Prejsť na obsah
SUMMER SALE AŽ -50 % OBJAVTE ZĽAVY
logo prm
Polo Ralph Lauren
4.0

Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska biela 211971699

194,90 €
Farba: biela
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska biela 211971699
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska tmavomodrá 211971699
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska zelená 211971699
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska hnedá 211971699
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska sivá 211971699
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska čierna 211971699
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 95 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie tovaru do 30 dní
Limitované kolekcie

Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou biela – klasika v mestskom vydaní

Biela mikina na zips s kapucňou Polo Ralph Lauren je krásnym príkladom ležérneho štýlu, ktorá prináša pohodlie a rafinovanosť do každodenných outfitov. Tento nadčasový strih, označený ikonickým logom značky, sa vracia v univerzálnom bielom odtieni, ktorý dokonale podčiarkuje dynamický charakter kolekcie. Vyrobená z mäkkého bavlneného úpletu, obopína telo príjemným dotykom a klasický strih zaisťuje voľnosť pohybu bez kompromisov v elegancii. Ideálna na prechodné obdobie, osvedčí sa ako počas víkendového relaxu, tak aj ako štýlový prvok mestských outfitov, dodávajúc im športovú ležérnosť.

Prečo je biela mikina Polo Ralph Lauren 211971699 ideálna voľba?

  • Vytvorená pre každodenné pohodlie, dokonale zapadá do mestského životného štýlu a voľnočasových aktivít
  • Klasický strih dokonale sedí na postave, ponúkajúc voľnosť pohybu a univerzálny vzhľad
  • Elastický materiál sa jemne prispôsobuje telu, nasledujúc každý pohyb s ľahkosťou
  • Jej ležérny štýl ju robí vynikajúcou voľbou na stretnutia s priateľmi či relax po práci
  • Je to klasická mikina na zips s kapucňou, nenahraditeľná v šatníku každej ženy, ktorá si cení pohodlie
  • Vyrobená z mäkkého bavlneného úpletu, obopína pokožku príjemným dotykom po celý deň
  • Praktické zasúvacie vrecká vpredu sú ideálne na zahriatie rúk alebo uloženie drobností
  • Zapínanie na zips po celej dĺžke umožňuje jednoduché obliekanie a rýchlu reguláciu vetrania
  • Integrovaná kapucňa dodáva športový charakter a chráni pred chladom vo veterných dňoch
  • Tenký materiál robí mikinu ľahkou a pohodlnou, ideálnou na vrstvené outfity
  • Klasický typ rukávu harmonicky sa dopĺňa s celkom, zdôrazňujúc nadčasový dizajn
  • Hladká textúra materiálu s decentným logom značky dodáva eleganciu a rozpoznateľnosť
  • Ikonické logo značky umiestnené na mikine predstavuje decentný, ale výrazný akcent luxusu
  • Rebrované lemy na spodnom okraji a manžetách jemne modelujú postavu, udržiavajúc mikinu na mieste
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na zips
Elastickosť
elastický materiál
Kapucňa
s kapucňou
Údaje o produkte
Kód výrobcu
211971699
Farba výrobcu
001
Farba
biela
Značka
Polo Ralph Lauren
Výrobca

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID produktu
9BYA-BLD007_00X
Materiál
Celý produkt:
83% Bavlna, 17% Polyester
Strih
Výstrih:
s integrovanou kapucňou
Typ rukáva:
klasický
Strih:
regular fit
Podobné produkty
Polo Ralph Lauren Mikina na zips s kapucňou bavlnená dámska biela 211971693
Polo Ralph Lauren Mikina na zips s kapucňou bavlnená dámska
209,90 €
Športová mikina Columbia Fast Trek Ii dámska, biela farba, jednofarebná, 1465351
Športová mikina Columbia Fast Trek Ii
68,99 €
Sporty & Rich Signature Logo Retro Track mikina na zips dámska burgundská JA06675326RE45
Sporty & Rich Signature Logo Retro Track mikina na zips dámska
279,90 €
Puma T7 Track mikina na zips dámska čierna 624328
Puma T7 Track mikina na zips dámska
79,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Mikina adidas Originals Firebird viac farieb, vzorovaná, KD7975
Mikina adidas Originals Firebird
90,90 €
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou bavlnená dámska čierna 211971693
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou bavlnená dámska
209,90 €
GANNI sivá
GANNI
309,90 €
-10%
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnená mikina Rick Owens Collage Gimp dámska, čierna farba, s kapucňou, jednofarebná, DS01E3233.F
Bavlnená mikina Rick Owens Collage Gimp
Aktuálna cena:
349,90 €
Bežná cena: 689,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 389,90 €
-50%
Bavlnená mikina Ottolinger Oversized Zip Hoodie dámska, béžová farba, s kapucňou, s nášivkou, 1150204121
Bavlnená mikina Ottolinger Oversized Zip Hoodie
Aktuálna cena:
289,90 €
Bežná cena: 579,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 579,90 €
Puma PUMA x GUIZIO mikina na zips dámska tmavomodrá 632558
Puma PUMA x GUIZIO mikina na zips dámska
169,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Velúrová mikina A Bathing Ape Crystal Stone Ape Head čierna farba, s kapucňou, s nášivkou, 001ZPL802005L
Velúrová mikina A Bathing Ape Crystal Stone Ape Head
Aktuálna cena:
299,90 €
Bežná cena: 459,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 319,90 €
-10%
*-5 % V KOŠÍKU!
Mikina The North Face Retro Denali Jacket dámska, čierna farba, prechodná, NF0A88YRJK31
Mikina The North Face Retro Denali Jacket
Aktuálna cena:
188,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-50%
Mikina Rick Owens DRKSHDW Collage Gimp šedá farba, s kapucňou, melanžová, DS02E7233.FGM
Mikina Rick Owens DRKSHDW Collage Gimp
Aktuálna cena:
289,90 €
Bežná cena: 579,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 579,90 €
*-20 % V KOŠÍKU!
Mikina Fred Perry čierna farba, s nášivkou, J2125
Mikina Fred Perry
129,90 €
adidas Originals Firebird mikina na zips dámska burgundská KZ2508
adidas Originals Firebird mikina na zips dámska
74,90 €
-30%
*-5 % V KOŠÍKU!
Wales Bonner Anthem mikina na zips dámska tmavomodrá
Wales Bonner Anthem mikina na zips dámska
Aktuálna cena:
509,90 €
Bežná cena: 729,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 729,90 €
-54%
Mikina Puma PUMA x ROSÉ čierna farba, jednofarebná, 633793
Mikina Puma PUMA x ROSÉ
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Bavlnená mikina A Bathing Ape Milo Shark modrá farba, s kapucňou, s nášivkou, 002ZPL802013L
Bavlnená mikina A Bathing Ape Milo Shark
Aktuálna cena:
329,90 €
Bežná cena: 519,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 359,90 €
adidas Originals mikina na zips dámska čierna KR9318
adidas Originals mikina na zips dámska
90,90 €
Bavlnená mikina MM6 Maison Margiela čierna farba, s kapucňou, S52HG0041.M25014.900
Bavlnená mikina MM6 Maison Margiela
Aktuálna cena:
429,90 €
Bežná cena: 719,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 459,90 €
Mikina Sporty & Rich Sr Runner Elio Track čierna farba, s nášivkou, JA059622139BA01
Mikina Sporty & Rich Sr Runner Elio Track
259,90 €
Lacoste mikina dámska tmavomodrá SF5252
Lacoste mikina dámska
179,90 €
adidas Originals x Y-3 x Wales Bonner mikina na zips dámska čierna KS3979
adidas Originals x Y-3 x Wales Bonner mikina na zips dámska
299,90 €
WRSTBHVR Diago V2 mikina na zips dámska sivá U2226TT.3474
WRSTBHVR Diago V2 mikina na zips dámska
159,90 €
adidas Originals mikina na zips dámska čierna KD5455
adidas Originals mikina na zips dámska
85,90 €
-18%
*-5 % V KOŠÍKU!
Mikina VETEMENTS Biker Cross Logo béžová farba, s kapucňou, s potlačou, WE76ZU528V
Mikina VETEMENTS Biker Cross Logo
Aktuálna cena:
499,90 €
Bežná cena: 719,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 609,90 €
-15%
Mikina MM6 Maison Margiela čierna farba, s kapucňou, jednofarebná, S62HG0030.M25024.899
Mikina MM6 Maison Margiela
Aktuálna cena:
379,90 €
Bežná cena: 759,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 449,90 €
Carhartt WIP W  Hooded Painter mikina na zips bavlnená dámska čierna I036842
Carhartt WIP W Hooded Painter mikina na zips bavlnená dámska
159,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Fred Perry mikina na zips bavlnená dámska béžová G2164
Fred Perry mikina na zips bavlnená dámska
169,90 €
Objavte produkty Polo Ralph Lauren
Polo Ralph Lauren Mikina na zips s kapucňou bavlnená dámska biela 211971693
Polo Ralph Lauren Mikina na zips s kapucňou bavlnená dámska
209,90 €
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou bavlnená dámska čierna 211971693
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou bavlnená dámska
209,90 €
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska čierna 211971699
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska
194,90 €
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska hnedá 211971699
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska
209,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Polo Ralph Lauren ISLAND FLC-KNT-SWEATSHIRT mikina s kapucňou bavlnená dámska modrá 211971693503
Polo Ralph Lauren ISLAND FLC-KNT-SWEATSHIRT mikina s kapucňou bavlnená dámska
209,90 €
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska sivá 211971699
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska
194,90 €
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou dámska bavlnená tmavomodrá 211971693
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou dámska bavlnená
209,90 €
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska tmavomodrá 211971699
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska
194,90 €
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou bavlnená dámska sivá 211971693
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou bavlnená dámska
209,90 €
-23%
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska zelená 211971699
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-25%
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou s bavlnou dámska biela 211971691
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Polo Ralph Lauren LT WT COTTON TERRY-KNT-POLO mikina bavlnená dámska červená 211A12737003
Polo Ralph Lauren LT WT COTTON TERRY-KNT-POLO mikina bavlnená dámska
209,90 €
Mikina Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE čierna farba, melanžová, 211971697004
Mikina Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE
189,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Polo Ralph Lauren LT WT COTTON TERRY-KNT-POLO mikina bavlnená dámska biela 211A12737002
Polo Ralph Lauren LT WT COTTON TERRY-KNT-POLO mikina bavlnená dámska
209,90 €
-30%
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou s bavlnou dámska tmavomodrá 211971691
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou dámska tmavomodrá 211971698
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou dámska
184,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska tmavomodrá 211947966
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
198,90 €
-25%
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska hnedá 211B18685
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren fialová farba, jednofarebná, 211971690
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren
189,90 €
-18%
Mikina Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, s potlačou, 211971736
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 244,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 244,90 €
-30%
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska modrá 211B18685
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska biela 211971697
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
174,90 €
-26%
Polo Ralph Lauren oversize mikina dámska modrá 211A98189
Polo Ralph Lauren oversize mikina dámska
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
Mikina Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE čierna farba, s kapucňou, jednofarebná, 211971698003
Mikina Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE
199,90 €
Mikina Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE šedá farba, jednofarebná, 211B18685004
Mikina Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE
199,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska modrá 211971697
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
174,90 €
-30%
Mikina Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE šedá farba, s kapucňou, melanžová, 211971698004
Mikina Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-31%
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska biela 211978306
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*-5 % V KOŠÍKU!
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska sivá 211947966
Polo Ralph Lauren mikina s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
194,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-18%
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou s bavlnou dámska čierna 211971691
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou s bavlnou dámska
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 184,90 €