Carhartt WIP Calder Short šortky chino pánske
88,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Carhartt WIP Flint Short šortky bavlnené pánske zelené regular waist I030480.11GD
Carhartt WIP Flint Short šortky bavlnené pánske
88,90 €
Objavte produkty Alpha Industries
-40%
Bavlnené rifľové šortky Alpha Industries Aircraft zelená farba, 146250
Bavlnené rifľové šortky Alpha Industries Aircraft
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 100,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,99 €
Šortky Alpha Industries Patch LF pánske, zelená farba, 136360
Šortky Alpha Industries Patch LF
74,90 €
-38%
Bavlnené šortky Alpha Industries zelená farba, 136250
Bavlnené šortky Alpha Industries
Aktuálna cena:
49,99 €
Bežná cena: 80,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,90 €
*-10 % V KOŠÍKU!
Alpha Industries P41 HBT Combat šortky bavlnené pánske zelené regular waist 266254
Alpha Industries P41 HBT Combat šortky bavlnené pánske
77,99 €
-47%
Alpha Industries Airman šortky cargo bavlnené s elastanom pánske zelené regular waist 116211
Alpha Industries Airman šortky cargo bavlnené s elastanom pánske
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 87,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-23%
*-5 % V KOŠÍKU!
Šortky Alpha Industries Crew 176203.136-grey, pánske, šedá farba
Šortky Alpha Industries Crew
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 90,99 €
Šortky Alpha Industries Seamless Short pánske, čierna farba, 756361.03
Šortky Alpha Industries Seamless Short
119,90 €
Šortky Alpha Industries Studio Edition Shorts pánske, šedá farba, 156369.684
Šortky Alpha Industries Studio Edition Shorts
63,99 €
Bavlnené šortky Alpha Industries Flock Logo čierna farba, 146366
Bavlnené šortky Alpha Industries Flock Logo
64,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Alpha Industries Mesh Utility šortky cargo bavlnené pánske čierne 266251
Alpha Industries Mesh Utility šortky cargo bavlnené pánske
90,99 €
-23%
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnené šortky Alpha Industries 106251.03-black, čierna farba
Bavlnené šortky Alpha Industries
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 90,99 €
Šortky Alpha Industries Laser Cut Short pánske, šedá farba, 756366.747
Šortky Alpha Industries Laser Cut Short
269,90 €
-40%
Bavlnené rifľové šortky Alpha Industries Aircraft béžová farba, 146250
Bavlnené rifľové šortky Alpha Industries Aircraft
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 100,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,99 €
Šortky Alpha Industries Essentials RL pánske, čierna farba, 146363
Šortky Alpha Industries Essentials RL
64,90 €
-46%
Bavlnené šortky Alpha Industries béžová farba, 136250
Bavlnené šortky Alpha Industries
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*-20 % V KOŠÍKU!
Bavlnené šortky Alpha Industries čierna farba, 136250
Bavlnené šortky Alpha Industries
82,99 €
-40%
Bavlnené rifľové šortky Alpha Industries Aircraft čierna farba, 146250
Bavlnené rifľové šortky Alpha Industries Aircraft
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 100,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,99 €
-48%
Bavlnené šortky Alpha IndustriesJet Short 191200.07-navy, tmavomodrá farba
Bavlnené šortky Alpha IndustriesJet Short
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,90 €
Šortky Alpha Industries Patch LF pánske, čierna farba, 136360
Šortky Alpha Industries Patch LF
74,90 €
Šortky Alpha Industries Utility UV pánske, béžová farba, 146252UV
Šortky Alpha Industries Utility UV
189,90 €