Prejsť na obsah
SUMMER SALE AŽ -50 % OBJAVTE ZĽAVY
logo prm
adidas Originals
5.0

Tenisky adidas Originals Forest Hills Brain pánske, čierna farba, JR7942

149,90 €
Farba: čierna
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 95 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie tovaru do 30 dní
Limitované kolekcie

Tenisky adidas Originals Forest Hills Brain

Tenisky z kolekcie adidas Originals. Model vyrobený spojením textilu a prírodnej kože. Model s gumenou pružnou podrážkou, ktorá je odolná a odolná voči poškodeniu.
- Zaoblená, spevnená špička.
- Kožené vnútro.
- Komfortná vložka.
- Vystužená päta poskytuje výbornú podporu pre členok a pätu.
- Klasické šnurovanie umožňuje individuálne prispôsobenie chodidlu.
- Gumená podrážka je odolná voči poškodeniu.
Vlastnosti produktu
Profil
nízky
Údaje o produkte
Kód výrobcu
JR7942
Farba
čierna
Značka
adidas Originals
ID produktu
PPYA-OBM2EE_99X
Zloženie
Zvršok: Textil, Prírodná koža
Vnútro: Prírodná koža
Podrážka: Guma
Podobné produkty
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Adistar Control 5 čierna farba, JQ4169
Tenisky adidas Originals Adistar Control 5
119,90 €
adidas Originals Climacool 1 x Coca Cola sneakers pánske čierne KH6897
adidas Originals Climacool 1 x Coca Cola sneakers pánske
159,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals x 100T Savage čierna farba, JR5538
Tenisky adidas Originals x 100T Savage
149,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II čierna farba, IH9310
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II
159,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
adidas Originals Megaride tenisky pánske čierne KI6720
adidas Originals Megaride tenisky pánske
209,90 €
-25%
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00S Beta čierna farba, JR2462
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00S Beta
Aktuálna cena:
96,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-17%
Tenisky adidas Originals SL 72 čierna farba, KK3643
Tenisky adidas Originals SL 72
Aktuálna cena:
98,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-25%
Tenisky adidas Originals Megaride O1 čierna farba, JH7925
Tenisky adidas Originals Megaride O1
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-20%
Tenisky adidas Originals Megaride čierna farba, JR0906
Tenisky adidas Originals Megaride
Aktuálna cena:
135,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
adidas Originals x Willy Chavarria Megaride AG tenisky pánske čierne KJ2041
adidas Originals x Willy Chavarria Megaride AG tenisky pánske
229,90 €
-11%
Tenisky adidas Originals Mundial FC čierna farba, JH9494
Tenisky adidas Originals Mundial FC
Aktuálna cena:
102,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 116,90 €
-25%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Adistar Cushion čierna farba, ID5749
Tenisky adidas Originals Adistar Cushion
Aktuálna cena:
104,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
adidas Originals Mega Willy Low x Willy Chavarria sneakers na platforme pánske čierne KI7728
adidas Originals Mega Willy Low x Willy Chavarria sneakers na platforme pánske
229,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
adidas Originals ADIZERO F50 tenisky pánske čierne JQ1803
adidas Originals ADIZERO F50 tenisky pánske
159,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Adistar Control 5 čierna farba, KJ3630
Tenisky adidas Originals Adistar Control 5
139,90 €
adidas Originals Adizero Evo SL Exo Lightstrikepro topánky na beh pánske čierne KI4764
adidas Originals Adizero Evo SL Exo Lightstrikepro topánky na beh pánske
159,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Pánske kožené tenisky adidas Originals x CLOT MUNDIAL BY EDISON CHEN čierne JQ6823
Pánske kožené tenisky adidas Originals x CLOT MUNDIAL BY EDISON CHEN
159,90 €
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Handball Spezial Wm čierna farba, IH0135
Kožené tenisky adidas Originals Handball Spezial Wm
Aktuálna cena:
104,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Tenisky adidas Originals Megaride O1 čierna farba, JH5519
Tenisky adidas Originals Megaride O1
159,90 €
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Adiracer LO čierna farba, JP7009
Tenisky adidas Originals Adiracer LO
Aktuálna cena:
90,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-10%
Tenisky adidas Originals Megaride F50 čierna farba, HQ9343
Tenisky adidas Originals Megaride F50
Aktuálna cena:
161,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-30%
Kožené tenisky adidas Originals čierna farba
Kožené tenisky adidas Originals
Aktuálna cena:
104,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals PARIS čierna farba, KJ1012
Semišové tenisky adidas Originals PARIS
119,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Gazelle Indoor čierna farba, IH9679
Kožené tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
139,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals Stan Smith CS čierna farba, ID2042
Semišové tenisky adidas Originals Stan Smith CS
99,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Samba Lx Freizeit čierna farba, JQ9407
Kožené tenisky adidas Originals Samba Lx Freizeit
159,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Centennial RM čierna farba, IG9110
Tenisky adidas Originals Centennial RM
109,99 €
-25%
Tenisky adidas Originals Ozmorph čierna farba, IF2225
Tenisky adidas Originals Ozmorph
Aktuálna cena:
111,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Objavte produkty adidas Originals
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Adistar Raven čierna farba, ID1039
Tenisky adidas Originals Adistar Raven
159,90 €
adidas Originals Climacool 1 x Coca Cola sneakers pánske čierne KH6897
adidas Originals Climacool 1 x Coca Cola sneakers pánske
159,90 €
-50%
Kožené tenisky adidas Originals Samba Decon čierna farba, IG6172
Kožené tenisky adidas Originals Samba Decon
Aktuálna cena:
84,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
adidas Originals x Willy Chavarria Megaride AG tenisky pánske čierne KJ2041
adidas Originals x Willy Chavarria Megaride AG tenisky pánske
229,90 €
-25%
Tenisky adidas Originals Megaride O1 čierna farba, JH7925
Tenisky adidas Originals Megaride O1
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Mundial FC pánske, čierna farba, JP7086
Tenisky adidas Originals Mundial FC
Aktuálna cena:
90,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Adistar Control 5 čierna farba, JQ4169
Tenisky adidas Originals Adistar Control 5
119,90 €
-17%
Kožené tenisky adidas Originals Handball Spezial čierna farba, IH6568
Kožené tenisky adidas Originals Handball Spezial
Aktuálna cena:
98,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Tenisky adidas Originals Niteball III čierna farba, IF4537
Tenisky adidas Originals Niteball III
139,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II čierna farba, IH9310
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II
159,90 €
Tenisky adidas Originals Adizero Aruku čierna farba, JH7772
Tenisky adidas Originals Adizero Aruku
Aktuálna cena:
105,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 108,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Superstar čierna farba, ID4636
Kožené tenisky adidas Originals Superstar
119,90 €
-17%
Tenisky adidas Originals SL 72 čierna farba, KK3643
Tenisky adidas Originals SL 72
Aktuálna cena:
98,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals Stan Smith CS čierna farba, ID2042
Semišové tenisky adidas Originals Stan Smith CS
99,90 €
-25%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Predator Megaride čierna farba, JR5567
Tenisky adidas Originals Predator Megaride
Aktuálna cena:
134,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-11%
Tenisky adidas Originals Mundial FC čierna farba, JH9494
Tenisky adidas Originals Mundial FC
Aktuálna cena:
102,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 116,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Intimidation Low čierna farba, JS3316
Tenisky adidas Originals Intimidation Low
139,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals PARIS čierna farba, KJ1012
Semišové tenisky adidas Originals PARIS
119,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals x BAD BUNNY ADIRACER čierna farba, HQ2570
Tenisky adidas Originals x BAD BUNNY ADIRACER
169,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Megaride čierna farba, JP9626
Tenisky adidas Originals Megaride
179,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Centennial RM čierna farba, IG9110
Tenisky adidas Originals Centennial RM
109,99 €
-20%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Zx RS čierna farba, JQ3156
Tenisky adidas Originals Zx RS
Aktuálna cena:
95,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-50%
Semišové tenisky adidas Originals Forum2000 čierna farba, JP8709
Semišové tenisky adidas Originals Forum2000
Aktuálna cena:
64,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
adidas Originals Japan tenisky pánske kožené čierne KK3438
adidas Originals Japan tenisky pánske kožené
139,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Semišové tenisky adidas Originals Forum2000 pánske, čierna farba, JI3278
Semišové tenisky adidas Originals Forum2000
129,90 €
-20%
*-5 % V KOŠÍKU!
Tenisky adidas Originals Superstar II čierna farba, JR8777
Tenisky adidas Originals Superstar II
Aktuálna cena:
79,90 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Kožené tenisky adidas Originals Campus 00s čierna farba, JH8998
Kožené tenisky adidas Originals Campus 00s
119,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Campus 00s čierna farba, JP9995
Kožené tenisky adidas Originals Campus 00s
119,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
adidas Originals Megaride tenisky pánske čierne KI6720
adidas Originals Megaride tenisky pánske
209,90 €
adidas Originals Adizero Evo SL Exo Lightstrikepro topánky na beh pánske čierne KI4764
adidas Originals Adizero Evo SL Exo Lightstrikepro topánky na beh pánske
159,90 €